1credit.pl

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 6500
Okres pożyczki 8 mies.

Koszty pożyczki w 1credit.pl

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 12000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-12 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


1credit.pl to firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych bez zaświadczeń. Nowi klienci mają szansę na otrzymanie pierwszej pożyczki za 0 zł. Proces rozpatrywania wniosków jest szybki i prosty.

 • 1credit.pl to instytucja pozabankowa, która przelewa środki na konto klienta już w 15 minut po pozytywnej decyzji kredytowej,
 • Maksymalna kwota pożyczki wynosi 12 000 zł.
 • Pierwsza pożyczka do 2000 zł jest darmowa,
 • Niewątpliwą zaletą jest fakt, że 1credit.pl zapewnia możliwość przedłużenia terminu spłaty.Minusem jest konieczność wykonania przelewu groszowego,
 • Okres kredytowania przy drugiej pożyczce można rozłożyć na 24 miesięce.

1credit.pl opinie

1credit.pl to instytucja pozabankowa, która rozpatruje wniosek o przyznanie pożyczki już w ciągu kilku minut. Nie wymaga zbędnych zabezpieczeń przy zaciąganiu pożyczki długoterminowej. 

 • "Nigdy nie byłem zwolennikiem pożyczania pieniędzy przez internet. Pierwsza darmowa pożyczka w 1credit.pl oferowana na przejrzystych warunkach przyciągnęła moją uwagę. Raty rozłożyłem na 3 miesiące. Pozwoliło mi to na zachowanie płynności finansowej.” Franciszek
 • ”1credit.pl udziela pożyczek na raty bez dodatkowych zabezpieczeń. Pożyczyłam 12 000 zł, a okres kredytowania rozłożono na wygodne 24 raty.” Marlena
 • ’’Niskie RRSO i szybki proces wnioskowania? Z 1credit.pl to możliwe. Minusem jest tutaj konieczność wykonania przelewu na 1 grosz.” Adam

więcej opinii

Wady i zalety oferty 1credit.pl:

Zalety:

 • Łatwy proces wnioskowania.
 • Szybka decyzja kredytowa.
 • Możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki za darmo.
 • Możliwość wyboru okresu kredytowania.
 • Przejrzyste warunki.
 • Brak zbędnych formalności.
 • Wysoka kwota kolejnych pożyczek.
 • Dość niskie RRSO.

Wady:

 • Konieczność dokonania przelewu groszowego.

Wady i zalety oferty 1credit.pl podsumowanie

Firma pożyczkowa 1credit.pl udziela pożyczek ratalnych na przejstrzych warunkach. Klienci mogą liczyć na łatwy proces wnioskowania i minimum formalności. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkobiorca ma szansę na otrzymanie środków już w ciągu 15 minut. Nie wolno zapomnieć o konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego. 

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w 1credit.pl krok po kroku:

 1. Należy wybrać kwotę pożyczki na raty oraz termin spłaty.
 2. Kolejny etap to wypełnienie formularza.
 3. Trzeci krok stanowi dokonanie przelewu groszowego.
 4. Ostatni etap to czekanie na decyzję pożyczkodawcy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w 1credit.pl:

Wiek od 0 do 0
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Firma pożyczkowa oferuje potencjalnym klientom pożyczkę ratalną na przejrzystych warunkach. Suwaki znajdujące się na stronie głównej pozwolą na wybór odpowiedniej kwoty oraz terminu spłaty. Pożyczkobiorca ma możliwość otrzymania środków w wysokości od 1000 do 12 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy.

Proces wnioskowania o pożyczkę na raty w 1credit.pl nie wiąże się ze skomplikowanymi formalnościami. Instytucja pozabankowa nie wymaga poręczeń ani zastawów przy zaciąganiu pożyczki. Warunkiem niezbędnym do otrzymania środków finansowych jest przelew weryfikacyjny. Kwota przelewu wynosi 1 gr bądź 1 zł. Pierwsza suma jest wymagana w momencie, jeżeli klient dokonuje przelewu groszowego na konto w jednym z banków, w którym firma pożyczkowa posiada rachunek bankowy. Druga kwota wiąże się ze skorzystaniem przez pożyczkobiorcę z systemu szybkich płatności.

Proces rozpatrzenia wniosku następuje już w ciągu kilku minut. Po wydaniu pozytywnej decyzji klient ma szansę na otrzymanie środków w 15 minut. Jeżeli posiada konto bankowe w:

 • Santander Bank Polska,
 • mBank,
 • PKO BP,
 • ING.

 

 


Rodzaje pożyczek w 1credit.pl

 • pożyczka ratalna

1credit.pl specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Szansę na otrzymanie pożyczki mają również nowi klienci, jeśli przejdą przez wszystkie etapy procesu wnioskowania i otrzymają pozytywną decyzję kredytową. Wtedy to mogą ubiegać się o darmową pożyczkę w max. wysokości 2000 zł z okresem kredytowania do 3 miesięcy.

Pożyczkobiorca powinien mieć na uwadze fakt, iż decyzja o przyznaniu pożyczki może być negatywna, jeśli podane w formularzu dane będą niezgodne z danymi właściciela rachunku, z którego dokonano przelewu weryfikacyjnego. Klient otrzyma również odmowę, jeżeli nie poda źródła dochodu niezbędnego do spłaty zobowiązania finansowego.

Jeżeli pożyczkobiorca nie ma możliwości spłaty pożyczki na raty w wyznaczonym terminie, powinien powiadomić o tym firmę pożyczkową. 1credit.pl oferuje swoim klientom możliwość przedłużenia terminu zwrotu otrzymanych środków finansowych.

 


1credit.pl - koszty

3miesięcy 12miesięcy
1000zł - -
12000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

1credit.pl - reklama

1credit.pl - dane firmy:

KRS
0000627479
NIP
5272774474
REGON
364938313

Dane kontaktowe:

Mini Money sp. z o.o.

Grzybowska87
00-844 Warszawa

e-mail: kontakt@1credit.pl

telefon: 48 111 111 111

www:

serwisy społecznościowe:  

Konta bankowe:

mbankpkobping

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu 1credit.pl

Klienci firmy pożyczkowej 1credit.pl mogą wnioskować o pożyczki na raty w wysokości od 1000 do 12 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. Instytucja pozabankowa udziela pożyczek przez internet.

1credit.pl nie pozwala swoim klientom na posiadanie dwóch aktywnych jednocześnie pożyczek. Mogą oni ubiegać się o kolejną pożyczkę na raty, jeśli uregulują poprzednią. Potencjalny klient może skontaktować się z firmą pożyczkową za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce Kontakt bądź przez wiadomość email.


Dodaj opinię o 1credit.pl

##   ##  ###  ##  ## ####### ##   ## 
##   ##  ## ##  ###  ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## #### ## ##   ## ##   ## 
######### ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ######### ## #### ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ### ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## #######  ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o 1credit.pl

Zobacz także:

Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania