Fundusz Mikro

Pokaż koszty


Fundusz Mikro udziela przedsiębiorcom pożyczek na dowolny cel. Pieniądze można przeznaczyć na bieżące finansowanie działalności albo prowadzenie inwestycji. Dzięki dodatkowej gotówce, łatwiej jest zarządzać budżetem przedsiębiorstwa.

 • Fundusz Mikro Sp. z o.o. jest cenionym pożyczkodawcą. Klienci w łatwy sposób mogą uzyskać środki finansowe, które pomogą im w realizacji planów firmy.
 • Od uzyskania pożyczki dzielą nas cztery proste kroki. Musimy wypełnić wniosek, dostarczyć wymagane dokumenty, a kiedy otrzymamy decyzję, podpisujemy umowę i czekamy na przelew środków.
 • Chcesz wziąć pożyczkę w Fundusz Mikro? Opinie wskazują, że oferta gwarantuje nie tylko dogodne warunki, ale też zróżnicowane propozycje wsparcia finansowego. W zależności od potrzeb, możemy starać się o pożyczkę Konsolidacyjną, Ekspresową, Szybką, Biznes, RISK lub Profi.
 • Fundusz Mikro działa już od 1944 roku. Wspierając rozwój polskich działalności gospodarczych, przyczynia się do ich sukcesu.
 • Przedsiębiorcy cenią pożyczkodawcę za elastyczne propozycje wsparcia finansowego. Nie zawsze są jednak zadowoleni z konieczności prowadzenia działalności przez 12, a czasami nawet 24 miesiące.

.

Fundusz Mikro opinie

Fundusz Mikro jest cenioną na rynku firmą pożyczkową. Udziela wsparcia dla firm, które potrzebują dodatkowych środków, aby skutecznie działać na rynku i móc się rozwijać.

 • „Otrzymanie kredytu w banku było nierealne. Nie miałam czasu, aby dostarczyć wszystkie niezbędne dokumenty, nie mówiąc już o koniecznych do spełnienia wymogach. Oferta Funduszu Mikro uratowała mój biznes. W końcu mogłam zrealizować plany rozwoju swojej firmy” - Joanna
 • „Fundusz Mikro doskonale dopasował się do moich potrzeb. Skorzystałem z oferty Pożyczki „Szybka” do 30 000 zł, która nie wymagała biznesplanu i przestałem martwić się o finanse” - Marcin
 • „Fundusz Mikro to najlepsze wsparcie dla finansów małych firm!”  - Elżbieta

więcej opinii

Wady i zalety oferty Fundusz Mikro:

Zalety:

 • Pożyczki na dowolny cel – można je przeznaczyć zarówno na cele bieżące, jak i na cele inwestycyjne
 • Szybka decyzja
 • Pożyczki do 30 000 nie wymagające zabezpieczeń
 • Elastyczne propozycje pożyczkowe dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta
 • Formalności ograniczone do minimum
 • Brak konieczności posiadania przez firmę biznesplanu
 • Długi okres kredytowania, pozwalający dopasować raty do możliwości finansowych naszej firmy
 • Elastyczne zabezpieczenie w przypadku pożyczek wymagających jego ustanowienia
 • Działanie zgodnie z Polityką Odpowiedzialnego Pożyczania

Wady:

 • Konieczność prowadzenia działalności przez 12 bądź 24 miesiące, w zależności od tego, na którą ofertę się zdecydujemy
 • Konieczność weryfikacji zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców

Wady i zalety oferty Fundusz Mikro podsumowanie

Fundusz Mikro to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia swojego budżetu. Zanim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z umowy, warto dokładnie prześledzić korzyści i mniej pozytywne aspekty niniejszej oferty

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Fundusz Mikro krok po kroku:

 1. Wypełnij wniosek
 2. Dostarcz wymagane dokumenty
 3. Poczekaj na decyzję
 4. Podpisz umowę
 5. Czekaj na przelew środków

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Fundusz Mikro:

Czas prowadzenia działalności min 12 miesięcy
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Jeśli chcesz skorzystać z oferty Fundusz Mikro, masz do zrealizowania cztery proste kroki. Powinieneś:

 • Wypełnić wniosek pożyczkowy
 • Dostarczyć wymagane dokumenty
 • Poczekać na decyzję
 • Podpisać umowę i spodziewać się szybkiego przelewu środków

Pierwszym etapem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę. Można go złożyć telefonicznie bądź online. Prosty formularz nie zajmie nam dużo czasu. Jeśli wybierzemy drogę telefoniczną, powinniśmy poczekać na kontakt od Doradcy Kredytowego.

W drugim kroku musimy dostarczyć dokumenty wymagane przez Fundusz Mikro. Są to kserokopia dowodu tożsamości, zaświadczenie z ZUS-u oraz – starając się o pożyczkę z zabezpieczeniem - potwierdzenie o posiadanych przez nas nieruchomościach.

Po okazaniu właściwych dokumentów należy poczekać na decyzję. Fundusz Mikro doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb klientów, dlatego stara się jak najszybciej udzielić odpowiedzi. Zajmuje to maksymalnie jeden dzień, ponieważ zespół doradców jest zobowiązany sprawdzić poprawność danych i zweryfikować zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy.

Jeśli otrzymamy pozytywną decyzję, podpisujemy umowę i czekamy na przelew środków. Pożyczkodawca bez zwłoki uruchamia pożyczkę, a klient może wykorzystać pieniądze zgodnie ze swoimi potrzebami.

Pożyczki Firmowe udzielane przez Fundusz Mikro charakteryzuje przede wszystkim elastyczne podejście do klientów i korzystne warunki, dzięki którym otrzymane wsparcie finansowe faktycznie pozwala zrealizować zamierzone cele. Prosta procedura umożliwia błyskawicznie otrzymać pomoc, nie martwiąc się dużym miesięcznym obciążeniem naszych funduszy. Pożyczkę można rozłożyć na wygodne raty, które następnie zgodnie z terminami bez trudu spłacimy.

W razie jakichkolwiek pytań pomocy udzielają konsultanci Funduszu Mikro. Można się z nimi kontaktować telefonicznie, mailowo bądź pisząc wiadomość w formularzu udostępnionym na stronie internetowej. Odpowiedzą najszybciej, jak to możliwe. Pożyczkodawca gwarantuje uzyskanie wsparcia bez względu na to, na którym etapie składania wniosku jesteśmy. Warto skorzystać z tej możliwości, aby pomóc w rozwoju swojej działalności, uzyskując niezbędną pomoc dla naszych finansów. Czasami nawet niewielka kwota może pozytywnie wpłynąć na jej funkcjonowanie i dalszy rozwój. Dzięki pożyczce od Funduszu Mikro uzyskamy pieniądze szybko i bez formalności.


Rodzaje pożyczek w Fundusz Mikro

Oferta Fundusz Mikro:

 • Pożyczka Konsolidacyjna do 200 000 zł
 • Pożyczka Ekspresowa do 10 000 zł
 • Pożyczka Szybka do 30 000 zł
 • Pożyczka Biznes do 200 000 zł
 • Pożyczka RISK do 100 000 zł
 • Pożyczka Profi do 200 000 zł

Pierwszym punktem oferty jest Pożyczka Konsolidacyjna do 200 000 zł, która pozwala połączyć wszystkie zobowiązania w jedną ratę. Nawet 5-letni okres kredytowania umożliwia dopasowanie ich wysokości do możliwości naszego budżetu.

Pożyczka Ekspresowa do 10 000 zł nie wymaga zabezpieczeń i gwarantuje prostą procedurę starania się o pieniądze. Decyzja jest szybka, a zobowiązanie można zwracać maksymalnie przez 24 miesiące.

Pożyczka Szybka do 30 000 zł cechuje się jeszcze dłuższym, bo 36-miesięcznym okresem kredytowania. Nie trzeba posiadać biznesplanu, a pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele.

Pożyczka Biznes do 200 000 zł pozwala zrealizować i cele bieżące, i inwestycyjne. Okres jej spłaty wynosi nawet 60 miesięcy, a zabezpieczenie hipoteczne można ustanowić na osobę wnioskującą bądź osobę trzecią.

Pożyczka RISK do 100 000 zł wesprze nas, kiedy nie mamy pieniędzy na spłatę zobowiązań w ZUS-ie albo innych instytucjach. Raty spłacamy także przez 60 miesięcy.

Pożyczka Profi do 200 000 zł to oferta dla profesjonalistów na rozwój ich działalności. Cechą charakterystyczną jest 60-miesięczny okres spłaty i elastyczne zabezpieczenie.

Oferta Funduszu Mikro jest skierowana do przedsiębiorców prowadzących swoją firmę co najmniej od 12 miesięcy (w przypadku pożyczki RISK to 24 miesiące). Stanowi opcję dla kredytów bankowych, które ciężko jest uzyskać, głównie z racji długotrwałych procedur.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Fundusz Mikro - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000105527
NIP
5261018585
REGON
010854792

Dane kontaktowe:

Fundusz Mikro Sp. z o.o.

ul. Rzymowskiego34
02-697 Warszawa

e-mail: fm@funduszmikro.pl

telefon: +48 22 502 45 00

www: https://www.funduszmikro.pl/

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Fundusz Mikro

Fundusz Mikro działa już od 1994 roku. Został założony przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości, a jego głównym celem jest wspieranie rozwoju polskich działalności gospodarczych. Dzięki udostępnianiu im kapitału na korzystnych warunkach, nie muszą martwić się brakiem płynności finansowej, ale inwestują uzyskane pieniądze bądź zaspokajają dzięki nim bieżące potrzeby. Oferta jest skierowana do właścicieli mikro- oraz małych firm, którzy chętnie wracają do pożyczkodawcy, aby ponownie skorzystać z jego usług. Pomocni konsultanci udzielają odpowiedzi na wszelkie zapytania. Warto się z nimi kontaktować, aby w pełni świadomie zaciągać pożyczki i wesprzeć budżet swojej firmy.

Fundusz Mikro przejrzyście  informuje o warunkach pożyczania, dlatego jest doceniany przez klientów oraz rynek finansowy, na którym działa. Bada historię kredytową każdego klienta, ponieważ udziela wsparcia jedynie osobom, które są w stanie spłacić zobowiązanie. Poza usługami pożyczkowymi oferuje również usługi windykacyjne. Dzięki polubownym działaniom, jest w stanie skutecznie odzyskać należności.


Dodaj opinię o Fundusz Mikro

######## ######## ######  ####### ##   ## 
   ## ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
  ##  ##    ##    ##   ## ##   ## 
  ##  ######  ##    ##   ## ##   ## 
 ##   ##    ##    ##   ## ##   ## 
 ##   ##    ##  ## ##   ## ##   ## 
######## ######## ######  #######  ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Fundusz Mikro

Opinia o Fundusz Mikro od Gaz 2017-10-16 20:00:40 #1303
bardzo mało formalności i generalnie cały proces wzięcia pożyczki odbywa się bardzo profesjonalnie.
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Biznes Ratka
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania