GoldKredyt.pl

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 49700
Okres pożyczki 10 mies.

Koszty pożyczki w GoldKredyt.pl

Kwota: 70000 zł
Czas: 12 mies.
Rata: 5933.67 zł
RRSO: 34.97 %
Do spłaty: 71204 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 24.25%, maksymalne RRSO: 235.01%. Okres pożyczki to 0-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 106 zł, RRSO wynosi 235.01 %. Całkowita kwota do spłaty 1106 zł


GoldKredyt.pl to najlepsza oferta dla właścicieli małych i średnich działalności gospodarczych. Potrzebujesz pieniędzy na start? A może szukasz środków na rozwój swojej firmy? GoldKredyt.pl oferuje ci najlepszą pożyczkę na biznes!

 • GoldKredyt.pl zyskał uznanie klientów dzięki jasnym zasadom i dobrym warunkom pożyczki. Decyzję otrzymasz już po godzinie od złożenia wniosku.
 • GoldKredyt.pl daje dwa sposoby wypłaty gotówki: na konto bankowe lub za pomocą czeku Giro na poczcie.
 • GoldKredyt.pl specjalizuje się w pożyczkach dla małych i średnich firm.
 • Jeśli chcesz starać się o 20 000 zł na start lub na rozwój firmy, wystarczy tylko dowód.
 • Zaletą pożyczki GoldKredyt.pl jest krótki czas rozpatrywania wniosku. Minusem – brak darmowej pożyczki.

GoldKredyt.pl opinie

GoldKredyt.pl cieszy się pozytywną opinią klientów, którzy korzystają z finansowania dla firm w celu zachowania płynności finansowej. Starają się o zastrzyk gotówki na start i na rozwój działalności, z maksymalnie 24-miesięcznym okresem kredytowania.

 • GoldKredyt to pożyczka złoto. Bardzo dobra oferta, bardzo atrakcyjna cenowo, polecam serdecznie, bo to pożyczka dla firm, której sie nie żałuje! Niskie raty i wysokie dostępne kwoty! Gold Kredyt ro... - Nastka
 • Firma złoto. Pożyczki udzielane są również gdy firma znajduje się w potrzebie, a nie tylko "na rozwój". - iwona
 • Firma złoto. bez problemów udzielają pożyczek online przedsiębiorcom na bardzo korzystnych warunkach. I co ważne, na pożyczkę maja szansę nawet bardzo nowe biznsy! O pożyczkę można się starać od po... - Szaza

więcej opinii

Wady i zalety oferty GoldKredyt.pl:

Zalety:

 • Pożyczka od pierwszego dnia prowadzenia działalności,
 • Proste i jasne zasady wnioskowania o pożyczkę dla firm,
 • Brak konieczności poręczenia pożyczki,
 • Decyzja w ciągu godziny,
 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem i zmiany terminu płatności,
 • Minimum formalności, do pożyczki wystarczy dowód osobisty,

Wady:

 • Brak darmowej pożyczki,
 • Sprawdzanie klientów w rejestrach dłużników ERIF i KRD.

Wady i zalety oferty GoldKredyt.pl podsumowanie

GoldKredyt.pl to idealna oferta, kiedy potrzebujemy wsparcia finansowego dla naszej firmy.  Proste finansowanie ułatwia realizację planów działalności.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w GoldKredyt.pl krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz okres kredytowania
 2. Wypełnij oraz wyślij wniosek o pożyczkę
 3. Po otrzymaniu decyzji otrzymasz pieniądze

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w GoldKredyt.pl:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczanie w GoldKredyt.pl jest proste i szybkie. Jeśli chcemy otrzymać zastrzyk gotówki i wspomóc finansowanie swojej firmy, należy:

 1. Wybrać kwotę i okres kredytowania.
 2. Wypełnić i wysłać wniosek.
 3. Poczekać na decyzję i odebrać pieniądze.

Pożyczka dla firm w GoldKredyt.pl to wsparcie finansów w trzech prostych krokach. Pierwszym etapem jest wybór kwoty i okresu kredytowania. Zastanówmy się, jakiej wysokości pożyczka będzie w stanie sfinansować potrzeby działalności? Pożyczkodawca proponuje zarówno pożyczki na start, jak i pożyczki na rozwój firmy. Oferuje od 1000 do 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 24 miesięcy. Nie można przekraczać terminów płatności! Będą nam grozić konsekwencje nieterminowych płatności. Ponadto, historia kredytowa ma kluczowe znaczenie dla instytucji pozabankowych.

Następnym etapem jest uzupełnienie wniosku za pomocą podstawowych danych. Wnioskowanie jest w 100% online. Wystarczy wpisać podstawowe informacje. GoldKredyt.pl wymaga jedynie dowodu osobistego. Nie są konieczne również ani poręczenia, ani zabezpieczenia.

Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję. GoldKredyt.pl udziela jej w ciągu godziny. Jeśli okaże się, że pozytywnie przeszliśmy weryfikację, możemy odebrać pieniądze w dwojaki sposób. Pierwszą opcją jest wypłata na konto, drugą – odbiór pieniędzy na poczcie na podstawie otrzymanego wraz z umową czeku Giro. Umowę dostarcza nam kurier. Pamiętaj! Zanim podpiszesz umowę, przeczytaj dokument. Musisz mieć pewność, że rozumiesz wszystkie warunki i znasz całkowity koszt pożyczki dla firm. GoldKredyt.pl nie ukrywa żadnych opłat.


Rodzaje pożyczek w GoldKredyt.pl

Oferta GoldKredyt.pl:

GoldKredyt.pl specjalizuje się w pożyczkach dla firm na start i na rozwój firmy. Wniosek można złożyć już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Kwota pożyczki oscyluje w przedziale 1000-20 000 zł. Na spłatę długu mamy od 1 do 24 miesięcy. Proces starania się o zastrzyk gotówki jest prosty i bezproblemowy. Pożyczkodawca błyskawicznie udziela odpowiedzi na złożoną aplikację, ponieważ szanuje czas klienta. Jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję, umowę dostarcza nam kurier. Po jej podpisaniu, czekamy na gotówkę. GoldKredyt.pl daje dwie możliwości przekazania pieniędzy. Najczęściej wybieraną formą jest przelew internetowy. Drugą opcją jest przekazanie gotówki na ręki. Pożyczkobiorcy, którzy wybrali ten sposób odbioru pożyczki, wraz z umową otrzymują czek Giro. To dokument upoważniający do odebrania pieniędzy w każdym oddziale Poczty Polskiej na terenie kraju.

Kto może skorzystać z oferty? GoldKredyt.pl jasno precyzuje wymogi stawiane pożyczkobiorcom. Jeśli chcemy złożyć wniosek o pożyczkę dla firm, powinniśmy:

 • mieć działalność, zarejestrowaną w Polsce,
 • posiadać stały adres zamieszkania,
 • mieć dowód osobisty i telefon komórkowy,
 • mieć pozytywną historię kredytową – wpis w rejestrach dłużników BIG InfoMonitor, ERIF i KRD mogą nas wykluczyć z możliwości otrzymania pozytywnej decyzji.

Każdy klient może sprawdzić stawiane wymogi, wchodząc na stronę internetową pożyczkodawcy. GoldKredyt.pl nie wymaga poręczeń ani zaświadczeń o dochodach. Jedynym dokumentem jest dowód tożsamości. Złóż wniosek już dzisiaj, a błyskawicznie otrzymasz finansowanie.

Nie zapomnijmy o terminowym regulowaniu płatności. Kiedy weźmiemy pożyczkę online, wraz z umową otrzymujemy harmonogram spłat. Minimalny okres kredytowania wynosi 1 miesiąc, maksymalny – 24 miesiące. Po spłacie czterech rat pożyczki, można starać się o kolejny zastrzyk gotówki. Pożyczkobiorcy mają też prawo spłacić dług przed czasem. Z wcześniejszym uregulowaniem pożyczki nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty.

Jeżeli okaże się, że nie mamy możliwości zwrotu długu, musimy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Ignorowanie terminów płatności może prowadzić do monitów, postępowania windykacyjnego, a nawet spotkania z komornikiem. Dlatego wykonajmy telefon do doradców GoldKredyt.pl, aby ustalić nowe warunki spłaty.


GoldKredyt.pl - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
1000zł 136 zł 172 zł -
1500zł - 258 zł -
2000zł - 344 zł 488 zł
10000zł - 1720 zł -
20000zł - 3440 zł -
25000zł - 4300 zł -
30000zł 4080 zł - -
60000zł 8160 zł - -
70000zł 952 zł 1204 zł 1708 zł
100000zł - 17200 zł -
150000zł - 2580 zł 36600 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

GoldKredyt.pl - reklama

GoldKredyt.pl - dane firmy:

Kapitał zakładowy
42 000 000
KRS
0000411939
NIP
5252528111
REGON
146017266

Dane kontaktowe:

Aasa Polska S.A.

ul. Hrubieszowska2
01-209 Warszawa

e-mail: kontakt@goldkredyt.pl

telefon: 22 100 84 80

www: goldkredyt.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00-20:00
Sobota: 12:00 -16:00
Niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankdnbnordbgzbnpparibasmeritumbluecashcreditagricole

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu GoldKredyt.pl

GoldKredyt.pl udziela pożyczek dla firm w wysokości od 1000 do 20 000 zł. O finansowanie mogą starać się przedsiębiorcy od pierwszego dnia działalności! Pożyczka jest idealna dla małych i średnich biznesów, które potrzebują dodatkowych środków na realizację celów oraz inwestycji.

W GoldKredyt.pl pożyczkodawcą jest Aasa dla Biznesu. Jej właścicielem jest Aasa Polska, będąca częścią skandynawskiej grupy Aasa Global. Firma odnosi sukcesu na międzynarodowych rynkach, a klienci cenią ją za transparentne i atrakcyjne warunki pożyczania. Decyzja w ciągu godziny i dwie opcje przelewu gotówki to niewątpliwe zalety tej oferty pożyczki dla działalności. Jeśli chcesz pożyczać prosto i bezpiecznie, już dzisiaj złóż wniosek i aplikuj o zastrzyk gotówki.


Dodaj opinię o GoldKredyt.pl

##   ## #### ######## ##  ## ######  
 ##  ##  ## ##   ## ## ## ##  ## 
 ## ##  ## ##   ##  ####  ##    
  ###   ## ########   ##  ##  #### 
 ## ##  ## ##  ##   ##  ##  ## 
 ##  ##  ## ##  ##   ##  ##  ## 
##   ## #### ##   ##  ##   ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o GoldKredyt.pl

Opinia o GoldKredyt.pl od Nastka 2021-02-23 11:27:13 #5650
GoldKredyt to pożyczka złoto. Bardzo dobra oferta, bardzo atrakcyjna cenowo, polecam serdecznie, bo to pożyczka dla firm, której sie nie żałuje! Niskie raty i wysokie dostępne kwoty! Gold Kredyt robi to dobrze.
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od iwona 2021-02-08 09:21:01 #5558
Firma złoto. Pożyczki udzielane są również gdy firma znajduje się w potrzebie, a nie tylko "na rozwój".
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Szaza 2021-02-03 08:42:37 #5541
Firma złoto. bez problemów udzielają pożyczek online przedsiębiorcom na bardzo korzystnych warunkach. I co ważne, na pożyczkę maja szansę nawet bardzo nowe biznsy! O pożyczkę można się starać od poerwszych dni funkcjonowania działalności.
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Mania 2021-01-24 11:49:10 #5478
Gold Kredyt to pożyczka, która może udzielić nam niezbednego wsparcia finansowego dla naszego przedsiebiorstwa. Jeśli mamy pomysł jak za sprawą dodatkowych funduszy poszerzyc dzialalnosc naszej firmy- nie ma sie nad czym zastanawiac! POLECAM bo jest tanio, szybko i uczciwie, a nasze firma moze realizowac plany!!!
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Kayka 2021-01-17 15:35:19 #5443
Najlepsze rozwiązanie dla świeżaków. Jeśli macie firmę, która dopiero od niedawna istnieje, ale wierzycie w jej sukces albo macie pomysł na jej rozkręcenie, ale potrzebujecie funduszy to najlpeszym rozwiązaniem będzie pożyczka dla firm w Gold Kredyt. Bardzo niskie raty pożyczki, świetna obsługa, pomoc dla każdego! Moim zdaniem super oferta! W szczególnosci dla tych mlodych przedsiębiorstw, bo one są zapomniane. Jak nie ostniejesz na rynku od dawna to na pomoc nie masz co liczyc. ale nie w Gold Kredyt. Warto.
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Borys 2020-12-28 07:48:33 #5347
Oferta mistrz. Firma nie zostawia klienta w potrzebie! Na dobrych warunkach udzielają pożyczek biznesom, który bez takiej pomocy nie ma szansy się rozwinąć!
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Misztal 2020-12-08 19:56:05 #5258
Moja firma istnieje na rynku od ok. roku... czyli koniec 2019/ poczatek 2020... i co? wszystko super, a tu nagle koronawirus i pozamiatane! gdyby nie Goldkredyt i pożyczka u nich nasz biznes by już nie istniał-a tak? Mamy sie dobrze. Moze nie swietnie, ale jednak istniejemy i przez ostatnie miesiace wyrobilismy sobie jakas marke i nie boimy sie, ze nie przetrwamy. Zaryzykowalismy i nigdy tej decyzji nie bedziemy zalowac. A gdyby nie Gold kredyt nasze marzenie by sie nie spelnilo. Dlatego ja zlego zlowa o GoldKredyt nie powiem.
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Waldemar 2020-11-10 21:08:36 #5102
Chyba najszybciej wypłacana pożyczka na rynku! Co ważne- pożyczka dla każdej firmy, nawet takiej, która istnieje dopiero od niedawna! Nie trzeba mieć długiej historii i miliona papierów do udokumentowania by otrzymac pożyczkę. Super firma.
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Knapik 2020-03-05 20:59:49 #4538
Oferta złoto! Polecam goldkredyt.
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Marko 2020-02-21 21:17:33 #4456
Ciekawa oferta. Firma jest uczciwa, wszytsko dokładnie tak jak na banerach- bez żadnych "ale".
Odpowiedz
Opinia o GoldKredyt.pl od Radzio 2018-04-09 20:47:53 #1787
Świetna oferta
Odpowiedz

Zobacz także:

Visset dla firm
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Biznes Ratka
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania