Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 50300
Okres pożyczki 2 mies.

Koszty pożyczki w Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 100000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-3 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Finea to firma zapewniająca szybkie finansowanie przedsiębiorców sektora MŚP. Dzięki unikalnej kombinacji form finansowania, Finea ułatwia kontrolowanie płynności finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, stażu i pozycji na rynku.

Finea oferuje klientom możliwość sfinansowania faktur, których termin jeszcze nie upłynął – po przekazaniu wierzytelności na Finea SA i poinformowaniu o tym swojego kontrahenta, przedsiębiorca może uzyskać natychmiastową wypłatę od 80 do 100 proc. wartości faktury. Co więcej istnieje możliwość finansowania cichego – czyli bez informowania kontrahenta o tym fakcie

Co ważne, aż do 50 proc. przyznanego limitu może być wykorzystane na finansowanie ciche i finansowanie faktur zakupowych.

 • Dostępna wysokość limitu odnawialnego dla firm to 100 000 zł.
 • Oferta finansowania skierowana jest to mikro i małych przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą od min. 6 miesięcy.
 • Finea daje możliwość finansowania faktur zakupowych - oznacza, że Finea zapłaci naszemu dostawcy w terminie wymagalności faktury lub przed tym terminem. Dzięki usłudze finansowania zakupów możliwe jest odroczenie płatności o dodatkowe 30, 45 lub 60 dni.
 • Finea sprawnie i rzetelnie ocenia każdą transakcję, a klient otrzymuje decyzję w ciągu kilku minut.
 • Finea prowadzi działania w ramach monitoringu i windykacji, by kontrahent wywiązał się z obowiązku zapłaty za fakturę.

Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw opinie

Finea cieszy się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców. Wielu z nich ceni szczególnie szybkość oraz to, że wszystkie formalności można załatwić przez internet.

 • Zacząłem korzystać z polecenia znajomych. Dotychczas skorzystałem z usługi dla kilku faktur, za każdym razem cała operacja przebiegała bardzo dobrze, szybka odpowiedź i weryfikacja. Pomocne przy dł... - Green
 • Korzystam od kilku miesięcy, na razie nie było żadnych problemów. Na duży plus bardzo szybka decyzja i sprawny kontakt - Klusek
 • Finea ma u mnie duży plus za szybkość wypłaty gotówki i krótki czas ogarniania formalności online. - Uniej

 

więcej opinii

Wady i zalety oferty Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw:

Zalety:

 • odnawialny limit finansowania nawet do 100 000 zł
 • elastyczne finansowanie dopasowane do potrzeb działalności bieżącej
 • minimum formalności i szybki proces online
 • przejrzyste zasady i koszty – klient płaci tylko za czas faktycznego korzystania ze środków
 • najlepsze ceny – stawki prowizji już od 0,08% za dzień
 • w pełni darmowa rejestracja
 • możliwość finansowania nawet pojedynczej transakcji

Wady:

 • wymagany czas prowadzenia działalności gospodarczej lub spółki to min 6 miesięcy

Wady i zalety oferty Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw podsumowanie

Finea świadczy usługi faktoringowe dla małych i średnich przedsiębiorców, co pozwala na sprzedaż nieprzeterminowanych faktur i odzyskanie zamrożonych w nich środków. Główną zaletą oferty są wysokie sumy finansowania przy stosunkowo niskiej prowizji, nawet jeśli nie poinformujemy kontrahenta o sprzedaniu faktury. Wśród wad wymienić można wymagany półroczny okres działalności firmy oraz konieczność przejścia weryfikacji w bazach dłużników i Bazie Informacji Kredytowej, jeśli chcemy skorzystać z finansowania zakupów.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw krok po kroku:

 1. Kliknij na link.
 2. Wypełnij bezpłatny wniosek internetowy krok po kroku.
 3. Zgłoś faktury do finansowania za pomocą internetu.
 4. Otrzymaj pieniądze przelewem.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw:

Czas prowadzenia działalności min 6 miesięcy
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pozyskanie finansowania z Finea S.A. jest bardzo proste i zajmuje kilka minut. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie finea.pl korzystając z linka. W trakcie wypełniania bezpłatnego wniosku internetowego należy odpowiedzieć na kilka prostych pytań oraz przesłać 2 dokumenty finansowe – pliki JPK oraz wyciągi bankowe.

Decyzja na temat finansowania jest wydawana w ciągu kilku minut (w godzinach pracy firmy). Po otrzymaniu limitu w wysokości do 100 000 zł, należy zgłosić faktury do finansowania, a środki można otrzymać jeszcze tego samego dnia.


Rodzaje pożyczek w Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw

Oferta Finea S.A. to idealna forma finansowania działalności bieżącej firm w ramach odnawialnego limitu do 100 000 zł. Po każdej spłacie limit odnawia się automatycznie. Finea S.A. oferuje wszystkie odmiany finansowania:

 • finansowanie faktur,
 • finansowanie ciche,
 • finansowanie zakupów.

Jest to unikalna kombinacja usług, która pozwala finansować zarówno należności jak również zobowiązania, a przez to zaspokoić wszystkie potrzeby finansowe klientów w każdej sytuacji. 

Wymagania finansowania Finea

 • Czas prowadzenia działalności gospodarczej lub spółki min 6 miesięcy
 • Dowód Osobisty
 • Telefon Komórkowy
 • Konto w banku

Finansowanie faktur:

W ramach tej usługi Finea finasuje faktury, których termin płatności jeszcze nie minął. Klient dokonuje cesji wierzytelności na Finea SA i informuje o tym swojego kontrahenta, a Finea natychmiast wypłaca 80%-100% wartości faktury. Największą zaletą tej usługi jest to, że poza finansowaniem Finea dba, aby kontrahent wywiązał się ze zobowiązania. Specjaliści Finea podejmą działania w ramach monitoringu i windykacji, a w razie potrzeby i po uzgodnieniu z klientem wystąpią na drogę sądową. Dzięki temu, że kontrahent wie o cesji wierzytelności na Finea i o konieczności zapłaty za fakturę na konto Finea, Klient otrzymuje najkorzystniejsze warunki cenowe.

Finansowanie ciche:

W tej odmianie cesja nie jest wymagana a kontrahent nie wie, że faktura jest finansowana przez Finea. Klient po prostu przesyła fakturę do Finea, a ona ją finansuje jeszcze tego samego dnia. Produkt ten został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby odblokować zamrożone w fakturach środki finansowe, ale nie mogą dokonać cesji wierzytelności ze względu na zakaz w umowie handlowej albo mają obawy przed informowaniem o tym kontrahenta.

Finansowanie zakupów

Jak nazwa wskazuje, w tej usłudze proces finansowania działa w drugą stronę, gdyż tu Finea finansuje faktury zakupowe Klienta. W efekcie to Finea zapłaci dostawcy w terminie wymagalności faktury albo nawet przed, jeśli Klient ma szansę na skonto za wcześniejszą płatność. Klient natomiast zwróci zaangażowane środki w dogodnym i uzgodnionym z Finea terminie. Może to zrobić jednorazowo, po np. 30, 45 lub 60 dniach.


Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw - koszty

3miesięcy
1000zł -
50000zł -
100000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw - dane firmy:

KRS
0000737710
NIP
951-24-65-149
REGON
38064187100000

Dane kontaktowe:

FINEA SA

Adama Branickiego 1515
02-972 Warszawa

e-mail: kontakt@finea.pl

telefon: +48 22 203 41 51

www: finea.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-16:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Dodaj opinię o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw

 #######   ###   #######  ####### ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
## ## ## ######### ## ## ## ##   ## ##    
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##    
 ##### ## ##   ## ##### ## ####### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw

Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Green 2024-01-03 09:04:29 #6851
Zacząłem korzystać z polecenia znajomych. Dotychczas skorzystałem z usługi dla kilku faktur, za każdym razem cała operacja przebiegała bardzo dobrze, szybka odpowiedź i weryfikacja. Pomocne przy dłuższym czasie płatności. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Klusek 2023-11-08 13:42:52 #6820
Korzystam od kilku miesięcy, na razie nie było żadnych problemów. Na duży plus bardzo szybka decyzja i sprawny kontakt
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Uniej 2023-09-13 13:26:38 #6780
Finea ma u mnie duży plus za szybkość wypłaty gotówki i krótki czas ogarniania formalności online.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Marki 2023-09-13 09:39:49 #6779
Korzystam z faktoringu finea od ponad roku, jestem bardzo zadowolony. Wszystkie zasady są przejrzyste a pieniądze wpływają szybko na konto
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Leszek 2023-06-29 14:27:18 #6718
Widzę, że nie jestem jedyną osobą tutaj, która niestety nie została do końca doinformowana, że w przypadku niekorzystania z limitu faktoringowego, zostanie naliczona bardzo wysoka opłata - w moim przypadku ponad 7 tysięcy zł netto za kwartał. Oczywiście warunki te są zapisane w Regulaminie, który stanowi załącznik do umowy, jednak uważam, że w dobrym tonie i etycznie należałoby o tym klienta wprost poinformować przy okazji wyjaśniania warunków umowy, jak to funkcjonuje, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Ja byłem zainteresowany umową na faktoring jednorazowy, następnie zostałem zaproszony do podpisania umowy na dłuższy okres, ponieważ miało to być korzystniejsze z punktu widzenia wysokości prowizji oraz wygody. Niestety ta umowa zawierała zapis o tym, że MUSZĘ robić regularnie faktoring na określoną wysokość, bo inaczej zostanie mi naliczona horrendalna opłata. Z prawnego punktu widzenia firma wydaje się być zabezpieczona więc można tylko płakać i płacić. Niemniej z etycznego punktu widzenia - naprawdę czuję po ludzku ogromny żal, ponieważ od początku moją intencją było skorzystanie z faktoringu kilka razy, myślę, że gdybym został uczciwie poinformowany o tym, że jeśli nie skorzystam w jakimś okresie to zostanie mi naliczona tak wysoka opłata, to bym się dwa razy zastanowił. Czuję ogromny zawód. Proszę uważać, aby nie popełnić moich błędów, ponieważ nie ma zmiłuj. Dostaniesz fakturę do zapłacenia bez względu na to czy korzystałeś z finansowania czy nie. Co więcej bardzo uważnie należy czytać umowy, ponieważ jeśli klient nie złoży pisemnego oświadczenia, że NIE CHCE przedłużyć umowy, zostanie ona przedłużona z automatu na kolejne 12 miesięcy... Słowem: w moim przypadku gdybym tego nie zrobił, zapłąciłbym tej firmie ponad 28 tysięcy! Bardzo uważajcie, naprawdę proszę ostrożenie z podpisywaniem czegokolwiek z tą firmą.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Użytkownik Finea 2021-04-21 21:21:32 #5787
Firma przy wyższym finansowaniu wymaga weksla. Dość sztywne procedury. Nie informuję na początku o podziale limitu na finansowanie zakupów pomiędzy finansowanie faktur. W pewnym momencie jest się blokowanym bo brakuje limitu. Nie można nim dowolnie gospodarować. Dość złożona procedura potwierdzania faktur- mailowo i telefonicznie. Mimo zaawansowanej współpracy ciężko rozmawiać o jakiś ustępstwach. Prowizje dośc wysokie- 3,5% netto za 30 dni.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Felix 2021-02-09 15:52:16 #5579
Finea to bardzo dobra oferta dla przedsiębiorstw. Mamy możliwość skorzystać z pożyczki w wysokości nawet do 100.000 zł (czyli dzika kasa) w bardzo krótkim czasie, bo formalności ograniczone sa do minimum, a wypłaty pieniędzy niemal natychmiastowe!
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Jamson 2021-01-19 11:12:58 #5456
Finea ma jedne z najniższych rat na rynku, a do tego nie dyskryminują żadnych firm, n erio łatwo o pożyczke o nich. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Ida 2021-01-08 20:20:51 #5392
Finea ma jedną z najlepszych ofert pożyczkowych dla firm małych i średnich jaką znajdziecie obecnie na rynku. Co ważne- nawet teraz w czasie pandemii- firma bezproblemowo udziela pożyczek na super zasadach. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Inti 2021-01-04 15:30:18 #5379
Najlepsza pozyczka dla małych i średnich przedsiebiorstw jaką znajdziecie obecnie w internecie. Finea udziela pożyczek na bardzo korzystnych warunkach i co ważne- dostępność takiej pożyczki jest bardzo duża. Finea chętnie udziela pożyczek online i nie robi z tym wiekszych problemów. Dla mnie to byl szok! Taki pozotywny. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Aszka 2020-12-27 21:36:20 #5343
Takie firmy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania polskich firm. Kiedy nasz rzad zamyka branże, generalnie człowiek zostaje z niczym- ewentualnie z długami- może liczyc tylko na pożyczki! jak dla mnie Finea to genialna firma, która najbardziej potrzebującym pomaga. Oczywiscie nie robi tego za darmo, ale uwazam, że koszta takiej pozyczki są niskie. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Wilbur 2020-12-21 14:07:05 #5318
Super rozwiązanie finansowych problemów firm. Pożyczka ratalna dla biznesu Finea jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Niskie koszta pożyczki sprawiają, że jej spłata nie spędza nam snu z powiek! Dla mnie koszta to najważniejszy filar! Ale dodatkowo nie ma problemów z otrzymaniem pożyczki!
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Zenek 2020-12-16 08:12:25 #5303
Fajnie, że na rynku jest dużo firm pożyczkowych, Fajnie, że mają różne oferty- bo nie każdy potrzebuje pożyczki w kwocie 3k na 1,5 roku. Są osoby, którym i kilka stowek podratuje budżet- i sa w stanie oddac je po kilku miesiacach, inne po roku, a inne po dwoch... tak jak sa osoby, ktore potrzebuja i po 10k! dlatego jest tak duzo firm, dlatego oferty sie roznia- co do kwot i okresu splaty i kosztów... ale tez co do przeznaczenia... bo wiadomo, ze jak bani bozence brakuje do swiat kilku stówek to sprawa ma sie inaczej niz w przypadku firmy, ktora potrzebuje zdecydowanie wiekszych pieniedzy! Dlatego super, ze terz i firmy maja opcje pozyczki na rozwoj. Kwoty takich pozyczek sa wysokie, a mozliwosc rozbicia splaty na raty powoduje, że sa one do splacenia w miare przystepny sposob. Dlatego polecam serdecznie. My zdecydowaliśy sie na pozyczke w finea bo koszta byly najnizsze, a kasa na koncie tego samego dnia! DUZA KASA.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Ala 2020-12-08 10:01:36 #5251
Pożyczki online dla firm to czasami jedyne rozwiązanie w dobie koronawirusa, pandemii i kryzysu! Co więcej- czasami jest to jedyne rozwiązanie by przetrwać! Super, że są i oni w orzeciwieństwie do państwa nie odwracaja sie od firm. Ja skorzystałem z oferty finea- i polecam.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Stefan 2020-10-26 20:08:54 #5035
To co jest w nich spoko to przejrzyste, jasne zasady. Wiemy na co sie piszemy! Wiemy jakie będą koszta pożyczki. Tutaj nikt nikogo nie oszukuje, nie naciąga, nie dorzuce opłat za jakiegos sms, wsyztsko jasne, czyste, przejrzyste, transparentne. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Aszi 2020-10-11 16:30:16 #4978
Mega wysokie kwoty odnawialnego limitu finansowania, przyjemna obsługa, elastyczne podejście do klienta i wiele, wiele innych zalet. Polecam BARDZO.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Zuzka 2020-10-09 21:51:45 #4948
ŚWIETNA OFERTA POŻYCZKOWA.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Leni 2020-05-04 23:21:56 #4697
Fajna uczciwa firma. Osobiście polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Siemka 2020-04-01 23:54:22 #4641
Limit nawet do 100k!!! MEGA dobra oferta. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Mikus 2020-03-11 22:49:05 #4554
Polecam wszytskim firmą. Oferta jest bezkonkurencyjna. Gorąco polecam.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Gosha 2020-03-04 22:12:19 #4534
Dla mnie to jedna z lepszych ofert z jakimi miałam do czynienia. Jest szybko i to się opłaca!!!
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Matrixa 2020-02-25 22:41:22 #4466
Finea na serio daje radę. Super cennik, mało papierologii.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Mia 2020-02-17 22:37:17 #4439
Bardzo dobra oferta. Polecam serdecznie.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Boris 2020-02-04 22:05:15 #4413
Bardzo szybki proces aplikacji- bo formalności też jest tyle co nic. Dla mnie to ważne, bo o skaca czas oczekiwania na pieniądze. Dla mnie super.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Kopcia 2020-01-24 11:46:49 #4337
Oferta jest bardzo elastyczn ai można ją nieco spersonalizować. Super.
Odpowiedz
Opinia o Finea - faktoring dla małych i średnich przedsiębiorstw od Radek 2020-01-14 10:55:02 #4291
szybko i sprawnie. Wszystko przez internet
Odpowiedz

Zobacz także:

BizLend
0

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
GoldKredyt.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania