Askredyt

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 65200
Okres pożyczki 11 mies.

Koszty pożyczki w Askredyt

Kwota: 70000 zł
Czas: 12 mies.
Rata: 5933.67 zł
RRSO: 34.97 %
Do spłaty: 71204 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 24.25%, maksymalne RRSO: 235.01%. Okres pożyczki to 1-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 106 zł, RRSO wynosi 235.01 %. Całkowita kwota do spłaty 1106 zł


Askredyt to nowa firma pożyczkowa, która działa w sektorze pozabankowym. Specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ralnych.

 • Askredyt to młoda firma, ale zdążyła już zyskać zadowolonych klientów. Świadczą o tym pozytywne opinie na temat świadczonych przez nią usług.
 • Proces ubiegania się o pożyczkę w Askredyt nie jest skomplikowany. Do złożenia wniosku online wystarczą nam podstawowe dane z dowodu osobistego. Po dokonaniu weryfikacji danych w usłudze Kontomatik, pieniądze niezwłocznie zostaną przelane na nasze konto.
 • Askredyt proponuje swoim klientom pożyczki ratalne w kwocie od 800 do 15000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 3 do 36 miesięcy.
 • AsKredyt to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma pożyczkowa. W swoich działaniach stawia przede wszystkim na jasność i przejrzystość warunków.
 • Oferta Askredyt posiada liczne zalety. Proponuje pożyczkę dopasowaną do naszych potrzeb, i z korzystnymi limitami wiekowymi. Firma posiada też wady. Chodzi tu o nie udzielanie pożyczek bezrobotnym oraz weryfikację w rejestrach dłużników.

Askredyt opinie

 • Czasy świetnosci mają juz dawno za sobą, teraz bardzo cięzko o pozyczkę u nich! Askredyt dołączył do grona firm, które nie chcą pożyczać pieniędzy! Absurd. - Qba
 • Zabawne, że osoba bezrobotna nie może wnioskować- bo bardzo często jest tak, że brak zatrudnienia nie znaczy, że jakaś osoba nie ma dochodów. I nie mówie tylko o zasiłkach czy 500 plus. Nikt nie po... - Ali
 • Polecam. Uczciwie i szybko. - Dora

 

więcej opinii

Wady i zalety oferty Askredyt:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki i długi okres kredytowania
 • Indywidualne podejście do klienta
 • Błyskawiczna weryfikacja danych w usłudze Kontomatik
 • Niski dolny limit wieku
 • Brak górnej granicy wieku
 • Możliwość wzięcia pożyczki pomimo innych zobowiązań

Wady:

 • Bezrobotni nie mogą wnioskować
 • Weryfikacja w bazach dłużników

Wady i zalety oferty Askredyt podsumowanie

Bez wątpliwości można stwierdzić, że Askredyt jest firmą, która posiada wiele zalet. Jedna z nich jest możliwość otrzymania pożyczki zaraz po ukończeniu 18 roku życia. Jednocześnie nie ma określonego górnego limitu wieku. Możemy otrzymać pożyczkę nawet, jeśli posiadamy zobowiązania w innych instytucjach finansowych, o ile pozwala na to nasz dochód.

Firma pożyczkowa rozpatruje nasze wnioski indywidualnie, co również warto podkreślić. Weryfikacja tożsamości klienta jest błyskawiczna i odbywa się w usłudze Kontomatik.

Askredyt nie jest ofertą pozbawioną wad. Firma pożyczkowa sprawdza, czy figurujemy w rejestrze dłużników. Aby nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony musimy posiadać dochód. Należy podkreślić, że takie wady występują w ofercie wielu firm, dlatego nie powinniśmy rezygnować z propozycji Askredyt.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Askredyt krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres jej spłaty
 2. Uzupełnij formularz aplikacyjny
 3. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera
 4. Czekaj na pieniądze, które wpłyną na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Askredyt:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Jak wziąć pożyczkę w Askredyt krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres jej spłaty
 2. Uzupełnij formularz aplikacyjny
 3. Zweryfikuj swoje dane przez usługę Kontomatik
 4. Czekaj na pieniądze, które wpłyną na konto

Jeśli chcemy  wziąć pożyczkę przez internet w askredyt, możemy zrobić to w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Do wypełnienia formularzu w zupełności wystarczą nam dane z dowodu tożsamości, w tym nr PESEL. To bardzo ułatwia aplikowanie.  Jeśli pojawi się potrzeba udostępnienia innych dokumentów, zostaniemy o tym poinformowani telefonicznie. Ponadto, powinniśmy mieć przy sobie telefon komórkowy i zadbać o dostęp do internetu.

Możemy wnioskować o kwotę w zakresie od 800 do 15000 zł na okres 36 miesięcy.  Interesującą nas sumę i termin jej oddania dopasujemy na stronie internetowej pożyczkodawcy, korzystając z dostępnych tam suwaków. Gdy już skorzystamy z kalkulatora pożyczkowego, możemy wypełnić formularz udostępniony przez instytucję pozabankową.

Oczywiście, aby otrzymać pożyczkę na raty w tej instytucji pozabankowej, musimy spełniać kilka warunków. Musimy mieć ukończone 18 lat, co potwierdzimy z wykorzystaniem dowodu tożsamości.

Konieczne jest także posiadanie dochodów z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Akceptowane są też wynagrodzenie otrzymywane z racji posiadania renty inwalidzkiej, emerytury albo w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.

Gdy już wypełnimy wniosek o pożyczkę, konieczne będzie potwierdzenie naszych danych. Weryfikacja odbywa się bez przelewania grosza dzięki wykorzystaniu usługi Kontomatik. Po tym pieniądze zostaną natychmiast przelane na nasz rachunek bankowy. Otrzymaną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Musimy uwzględnić to, że firma pożyczkowa będzie sprawdzać, czy figurujemy w rejestrach dłużników. Nie powinno nas to dziwić. Instytucje pozabankowe mogą korzystać z raportów BIK oraz rejestrów dłużników w celu potwierdzenia naszej wiarygodności finansowej. Jednak askredyt deklaruje indywidualne podejście do klienta. Oznacza to, że rozpatruje nasze aplikacje patrząc na nas przychylnym okiem.


Rodzaje pożyczek w Askredyt

Oferta askredyt:

 • Pożyczka ratalna

W ramach swojej oferty, askredyt proponuje swoim potencjalnym klientom pożyczkę na raty. Możemy wnioskować o pożyczkę w zakresie od 800 do 15000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 3 do 36 miesięcy. Takie parametry pozwalają na swobodny wybór kwoty potrzebnej nam pożyczki i terminu jej spłaty, któremu będziemy w stanie podołać.

Jest to pożyczka online, w związku z tym aby ją otrzymać, nie musimy osobiście odwiedzać placówki instytucji pozabankowej. Wnioskujemy o nią za pośrednictwem formularza aplikacyjnego, który jest dostępny na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Po zweryfikowaniu naszych danych osobowych w usłudze Kontomatik, firma niezwłocznie przeleje nam pieniądze, o które wnioskowaliśmy.

Podobnie, jak wiele innych instytucji pozabankowych, ta firma sprawdzi nas pod kątem obecności w rejestrach dłużników. Jednak nie powinniśmy odbierać tego negatywnie. Wręcz przeciwnie, firma pożyczkowa dba o to, żeby nie doszło do podpisania umowy niekorzystnej dla obu stron. Gdyby środki ostrożności nie były wprowadzane, istniałoby spore ryzyko, że nie podołamy spłaceniu otrzymanej pożyczki.  Unikamy tym samym ryzyka w postaci spirali zadłużenia, o której często jest mowa w kontekście zaległości finansowych.

Oferta askredyt uwzględnia indywidualne potrzeby klienta. Nie chodzi tu wyłącznie o zapewnienie dostępu do atrakcyjnych kwot i okresu kredytowania. Ukłonem w stronę pożyczkobiorcy jest również umożliwienie mu wzięcia pożyczki nawet, jeśli ma już inne zobowiązania finansowe jak np. kredyty, czy pożyczki. Warunkiem nawiązania współpracy z askredyt jest sumienne spłacanie wcześniej zaciągniętych pożyczek.


Askredyt - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
1000zł 136 zł 172 zł -
2000zł - 344 zł 488 zł
30000zł 4080 zł - -
60000zł 8160 zł - -
70000zł 952 zł 1204 zł 1708 zł
100000zł - 17200 zł -
150000zł - 2580 zł 36600 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Askredyt - reklama

Askredyt - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5 000 zł
KRS
0000619712
NIP
7010579063
REGON
364527142

Dane kontaktowe:

Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o.

ul. Lindleya16
02-013 Warszawa

e-mail: info@askredyt.pl

telefon: 563 004 102

www: askredyt.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

9:00 - 17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu Askredyt

Askredyt to nowa firma pożyczkowa, która rozpoczyna działalność w sektorze pozabankowym. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek o charakterze długoterminowym. Pożyczki ratalne, które proponuje ta instytucja mogą wynosić od 800 do 15000 zł. Towarzyszy im atrakcyjny okres kredytowania, który wynosi od 3 do 36 miesięcy. To bardzo oryginalna oferta w sektorze pozabankowym.

Jak już zostało wspomniane, Askredyt to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma pożyczkowa, która działa w oparciu o jasne i zrozumiałe zasady. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. W związku z tym zapewnia mu mało skomplikowany proces aplikowania. Nowoczesne technologie finansów pozwalają na złożenie wniosku całkowicie przez internet i dokonanie weryfikacji danych przez usługę Kontomatik. Nie musimy martwić się skomplikowanymi formalnościami.

Askredyt ufa swoim klientom i dlatego pożycza na dowolny cel. Adresatem oferty są zarówno klienci indywidualni, jak i posiadacze gospodarstw rolnych i osoby prowadzące działalność gospodarczą.


Dodaj opinię o Askredyt

######## ##   ## ######   ###     ## 
##   ## ##   ## ##  ##  ## ##     ## 
##   ## ##   ## ##    ##  ##    ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ##    ## 
##   ## ##   ## ##    ######### ##  ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
########  #######  ###### ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Askredyt

Opinia o Askredyt od Qba 2020-11-26 09:59:30 #5167
Czasy świetnosci mają juz dawno za sobą, teraz bardzo cięzko o pozyczkę u nich! Askredyt dołączył do grona firm, które nie chcą pożyczać pieniędzy! Absurd.
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od Ali 2020-11-05 17:34:03 #5077
Zabawne, że osoba bezrobotna nie może wnioskować- bo bardzo często jest tak, że brak zatrudnienia nie znaczy, że jakaś osoba nie ma dochodów. I nie mówie tylko o zasiłkach czy 500 plus. Nikt nie pomyślał o tym, że można utrzymywać się z wynajmu?
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od Dora 2019-08-05 12:24:17 #3656
Polecam. Uczciwie i szybko.
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od fsdf 2019-05-15 08:18:14 #3325
Fajnie, że jest na kogo liczyć w trudnych momentach.
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od ddd 2019-05-10 11:29:34 #3309
Wszystko okej! Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od Awi 2019-04-25 12:25:13 #3190
Cennik moim zdaniem jest ok. Pewnie są lepsze- ale jest ok. No i zaplecze mają dobre.
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od Janek 2017-08-03 16:24:54 #1066
Cennik raczej kiepski. Raty dość wysokie.
Odpowiedz
Opinia o Askredyt od Tonny 2017-07-12 22:19:59 #1023
Wysoka kwota pożyczki!
Odpowiedz

Zobacz także:

ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania