Wealthon

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 42100
Okres pożyczki 15 mies.

Koszty pożyczki w Wealthon

Kwota: 50000 zł
Czas: 18 mies.
Rata: 4385.62 zł
RRSO: 49.2 %
Do spłaty: 78941.2 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 10000 zł, maksymalna 100000 zł. Minimalne RRSO: 37.8%, maksymalne RRSO: 49.2%. Okres pożyczki to 12-18 miesięcy. Dla kwoty 10000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 4447.04 zł, RRSO wynosi 37.8 %. Całkowita kwota do spłaty 14447.04 zł


Wealthon Found to polska spółka akcyjna, której głównym celem działania jest szybka i sprawna pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych przedsiębiorców. Firma zajmuje się udzielaniem dwóch rodzajów kredytów: pożyczek pomostowych, na spłatę zobowiązań wobec ZUS i Urzędu Skarbowego oraz pożyczek ratalnych, przeznaczonych na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 • Wealthon gwarantuje szybką decyzję o przyznaniu kredytu: decyzja o pożyczce pomostowej nawet w godzinę i 12 godzin w przypadku pożyczki ratalnej, od momentu złożenia wszystkich dokumentów.
 • Proces wnioskowania jest bardzo prosty i wymaga spełnienia minimum formalności.
 • Klient może ubiegać się o pożyczkę pomostową nawet do 750 000 zł! W przypadku pożyczki ratalnej jest to kwota 50 000 zł.
 • Pożyczkodawcy mogą wnioskować o pożyczkę ratalną rozłożoną na okres 12 lub 18 miesięcy.
 • Pożyczka pomostowa jest udzielana na okres do 10 dni. Eksperci Wealthon sprawdzili, że jest to wystarczający czas na spłatę zadłużenia, uzyskanie zaświadczenia o niezaleganiu i uruchomienie kredytu bankowego.
 • Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Wealthon opinie

Firma Wealthon to zespół specjalistów różnych branż, których łączy pasja do finansów i pomagania przedsiębiorcom. Najważniejszymi wartościami, które przyświecają działaniom firmy są: odpowiedzialność, skuteczność, etyczne działanie i wzajemny szacunek. Efektem są pozytywne opinie przedsiębiorców korzystających z usług Wealthon:

 • Rewelacyjna firm! Nie jedno przedsiębiorstwo miało problemy z ZUSem i to je blokowało- a dzieki Wealhon, w końcu można wziąć pożyczke na atrakcyjnych warunkach, na spłate zadłużenia! - Waldemar
 • Wealthon to propozycja, której bardzo na polskim rynku brakowało! Uważam ją za jedną z lepszych- bo zaspakaja potrzeby przedsiębiorców- te realne potrzeby!! - Szarak
 • Super rozwiązanie. Moja firma miała dokładnie taki problem, z powodu zaległości finansowych w US nie mogłem wziąć kredytu! I wtedy trzeba było kombinować, a teraz w koncu jest pozyczka pomostowo- c... - Janex

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Wealthon krok po kroku:

 1. Wybierz interesującą Cię formę pożyczki: pożyczka pomostowa lub pożyczka ratalna.
 2. Kliknij przycisk “Aplikuj o pożyczkę” i wypełnij wniosek online.
 3. Poczekaj na decyzję analityka, dotyczącą możliwości udzielenia pożyczki.
 4. Podpisz umowę i akt notarialny (art.777) - oświadczenie na dobrowolne poddanie się egzekucji.
 5. Poczekaj aż pieniądze znajdą się na Twoim koncie i wykorzystaj je zgodnie z przeznaczeniem.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Wealthon:

Czas prowadzenia działalności min 1 dzień

Pierwszym krokiem w celu otrzymania pożyczki jest zarejestrowanie firmy w serwisie Wealthon. Wypełnij formularz online podając wszystkie niezbędne dane dotyczące Twojej firmy i zaznacz wymagane zgody. Wnioskuj o wybraną pożyczkę, wybierając interesującą Cię kwotę. Następnie wskaż bank, w którym posiadasz rachunek firmowy. Ekspert finansowy dokona analizy wskazanego rachunku bankowego, sprawdzając historię transakcji w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jest to element niezbędny do przeprocesowania i dokonania analizy wniosku o pożyczkę. Przy wnioskowaniu o pożyczkę pomostową należy również złożyć oświadczenie o zaległościach wobec ZUS i US. Poczekaj na decyzję kredytową i pojawienie się gotówki na wskazanym koncie. Status swojej aplikacji możesz sprawdzić logując się na profil klienta. Sprawdzając zakładkę “Wnioski” poznasz decyzję jaką podjął dział analiz.

Wymagania pożyczki w Wealthon:

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji (art. 777) Wyciąg z rachunku za ostatnie 12 miesięcy


Rodzaje pożyczek w Wealthon

Oferta Wealthon:

 • Pożyczka pomostowa
 • Pożyczka ratalna

Wealthon proponuje ofertę jedynie dla klientów firmowych: osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek (kapitałowych, osobowych, cywilnych). Najważniejszą zaletą kredytowania w tej firmie jest minimum formalności wymaganych do uzyskania pożyczki. Pożyczkodawca wymaga zabezpieczenia w postaci oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji, na podstawie art.777 Kodeksu Cywilnego. Przygotowanie tego aktu notarialnego wiąże się z opłatą w wysokości 0,5-1% od wartości udzielonej pożyczki.

Pożyczka pomostowa udzielana jest na kwoty od 1000 do 750 000 zł. Finansowanie to ma na celu spłacenie zadłużenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym i uzyskanie zaświadczenia o niezaleganiu z tych Urzędów. Pożyczki udzielane są na okres do 10 dni. Jest to wystarczający czas, który umożliwia pozbycie się ciążącego długu i uzyskanie kredytu w banku.

Pożyczka ratalna w Wealthon skierowana jest do jednoosobowych działalności gospodarczych, które mają przejściowe kłopoty finansowe. Klienci mogą wnioskować o pożyczki na kwotę od 10 000 do 50 000 zł, na okres 12 lub 18 miesięcy, którą mogą wykorzystać na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dokumentem niezbędnym do uzyskania pożyczki ratalnej dla firm jest przedstawienie wyciągu z konta bankowego z ostatnich 12 miesięcy.

Warunki otrzymania pożyczki w Wealthon

Spółka akcyjna Wealthon wymaga spełnienia jedynie minimum formalności. Wnioskując należy podać niezbędne dane na temat prowadzonej firmy i dane właściciela. Do wniosku należy dołączyć dokumenty:

 • wyciąg z konta bankowego z ostatnich 12 miesięcy,
 • oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji.

Wealthon - koszty

Koszty pożyczki w Wealthon są różne ze względu na jej rodzaj. Do kosztów uzyskania pożyczki zostaje doliczona opłata w wysokości 0,5-1% od wnioskowanej kwoty, za przygotowanie aktu notarialnego, stanowiącego zabezpieczenie. W przypadku pożyczki pomostowej oprocentowanie wynosi 0%, do kosztów zaliczamy jedynie prowizję za udzielenie kredytu - 15% od wysokości pożyczki.

Przy pożyczce ratalnej dla firm wyróżniamy koszty liczone od uzyskanej kwoty:

 • prowizja miesięczna - 1,4%
 • oprocentowanie miesięczne - 0,5%
 • opłata przygotowawcza - od 0 do 15%

Wealthon - koszty

12miesięcy
10000zł 4447.04 zł
15000zł 6670.56 zł
20000zł 8894.08 zł
30000zł 13341 zł
50000zł 22235 zł
70000zł 31129 zł
100000zł 44468 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wealthon - dane firmy:

Kapitał zakładowy
549,8 tys. zł
KRS
0000755722
NIP
525 276 91 39
REGON
381706302

Dane kontaktowe:

Wealthon Fund S.A.

Mokotowska 1
00-640 Warszawa

e-mail: biuro@wealthon.com

telefon: 534 761 312

www: wealthon.com

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

09:00-17:00
Weź pożyczkę

Opis produktu Wealthon

Spółka akcyjna Wealthon oferuje produkty mające na celu pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych. Jest to szansa na spłatę długów i podjęcie dobrego kredytu w banku przez wykorzystanie pożyczki pomostowej. Pożyczka ratalna udzielana do kwoty 50 000 zł może zostać wykorzystana na dowolny cel związany z działalnością firmy.

Wnioskowanie na stronie internetowej firmy Wealthon odbywa się całkowicie online, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Przeprowadzając analizę finansową firmy, eksperci wykorzystują jedynie historię prowadzenia rachunku - nie posiadają dostępu do informacji bankowych. W przypadku wystąpienia problemów przy wnioskowaniu, klient może liczyć na wsparcie ze strony biura obsługi klienta pod numerem 534 761 312, w godzinach pracy firmy.


Wady i zalety oferty Wealthon:

Zalety:

 • atrakcyjna kwota finansowania przy pożyczce ratalnej - od 10 000 zł do 50 000 zł,
 • pożyczka pomostowa nawet do kwoty 750 000 zł,
 • prosty proces wnioskowania o pożyczkę online,
 • minimum formalności - zabezpieczenie w formie oświadczenia o dobrowolnej egzekucji,
 • decyzja kredytowa do godziny przy pożyczce pomostowej i 12 przy pożyczce ratalnej.
 • oferta dopasowana do indywidualnej sytuacji przedsiębiorcy,
 • przejrzyste warunki umowy

Wady:

 • oferta tylko dla przedsiębiorców,
 • okres zwrotu pożyczki pomostowej wynosi tylko 10 dni,
 • konieczność przedstawienia pozytywnej decyzji kredytowej przy pożyczce pomostowej.

Wady i zalety oferty Wealthon podsumowanie

Wealthon to firma udzielająca wsparcia finansowego firmom. Pożyczka ratalna dla firm to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zainwestować w rozwój swojej firmy, uzyskując gotówkę na zakup sprzętu czy zatrudnienie nowych pracowników . Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Z kolei pożyczka pomostowa to szansa na spłacenie zadłużenia w urzędach i możliwość uzyskania korzystnego kredytu.

Duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu zespołu prowadzącego Wealthon pozwala idealnie zrozumieć przedsiębiorcę, jego potrzeby w trudnej sytuacji finansowej. Dopasowanie oferty do potrzeb klienta pozwala mu na szybkie rozwiązanie problemów, stabilne działanie i rozwój na rynku.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Wealthon

##   ## #### ####### ##  ## ##   ## 
## ## ## ## ##   ## ## ## ## ## ## 
## ## ## ## ##   ##  ####  ## ## ## 
## ## ## ## ##   ##  ##  ## ## ## 
## ## ## ## ## ## ##  ##  ## ## ## 
## ## ## ## ##  ##   ##  ## ## ## 
 ### ### #### ##### ##  ##   ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Wealthon

Opinia o Wealthon od Waldemar 2021-04-29 09:22:19 #5811
Rewelacyjna firm! Nie jedno przedsiębiorstwo miało problemy z ZUSem i to je blokowało- a dzieki Wealhon, w końcu można wziąć pożyczke na atrakcyjnych warunkach, na spłate zadłużenia!
Opinia o Wealthon od Szarak 2021-04-19 08:45:03 #5774
Wealthon to propozycja, której bardzo na polskim rynku brakowało! Uważam ją za jedną z lepszych- bo zaspakaja potrzeby przedsiębiorców- te realne potrzeby!!
Opinia o Wealthon od Janex 2021-04-07 14:06:55 #5752
Super rozwiązanie. Moja firma miała dokładnie taki problem, z powodu zaległości finansowych w US nie mogłem wziąć kredytu! I wtedy trzeba było kombinować, a teraz w koncu jest pozyczka pomostowo- czyli to czego bardzo na rynku brakowało!
Opinia o Wealthon od Alison 2021-03-24 08:13:38 #5728
Pożyczka, która była bardzo potrzebna!
Opinia o Wealthon od Bolek 2021-03-11 12:24:25 #5708
Rewelacyjne rozwiązanie dla firm, które mają problemy z zaległościami w ZUS czy US!!! Pożyczka, której bardzo brakowało na rynku!
Opinia o Wealthon od Gosia 2021-03-09 09:28:45 #5704
Wealthon jest rozwiązaniem, którego do tej pory bardzo brakowało na polskim rynku! Pożyczki pomostowe to przyszłość i myśle, że nie jedna firma potrzebuje takich rozwiązań!
Opinia o Wealthon od Krzysiek 2021-03-05 09:14:07 #5696
Rewelacja. Wealthon zapełnia niszę, jest to firma, której brakowało na polskim rynku!!! Pożyczka pomostowa, która pomoże w spłacie zaległości w ZUS jest dokładnie pomocą jaka jest potrzebna firmom. Idealnie wstrzelają się w potrzeby przedsiębiorców. Wróże powodzenie!
Opinia o Wealthon od Janek 2021-03-03 10:51:09 #5687
Ta pożyczka pomostowa może się okazać strzałem w dziesiątkę!!! Super, że pojawiają się takie propozycje pożyczkowe jak Wealthon- bo to realna pomoc dla przedsiębiorstw!!!

Zobacz także:

Dodaj do porównania