Wealthon

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 55600
Okres pożyczki 15 mies.

Koszty pożyczki w Wealthon

Kwota: 70000 zł
Czas: 18 mies.
Rata: 6139 zł
RRSO: 49.2 %
Do spłaty: 110502 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 10000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 37.8%, maksymalne RRSO: 49.2%. Okres pożyczki to 12-18 miesięcy. Dla kwoty 10000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 4447.04 zł, RRSO wynosi 37.8 %. Całkowita kwota do spłaty 14447.04 zł


Wealthon Found to polska spółka akcyjna, której głównym celem działania jest szybka i sprawna pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych przedsiębiorców. Firma zajmuje się udzielaniem finansowania w różnej formie: pożyczek pomostowych, na spłatę zobowiązań wobec ZUS i Urzędu Skarbowego oraz w ramach limitu kredytowego Whealton CARD, powiązaną z Whelaton WALLET lub innowacyjnej pożyczce POSCASH - finansowanie pod obrót z terminala.

 • Wealthon gwarantuje szybką decyzję o przyznaniu kredytu - jeszcze tego samego dnia oraz wysokie kwoty pożyczek.
 • Proces wnioskowania jest bardzo prosty i wymaga spełnienia minimum formalności.
 • Klient może ubiegać się o pożyczkę pomostową nawet do 750 000 zł, pod obrót z terminala do 500 000 zł i do 20 000 zł w ramach limitu odnawialnego.
 • Czas spłaty poszczególnych produktów wynosi od 12 do 36 miesięcy.
 • Wyjątkiem jest pożyczka pomostowa udzielana na okres do 10 dni. Eksperci Wealthon sprawdzili, że jest to wystarczający czas na spłatę zadłużenia, uzyskanie zaświadczenia o niezaleganiu i uruchomienie kredytu bankowego.
 • Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Wealthon opinie

Firma Wealthon to zespół specjalistów różnych branż, których łączy pasja do finansów i pomagania przedsiębiorcom. Najważniejszymi wartościami, które przyświecają działaniom firmy są: odpowiedzialność, skuteczność, etyczne działanie i wzajemny szacunek. Efektem są pozytywne opinie przedsiębiorców korzystających z usług Wealthon:

 • Rewelacyjna firm! Nie jedno przedsiębiorstwo miało problemy z ZUSem i to je blokowało- a dzieki Wealhon, w końcu można wziąć pożyczke na atrakcyjnych warunkach, na spłate zadłużenia! - Waldemar
 • Wealthon to propozycja, której bardzo na polskim rynku brakowało! Uważam ją za jedną z lepszych- bo zaspakaja potrzeby przedsiębiorców- te realne potrzeby!! - Szarak
 • Super rozwiązanie. Moja firma miała dokładnie taki problem, z powodu zaległości finansowych w US nie mogłem wziąć kredytu! I wtedy trzeba było kombinować, a teraz w koncu jest pozyczka pomostowo- c... - Janex

więcej opinii

Wady i zalety oferty Wealthon:

Zalety:

 • atrakcyjne i nowoczesne zasady finansowania
 • pożyczka pomostowa nawet do kwoty 750 000 zł,
 • pożyczka odnawialna na karcie do 20 000 zł,
 • pożyczka pod obrót z terminala do 500 000 zł,
 • prosty proces wnioskowania o pożyczkę online,
 • minimum formalności - zabezpieczenie w formie oświadczenia o dobrowolnej egzekucji,
 • błyskawiczna decyzja kredytowa,
 • oferta dopasowana do indywidualnej sytuacji przedsiębiorcy,
 • przejrzyste warunki umowy.

Wady:

 • okres zwrotu pożyczki pomostowej wynosi tylko 10 dni,
 • konieczność przedstawienia pozytywnej decyzji kredytowej przy pożyczce pomostowej.

Wady i zalety oferty Wealthon podsumowanie

Wealthon to firma udzielająca wsparcia finansowego firmom. Pożyczki dla firm Wealthon to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zainwestować w rozwój swojej firmy, uzyskując gotówkę na zakup sprzętu czy zatrudnienie nowych pracowników oraz inne bieżące wydatki związane z działalnością. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Z kolei pożyczka pomostowa to szansa na spłacenie zadłużenia w urzędach i możliwość uzyskania korzystnego kredytu.

Duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu zespołu prowadzącego Wealthon pozwala idealnie zrozumieć przedsiębiorcę, jego potrzeby w trudnej sytuacji finansowej. Dopasowanie oferty do potrzeb klienta pozwala mu na szybkie rozwiązanie problemów, stabilne działanie i rozwój na rynku.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Wealthon krok po kroku:

 1. Wybierz interesującą Cię formę pożyczki: pożyczka pomostowa lub pożyczka ratalna.
 2. Kliknij przycisk “Aplikuj o pożyczkę” i wypełnij wniosek online.
 3. Poczekaj na decyzję analityka, dotyczącą możliwości udzielenia pożyczki.
 4. Zapoznaj się z warunkami umowy i zaakceptuj ją.
 5. Poczekaj aż pieniądze znajdą się na Twoim koncie i wykorzystaj je zgodnie z przeznaczeniem.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Wealthon:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień

Pierwszym krokiem w celu otrzymania pożyczki jest zarejestrowanie firmy w serwisie Wealthon. Wypełnij formularz online podając wszystkie niezbędne dane dotyczące Twojej firmy i zaznacz wymagane zgody. Wnioskuj o wybraną pożyczkę, wybierając interesującą Cię kwotę. Następnie wskaż bank, w którym posiadasz rachunek firmowy.

Ekspert finansowy dokona analizy wskazanego rachunku bankowego, sprawdzając historię transakcji w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jest to element niezbędny do przeprocesowania i dokonania analizy wniosku o pożyczkę. Przy wnioskowaniu o pożyczkę pomostową należy również złożyć oświadczenie o zaległościach wobec ZUS i US. Poczekaj na decyzję kredytową i na przekazanie pieniędzy lub udostępnienie limitu. Status swojej aplikacji możesz sprawdzić logując się na profil klienta. Sprawdzając zakładkę “Wnioski” poznasz decyzję jaką podjął dział analiz.

Wymagania pożyczki w Wealthon:

W przypadku finansowania Wealthon POSCASH oraz pożyczki pomostowej wymagany minimalny staż firmy wynosi 12 miesięcy, z obrotami na terminalu generowanymi co najmniej od 6 miesięcy. Przedsiębiorca musi mieścić się w przedziale 23-68 lat. Karta z limitem kredytowym Wealthon jest dostępna bez wygórowanych wymagań odnośnie stażu na rynku czy wieku przedsiębiorcy. 

 


Rodzaje pożyczek w Wealthon

Oferta Wealthon:

 • Pożyczka pomostowa
 • Pożyczka Postcash - od obrotów na terminalu płatniczym
 • Pożyczka odnawialna

Wealthon proponuje ofertę jedynie dla klientów firmowych: osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek (kapitałowych, osobowych, cywilnych). Najważniejszą zaletą kredytowania w tej firmie jest minimum formalności wymaganych do uzyskania pożyczki. 

Pożyczka pomostowa udzielana jest na kwoty od 1000 do 750 000 zł. Finansowanie to ma na celu spłacenie zadłużenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym i uzyskanie zaświadczenia o niezaleganiu z tych Urzędów. Pożyczki udzielane są na okres do 10 dni. Jest to wystarczający czas, który umożliwia pozbycie się ciążącego długu i uzyskanie kredytu w banku.

Wealthon POSCASH, czyli finansowanie pod obrót z terminala płatniczego na kwotę od 5000 do 500 000 zł, przyznanwane na okres od 6 do 12 miesięcy. To pierwszy w Polsce produkt, który wykorzystując fakt rejestracji przychodów na terminalu, pozwala określić zdolność kredytową oraz dostosować spłatę pożyczki do bieżących możliwości przedsiębiorcy. Rata to ustalony procent od dziennego utargu na terminalu 5, 10, 15 lub 20% od dziennego utargu do spłaty pożyczki - bez odestek, bez prowizji.

Najnowszymi produktami Wealthon jest Wealthon WALLET i Wealthon CARD. W ramach limitu na karcie Whealton możesz uzyskać od 500 do 20 000 zł. Aplikacja Wealthon WALLET służy do płatności bezgotówkowych oraz do zarządzania produktami Wealthon. Głównym zadaniem aplikacji jest korzystanie z limitu kredytowego za pomocą wirtualnej karty debetowej, jak również wgląd w stan aktywnych produktów Wealthon. 

Warunki otrzymania pożyczki w Wealthon

Spółka akcyjna Wealthon wymaga spełnienia jedynie minimum formalności. Wnioskując należy podać niezbędne dane na temat prowadzonej firmy i dane właściciela. Do wniosku należy dołączyć dokumenty:

 • wyciąg z konta bankowego z ostatnich 12 miesięcy,
 • oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji.

Wealthon - koszty

W przypadku pożyczki pomostowej oprocentowanie wynosi 0%, do kosztów zaliczamy jedynie prowizję za udzielenie kredytu - 15% od wysokości pożyczki.

Przy pożyczce odnawialnej na karcie wyróżniamy następujące opłaty: 

 • opłata przygotowawcza za udzielenie limitu - od 5 do 10% udzielonej kwoty
 • prowizja o wykorzystanego limitu - 3,5% miesięcznie

Przy pożyczce od obrotu na terminalu, Whealton nalicza jedną opłatę:

 • opłata przygotowawcza 2,5 do 3% od udzielonego limitu.

Wealthon - koszty

12miesięcy
10000zł 4447.04 zł
15000zł 6670.56 zł
20000zł 8894.08 zł
30000zł 13341.1 zł
50000zł 22235.3 zł
70000zł 31129.4 zł
100000zł 44468 zł
150000zł 34200 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wealthon - dane firmy:

Kapitał zakładowy
1 114 470,00 zł
KRS
0000755722
NIP
525 276 91 39
REGON
381706302

Dane kontaktowe:

Wealthon S.A.

Mokotowska 1
00-640 Warszawa

e-mail: biuro@wealthon.com

telefon: 517 889 699

www: wealthon.com

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

09:00-17:00
Weź pożyczkę

Opis produktu Wealthon

Spółka akcyjna Wealthon oferuje produkty mające na celu pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych. Jest to szansa na spłatę długów i podjęcie dobrego kredytu w banku przez wykorzystanie pożyczki pomostowej oraz możliwość pożyczenia pieniędzy na bieżącą działalność firmy w ramach finansowania na karcie kredytowej Wealthon CARD lub pożyczki POSCASH - od obrotu na terminalu płatniczym.

Wnioskowanie na stronie internetowej firmy Wealthon odbywa się całkowicie online, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Przeprowadzając analizę finansową firmy, eksperci wykorzystują jedynie historię prowadzenia rachunku - nie posiadają dostępu do informacji bankowych. W przypadku wystąpienia problemów przy wnioskowaniu, klient może liczyć na wsparcie ze strony biura obsługi klienta pod numerem 534 761 312, w godzinach pracy firmy.


Dodaj opinię o Wealthon

 ######  ######## ##   ## #### ######## 
##  ## ##    ##   ## ## ##   ## 
##    ##    ##   ## ## ##   ## 
##  #### ######  ##   ## ## ######## 
##  ## ##    ##  ##  ## ##    
##  ## ##     ## ##  ## ##    
 ######  ########  ###  #### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Wealthon

Opinia o Wealthon od Waldemar 2021-04-29 09:22:19 #5811
Rewelacyjna firm! Nie jedno przedsiębiorstwo miało problemy z ZUSem i to je blokowało- a dzieki Wealhon, w końcu można wziąć pożyczke na atrakcyjnych warunkach, na spłate zadłużenia!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Szarak 2021-04-19 08:45:03 #5774
Wealthon to propozycja, której bardzo na polskim rynku brakowało! Uważam ją za jedną z lepszych- bo zaspakaja potrzeby przedsiębiorców- te realne potrzeby!!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Janex 2021-04-07 14:06:55 #5752
Super rozwiązanie. Moja firma miała dokładnie taki problem, z powodu zaległości finansowych w US nie mogłem wziąć kredytu! I wtedy trzeba było kombinować, a teraz w koncu jest pozyczka pomostowo- czyli to czego bardzo na rynku brakowało!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Alison 2021-03-24 08:13:38 #5728
Pożyczka, która była bardzo potrzebna!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Bolek 2021-03-11 12:24:25 #5708
Rewelacyjne rozwiązanie dla firm, które mają problemy z zaległościami w ZUS czy US!!! Pożyczka, której bardzo brakowało na rynku!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Gosia 2021-03-09 09:28:45 #5704
Wealthon jest rozwiązaniem, którego do tej pory bardzo brakowało na polskim rynku! Pożyczki pomostowe to przyszłość i myśle, że nie jedna firma potrzebuje takich rozwiązań!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Krzysiek 2021-03-05 09:14:07 #5696
Rewelacja. Wealthon zapełnia niszę, jest to firma, której brakowało na polskim rynku!!! Pożyczka pomostowa, która pomoże w spłacie zaległości w ZUS jest dokładnie pomocą jaka jest potrzebna firmom. Idealnie wstrzelają się w potrzeby przedsiębiorców. Wróże powodzenie!
Odpowiedz
Opinia o Wealthon od Janek 2021-03-03 10:51:09 #5687
Ta pożyczka pomostowa może się okazać strzałem w dziesiątkę!!! Super, że pojawiają się takie propozycje pożyczkowe jak Wealthon- bo to realna pomoc dla przedsiębiorstw!!!
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA dla biznesu
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wealthon
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
CapitalKo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania