CapitalKo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 152500
Okres pożyczki 11 mies.

Koszty pożyczki w CapitalKo

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 5000 zł, maksymalna 300000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-18 miesięcy. Dla kwoty 5000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 5000 zł


CapitalKo to pożyczki dla firm, które możemy uzyskać online. Pożyczka krótkoterminowa od CapitalKO to szansa na uzyskanie od 5000 do nawet 300 000 Euro. To stanowi niewątpliwą unikatowość oferty, ponieważ mało znajdziemy firm, które udzielają finansowania w obcej walucie. Okres kredytowania to od 3 do 18 miesięcy. Dodatkowo, spłatę pożyczki możemy ustawić jako płatność automatyczną w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Warto również mieć na uwadze, że CapitalKO udziela finansowania firmom, które mogą wykazać co najmniej 10 000 Euro miesięcznego dochodu.

CapitalKo opinie

CapitalKo wspiera firmy z ponad 700 branż. Firma posiada już wielu stałych klientów, którzy skorzystali z oferty CapitalKo i byli zadowoleni do tego stopnia, aby wrócić po kolejne finansowanie.

 • Dzięki Capitalko mogłem zainwestować w nowoczesny system zarządzania magazynem, co pozwoliło mi zoptymalizować procesy logistyczne i zwiększyć efektywność działania mojej firmy. - Grzegorz
 • Znakomity serwis! Dzięki wsparciu Capitalko założyłem własną restaurację z kuchnią regionalną. - Andrzej
 • Kiedy moja firma potrzebowała dodatkowych środków na zakup nowego sprzętu, zdecydowałem się skorzystać z usług Capitalko. Szybka i prosta procedura pozwoliła mi uzyskać potrzebną pożyczkę w krótkim... - Jacek

więcej opinii

Wady i zalety oferty CapitalKo:

Zalety:

 • Kwota finansowania od 5000 do nawet 200 000 Euro,
 • Okres spłaty od 3 do 18 miesięcy,
 • Proces wnioskowania można dopełnić online,
 • Opcja spłaty dziennej, tygodniowej lub miesięcznej.

Wady:

 • Waluta pożyczki to tylko Euro,
 • Wymagany minimalny dochód miesięczny firmy to co najmniej 10 000 Euro.

Wady i zalety oferty CapitalKo podsumowanie

Kredyt dla firm posiada korzystne warunki i wysoką kwotę zobowiązania. Firma dość elastycznie traktuje spłatę, dając do dyspozycji aż 3 sposoby regulowania rat. Pożyczka dla firm posiada co prawda dość wysokie oprocentowanie i firma wymaga od klientów dochodu rzędu co najmniej 10 000 Euro miesięcznie. Jednak proste warunki i pożyczka w Euro stanowią ciekawą ofertę.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w CapitalKo krok po kroku:

 1. Zarejestruj się,
 2. Uzyskaj ofertę finansowania,
 3. Podpisz umowę,
 4. Otrzymaj środki.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w CapitalKo:

Czas prowadzenia działalności min 12 miesięcy

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania finansowania w CapitalKo jest rejestracja w serwisie. Można śmiało powiedzieć, że proces rejestracji jest jednocześnie złożeniem wniosku o pożyczkę. W procesie rejestracji i wnioskowania jednocześnie musimy podać swoje dane, dane firmy, a także dochód firmy, a także ustalamy, jakiej wysokości finansowanie by nas interesowało. Jednak po dokonaniu rejestracji wpierw dostaniemy propozycje finansowania.

Do wyboru dostaniemy kilka ofert przygotowanych przez CapitalKo. Firma złoży propozycję związaną z maksymalną kwotą pożyczki, jaką może udzielić, a także przedstawi warianty spłaty zobowiązania. Do klienta należy wybór oferty, która najlepiej wpisze się w jego oczekiwania, zarówno pod kątem kwoty pożyczki, okresu spłaty oraz formy spłacania zobowiązania. Firma oferuje spłatę w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Jednak od nas zależy jaką decyzję podejmiemy.

Po wybraniu oferty nie pozostaje już wiele formalności. Firma weryfikuje klientów pod kątem zdolności kredytowej i historii kredytowej jeszcze przed wystosowaniem ofert pożyczki. Po wybraniu tej, która najlepiej wpisuje się w nasze oczekiwania, pozostaje zaakceptować umowę pożyczki. Po zrobieniu tego, ostatnim krokiem jest wypłata środków na nasze konto firmowe.


Rodzaje pożyczek w CapitalKo

Prócz pożyczki krótkoterminowej, którą w CapitalKo możemy uzyskać do maksymalnie 18 miesięcy, na kwotę od 5000 do 200 000 Euro, firma oferuje również Finansowanie zależne od dochodu. Jest to pożyczka, którą można uzyskać na kwotę od 5000 do 250 000 Euro. W tym wypadku okres kredytowania wynosi maksymalnie 12 miesięcy. Jednak jest to dość specyficzna forma pożyczki, przeznaczona dla firm, które posiadają różny dochód w różnym okresie roku. Decydując się na Finansowanie uzależnione od dochodu w CapitalKo, spłata tego zobowiązania będzie różnej kwoty, w zależności od aktualnego dochodu. Koszt finansowania i udział wpłat od dochodu może być różny dla różnych firm w zależności od takich czynników jak roczny dochód, rodzaj działalności, okres funkcjonowania firmy i wiele innych.


CapitalKo - koszty

3miesięcy
5000zł -
300000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

CapitalKo - reklama

CapitalKo - dane firmy:

Dane kontaktowe:

TAMGACOM LLC

Office 10, Level 1, Sharjah Media City, Sharjah
Sharjah

e-mail: info@capitalko.com

telefon:

www: capitalko.com

serwisy społecznościowe:  

Weź pożyczkę

Opis produktu CapitalKo

Pożyczka krótkoterminowa dla firm od CapitalKo to szansa na uzyskanie od 5000 do 200 000 Euro. Oferta pożyczki w walucie obcej jest czymś naprawdę rzadko spotykanym na rynku pożyczek dla firm. Jednak możliwość uzyskania pożyczki w Euro daje szanse na inwestycje w całej UE. Okres kredytowania to od 3 do 18 miesięcy. Ciekawą opcją, oferowaną przez CapitalKo jest również sposób spłaty pożyczki. Możemy spłacać ją w trybie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. W zależności od wybranej formy spłaty, dostosowana jest wysokość spłacanej kwoty. RRSO oferty to 29,9%.


Dodaj opinię o CapitalKo

######## #### ######   ###  ######## 
##    ## ##  ##  ## ##  ##   ## 
##    ## ##    ##  ## ##   ## 
######  ## ##    ##   ## ######## 
##    ## ##    ######### ##   ## 
##    ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##    #### ###### ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o CapitalKo

Opinia o CapitalKo od Grzegorz 2024-02-28 14:26:13 #6905
Dzięki Capitalko mogłem zainwestować w nowoczesny system zarządzania magazynem, co pozwoliło mi zoptymalizować procesy logistyczne i zwiększyć efektywność działania mojej firmy.
Odpowiedz
Opinia o CapitalKo od Andrzej 2024-02-27 09:41:33 #6900
Znakomity serwis! Dzięki wsparciu Capitalko założyłem własną restaurację z kuchnią regionalną.
Odpowiedz
Opinia o CapitalKo od Jacek 2024-02-23 16:08:07 #6897
Kiedy moja firma potrzebowała dodatkowych środków na zakup nowego sprzętu, zdecydowałem się skorzystać z usług Capitalko. Szybka i prosta procedura pozwoliła mi uzyskać potrzebną pożyczkę w krótkim czasie. Dzięki temu mogłem zainwestować w nowoczesny sprzęt, który zwiększył efektywność mojego biznesu. Dla mnie Capitalko jest synonimem zaufania i profesjonalizmu!
Odpowiedz
Opinia o CapitalKo od Kacper 2024-02-22 17:04:42 #6894
Capitalko pomogło mi założyć małą firmę piekarniczą. Dzięki szybkiemu i łatwemu procesowi zatwierdzenia kredytu mogłem zakupić niezbędny sprzęt do pieczenia i poszerzyć swój asortyment. Dzięki Capitalko moja piekarnia prosperuje i jestem wdzięczny za wsparcie w realizacji moich przedsiębiorczych marzeń.
Odpowiedz
Opinia o CapitalKo od Novata 2023-07-04 17:41:37 #6722
Gorąco polecam. Ubiegałam się o kredyt w różnych instytucjach finansowych, a jednak w CapitalKo otrzymałam decyzję kredytową za kilka minut i była jak najbardziej zadowolona z oferowanych warunków kredytowania. Krótko mówiąc polecam!
Odpowiedz

Zobacz także:

Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
CapitalKo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania