Firma zakończyła działaność. Zabacz oferty innych firm.

Zobacz polecane firmy Przejdź do opisu i opinii Monify »

Monify

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 75500
Okres pożyczki 7 mies.

Koszty pożyczki w Monify

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-12 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Monify to firma oferująca szybkie pożyczki dla firm. Instytucja wspiera spółki we wszystkich krajach bałtyckich, udziela pożyczek bez zastawu od 1000 zł do 150000 zł, bez żadnych dodatkowych opłat za udzielenie pożyczki.

 • Monify udziela pożyczek dla małych i dużych firm. Wnioski pożyczkobiorców mogą zostać rozpatrzone nawet w jeden dzień.;
 • Wnioskowanie o pożyczkę w Monify odbywa się online. Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek, następnie przesłać wyciąg z firmowego konta potwierdzający historię płatności;
 • Monify posiada swoje oddziały w Polsce, Łotwie, Estonii oraz na Litwie. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się w kilku prostych krokach;
 • Oferta Monify posiada zalety i wady. Do zalet można zaliczyć to, że pożyczkodawca udziela pożyczki bez zabezpieczeń. Wadą jest to, że nie mamy możliwości wcześniejszej spłaty wziętej pożyczki;

Monify opinie

Firma Monify może pochwalić się licznymi opiniami. Klienci firmy zwracają uwagę na możliwość wnioskowania o wysoką kwotę pożyczki, a także wygodny okres kredytowania. Doceniany jest także kalkulator pożyczkowy znajdujący się na stronie pożyczkodawcy, który umożliwia dopasowanie parametrów pożyczki do rzeczywistych możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

 • Monify nie jednej firmie juz pomogło. Pożyczki dla przedsiębiorstw na super warunkach, zdecydowanie polecam! - Maniek
 • Ha! Rewelacyjna oferta! Monify udzielają pożyczki na super zasadach! Polecam. - Piter
 • Monify nie robi żadnych problemów z przyznaniem pożyczki, do tego o pożyczke u nich jest bardzo łatwo, również małe i dość młode przedsiębiorstwa nie są przez nich odrzucane. Moimz daniem warto zap... - Żuq

więcej opinii

Wady i zalety oferty Monify:

Zalety:

 • Szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłata pieniędzy
 • Pożyczka udzielana bez zabezpieczeń
 • Wysoka kwota pożyczki (do 150 000 zł)
 • Niskie oprocentowanie (od 3,5 proc. miesięcznie)
 • Brak prowizji za rozpatrzenie wniosku

Wady:

 • Brak możliwości wcześniejszej spłaty pożyczki

Wady i zalety oferty Monify podsumowanie

Oferta Monify posiada plusy i minusy. Do zalet można zaliczyć fakt, że z usługi mogą skorzystać zarówno małe, jak i duże firmy. Można również pochwalić minimum formalności. Co więcej, udzielenie pożyczki odbywa się bez zabezpieczeń. Pożyczkę musi poręczyć jedynie właściciel firmy, dla której ma zostać przyznana pożyczka. Wadą jest to, że pożyczkobiorca nie może wcześniej spłacić pożyczki, niż jest to zapisane w umowie.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Monify krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i wyślij wypełniony danymi wniosek
 2. Po rozpatrzeniu przez Monify wniosku wyślij wyciąg z konta bankowego swojej firmy
 3. Czekaj na decyzję pożyczkową
 4. Oczekuj przelewu gotówki na konto swojej firmy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Monify:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień

Aby wnioskować o pożyczkę w Monify, wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnić zamieszczony tam wniosek. Powinny się w nim znaleźć wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Po zaznaczeniu interesujących nas parametrów pożyczki należy formularz wysłać. Po kilku minutach zostaniemy poproszeni o przesłanie wyciągu z konta bankowego naszej firmy, aby potwierdzić wypłacalność naszego przedsiębiorstwa.Teraz wystarczy poczekać na decyzję pożyczkodawcy lub ofertę, którą zaproponuje nam w przypadku, gdy nie zgodzi się na nasze warunki. Po akceptacji ostatecznych warunków pożyczki możemy oczekiwać przelewu gotówki na podany we wniosku rachunek bankowy.

Wymagania pożyczki w Monify

 • Minimalny przychód firmy w wysokości 130 000 zł za ostatnie 12 miesięcy;
 • Istnienie firmy na rynku od minimum 12 miesięcy;
 • Wyciąg z rachunków przedsiębiorstwa z ostatnich 12 miesięcy, Bilans oraz RZiS/KPiR za rok 2017 wraz z I kwartałem bieżącego roku.

Monify udziela pożyczek na kwotę do 150 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 1 do 24 miesięcy. Pamiętajmy, aby wybierając finansowanie dla naszej firmy dobrze poznać nie tylko pożyczkodawcę, ale i zdolność kredytową naszego przedsiębiorstwa. Podczas rozpatrzenia wniosku o pożyczkę oceniane będzie ryzyko kredytowe związane z udzieleniem pożyczki dla naszej firmy. Dzięki specjalnemu kalkulatorowi pożyczkowemu zamieszczonemu na stronie internetowej Monify, każda osoba chcąca sięgnąć po pożyczkę może dokładnie obliczyć, ile za nią zapłaci. Wystarczy za pomocą znajdującego się tam suwaka wskazać interesującą nas kwotę pożyczki, a także czas, na jaki chcemy ją wziąć. Co więcej, możemy także wskazać konkretne oprocentowanie pożyczki. Po wybraniu parametrów, które nas interesują, ujrzymy tabelę. Zostaną w niej rozpisane raty naszej pożyczki z uwzględnieniem rat stałych oraz malejących dla wskazanej przez nas kwoty pożyczki. Dzięki temu będziemy mogli wybrać wariant, który bardziej nam odpowiada.


Rodzaje pożyczek w Monify

Oferta Monify:

Pożyczka od Monify skierowana jest do małych i dużych firm, które potrzebują zastrzyku gotówki. Dodatkowe źródło pieniędzy może zostać przyznane po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Wysokość przyznanej pożyczki może sięgać nawet 150 000 zł. Ważne, aby przy maksymalnej kwocie pożyczki wybrać odpowiedni okres kredytowania. Może on wynosić od 1 do 24 miesięcy. Spłata pożyczki w Monify może odbyć się na dwa sposoby: najpierw spłacamy odsetki, a na końcu kapitał lub spłacamy jednocześnie kapitał z odsetkami. Co ważne, raty pożyczki spłaca się dwa razy w miesiącu. Nie ma możliwości wcześniejszej spłaty pożyczki. Pożyczka od Minify to nie tylko pieniądze. Współpraca z pożyczkodawcą:

 • daje możliwość udziału w licznych przetargach;
 • zapewnia uczestnictwo w projektach finansowanych ze środków UE;
 • daje szansę zwiększenia zamówień;
 • gwarantuje działanie nawet przy chwilowym braku środków pieniężnych;
 • zapewnia zwiększenie zysku;
 • pozwala wykorzystać pożyczkę jako dodatek do kredytu bankowego.

Monify - koszty

12miesięcy
1000zł -
150000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Monify - reklama

Monify - dane firmy:

Dane kontaktowe:

SIA Monify

Dzirnavu iela36
LV – 1 Rīga

e-mail: pieniadze@monify.pl

telefon:

www: monify.pl

serwisy społecznościowe:  

Weź pożyczkę

Opis produktu Monify

Pożyczka oferowana przez Monify udzielana jest bez zabezpieczeń. Poręczyć pożyczkę musi jedynie właściciel firmy. Monify udziela pożyczek na kwotę do 150 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 1 do 24 miesięcy. Pożyczkę należy spłacać w dwóch comiesięcznych ratach.

Osoba wnioskująca o pożyczkę dla firm w Monify powinna dopełnić kilku niewielkich formalności. Przede wszystkim powinna udokumentować, że jej przedsiębiorstwo osiąga przychód w minimalnej wysokości 130 000 zł za ostatnie 12 miesięcy. Co ważne, przedsiębiorstwo powinno posiadać przynajmniej 12 miesięczny staż.

Istotne jest także przedstawienie wyciągów z rachunków przedsiębiorstwa z ostatnich 12 miesięcy, Bilans oraz RZiS/KPiR za rok 2017 wraz z I kwartałem bieżącego roku. Pożyczkobiorca powinien zdawać sobie sprawę z braku możliwości wcześniejszej spłaty pożyczki. Pozbędzie się on pożyczki dopiero wtedy, gdy upłynie wyznaczony w umowie pożyczki okres kredytowania. Co więcej, minimalne oprocentowanie wynosi 3,5 %. Warto wziąć pod uwagę ten parametr, jeśli będziemy chcieli obliczyć całkowity koszt naszej pożyczki.


Dodaj opinię o Monify

##   ## ##   ## ######## ######## ######## 
##   ## ##   ##  ##  ##    ##   ## 
##   ## ##   ##  ##  ##    ##   ## 
##   ## ##   ##  ##  ######  ######## 
 ##  ## ##   ##  ##  ##    ##   ## 
 ## ##  ##   ##  ##  ##    ##   ## 
  ###   #######   ##  ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Monify

Opinia o Monify od Maniek 2021-03-01 09:46:58 #5673
Monify nie jednej firmie juz pomogło. Pożyczki dla przedsiębiorstw na super warunkach, zdecydowanie polecam!
Odpowiedz
Opinia o Monify od Piter 2021-02-16 10:27:13 #5611
Ha! Rewelacyjna oferta! Monify udzielają pożyczki na super zasadach! Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Żuq 2021-02-06 12:18:29 #5552
Monify nie robi żadnych problemów z przyznaniem pożyczki, do tego o pożyczke u nich jest bardzo łatwo, również małe i dość młode przedsiębiorstwa nie są przez nich odrzucane. Moimz daniem warto zapoznać się z ofertą.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Krzysiek 2021-01-28 09:06:19 #5501
Dlaczego monify? Za jaja :D Za ich hasło reklamowe. Jak zobaczyłem, że to bedzie viagra dla mojego biznesu nie moglem przestać sie smiac i wiedziałem, ze to oferta dla mnie. Nie pomylilem sie. Monify jest turbo! Warto.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Czesiek 2021-01-16 15:07:46 #5441
W dobie koronawirusa i tej wielkiej niepewności oraz kryzysu aż szok, że ktoś jeszcze chce udzielać pożyczek firmom. Monify nie dość, ze w dalszym ciagu pożyczek udziela to jeszcze o pożyczke nie jest trudno, a taka pożyczka jest bardzo atrakcyjna cenowo. Moim zdaniem w obecnych czasach pożyczki dla firm to strzał w dziesiątke gdy na rząd nie można liczyć.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Piotr 2021-01-09 15:49:17 #5399
Chyba bez rewelacji. Moim zdaniem zasady sa malo przejrzyste, czytelne i niezrozumiałe co może wprowadzic klienta w błąd! No i jak już sie do czegoś dojdzie to jest drogo- w mojej opinii.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Norwi 2021-01-06 20:36:31 #5386
Monify- świetna firma pożyczkowa dla firm. Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Avo 2020-12-22 22:31:50 #5336
Najlepsza pożyczka dla firm. Żadnych wymagań, potrzebujesz kasy? Proszę bardzo!!! Monify- najlepsza pożyczka dla firm na rynku.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Robek 2020-12-13 11:29:28 #5286
Wszędzie tylko chwilówki, pozyczki ratalne, kredyty... blablabla... a o tym, że pożki dla firm też są to już cisza. A firma może wziąć pożyczkę, a nie tylko kredyt. Szybka pożyczke z mała ilościa formalności na dowolny cel, a nie kredyt- z milionem formalności i jeszcze dokumentacja na co sie przeznaczyło pieniądze. Ja jestem z mojej pożyczki w Monify na maxa zadowolony- jak ktos nie wie czy to sobra firma to zapewniam, że jest spoko i warunki korzystne.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Gienek 2020-12-11 07:57:37 #5279
O chwilówkach mówi się dużo, o pożyczkach ratalnych online trochę mniej, ale o pożyczkach dla firm już wcale! i to przeogromny błąd!!! Głownie dlatego, że w dobie pandemii, gdy nasz wspaniały rząd i tarcze nie ma co liczyć, pożyczki online mogą być rozwiązaniem naszych problemów! Ja się bardzo cieszę, że nasza mała firma skorzystała z pomocy Monify! Dzięki temu przetraliśmy pierwszą falę, wakacje były okresem "przygotowania sie" do drugiej fali i teraz w sumie nie odczuwamy jakoś bardzo koronawirusa! Gdyby nie Monify nie wiem jakby się to skończyło!
Odpowiedz
Opinia o Monify od Agata 2020-12-06 22:15:11 #5245
Miła obsługa, niskie raty i generalnie Monify numerem jeden... byłoby... gdyby jeszcze wprowadzili mozliwość wczesniejszej spłaty zobowiazania- ale takowej nie ma! Nie ma i juz!
Odpowiedz
Opinia o Monify od Nałęcz 2020-11-10 20:26:47 #5100
Firma, która rozumie podstawową zasadę biznesu- czas to pieniądz! Oni działają szybko, bardzo szybko!!! Bardzo polecam Monify- najlepsze rozwiązanie dla firm.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Kręciołek 2020-10-12 12:58:45 #4981
Jak dla mnie oferta jest średnio czytelna!
Odpowiedz
Opinia o Monify od Karla 2020-09-30 22:05:44 #4910
Rozpatruja wnioski od ręki... i to pozytywnie! Mają bardzo dużą przyznawalność! SUPER.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Felek 2019-11-21 21:32:38 #4025
Dość dobra i uczciwa firma! Cennik też spoko.
Odpowiedz
Opinia o Monify od Niki 2019-04-30 22:11:53 #3282
Powiem krótko- jest dobrze.
Odpowiedz
Opinia o Monify od janusz 2019-03-03 22:27:42 #3028
Ciekawa oferta dla firm, trzeba dostarczyć dokumenty, ale można otrzymać finansowanie wyższe niż w banku, nie spełniając tylu wymagań
Odpowiedz
Opinia o Monify od Buba 2019-01-10 19:30:20 #2782
Chyba nie ma lepszej oferty dla firm niz Monify! Dla mnie BOMBA i gorąco polecam. Super cennik i super podejście do klienta.
Odpowiedz

Zobacz także:

Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania