Cashmey

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 80100
Okres pożyczki 12 mies.

Koszty pożyczki w Cashmey

Kwota: 100000 zł
Czas: 12 mies.
Rata: 9766.67 zł
RRSO: 34.97 %
Do spłaty: 117200 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 24.25%, maksymalne RRSO: 235.01%. Okres pożyczki to 1-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 106 zł, RRSO wynosi 235.01 %. Całkowita kwota do spłaty 1106 zł


Cashmey to pośrednik pożyczkowy, który umożliwia wnioskowanie o pożyczki ratalne za pomocą serwisu online. Firma gromadząc dane na temat pożyczkobiorcy ma możliwość idealnego dopasowania oferty do jego możliwości finansowych. Cashmey współpracuje z wieloma instytucjami pożyczkowymi, co daje pewność znalezienia dobrej pożyczki ratalnej.

 • Wnioskowanie o pożyczkę online jest możliwe przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Firma wymaga minimum formalności - udziela pożyczek ratalnych na sam dowód, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń.
 • Każdy klient, zarówno nowy, jak i stary, może ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 1000 do 10 000 zł, na okres od 6 do 60 miesięcy.
 • Klientem serwisu może zostać każdy kto ukończył 20 rok życia, wykazuje odpowiednią zdolność kredytową i odpowiednio wysokie dochody.
 • Istnieje możliwość uzyskania pożyczki nawet przy słabym scoringu BIK, a czasami nawet bez sprawdzania baz dłużników.

Cashmey opinie

Cashmey jest stosunkowo nowym pożyczkodawcą na rynku, jednak już zdążył zaskarbić sobie zaufanie klientów. Serwis chwali się ponad 20 000 zarejestrowanych klientów. Zapoznaj się z opiniami i dołącz do grona zadowolonych konsumentów.

 • To co trzeba przyznać Cashmey to fakt, że decyzja kredytowa przyznawana jest w kilka minut, a przez fakt, że firma nie sprawdza bazy BIK każdy ma szansę na pożyczkę u nich!!! Polecam bardzo! - Aurelia
 • Jest ok. - Andrzej
 • Super jest to, że jak wydaje nam się, że mamy małe szanse na pożyczke bo widniejemy w bazach, albo nie mamy stałego źródła dochodu i pewnie nie mamy szans na pozyczkę to Cashmey może się okazać na... - Denver

więcej opinii

Wady i zalety oferty Cashmey:

Zalety:

 • Szybka decyzja kredytowa i wypłata pożyczki nawet w 15 minut,
 • wysoka kwota pożyczki do 10 000 zł,
 • pożyczka na dowód osobisty,
 • minimum formalności wymaganych do wnioskowania,
 • pożyczka dostępna bez sprawdzania BIK,
 • możliwość otrzymania pożyczki bez posiadania konta bankowego.

Wady:

 • pożyczka od 20 roku życia.

Wady i zalety oferty Cashmey podsumowanie

Firma Cashmey umożliwia wnioskowanie o pożyczkę ratalną do kwoty nawet 10 000 zł. Długi okres kredytowania, trwający od 2 do 60 miesięcy, pozwala ustalić niską i łatwą do spłaty ratę. Oprocentowanie na poziomie 7,2% generuje stosunkowo niskie koszty. Złożenie wniosku u tego pośrednika to duża szansa na otrzymanie pożyczki gotówkowej na dogodnych warunkach, nawet przy słabej historii kredytowej. Warunki wobec klientów są bardzo łatwe do spełnienia - o pożyczkę może ubiegać się prawie każdy. Jedynym minusem jest stosunkowo wysoka granica minimalnego wieku - pożyczki tylko dla klientów powyżej 20 roku życia.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Cashmey krok po kroku:

 1. Za pomocą kalkulatora kredytowego wybierz kwotę i okres pożyczki.
 2. Wypełnij formularz online, podając niezbędne dane i wyraź wymagane zgody.
 3. Zweryfikuj dane online lub umów się na spotkanie z kurierem.
 4. Poczekaj na przelew na konto lub odbierz gotówkę w placówce pocztowej za pomocą czeku GIRO.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Cashmey:

Wiek od 20 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Serwis Cashmey nie wymaga od swoich klientów spełnienia wielu warunków, aby otrzymać pożyczkę. Jedynym koniecznym dokumentem przy wnioskowaniu jest dowód osobisty, który wykorzystamy do wypełnienia wniosku. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Ocena zdolności kredytowej odbywa się na podstawie oświadczenia o dochodach, zawartego w formularzu online. O pożyczkę za pośrednictwem Cashmey może ubiegać się każda osoba, która ukończyła 20 lat, wykaże odpowiednią zdolność kredytową i posiada regularne dochody.

Dodatkowo konieczne jest polskie obywatelstwo stały adres zamieszkania, aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail i własny rachunek bankowy. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy kliknąć przycisk “Wnioskuj o”, umieszczony na kalkulatorze pożyczkowym, po czym kolejno podać dane podstawowe, dane osobiste, dane o dochodzie i zatrudnieniu oraz o zamieszkaniu. Pamiętajmy, aby zaakceptować wszystkie wymagane przez Cashmey zgody i oświadczenia!


Rodzaje pożyczek w Cashmey

Oferta Cashmey:

 • Pożyczka ratalna

Cashmey jest serwisem pośredniczącym pomiędzy klientem a pożyczkodawcą, którego celem jest znalezienie jak najlepszej oferty pożyczki ratalnej dostępnej na rynku. Agregator pożyczkowy współpracuje z wieloma różnymi podmiotami pożyczkowymi i umożliwia podjęcie kredytu na kwotę od 1000 do 10 000 zł, na okres ratalny trwający od 6 do 60 miesięcy. Cashmey dobiera pożyczkodawcę do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na zaciągnięcie pożyczki mimo negatywnej historii kredytowej. To jaka umowa zostanie zaproponowana klientowi zależy od uzyskiwanych miesięcznych dochodów i wykazanej zdolności kredytowej.


Cashmey - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
30000zł 4080 zł - -
60000zł 8160 zł - -
100000zł - 17200 zł -
150000zł - - 36600 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Cashmey - reklama

Cashmey - dane firmy:

Kapitał zakładowy
10 000 zł
KRS
0000716541
NIP
7393910285
REGON
369429906

Dane kontaktowe:

SilkLead Sp. z o.o.

Marka Kotańskiego 83
10-166 Olsztyn

e-mail:

telefon: 611 100 420

www: casmey.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

8:00-17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

erifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Cashmey

Cashmey jest agregatorem pożyczkowym, wchodzącym w skład struktur spółki Silklead Sp. z o.o.. Jak zaznacza serwis, złożenie wniosku nie gwarantuje pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu, jednakże, liczba podmiotów z jakimi współpracuje Cashmey znacznie zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki. Pożyczkobiorca może zdecydować o sposobie weryfikacji danych oraz o metodzie wypłacenia pożyczki, co umożliwia podjęcie kredytu nawet bez podawania numeru konta bankowego.

Warunki dotyczące potencjalnych klientów tego pośrednika pożyczkowego są bardzo łatwe do spełnienia: skończone 20 lat, numer PESEL, aktywny numer telefonu i stały dochód. Co ważne, firma zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie trwania umowy pożyczkowej. Klienci tego pośrednika mogą: swobodnie wybrać odpowiedni do ich potrzeb termin płatności kolejnych rat, skorzystać z darmowej możliwości wcześniejszej spłaty oraz liczyć na pomoc w przypadku problemów z terminową spłatą.


Dodaj opinię o Cashmey

 ######  ######## ######## ######## ######  
##  ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
##    ##    ##   ## ##    ##    
##  #### ######  ##   ## ######  ##  #### 
##  ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
##  ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
 ######  ######## ######## ######## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Cashmey

Opinia o Cashmey od Aurelia 2021-04-26 10:34:51 #5802
To co trzeba przyznać Cashmey to fakt, że decyzja kredytowa przyznawana jest w kilka minut, a przez fakt, że firma nie sprawdza bazy BIK każdy ma szansę na pożyczkę u nich!!! Polecam bardzo!
Odpowiedz
Opinia o Cashmey od Andrzej 2021-04-23 14:25:32 #5796
Jest ok.
Odpowiedz
Opinia o Cashmey od Denver 2021-03-04 20:38:56 #5694
Super jest to, że jak wydaje nam się, że mamy małe szanse na pożyczke bo widniejemy w bazach, albo nie mamy stałego źródła dochodu i pewnie nie mamy szans na pozyczkę to Cashmey może się okazać najlepszym miejscem do złożenia wniosku. Składamy jeden wniosek, a dostajemy najlepszą oferte na rynku! Oni filtrują róźne firmy, z którymi współpracują, wiec zamiask składać wnioski w kilku firmach składamy jeden wniosek i mamy szybką odpowiedz czy mamy szanse na pozyczke! Dla mnie super rozwiazanie i mega oszczednosc czasu. Zdecydowanie jestem na tak!
Odpowiedz

Zobacz także:

Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ratka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania