Monevia

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 125300
Okres pożyczki 7 mies.

Koszty pożyczki w Monevia

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Dla kwoty zł na okres całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi 0 %. Całkowita kwota do spłaty 0 zł


Monevia Sp. z o.o. to firma, które oferuje nowoczesną metodę finansowania firm. Oferta Monevii skierowana jest do przedsiębiorców, którzy nie chcą zaciągać pożyczek, aby mieć środki finansowe w momencie oczekiwania na przekazanie pieniędzy z wystawionej dla klienta faktury z wydłużonym terminem płatności.

Produktem Monevii jest wykup faktur w dwóch walutach: złotówkach i euro. Minimalna kwota wykupywanej faktury wynosi 700 zł lub 200 euro. Dłużnik musi spłacić fakturę w określonym w umowie terminie, ale przedsiębiorca może korzystać z gotówki za fakturę o wiele wcześniej (nawet 90 dni przed spłatą zadłużenia). Monevia nie nalicza dodatkowych odsetek i opłat za opóźnienia w spłacie do 30 dni po ustalonym terminie. Najważniejsze informacje dla klientów firmy Monevia:

 • Monevia to sprawdzona firma, która pozwala przedsiębiorcom na korzystanie z pieniędzy z nieopłaconych jeszcze faktur. Klienci chwalą sobie łatwość korzystania z takiego finansowania online.
 • Faktury w Monevii sprzedaje się poprzez zarejestrowanie się na stronie firmy i wypełnienie formularza. Sprzedaż faktur przebiega w 100 proc. online.
 • Monevia skupuje faktury o minimalnej wartości 700 zł lub 200 euro. Na początku firma oferuje do 50 000 zł finansowania, ale górna granica wysokości finansowania zależy od kondycji finansowej dłużnika.
 • Monevia rozpatruje wnioski klientów tego samego dnia, w którym je otrzymuje, w godzinach pracy konsultantów.
 • Zaletą Monevii jest fakt, że to dobra alternatywa dla kredytu dla firm oraz możliwość uniknięcia nierzetelnych dłużników/kontrahentów. Wadą dla niektórych przedsiębiorców korzystających z usług tej firmy jest brak możliwości rolowania długu.

Monevia opinie

Przedsiębiorcy chwalą sobie współpracę z Monevią. Zazwyczaj podkreślają, że nie muszą już martwić się o to, czy dłużnik zapłaci im w terminie oraz cieszą się z możliwości korzystania z gotówki, która należy do nich, ale na którą musieliby czekać nawet trzy miesiące. Monevia chwalona jest także za miłe podejście do klienta i jasne zasady współpracy.

 • Syf beznadziejny, nie polecam, zrzucają własne błędy na klienta - www
 • Realna pomoc dla firm. Super. - Sakin
 • Bardzo dobra pożyczka, którą szczerze polecam każdemu! Bardzo niskie koszta, a jednak otrzymujemy realna pomoc dla naszego przedsiębiorstwa! - Magdalena

więcej opinii

Wady i zalety oferty Monevia:

Zalety:

 • prosty i intuicyjny panel klienta, umożliwiający zarządzanie wierzytelnościami przez całą dobę,
 • szybka i darmowa rejestracja, która do niczego nie zobowiązuje,
 • brak opłat i prowizji za przyznanie limitu faktoringowego,
 • dostępne jest telefoniczne Biuro Obsługi Klienta,
 • wysoki limit finansowania na start współpracy – aż 50 tys zł brutto.

Wady:

 • firma mająca dłużnika ze słabą kondycją finansową nie skorzysta z mikrofaktoringu w Monevii.

Wady i zalety oferty Monevia podsumowanie

Monevia oferuje faktoring dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorcy chwalą sobie tę ofertę i zazwyczaj korzystają z niej, aby uniknąć brania kredytu dla firm. Dzięki szybszemu otrzymaniu środków z faktury z przedłużonym terminem płatności mogą spokojnie opłacić swoje bieżące zobowiązania.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Monevia krok po kroku:

 1. Krok pierwszy - wypełnij formularz, rejestrując się na stronie i umów się telefonicznie z doradcą Monevii.
 2. Krok drugi - poznaj ofertę faktoringu dla twojej firmy, którą przedstawi ci doradca.
 3. Krok trzeci - otrzymaj swoją ofertę limitu kredytowego i elektronicznie prześlij fakturę Monevii.
 4. Krok czwarty - poczekaj, aż pieniądze pojawią się na twoim koncie.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Monevia:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień
Zaświadczenie o dochodach

Aby otrzymać środki z Monevii, należy najpierw zarejestrować się na stronie firmy. W formularzu należy podać NIP swojej firmy, swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Doradca ma trzy dni robocze, aby do nas zadzwonić - najczęściej jednak Monevia kontaktuje się z klientami jeszcze tego samego dnia. Podczas rozmowy telefonicznej doradca przedstawia szczegóły przygotowanej dla nas oferty - a ta przygotowywana jest na podstawie faktury (wysokości długu, jaki ma u nas nasz klient lub kontrahent) oraz zdolności finansowej dłużnika. Po rozmowie z doradcą klientom Monevii bezpłatnie przyznawany jest limit kredytowy (jeśli ci chcą skorzystać z faktoringu w tej firmie). Limit ten wynosi od 50 000 zł do 250 000 zł lub więcej. Przedsiębiorca musi już tylko wysłać Monevii drogą elektroniczną swoje faktury. Firma może za nie zapłacić nawet do 100 proc. wartości brutto. Nasi dłużnicy stają się wtedy automatycznie dłużnikami Monevii. Po zatwierdzeniu transakcji na nasze konto wpłynie kwota z faktury, pomniejszona o kwotę prowizji. Wypłata pieniędzy następuje w jeden dzień. Przedsiębiorca może przeznaczyć uzyskane środki na dowolny cel.

Wykup faktur w Monevii - wymagania wobec klientów

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać klientem firmy Monevia?

 • należy mieć firmę zarejestrowaną w Polsce,
 • być podatnikiem VAT,
 • posiadać faktury z wydłużonym terminem płatności (od 7 do nawet 90 dni),
 • mieć faktury w walucie PLN lub EUR wystawione na kontrahentów krajowych,
 • ponadto mieć dłużnika w tzw. dobrej kondycji finansowej, umożliwiającej ściągnięcie należności.

Rodzaje usług w firmie Monevia

Monevia oferuje swoim klientom:

 • wykup faktur.

Sprzedaż faktur w Monevii odbywa się bardzo szybko. Po tym, jak wypełnimy formularz kontaktowy na stronie firmy, doradca ma trzy dni robocze, aby do nas oddzwonić. Zazwyczaj jednak konsultanci kontaktują się z klientami znacznie szybciej. Po przyznaniu limitu kredytowego, który wynosi zawsze minimum 50 000 zł, klient wysyła faktury do Monevii. Od razu po tym na jego konto przelewane są środki finansowe. Ich wysokość to kwota z faktur pomniejszona o prowizję dla Monevii. To, czy Monevia wykupi nasze faktury zależy od kondycji finansowej dłużnika. Faktoring w tej firmie skierowany jest do klientów z sektora mikro i małych przedsiębiorstw. Z finansowania mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy miesięcznie wystawiają faktury z terminem zapłaty przypadającym na moment transakcji między 7 a 90 dni lub małą liczbę faktur o niewielkich nominałach.


Rodzaje pożyczek w Monevia


Monevia - koszty

12miesięcy
700zł -
250000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Monevia - reklama

Monevia - dane firmy:

KRS
0000075028
NIP
5541021281
REGON
091225389

Dane kontaktowe:

Monevia Sp.Z.o.o.

ul. Słowackiego1
85-008 Bydgoszcz

e-mail: monevia@monevia.pl

telefon: 52 525 77 10

www: monevia.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-16:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu Monevia

Monevia posiada w swojej ofercie skup faktur z odroczonym terminem płatności (od 7 do 90 dni). Firma jest podmiotem, który bezpośrednio wypłaca pieniądze przedsiębiorcy sprzedającemu jej faktury. Monevia nie posiada wymagań co do płynności obsługiwanego biznesu. Skupuje faktury od każdej firmy, zajmując się kompleksową obsługą biznesu. Minimalna kwota wykupywanej faktury wynosi 700 zł lub 200 euro. Faktury powinny być wystawione na kontrahentów krajowych w walucie PLN lub EUR.

Monevia stawia na małą ilość formalności, dzięki czemu kwotę z faktury pomniejszoną o prowizję dla firmy można uzyskać w ciągu jednego dnia. Doradcy Monevii mają jednak trzy dni robocze na kontakt z klientem po wypełnieniu przez niego wniosku.


Dodaj opinię o Monevia

##   ## ####### ########   ###  ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ###  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## #### ## 
######### ##   ## ######## ##   ## ## ## ## 
##   ## ##   ## ##    ######### ## #### 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##  ### 
##   ## ####### ##    ##   ## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Monevia

Opinia o Monevia od www 2022-11-30 16:58:52 #6551
Syf beznadziejny, nie polecam, zrzucają własne błędy na klienta
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Sakin 2021-04-15 15:14:24 #5764
Realna pomoc dla firm. Super.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Magdalena 2021-03-03 10:52:37 #5688
Bardzo dobra pożyczka, którą szczerze polecam każdemu! Bardzo niskie koszta, a jednak otrzymujemy realna pomoc dla naszego przedsiębiorstwa!
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Witek 2021-02-03 16:17:32 #5542
Moim zdaniem to rewelacyjna alternatywa dla kredytu! Taki kredyt bez formnalności i dla młodych przedsiębiorstw, które na kredyt w banku jeszcze nie mają szans, bo nie mają historii.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Dania 2021-01-03 21:37:36 #5372
Monevia to jedna z najlepszych pożyczek udzielanych firmom w Polsce! Czasami by zbudować silną firmę potrzebna jest inwestycja- a pieniądze na inwestycje zapewni nam właśnie Monevia. Dla mnie jedyna słuszna opcja bo dająca możliwość rozwoju niskim kosztem.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Bidi 2020-12-21 23:21:58 #5327
Wspaniale, że są takie firmy jak Monevia, które udzielają pożyczek przedsiębiorstwom! Koszta pożyczki w Monevia są niskie, a wypłaty natychmiastowe.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Gosia 2020-12-06 12:56:58 #5236
koszta pożyczki w moevia są niskie- to w przypadku pożyczki jest najważniejsze.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Pan Loki 2020-11-10 14:51:08 #5096
Każda, nawet najlepsza firma potrzebuje czasami extra kasy! Bo to właśnie inwestując mamy możliwość sie rozwijać! Dzięki pozyczce od monevia moja firma miała możliwość takiego rozwoju! Serdecznie wszytim posiadaczą firm polecam ich ofertę, jest bardzo uczciwa i tania! Zdecydowanie dużo więcej z biznesu wyciagam od kiedy w niego zainwestowałem. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Judyta 2020-10-12 13:02:24 #4984
Duży plus za darmową rejestrację. Można sprawdzić czy to oferta dla nas czy raczej nie.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Kulik 2020-03-11 22:49:59 #4555
Firma pierwsza klasa. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Masiw 2020-02-03 21:43:19 #4404
Dla mnie BOMBA. Super firma i już.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Goshki 2020-01-16 16:35:06 #4311
Z kategorii pożyczka dla firm jest to dla mnie bezkonkurencyjnie NUMER JEDEN!
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Patrycja 2019-11-26 21:13:14 #4040
Rejestracja jest super- idzie mega szybko i sprawnie, do niczego Cie nie zobowiazuje. Cennik jest serio ok! Generalnie jestem na TAK.
Odpowiedz
Opinia o Monevia od Karol 2019-11-11 21:25:40 #3983
Strona prosta i czytelna. Oferta fajnie rozpisana. Polecam! Jest uczciwie i przyjemnie.
Odpowiedz

Zobacz także:

Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Monevia
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
GoldKredyt.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania