Caseo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w Caseo

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-24 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Firma pożyczkowa Caseo jest doskonałym wsparciem dla mniejszych firm. Dzięki swojej atrakcyjnej ofercie stale przyciąga nowych klientów, którzy chętnie wracają do jej usług. Marka Caseo zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu. Ponadto ceni sobie profesjonalizm i przejrzyste warunki.

 • Proces pożyczania w Caseo jest bardzo prosty i składa się zaledwie z trzech kroków – wnioskowanie nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut.
 • Caseo cieszy się niemałą popularnością – na swoim koncie ma już wiele pozytywnych opinii.
 • Caseo specjalizuje się w pożyczkach ratalnych dla przedsiębiorców – maksymalna kwota zobowiązania może wynosić nawet do 25 000 zł.
 • Jest pozabankową instytucją finansową - marka Caseo należy do Optima.
 • Oferta pożyczkodawcy ma swoje wady i zalety – plusem jest wysoka kwota pierwszej pożyczki, natomiast minusem mało szczegółowa strona internetowa.

Caseo opinie

Marka Caseo cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy chętnie korzystają z jej usług. Jej oferta jest zachwalana i oceniania pozytywnie.

 • „Caseo to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Sam prowadzę małą firmę, a Caseo udzieliło mi potrzebnego zastrzyku gotówki w wysokości 25 000 zł! Polecam każdemu!” – Michał
 • „W Caseo najbardziej cenię sobie dwie rzeczy – możliwość pożyczenia wysokich kwot oraz możliwość rozłożenia zobowiązania na wygodne w spłacie raty. To prostsze niż kredyt w banku!” – Joanna
 • „Prowadzę małą firmę. Kiedy potrzebowałem większego zastrzyku gotówki nie wiedziałem, gdzie szukać pomocy. W bankach zawsze przytłaczał mnie ogrom formalności. Na szczęście znajomy polecił mi Caseo. Skorzystałem z ich usług i nie żałuję. Proces pożyczania jest szybki, a formalności to jedynie niezbędne minimum. Jestem pod wrażeniem!” – Mariusz

więcej opinii

Wady i zalety oferty Caseo:

Zalety:

 • Wysoka kwota pierwszej pożyczki – do 25 000 zł
 • Możliwość wliczenia prowizji w koszty uzyskania przychodu
 • Długi okres spłaty pożyczki – do 12 miesięcy
 • Szybka decyzja pożyczkowa w 15 minut

Wady:

 • Mało szczegółowa strona internetowa
 • Brak informacji o wymaganiach Caseo względem pożyczkobiorcy

Wady i zalety oferty Caseo podsumowanie

Caseo to znakomite wsparcie dla mniejszych przedsiębiorstw. Oferuje wysoką kwotę pierwszej pożyczki oraz dogodny okres spłaty. Jak każda oferta ma swoje wady i zalety. Przed zaciągnięciem zobowiązania warto przyjrzeć im się bliżej. Wzięcie pożyczki to duże zobowiązanie, dlatego ważne, aby decyzja była przemyślana i podjęta świadomie.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Caseo krok po kroku:

 1. Zadzwoń lub wypełnij formularz drogą online
 2. Przekazanie umowy przez doradcę
 3. Oczekuj na przelew gotówki na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Caseo:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Proces wnioskowania o pożyczkę w Caseo jest bardzo prosty i składa się zaledwie z trzech szybkich kroków. Nie powinien zatem nikomu sprawić większych komplikacji.

Caseo, w trosce o jak największy komfort i wygodę klienta udostępnia dwa sposoby wnioskowania. Naturalnie można to zrobić telefonicznie, ale i poprzez wypełnienie formularza drogą elektroniczną. Na tym etapie konsultant w trakcie jednej rozmowy przedstawia atrakcyjną ofertę Caseo oraz umawia osobę zainteresowaną na spotkanie z doradcą. Rozmowa z konsultantem jest również doskonałym momentem na rozwianie wszelkich, ewentualnych wątpliwości. Pracownicy Caseo z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde postawione pytanie. Drugim krokiem jest umówiona wcześniej wizyta doradcy w punkcie prowadzenia działalności wnioskującego. Pracownik Caseo odbierze wydruk z kasy fiskalnej, a następnie przekaże przygotowaną wcześniej umowę pożyczki. Trzecim i tym samym ostatnim krokiem jest otrzymanie gotówki. Po podpisaniu umowy, pożyczkobiorca otrzyma natychmiastowy przelew pieniędzy na swoje konto.


Rodzaje pożyczek w Caseo

Oferta Caseo:

Caseo to doskonałe rozwiązanie na pokrycie mniejszych i większych wydatków. Jej atrakcyjna oferta skierowana jest do przedsiębiorców. Caseo, jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych jest nowoczesnym wsparciem dla mniejszych firm. Wystarczy, że pożyczkobiorca prowadzi własną działalność gospodarczą oraz rejestruje obroty na kasę fiskalną.

Caseo oferuje wysoką pierwszą pożyczkę do nawet 25 000 zł, przy czym całkowity koszt miesięczny wynosić będzie jedynie 9,99%. Taka kwota będzie doskonałym wsparciem dla biznesu. Maksymalny okres spłaty pożyczki może wynosić nawet do 12 miesięcy. Co więcej, decyzję pożyczkową można otrzymać już w 15 minut. Jedynym warunkiem jest posiadanie wydruku obrotów z kasy fiskalnej.


Caseo - koszty

24miesięcy
500zł -
25000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Caseo - reklama

Caseo - dane firmy:

Kapitał zakładowy
505 000
KRS
0000355315
NIP
583 310 10 93
REGON
221009292

Dane kontaktowe:

Optima Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka82
80-244 Gdańsk

e-mail:

telefon: 666 70 70 30

www: www.caseo.pl

serwisy społecznościowe:  

Weź pożyczkę

Opis produktu Caseo

Marka Caseo należy do Optima Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Dzięki doświadczeniu doskonale zna i rozumie potrzeby swoich klientów i wychodzi im naprzeciw. Swoje atrakcyjne usługi dedykuje przedsiębiorcom. Caseo to doskonałe wsparcie na rozwój biznesu dla małych firm.


Dodaj opinię o Caseo

##   ## ######## ######## ######## ###### 
##   ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
##   ## ##    ##   ## ##    ##    
######### ######  ######## ######  ##    
##   ## ##    ##   ## ##    ##    
##   ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
##   ## ######## ######## ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Caseo

Opinia o Caseo od ori 2022-11-04 18:54:56 #6505
nie polecam pani Dagmary... naciąga i potem jeszcze tyle bierze dla siebie ..
Odpowiedz
Opinia o Caseo od Jack 2017-10-18 20:17:39 #1313
Nie ufam firmą, które nie pokazują otwarcie cennika i szczegółów oferty!
Odpowiedz

Zobacz także:

Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
BizLend
0

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania