banknot

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3600
Okres pożyczki 4 mies.

Koszty pożyczki w banknot

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 4-4 miesięcy. Dla kwoty 5000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 5000 zł


Firma pożyczkowa Banknot.pl oferuje swoim klientom odnawialne wsparcie finansowe. Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, maksymalna zaś to 5 000zł. Dzięki tej usłudze pożyczkobiorca ma możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy. Natomiast każda spłata pozwoli zmniejszyć zadłużenie, powiększając przy tym kwotę dostępnych środków.

Dzięki temu klient firmy ma stały dostęp do pieniędzy, a koszt związany z pożyczką ponosi jedynie za te dni, w których korzysta z udzielonego wsparcia finansowego. Należy mieć na uwadze, że instytucja pozabankowa weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników, takich jak: BIG, KRD, ERIF i BIK.

banknot opinie

Banknot.pl gwarantuje przejrzyste warunki pożyczania, dlatego też opinie klientów na temat firmy są pozytywne.

 • Kilka miesięcy temu miałem sporo wydatków. Nie mogłem liczyć na pomoc finansową od rodziny. Jednakże w wyszukiwarce internetowej znalazłem ofertę pożyczek odnawialnych od Banknot.pl. Odnawialna Linia Pożyczkowa to bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozwala na stały dostęp do gotówki! - Adrianna
 • Kilka miesięcy temu miałem sporo wydatków. Nie mogłem liczyć na pomoc finansową od rodziny. Jednakże w wyszukiwarce internetowej znalazłem ofertę pożyczek odnawialnych od Banknot.pl. Odnawialna Linia Pożyczkowa to bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozwala na stały dostęp do gotówki! - Jakub
 • Jakiś czas temu pilnie potrzebowałem pieniędzy. Znajomy z pracy polecił mi pożyczkę w Banknot.pl. Wsparcia finansowego udzielono mi szybko, bez zbędnych formalności. - Mieczysław

więcej opinii

Wady i zalety oferty banknot:

Zalety:

 • Komfortowy system odnawialnej pożyczki
 • Pierwsza pożyczka do 5000 zł
 • Wysoka kwota drugiej i każdej kolejnej pomocy finansowej
 • Brak zbędnych formalności
 • Szybka weryfikacja wniosków pożyczkowych
 • Długi okres spłaty zobowiązania

Wady:

 • Brak akceptacji rachunków w SKOK

Wady i zalety oferty banknot podsumowanie

Pożyczanie w Banknot.pl jest bardzo wygodne i komfortowe. Proces pożyczania cechuje brak zbędnych formalności. Wnioskowanie odbywa się drogą elektroniczną. Jest to spory ukłon w stronę klienta, ponieważ dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo czasu. System odnawialnej pożyczki pozwala klientowi firmy na stały dostęp do pieniędzy.

Dodatkowo każda spłata zaciągniętego kapitału zmniejsza zadłużenie. Wnioski pożyczkowe rozpatrywane są szybko. Pieniądze wysyłane są niemal natychmiast po pozytywnym zweryfikowaniu klienta. Jedynym minusem firmy jest brak akceptacji rachunków w SKOK. Z tego powodu obsługiwane są tylko tradycyjne rachunki bankowe.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w banknot krok po kroku:

 1. Wybranie kwoty pożyczki i sprawdzenie całkowitego kosztu spłaty zobowiązania
 2. Złożenie wniosku
 3. Weryfikacja pożyczkobiorcy
 4. Zlecenie wypłaty

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w banknot:

Wiek od 18 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

W celu otrzymania wsparcia finansowego od Banknot.pl należy spełnić 4 proste kroki:

Oferta pożyczkowa Banknot.pl ma charakter odnawialny. Takie rozwiązanie daje możliwość wielkokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy. Pożyczkodawca ma stały dostęp do środków finansowych i sam decyduje jaką kwotę wypłacić. Warto mieć na uwadze, że każda spłata zmniejsza zadłużenie, powiększając przy tym możliwy kapitał pożyczkowy.

W celu uzyskania wsparcia finansowego od Banknot.pl w pierwszym kroku należy wejść na stronę główną serwisu internetowego tego pożyczkodawcy. Następnie dzięki dostępnym suwakom należy  wybrać kwotę wsparcia finansowego. Po tej czynności powinniśmy wypełnić formularz. Banknot.pl wymaga podstawowych danych, takich jak: adres zamieszkania, PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego. W celach kontaktowych należy podać telefon kontaktowy i adres e – mail. Ponadto powinno się udzielić informacji finansowych i dokonać weryfikacji konta bankowego. Również firma pożyczkowa oczekuje udzielenia niezbędnych zgód i pełnomocnictw w celu analizy formularza. Po sprawdzeniu zdolności kredytowej i wiarygodności finansowej pożyczkobiorcy, Banknot.pl  udziela informacji na temat przysługującego limitu Odnawialnej Linii Pożyczkowej. W przypadku gdy wnioskowana kwota nie odpowiada zdolnościom finansowym osoby pożyczającej, instytucja pozabankowa zaproponuje niższą kwotę pożyczki. Jednak należy pamiętać, że regularne i terminowe spłacanie pomocy finansowej umożliwi w przyszłości zwiększenie limitu pożyczkowego. Po pozytywnej weryfikacji i spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, Banknot.pl przelewa całą przyznaną kwotę Linii Pożyczkowej na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. W celu zlecenia kolejnej wypłaty pomocy finansowej należy zalogować się na Panel Klienta, który znajduje się na stronie internetowej firmy. Następnie należy wybrać interesującą nas kwotę i kliknąć przycisk „wypłata”. Wsparcie finansowe zostanie wysłane natychmiast na konto bankowe pożyczkobiorcy i w niedługim czasie od zlecenia powinno być zaksięgowane.


Rodzaje pożyczek w banknot

Banknot.pl swoim klientom oferuje odnawialne wsparcie finansowe. W skład świadczonych usług wchodzi:

 • Odnawialna Linia Pożyczkowa od 1000 do 5000 zł.

Wysokość wsparcia finansowego zależy od zdolności spłaty i wiarygodności finansowej pożyczkobiorcy. Świadczone pożyczki znajdują się w przedziale od 1 000 do 5 000 zł. Odnawialna Linia Pożyczkowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ daje możliwość wielokrotnego skorzystania z przyznanych pieniędzy. Ponadto pożyczkobiorca ma stały dostęp do przyznanej mu kwoty i sam decyduje kiedy z niej skorzystać . Również osoba pożyczająca ma swobodę w spłacaniu należności i sama decyduje kiedy i w jakiej wysokości dokonać spłaty zobowiązania.

W celu uzyskania pomocy finansowej należy mieć ukończone 18 lat i nie więcej niż 70. Również wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa i stałego zameldowania na terytorium naszego kraju. Ponadto trzeba posiadać na własność rachunek bankowy. Ważną informacją jest, że ta instytucja pozabankowa nie akceptuje rachunków w SKOK. Oferta Banknot.pl jest bardzo komfortowa, ponieważ łączy specyfikę limitu odnawialnego w rachunku bankowym oraz internetowych pożyczek gotówkowych. Świadczone usługi cechuje elastyczność wypłat i spłat. Dodatkowo pożyczki od tej instytucji finansowej udzielane są szybko, bez zbędnych formalności.  Czas spłaty zobowiązania wynosi 4 miesiące. Po tym okresie przewidziana jest możliwość zaciągnięcia kolejnego zobowiązania.


banknot - koszty

4miesięcy
1000zł -
5000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

banknot - reklama

banknot - dane firmy:

Kapitał zakładowy
300 000 zł
KRS
0000489140
NIP
5213657548
REGON
146909734

Dane kontaktowe:

Yes Finance S.A.

ul. Rodziny Hiszpańskich8
02-685 Warszawa

e-mail: kontakt@banknot.pl

telefon: (22) 213 89 10

www: banknot.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 09:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu banknot

Banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance spółka z o.o. Osoby zarządzające firmą mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w sektorze finansowym. Z tego względu tworzą przyjazną instytucję pozabankową, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego też w specyfice swojej oferty firma łączy odnawialny rachunek bankowy z internetowymi pożyczkami gotówkowymi. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ klienci Banknot.pl mają stały dostęp do pieniędzy.

Również proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany. Cechuje go brak zbędnych formalności, a świadczenia wypłacane są niemal natychmiast po pozytywnej weryfikacji klienta. Pomoc finansowa udzielana przez firmę Banknot.pl ma charakter odnawialny. System Odnawialnej Linii Pożyczkowej polega na możliwości wielokrotnego skorzystania z przyznanych pieniędzy.

Natomiast każda spłata zaciągniętego kapitału będzie zmniejszała zadłużenie. Przy okazji spłaty będą się zwiększały dostępne środki do ponownego wykorzystania. Dzięki temu rozwiązaniu pożyczkobiorca ma stały dostęp do pieniędzy, a koszty związane z pożyczką ponosi tylko w momencie, w którym korzysta z przyznanych mu środków.


Dodaj opinię o banknot

##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
###  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
#### ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
## #### ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##  ### ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
##  ## #######   ###   ####### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o banknot

Opinia o banknot od Miki 2019-10-23 22:53:48 #3907
Długi okres spłaty- wiadomo, słabo spłacać pożyczkę latami, ale za to wysokość rat nie powala. Firma uczciwa i zatrudnia miłych i pomocnych ludzi. Dla mnie spoko.
Odpowiedz

Zobacz także:

Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashmey
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
taRata.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania