Credit Company

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11500
Okres pożyczki 24 mies.

Koszty pożyczki w Credit Company

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 3000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 12-36 miesięcy. Dla kwoty 3000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 3000 zł


Credit Company wsłuchuje się w potrzeby przedsiębiorców. W obliczu trudności firm w uzyskaniu kredytu w banku, pożyczkodawca przygotował ofertę, która pozwala znaleźć fundusze na inwestycje nawet młodym i niedużym przedsiębiorstwom.

 • Credit Company dała się już poznać z dobrej strony wśród pożyczkobiorców ze świata biznesu. Świadczą o tym opinie i stały wzrost zainteresowania ofertą firmy.
 • Żeby ubiegać się o pożyczkę w Credit Company wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Wnioski przyjmowane są online.
 • Credit Company proponuje pożyczki ratalne od 3 do 20 tys. zł. Maksymalny okres kredytowania to 3 lata, a minimalny 1 rok, choć w indywidualnych przypadkach Credit Company udziela pożyczek na 3 miesiące.
 • Sektor usług dla biznesu - to obszar działalności Credit Company. Firma wspiera polskich przedsiębiorców, oferując szybkie pożyczki ratalne.
 • Dlaczego warto wybrać Credit Company? Pośród zalet należy wymienić długi okres kredytowania, szybką decyzję (24h) i możliwość prolongaty pożyczki. Jednak nie jest to tani kredyt.

Credit Company opinie

Credit Company to pożyczkodawca ceniony wśród przedsiębiorców. Klienci cenią uproszczony proces wnioskowania i możliwość szybkiego uzyskania gotówki.

 • Przestrzegam przed firmą Credit Company zarabiają podwójnie brak profesjonalnej obsługi zwykli oszuści nie Wysyłajcie im skanu dowodu !!! - Gość
 • Nie korzystacie z usług Credit Company dno i wodorosty szczególnie pracownik z Podlaskiego zwykłe dno - Klient Bialystok
 • Przestrzegam przed firmą Credit Company bardzo nie miła obsługa i oszuści. Uważajcie na konsultanta z woj Podlaskiego. - M22062004

więcej opinii

Wady i zalety oferty Credit Company:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki i wygodny okres spłat – nawet 20 000 złotych na okres 36 miesięcy
 • Minimum wymaganych formalności
 • Odroczenie terminu spłaty raty
 • Indywidualny system spłaty pożyczki
 • Brak poręczycieli i zabezpieczenia majątku
 • Rabat w wysokości 10% przy terminowej wpłacie raty pożyczki
 • Możliwość wnioskowania online

Wady:

 • Dość duże opłaty za udzielenie pożyczki
 • Brak informacji o godzinach pracy konsultantów

Wady i zalety oferty Credit Company podsumowanie

Credit Company jest idealną propozycją dla osób posiadających własną firmę. W sytuacji nagłych wydatków bądź wysokich zobowiązań związanych z prowadzeniem działalności, dodatkowe wsparcie finansowe może okazać się bardzo pożądane. W Credit Company można liczyć na pożyczkę wysokości do 20 000 złotych, rozłożoną wygodnie nawet na okres 36 miesięcy. Przed wybraniem oferty firmy należy jednak dokładnie przeanalizować jej wady i zalety, a także zestawić ją z konkurencyjnymi podmiotami na rynku. Credit Company gwarantuje jasne zasady udzielania pożyczek, wyszczególnione przejrzyście na stronie internetowej firmy.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Credit Company krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Wypełnij wniosek
 3. Porozmawiaj z konsultantem
 4. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Credit Company:

Czas prowadzenia działalności min 3 miesięcy
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby otrzymać pożyczkę od Credit Company, należy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy np: inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa bądź uregulowanie wierzytelności dla kontrahentów.

Od otrzymania pożyczki w Credit Company dzielą cię 4 proste kroki:

 • Określenie wysokości i okresu spłaty pożyczki
 • Wypełnienie wniosku
 • Kontakt z konsultantem
 • Oczekiwanie na decyzję

Proces pożyczania jest przejrzysty i maksymalnie uproszczony. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy wypełnić wniosek. Wypełnienie dokumentu zajmuje maksymalnie 3 minuty. W formularzu wymagane są tylko najbardziej podstawowe dane. Później wystarczy już tylko czekać na kontakt z konsultantem. Firma oczekuje posiadania jedynie najważniejszych dokumentów, takich jak dowód osobisty, rachunek za media, notatki z inspekcji, jak również oświadczenie o wysokości obrotów w firmie.

Nie oczekuje się zatem, by klient posiadał dokument potwierdzający wysokość dochodu albo zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w US i ZUS. Nie trzeba przedstawiać PIT za ubiegły rok, nie jest wymagane również zaświadczenie z BIK. Credit Company nie oczekuje posiadania dowodów wpłaty składek z KRUS/ZUS z ostatniego kwartału. Ponadto nie jest wymagana książka przychodów i rozchodów z sześciu miesięcy. Nie ma obowiązku okazywać wyciągu bankowego z ostatniego półrocza. Credit Company to firma przyjazna klientowi, dlatego też udzielenie pożyczki odbywa się bez poręczycieli. To wielki plus, ponieważ nie trzeba marnować czasu na poszukiwanie osób, które miałyby możliwość poręczenia. Zaletą firmy jest też fakt, że nie wymaga się od pożyczkobiorców zabezpieczenia majątku.

Pożyczki w Credit Company są zatem doskonałą propozycją dla osób, które potrzebują pieniędzy na rozwój swojej firmy. Proces wnioskowania o pożyczkę jest ułatwiony i nie zajmuje dużo czasu. Minimum formalności ułatwia otrzymanie wsparcia finansowego. Klienci nie muszą poświęcać czasu na gromadzenie dokumentów, a pieniądze są przyznawane niemalże natychmiast. Wymagania wobec potencjalnych klientów są przejrzyście wyszczególnione na stronie firmy – pożyczkobiorca łatwo znajdzie zatem wszystkie informacje potrzebne do złożenia wniosku.


Rodzaje pożyczek w Credit Company

Oferta Credit Company:

 • Pożyczki dla firm

Credit Company oferuje pożyczki dla firm od 3 tysięcy do 20 tysięcy złotych. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy. Pożyczkę mogą uzyskać wszystkie osoby z zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Credit Company od swoich klientów wymaga jedynie podstawowych dokumentów. Aby uzyskać pożyczkę, należy wypełnić wniosek kontaktowy, przedstawić dowód osobisty, rachunek za media, notatkę z inspekcji, jak również oświadczenie o wysokości obrotów w firmie. Credit Company oferuje swoim klientom także kartę rabatową i odroczenie terminu spłaty. Niewątpliwym ułatwieniem jest możliwość dobrania indywidualnego systemu spłaty pożyczki. Warto zaznaczyć, że przy terminowej wpłacie raty pożyczki uwzględniony jest rabat w wysokości 10%.  

Credit Company dba o wygodę swoich klientów, dlatego też udzielane pożyczki odbywa się bez poręczycieli. Dodatkowym plusem oferty jest fakt, że nie wymaga się od pożyczkobiorców zabezpieczenia majątku. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów ze spłatą, klienci powinni jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i wspólnie z konsultantami znaleźć najlepsze rozwiązanie. Uczciwa i przejrzysta oferta proponowana przez Credit Company zapewnia satysfakcję i może być doskonałą pomocą dla osób posiadających firmę. Konsultanci służą pomocą od poniedziałku do piątku. Jeśli klient potrzebuje kontaktu podczas weekendu, ma możliwość wypełnienia formularza udostępnionego na stronie internetowej pożyczkodawcy i sprawnego wyjaśnienia wątpliwości.


Credit Company - koszty

12miesięcy
3000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Credit Company - dane firmy:

KRS
0000534462
NIP
5252603781
REGON
360308288

Dane kontaktowe:

Credit Company Sp. z o.o.

ul. Rejtana2
85-032 Bydgoszcz

e-mail: biuro@creditcompany.pl

telefon: +48 601 633 633

www: http://www.creditcompany.pl/

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifcreditcheck

Weź pożyczkę

Opis produktu Credit Company

Credit Company działa w sektorze usług finansowych dla biznesu. Firma oferuje pomoc finansową dla przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw. Credit Company wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy cenią sobie jasne zasady, elastyczność i szybkość w działaniu. Współpraca z klientami oparta jest na wzajemnym zaufaniu i lojalności. Wyróżniającą cechą firmy jest przejrzysta i uczciwa oferta, którą zapewnia satysfakcję i może być doskonałym wsparciem dla osób rozwijających swój biznes.

Zaletą  Credit Company w porównaniu z konkurencyjnymi firmami  jest brak wymogu przedstawienia szeregu  zaświadczeń i dokumentów.  Pożyczkodawca służy pomocą od poniedziałku do piątku. Wyspecjalizowani konsultanci odpowiedzą na każde pytania i wątpliwości.  Minimalna kwota pożyczki to 3 000 zł, maksymalna zaś to 20 000 zł. Credit Company umożliwia indywidualny zakres spłaty zobowiązania. Dbając o interesy klienta, pożyczkodawca sprawdza jego wiarygodność  w bazach dłużników. Nie wymaga się od pożyczkobiorcy zabezpieczenia majątku, a wsparcie finansowe jest przyznawane bez poręczycieli. Dzięki Credit Company przedsiębiorcy mogą szybko uzyskać dodatkową gotówkę.


Dodaj opinię o Credit Company

 ######  ######## ##   ## #### ###### 
##  ## ##    ##   ## ## ##  ## 
##    ##    ##   ## ## ##    
##  #### ######  ######### ## ##    
##  ## ##    ##   ## ## ##    
##  ## ##    ##   ## ## ##  ## 
 ######  ######## ##   ## #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Credit Company

Opinia o Credit Company od Gość 2017-06-28 11:23:26 #978
Przestrzegam przed firmą Credit Company zarabiają podwójnie brak profesjonalnej obsługi zwykli oszuści nie Wysyłajcie im skanu dowodu !!!
Odpowiedz
Opinia o Credit Company od Klient Bialystok 2017-06-27 22:19:05 #975
Nie korzystacie z usług Credit Company dno i wodorosty szczególnie pracownik z Podlaskiego zwykłe dno
Odpowiedz
Niezadowolony klient 2017-06-27 22:23:57 #976
Nie polecam obsługa na poziomie zerowym !!!
Odpowiedz
Opinia o Credit Company od M22062004 2017-06-27 22:09:06 #973
Przestrzegam przed firmą Credit Company bardzo nie miła obsługa i oszuści. Uważajcie na konsultanta z woj Podlaskiego.
Odpowiedz
Opinia o Credit Company od Gość 2017-04-13 07:24:55 #698
Nie polecam tej firmy. Nie rozpatrują reklamacji, nie ma żadnej normalnej komunikacji z nimi. Firma Parkmar ( prewenter jak o sobie mówią) to jakość poniżej pewnego standardu. Nachodzenie w domu, bez umawiania wizyt, o różnych porach i po 21,00 walenie w drzwi pięścią,wypytywanie sąsiadów, zostawianie opisanych kopert w miejscach ogólnie dostępnych dla sąsiadów. Wkradanie się do domu mimo domofonu. A Pani odbierająca telefony w Credit Company twierdzi, że to łagodna forma dochodzenia swoich roszczeń. Dodam że bardzo kosztowna bo wszystko co wpłacone poszło na to co opisałam. Tak więc drogo, nieprzyjemnie i niebezpiecznie. Stanowczo odradzam, a sprawę zgłaszam do Prokuratury.
Odpowiedz
Klient 2017-06-27 22:14:14 #974
Konsultant z Podlaskiego to żaden konsultant to zwykły naciagacz wyszczekany i zwykły głupek.
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Visset dla firm
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania