Bocian Pożyczki

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w Bocian Pożyczki

Kwota: 2000 zł
Czas: 13 mies.
Rata: 236.92 zł
RRSO: 150.33 %
Do spłaty: 3079.96 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 138.53%, maksymalne RRSO: 150.33%. Okres pożyczki to 9-16 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 9 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 334.55 zł, RRSO wynosi 140.61 %. Całkowita kwota do spłaty 1334.55 zł


Nikt nie lubi mieć kłopotów z gotówką. Dlatego staramy się w miarę rozsądnie rozporządzać swoim budżetem, uwzględniając wszelkie możliwe wydatki. Czasami jednak przytrafiają się nieprzewidziane koszty, których nie możemy zaplanować, jednak jesteśmy zobowiązani je uregulować. Co zrobić w takiej sytuacji?

Rozwiązaniem są szybkie pożyczki – łatwe do zaciągnięcia i do spłaty. Wystarczy wypełnić wniosek i dokonać weryfikacji, a w ciągu następnych kilkunastu minut - jeśli jest to dzień roboczy dla pożyczkodawcy - otrzymamy odpowiedź.

Atrakcyjną ofertę możemy znaleźć m.in. w firmie Bocian Pożyczki. Gotówkę można otrzymać niemalże natychmiast. Pożyczkodawca udziela zobowiązań w komfortowym dla klienta miejscu, a mianowicie w jego domu.

Bocian Pożyczki opinie

Bocian Pożyczki gwarantują dobre warunki, dlatego to oferta, którą warto mieć na uwadze poszukując propozycji wsparcia naszych finansów.

 • „Bocian Pożyczki pomogły mi w trudnym finansowo okresie. Myślałam, że nie będę w stanie uregulować bieżących opłat, ale szybka pożyczka rozwiązała moje problemy” - Anna
 • „Pożyczka w domu? Pomyślałem, że to świetna oferta dla mojego dziadka, który szukał godnego zaufania pożyczkodawcy. Nie chciał korzystać z internetowych propozycji. Wolał bezpośredni kontakt z doradcą, dlatego został stałym klientem firmy Bocian Pożyczki” - Marek
 • „Potrzebowałam drobnej kwoty, aby kupić wymarzony prezent na rocznicę ślubu dla moich rodziców. Bocian Pożyczki pomogły mi zrealizować plany i od tej pory polecam tego pożyczkodawcę wszystkim moim znajomym!” - Alicja

więcej opinii

Wady i zalety oferty Bocian Pożyczki:

Zalety:

 • Pożyczkę można wziąć od razu po ukończeniu 18 roku życia
 • Pożyczki już od 1000 zł
 • Niewiele formalności
 • Pożyczkę otrzymujemy wprost do domu
 • Raty spłacamy w miejscu naszego zamieszkania – przychodzi do nas doradca klienta, który odbiera płatności
 • Możliwość kontaktu z Doradcą Klienta w przypadku opóźnienia w spłatach
 • Możliwość korzystania z innych usług przy braniu Pożyczki Domowej
 • Dopuszczalna opcja wcześniejszej spłaty pożyczki
 • Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie
 • Obecność w rejestrze dłużników nie przekreśla szansy na uzyskanie pożyczki

Wady:

 • Pieniądze otrzymujemy od 24 do 48 godzin
 • Konieczność posiadania zaświadczenia potwierdzającego dochody

Wady i zalety oferty Bocian Pożyczki podsumowanie

Firma Bocian Pożyczki to profesjonalna obsługa i minimum formalności. Wyróżniają się faktem, że ze swoją pożyczką przyjeżdżają do domu klienta. Wszystkich formalności dopełniamy w trakcie wizyty przedstawiciela. Od 1000 do 3000 złotych z możliwością rozłożenia na 35, 52 lub 62 raty, to bardzo ciekawa oferta. Proces wnioskowania o środki rozpoczyna się od prostego wniosku online, natomiast wypłata pieniędzy nastąpi do rąk własnych. Jest to niezwykła w skali kraju oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Bocian Pożyczki krok po kroku:

 1. Złóż wniosek online
 2. Rozmowa telefoniczna z konsultantem
 3. Umówienie spotkania z doradcą klienta
 4. Spotkanie z doradcą klienta i przekazanie pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Bocian Pożyczki:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Pierwszym krokiem aby móc skorzystać z oferty Bocian Pożyczki należy wypełnić wniosek online na stronie pożyczkodawcy. Po wprowadzeniu podstawowych danych teleadresowych, należy poczekać na telefon od konsultanta, z którym omówiony zostanie termin spotkania z przedstawicielem. Ten odwiedzi potencjalnego pożyczkobiorcę w domu.

W trakcie wizyty przedstawiciela, ten dokona weryfikacji wprowadzonych danych. Niezbędne będzie przygotowanie dowodu osobistego oraz zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Na tej podstawie konsultant weryfikuje zdolność kredytową klienta. Po stwierdzeniu odpowiednio wysokich dochodów, przedstawiciel dokonuje jeszcze do tego weryfikacji historii kredytowej, a robi to zdalnie. Po zatwierdzeniu klienta jako wiarygodnego i wypłacalnego, konsultant podsunie umowę pożyczki. Tę należy przejrzeć i sprawdzić warunki. Jeśli wszystko wygląda dobrze, to pozostaje umowę podpisać.

Ostatnim krokiem jest wypłata środków. Przedstawiciel pojawi się ponownie, w przeciągu kolejnych 24 do 48 godzin, aby wypłacić klientowi pożyczkę do rąk własnych.


Rodzaje pożyczek w Bocian Pożyczki

Oferta Bocian Pożyczki:

 • Pożyczki domowe

Bocian Pożyczki oferuje swoim klientom pożyczki domowe. Pożyczkodawca nie przelewa pieniędzy na konto, ale dostarcza je wprost do naszego miejsca zamieszkania, co jest cechą charakterystyczną niniejszej oferty. Wizytę poprzedzają rozmowy z konsultantem oraz doradcą klienta, podczas których zostają uzgodnione wszelkie warunki. Co dokładnie oferuje nam niniejsza instytucja pozabankowa?

Bocian Pożyczki gwarantują Pożyczki Domowe od 1000 zł, których okres spłaty wynosi 35, 52 bądź 62 tygodnie. Pieniądze, pod warunkiem pozytywnej decyzji, są dostarczane w terminie od 24 do 48 godzin. Spłata zobowiązania również następuje w miejscu zamieszkania. Doradca klienta pojawia się pod odpowiednim adresem według wyznaczonego harmonogramu spłat, odbierając od klienta płatności.

Bocian Pożyczki nie ukrywają żadnych kosztów. Wszelkie informacje dotyczące opłat można znaleźć w treści podpisywanej umowy. Ponadto, klient otrzymuje wszystkie istotne szczegóły dotyczące pobranego zobowiązania w przekazanym przez pożyczkodawcę specjalnym Formularzu Informacyjnym. Taki dokument dostaje jeszcze przed podpisaniem umowy.

Oferta pożyczki przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia i nie mają więcej niż 74 lata. Co więcej, są zobowiązane posiadać dokument tożsamości, stałe miejsce zamieszkania oraz stałe źródło dochodu. Poza miesięczną pensją może to być świadczenie emerytalne czy rentowe. Należy również dostarczyć ksero dowodu osobistego i zaświadczenie o wynagrodzeniu bądź przyznaniu innych świadczeń, o których przed chwilą wspomniano.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Bocian Pożyczki - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5 000 000 zł
KRS
0000541824
NIP
7831722320
REGON
360730596

Dane kontaktowe:

EVEREST FINANSE S.A.

u. Stary Rynek88
61-772 Poznań

e-mail: biuro@bocianpozyczki.pl

telefon: 600 100 100

www:

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

7.30 – 21.00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki należą do firmy EVEREST FINANSE S.A., która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek w domu klienta. Działa od 20 lat, gwarantując swoim klientom sprawdzone i bezpieczne usługi. Dzięki oddziałom w całej Polsce jest w stanie dotrzeć do każdego pożyczkobiorcy zainteresowanego uzyskaniem wsparcia finansowego. Szybko dostarcza środki w gotówce. Swoją ofertę kieruje do osób fizycznych, nie wymagając od nich konieczności informowania o przeznaczeniu pobranych pieniędzy. Nowi klienci mogą brać pożyczkę na okres maksymalnie 35 tygodni. Osoby stale korzystające z usług pożyczkowych prezentowanej firmy mogą liczyć nawet na 62-tygodniowy okres kredytowania. Rozkładając płatności wedle możliwości swojego budżetu, nie będziemy musieli martwić się o ich terminową regulację. Bez problemu odłożymy potrzebną kwotę i uiścimy raty zgodnie z harmonogramem spłat.

Bocian Pożyczki gwarantują najwyższą jakość swoich usług. Działają w oparciu o Zasady Dobrych Praktyk KPF. Najważniejszym atutem oferty jest terenowa obsługa. Maksymalna kwota, którą można uzyskać, to 3000 zł.


Bocian Pożyczki - przykład reprezentatywny

1000 na 35 tygodni

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w wysokości 1000 zł, umowa zawierana na 35 tygodni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 140,61%, całkowita kwota kredytu 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1334,66 zł, oprocentowanie stałe 16%, całkowity koszt kredytu 334,66 zł (w tym: prowizja 183,5 zł, opłata przygotowawcza 50 zł, opłata za dostarczenie środków 10 zł, opłata za usługę terenowej obsługi 35 zł, odsetki 56,16 zł), pierwsza rata tygodniowa 38,24, kolejne raty tygodniowe po 38,13 zł.

2000 na 52 tygodnie

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w wysokości 2000 zł, umowa zawierana na 52 tygodnie: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 150,33%, całkowita kwota kredytu 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3079,77 zł, oprocentowanie stałe 16%, całkowity koszt kredytu 1079,77 zł (w tym: prowizja 801 zł, opłata przygotowawcza 50 zł, opłata za dostarczenie środków 10 zł, opłata za usługę terenowej obsługi 52 zł, odsetki 166,77 zł), pierwsza rata tygodniowa 59,04 zł kolejne raty tygodniowe po 59,23 zł.

3000 na 62 tygodnie

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w wysokości 3000 zł, umowa zawierana na 62 tygodnie: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 138,53%, całkowita kwota kredytu 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4853,31 zł, oprocentowanie stałe 16%, całkowity koszt kredytu 1853,31 zł (w tym: prowizja 1432,50 zł, opłata przygotowawcza 50 zł, opłata za dostarczenie środków 10 zł, opłata za usługę terenowej obsługi 62 zł, odsetki 298,81 zł), pierwsza rata tygodniowa 78,23 zł kolejne raty tygodniowe po 78,28 zł.

Dodaj opinię o Bocian Pożyczki

   ## ##  ## ###### #### ##   ## 
   ## ## ## ##  ## ## ## ## ## 
   ##  ####  ##    ## ## ## ## 
   ##  ##  ##    ## ## ## ## 
##  ##  ##  ##    ## ## ## ## 
##  ##  ##  ##  ## ## ## ## ## 
 ######   ##   ###### #### ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Bocian Pożyczki

Opinia o Bocian Pożyczki od pożyczka 2022-04-21 14:46:54 #6206
UWAGA NA POŻYCZKI OD BOCIANA!!! Po spłacie wysyłają pismo do banku z wezwaniem do zapłaty. Tworzą umowy terenowe do podpisanie w domu z odbiorem osobistym w domu przez Doradcę Klienta... Przestrzegam!!! Mimo że reklama w TV leci nie dajcie się nabrać w takie gierki.
Odpowiedz
Opinia o Bocian Pożyczki od Dawid 2022-03-16 12:42:31 #6176
Pożyczka w Bocianie to gwarancja dobrze dobranej oferty. Wszystkie szczegóły ustala się indywidualnie, obsługa jest pomocna i miła i co najważniejsze cenowo też wypadają spoko na tle konkurencji. Moim zdaniem warto.
Odpowiedz
Opinia o Bocian Pożyczki od Pani 2018-07-31 15:29:04 #2166
Witam. Wnioskowałam o 5tys na infoloni po czym od Pana który miał przyjechać do mnie do domu usłyszałam że przyznają max 1tys na wiekszą pozyczkę jest szansa dopiero po 17tyg.
Odpowiedz
Opinia o Bocian Pożyczki od Andrzej świderski 2017-11-26 16:02:17 #1441
Cześć można pożyczyć 6000zł
Odpowiedz

Zobacz także:

Udzielamy.pl
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Taratatu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Creditron
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania