Euroloan

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 10100
Okres pożyczki 27 mies.

Koszty pożyczki w Euroloan

Kwota: 20000 zł
Czas: 48 mies.
Rata: 640 zł
RRSO: 25.48 %
Do spłaty: 28458 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 25.48%, maksymalne RRSO: 739.85%. Okres pożyczki to 5-48 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 5 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 595 zł, RRSO wynosi 739.85 %. Całkowita kwota do spłaty 895 zł


Nikt z nas nie lubi być zaskakiwany przez mniej lub bardziej nagłe zdarzenia, które ciągną nas za kieszeń. O ile z niewielkim nadprogramowym wydatkiem większość z nas jest sobie w stanie poradzić, to w poważniejszych finansowych tarapatach szukamy pomocy u innych. Rodzina? Przyjaciele? W przypadku problemów natury finansowej, przeważająca liczba osób nie szuka wsparcia u bliskich, ponieważ każdy wie, jak to się zazwyczaj kończy.

W takich okolicznościach świetnie sprawdzą się firmy pożyczkowe, które w swoich ofertach mają bogate spektrum rozwiązań dla swoich klientów. Wystarczy znaleźć wiarygodnego pożyczkodawcę, takiego jak Euroloan, który na pewno dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania usługobiorcy.

Euroloan opinie

Euroloan cieszy się pozytywnymi opiniami, gdyż jego pomoc okazuje się niezawodna niezależnie od tego, czy chodzi o realizację dużych czy małych potrzeb finansowych.

 • Moim zdaniem warto im zaufać. Cennik jest uczciwy, a firma nie stosuje jakich zagrywek poniżej pasa. - Milka
 • Czy ktoś się orientuje czy nowy klient ma szanse otrzymanie limitu na poziomie 6 tyś. lub wyższy? - qwerty
 • Cennik wysoki i to mnie od nich odstraszyło. - Miszel

więcej opinii

Wady i zalety oferty Euroloan:

Zalety:

 • Prosta rejestracja
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Wysokie kwoty pożyczki i różne rodzaje zobowiązań
 • Mało formalności
 • Nowoczesny model pożyczania

Wady:

 • Wysokie prowizje
 • Niska przyznawalność
 • Duże koszty utrzymania konta
 • Lakoniczne informacje na temat RRSO

Wady i zalety oferty Euroloan podsumowanie

Największą zaletą, która wyróżnia Euroloan spośród innych pożyczkodawców jest fakt, że cały system działa podobnie jak karta kredytowa. Jest to opcja idealna dla osób, które chcą utrzymać swoją płynność finansową w nienagannej formie i być przygotowanym na ewentualne budżetowe niespodzianki.

Jednak Euroloan okazuje się również bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych z nas, którzy potrzebują zastrzyku gotówki na już. Jednak zanim podpiszemy umowę, warto zwrócić uwagę nie tylko na plusy, które wysuwają się na pierwszy plan, ale także na minusy.

Choćby oferta wyglądała bardzo zachęcająco, powinniśmy wczytać się w szczegóły, z dokładnością prześledzić regulamin i kruczki prawne. Najlepiej wnikliwie zestawić ze sobą wady i zalety oferty.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Euroloan krok po kroku:

 1. Wybór kwoty
 2. Rejestracja
 3. Decyzja kredytowa
 4. Wypłata gotówki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Euroloan:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Euroloan stosuje indywidualne podejście do swojego klienta. W tej firmie o wszystkim decydujemy sami – zaczynając od wysokości pożyczanej kwoty, poprzez ustalenie minimalnej wysokości raty, którą będziemy co miesiąc spłacać, a kończąc na możliwości podniesienia sumy pożyczki. Sam proces zaciągania pożyczki jest bezproblemowy. Wystarczą cztery proste kroki:

Pożyczanie w Euroloan jest rzeczą prostą i przyjemną, gdyż nie musimy przygotowywać stosu dokumentów. Wszystko odbywa się za pomocą bardzo przejrzystej strony internetowej firmy, gdzie pierwszym krokiem jest wybranie kwoty pożyczki i kliknięcie przycisku „Weź pożyczkę”. Jak mówiliśmy wcześniej, samodzielnie ustalamy wysokość sumy, którą chcielibyśmy pożyczyć. Tutaj występują widełki: od 300 zł do nawet 20000 zł. Miło ze strony pożyczkodawcy, że od razu wyliczona zostaje wysokość rat, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Oczywiście, jak zostało napisane wyżej, sami decydujemy o minimalnej kwocie, którą zobowiążemy się spłacać, w również indywidualnym, wyznaczonym terminie. Kwotę minimalną wybieramy z przedziału udostępnionego przez Euroloan. 

Wszystkie te niezbędne opcje określamy dopiero gdy sprawnie przebrniemy przez proces rejestracji. Tak więc po wybraniu interesującej nas kwoty zostajemy przekierowani do formularza, dzięki któremu system zarejestruje nas jako potencjalnych klientów. Niezbędne będą tutaj nasze podstawowe dane oraz ważny dowód osobisty. Kolejnym etapem jest podanie informacji, które będą pomocne przy ocenie naszej zdolności kredytowej. Następne, o ile nasza zdolność zostanie zweryfikowana pozytywnie, zostaje nam przyznany limit, którego wysokość możemy zmniejszyć lub zwiększyć.

Po ostatecznym ustawieniu wszystkich parametrów pożyczki oraz wyrażeniu zgody na sprawdzenie nas w BIG i BIK, Euroloan pobiera i weryfikuje kwestionariusz. Po wykonaniu wszystkich powyższych zaleceń, zostaje zawarta umowa. Ważnym punktem jest przelanie kwoty 1zł na rachunek pożyczkodawcy, co on określa jako potwierdzenie naszej tożsamości. Następnie firma pożyczkowa sprawdza nas pod względem wiarygodności. Jeśli ocena będzie dla nas korzystna, mamy dostęp do limitu. Natomiast jeśli zostaniemy ocenieni negatywnie – umowa rozwiązuje się.


Rodzaje pożyczek w Euroloan

Oferta Euroloan:

 • Limit kredytowy
 • Pożyczka ekspresowa

Produktem, który cieszy się największą popularnością, jest limit kredytowy. Euroloan jako jedyny na rynku proponuje nam w pełni elastyczną pożyczkę, która jest w pełni dostosowana do naszych potrzeb. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą stworzyć sobie bezpieczne i stabilne zaplecze finansowe. Pożyczamy pieniądze, ale nie musimy z nich od razu korzystać – mogą leżeć na naszym koncie i czekać na odpowiedni moment. Z pożyczki odnawialnej warto korzystać, bo możemy wtedy kontrolować swoje zadłużenie i dostosować je do aktualnych potrzeb.

Jednak jeśli potrzebujemy pieniędzy natychmiast, to należy pamiętać o pewnych przeszkodach. Jeżeli chcemy pobrać pieniądze pierwszy raz, to będzie to maksymalnie 50% przyznanego zobowiązania. Ponadto musimy mieć na uwadze koszty operacji, które przy przelewie na rachunek wynoszą 20zł oraz prowizję rzędu 27% wypłaconej kwoty. Z pełnej puli limitu będziemy mogli korzystać dopiero po spłaceniu pierwszego rachunku.

Pożyczka ekspresowa, która na stronie pożyczkodawcy nazywana jest Euroloan Express, to błyskawiczny sposób na uzyskanie środków finansowych. Wypełniając dokumenty potrzebne przy uzyskaniu limitu, pewne elementy omijamy i przyspieszamy cały proces. Podobnie jak w przypadku poprzedniej formy pożyczki, to czy pożyczone pieniądze wykorzystamy od razu czy w przyszłości, zależy tylko od nas. A więc i tę obsługę testujemy za darmo. W momencie, gdy zaspokoimy nasze potrzeby finansowe, możemy powrócić do opuszczonych wcześniej wniosków i ubiegać się o dostęp do pełnego limitu w ramach pożyczek w Euroloan.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Euroloan - reklama

Euroloan - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000422999
NIP
5252532791
REGON
146157665

Dane kontaktowe:

Mash Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie172
02-486 Warszawa

e-mail: cok@euroloan.pl

telefon: 22 1 333 111

www: https://www.euroloan.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Euroloan

Euroloan wchodzi w skład Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. – jest to międzynarodowa grupa finansowa. Euroloan jako przedsiębiorstwo pożyczkowe zostało założone w 2007 roku w Finlandii. Do 2013 roku działało tylko w Finlandii oraz w Szwecji. Jednak dzięki szybkiemu umocnieniu się pozycji rynkowej, co stało się zapewne za sprawą wiarygodności firmy i zaufaniu klientów, firma postanowiła rozpocząć działalność także w Polsce.

Pojawienie się Euroloan na naszym rynku wywołało małą rewolucję. Zaproponowano nam pożyczkę w formie limitu kredytowego. Euroloan szybko znalazł grono lojalnych klientów, które nieustannie się poszerza. Pożyczkobiorcy cenią szczególnie możliwość szybkiego aplikowania i sprawnego uzyskania żądanej kwoty. Przyjazna strona internetowa ułatwia złożenie wniosku i dopasowanie kwoty pożyczki do naszych oczekiwań.

Propozycja Euroloan może być odpowiedzią na potrzeby finansowe różnych klientów. Warto zapoznać się z rozbudowaną ofertą firmy i porównać ją z innymi dostępnymi na rynku – w ten sposób łatwiej będzie nam dokonać przemyślanego wyboru i cieszyć się uzyskaną gotówką. W Euroloan każdy znajdzie coś dla siebie.


Dodaj opinię o Euroloan

##   ## ######## ####### #### ######## 
## ## ## ##    ##   ## ## ##   ## 
## ## ## ##    ##   ## ## ##   ## 
## ## ## ######  ##   ## ## ##   ## 
## ## ## ##    ## ## ## ## ##   ## 
## ## ## ##    ##  ##  ## ##   ## 
 ### ### ######## ##### ## #### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Euroloan

Opinia o Euroloan od Milka 2019-11-18 20:49:11 #4003
Moim zdaniem warto im zaufać. Cennik jest uczciwy, a firma nie stosuje jakich zagrywek poniżej pasa.
Odpowiedz
Opinia o Euroloan od qwerty 2019-06-06 17:55:06 #3433
Czy ktoś się orientuje czy nowy klient ma szanse otrzymanie limitu na poziomie 6 tyś. lub wyższy?
Odpowiedz
Opinia o Euroloan od Miszel 2019-04-26 23:23:47 #3207
Cennik wysoki i to mnie od nich odstraszyło.
Odpowiedz
Opinia o Euroloan od Sara 2019-01-15 18:18:34 #2797
Ja ich polecam bo dzialają mega szybko! Wniosek jest krotki, formalności tyle co nic, do tego przelewy natychmiastowo realizowane- więc kasa na koncie jest od reki. Dla mnie BOMBA. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Euroloan od rafal 2018-06-21 23:15:04 #1994
Świetny artykuł. A wszystkich szukających wyjścia z tarapatów ostrzegam przed firmą parabankową EUROLOAN z Warszawy – odradzam jakiekolwiek związki z nimi. Jakiekolwiek negocjacje po podpisaniu umowy z góry skazane na porażkę. Jeśli powinie Ci się noga, znaczy niższe dochody miesięczne niż przewidywałeś i nie będzie Cie stać na pokrycie pełnej raty to nie masz szans na obniżenie raty i wydłużenie okresu spłaty, zapomnij. Po trzech niepełnych wpłatach windykacja! Chore opłaty za każdą oczywistą czynność i nawet za posiadanie konta w ich serwisie internetowym 60 zł miesięcznie!!! Kontakt jedynie z panienką obsługującą telefon, nie wiadomo kto jest jej przełożonym. Niekompetencja i niekonsekwencja w przekazywaniu informacji. Raz twierdzą, że nie obowiązuje ich ustawa o kredytach konsumenckich a innym razem, że nie udzielają kredytów tylko "limity". Tragedia. Nigdy więcej EUROLOAN. Zdecydowanie odradzam, ta firma żeruje na niewiedzy ludzi którzy i tak mają już problemy. Może w końcu ktoś się nimi zajmie.
Odpowiedz
Opinia o Euroloan od Katarzyna 2018-02-10 00:43:17 #1619
Wypłacają tylko połowę przyznanej kwoty. Regulamin niezrozumiały i bez sensu. Żerują na ludzkiej naiwności. Tej mitycznej drugiej połowy limitu chyba sam Herakles nie ujrzał.
Odpowiedz

Zobacz także:

Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania