Ekassa na raty


Ekassa.com udziela pożyczek na raty do 4000 zł. Z produktu mogą skorzystać osoby w wieku 18 – 70 lat. Maksymalny czas spłaty zobowiązania wynosi trzy miesiące.

 • Opinie klientów o Ekassa.com są pozytywne. Pożyczkobiorcy chwalą instytucję za szybką weryfikację tożsamości i natychmiastowy przelew pieniędzy
 • Proces wnioskowania o pożyczkę pozabakową na raty w Ekassa jest bardzo prosty. Cała procedura odbywa się internetowo
 • Instytucja pozabankowa świadczy pożyczki na raty przez internet, bez zaświadczeń do 4000 zł. Firma nie wymaga dokumentów i poręczeń
 • Ekassa.com tworzy młody zespół ekspertów. Firma udziela wyłącznie ratalnych pożyczek online. Warto zaznaczyć, że instytucja oferuje bardzo dobre warunki spłaty
 • Oferta Ekassa.com ma swoje wady i zalety. Do plusów można zaliczyć fakt, że cały proces wnioskowania o pożyczkę na raty odbywa się internetowo. Minusem jest brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

Ekassa na raty opinie

Ekassa cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Wszystko dzięki jasnym zasadom i stosunkowo niskim ratom pożyczkowym.

 • „Zawsze bałem się korzystać z usług firm pożyczkowych. Kiedy jednak musiałem wyremontować łazienkę, moje oszczędności okazały się zbyt małe. Postanowiłem wziąć przykład z przyjaciela i wziąłem pożyczkę w Ekassa. Nie żałuję, warunki były zgodne z ofertą i bez problemu spłaciłem raty” Marian
 • „Potrzebowałam szybkiej pożyczki na raty i taką otrzymałam. Ekassa nie ukrywa kosztów i nie wymaga zbędnych formalności. Polecam!” Monika
 • „Nie mogłem zdecydować się na konkretną ofertę, dlatego skonsultowałem się z doradcami Ekassa. Wartościowe wskazówki pozwoliły mi dokonać słusznego wyboru i w ciągu kilku minut dostałem przelew pożyczki online na raty na konto” Paweł

Jak wziąć pożyczkę w Ekassa na raty krok po kroku:

 1. Wypełnij formularz
 2. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 3. Poda numer konta bankowego i podpisz umowę
 4. Poczekaj na gotówkę

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ekassa na raty:

Wiek od 18 do 100

Ekassa to młoda firma, która gwarantuje nieskomplikowany proces wnioskowania o pożyczkę na raty przez internet.

Pierwszy krok to wypełnienie formularza podstawowymi danymi osobowymi. Jeśli raz podamy informacje, przy kolejnej pożyczce proces będzie trwał krócej. Uzupełnianie wniosku nie powinno przysporzyć żadnych trudności. Możemy liczyć na automatyczne podpowiedzi, które ułatwią przejście do kolejnego etapu.

Drugim krokiem jest wybór oferty szybkiej pożyczki na raty. Wysokość pożyczki zależy od naszej zdolności kredytowej. Maksymalna kwota tzw. finansowania zwrotnego , to 4000 zł. Okres kredytowania z kolei trwa do 12 tygodni.

Następnie podajemy numer konta. Później pożyczkodawca dokonuje weryfikacji danych osobowych wnioskodawcy. Firma robi to  poprzez nasz rachunek bankowy bądź przez Blue Media. Klient musi dokonać przelewu na 1 zł. Co ciekawe Ekassa zwraca poniesione koszty.

Jeśli konsument otrzyma pozytywną decyzję, pozostaje poczekać na przelew gotówki. Kiedy pieniądze wpłyną na konto, otrzymamy wiadomość SMS. Cały proces pożyczania odbywa się drogą online. Dlatego jest bardzo wygodny – otrzymujemy pożyczkę ratalną, nawet nie wychodząc z domu.

Oprócz strony internetowej, istnieją trzy możliwości kontaktu z przedstawicielem firmy – telefon, e-mail bądź Facebook. Konsultanci z chęcią odpowiedzą na nasze pytania i wyjaśnią wątpliwe kwestie. Dzięki temu uzyskamy pożyczkę w ciągu kilku minut, szybko rozwiązując problemy finansowe.


Rodzaje pożyczek w Ekassa na raty

Oferta Ekassa:

Ekassa specjalizuje się w udzielaniu internetowych pożyczek na raty bez zaświadczeń. Maksymalna kwota to 4000 zł. Raty należy zwrócić w terminie od 1 do 12 tygodni. W celu skorzystania z oferty firmy wystarczy wypełnić wniosek oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego.

Niepodważalną zaletą pożyczek ratalnych oferowanych przez Ekassa jest dopasowanie ich wysokości od indywidualnych potrzeb klientów. Jeśli konsument chce na dłużej związać się z firmą, może liczyć na atrakcyjne rabaty. Rzetelni pożyczkobiorcy mogą uzyskać nawet o 80 proc. mniejsze koszty. Ponadto Ekassa nie nalicza opłat za udzielenie zobowiązania.

Kto może skorzystać z pożyczki online na raty firmy Ekassa? Osoby pełnoletnie, z polskim obywatelstwem i pozytywną historią kredytową. Pożyczkodawca może zweryfikować rejestry dłużników sprawdzając, czy w terminie regulowaliśmy poprzednie zobowiązania. Jeśli okaże się, że mieliśmy z tym trudności, może odmówić przyznania nam pożyczki. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ żadna firma nie chce udzielać zobowiązań osobom, które nie poradziłyby sobie z jej spłatą.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ekassa na raty - reklama

Ekassa na raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 050 zł
KRS
0000637673
NIP
5272780167
REGON
365426420

Dane kontaktowe:

Tribution Consult Ltd.

ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

e-mail: info@ekassa.com

telefon: (22) 873 85 86

www: https://ekassa.com

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd bik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Ekassa na raty

Ekassa jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą pożyczkową. Korzysta z nowoczesnych technologii, pożyczając swoim klientom nawet 4000 zł. Okres spłaty wynosi maksymalnie 12 tygodni. Firma bierze pod uwagę, że kłopoty z finansami mogą przytrafić się każdemu, dlatego nie stawia wygórowanych wymogów i upraszcza proces starania się o dodatkowe środki.

Instytucja przestrzega zasad bezpiecznego pożyczania, dlatego wyciek danych osobowych jest ograniczony do minimum. Co więcej firma, dba o środowisko, wykorzystując jedynie elektroniczny obieg dokumentów. Jest rzetelną i odpowiedzialną instytucją pozabankową, a potrzeby pożyczkobiorców stawia na pierwszym miejscu.

Ekassa nie przewiduje przedłużenia okresu kredytowania. W ten sposób pożyczkodawca chce odstraszyć niewypłacalnych klientów.


Wady i zalety oferty Ekassa na raty:

Zalety:

 • Pożyczka w pełni internetowa
 • Z produktu firmy mogą skorzystać osoby młode – pożyczki na raty są udzielane osobom od 18 roku życia
 • Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta
 • Rabaty dla stałych klientów
 • Zwrot opłaty rejestracyjnej
 • Pożyczkodawca dba o zachowanie wymogów bezpieczeństwa
 • Powiadomienie SMS o przelewie pieniędzy na konto
 • Możliwość kontaktu przez telefon, e-mail oraz przez portal Facebook

Wady:

 • Nie można przedłużyć terminu spłaty pożyczki

Wady i zalety oferty Ekassa na raty podsumowanie

Ekassa zachęca do skorzystania z oferty, gwarantując przejrzyste warunki udzielania pożyczek. To nie jedyna zaleta produktów finansowych, jakie proponuje instytucja. Trzeba mieć również świadomość słabszych stron prezentowanej oferty, aby podejmowana decyzja była w pełni świadoma.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Ekassa na raty

##   ## ##   ## ####### ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ## ###  ### 
##   ## ##   ## ##   ##  ####  #### #### 
######### ##   ## ##   ##  ##  ## ### ## 
##   ## ##   ## ## ## ##  ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ##   ##  ##   ## 
##   ## #######  ##### ##  ##  ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania