Finzmo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 25500
Okres pożyczki 26 mies.

Koszty pożyczki w Finzmo

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 50000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-48 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Finzmo to innowacyjna platforma internetowa, pośrednicząca w usługach finansowych. Pomaga ona klientom w zdobyciu pożyczki ratalnej. Jest pośrednikiem pomiędzy konsumentami, a firmami pozabankowymi udzielającymi zastrzyku gotówki. Serwis Finzmo oferuje pożyczki z długim terminem spłaty. Zobowiązanie udzielane jest w oparciu o minimum formalności, a gotówka wypłacana nawet w dniu złożenia wniosku.

 • Oferta firmy Finzmo doceniana jest przez wielu klientów. Chętnie wracają oni po kolejne pożyczki;
 • Aplikacja o dodatkową gotówkę w Finzmo jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić wniosek, poczekać na oferty pożyczkowe i wybrać jedną z nich;
 • W Finzmo możemy wziąć pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 50 000 zł. Pożyczkę możemy spłacić nawet w 48 miesięcy;
 • Finzmo jest pośrednikiem, który oferuje atrakcyjne pożyczki długoterminowe z minimum formalności;
 • Zaletą oferty Finzmo jest wysoka kwota pożyczki - aż 50 000 zł. Wada - Aby wnioskować o dodatkową gotówkę, należy mieć konto bankowe.

Finzmo opinie

Serwis Finzmo pomógł już 500 000 klientom. Doceniają oni błyskawiczną procedurę rozpatrzenia wniosku przez pożyczkodawców oraz wysoką kwotę dostępnej pożyczki.

 • „Dodatkowe pieniądze uzyskane dzięki Finzmo pozwoliły mi dokończyć remont łazienki. Gotówka trafiła na moje konto w dniu złożenia wniosku, a formalności było naprawdę niewiele. Polecam wszystkim, którzy potrzebują finansowego wsparcia.” - Jagoda
 • „Platforma działa bardzo intuicyjnie. W kilkanaście minut miałem przed oczami propozycje różnych pożyczek ratalnych. Wszystkie oferty były dopasowane do moich finansowych możliwości, dlatego bez oporu wybrałem jedną z nich. Pieniądze otrzymałem przelewem na konto. W taki sam sposób spłaciłem pożyczkę.” - Krystian
 • „Nie jest łatwo znaleźć samemu pożyczkodawcę, który spełni nasze oczekiwania. Pomogła mi w tym platforma Finzmo, która pośredniczy pomiędzy klientami, a firmami pozabankowymi. Szybko otrzymałem dostępne dla mnie oferty i wybrałem swoją pożyczkę. Wysoka kwota, długi okres spłaty i mało formalności. Polecam.” - Ludwik

 

 

więcej opinii

Wady i zalety oferty Finzmo:

Zalety:

 • wnioskowanie o pożyczkę całkowicie online;
 • możliwość złożenia wniosku w weekendy i święta;
 • pożyczka od 18 roku życia;
 • pożyczka bez zastawu i poręczeń;
 • wygodny termin spłaty - do 48 miesięcy;
 • pożyczka na dowolny cel;
 • weryfikacja danych na różne sposoby;
 • pożyczka na dowód osobisty;
 • spłata pożyczki za pomocą przelewu;
 • minimum formalności;
 • wysoka kwota pożyczki - 50 000 zł;
 • brak obowiązku posiadania telefonu komórkowego.

Wady:

 • pożyczkodawca wymaga pozytywnej historii płatności.

Wady i zalety oferty Finzmo podsumowanie

Pożyczka na kwotę od 1 000 zł do 50 000 zł dostępna jest bez wychodzenia z domu. Formalności związane z aplikacją o dodatkowe pieniądze ograniczone są do minimum. Weryfikacja danych odbywa się na kilka sposobów (zależą one od oferty wybranego pożyczkodawcy). Spłata zobowiązania odbywa się online. Zaletą pożyczki długoterminowej dostępnej za pomocą serwisu Finzmo jest jej wysoka kwota - nawet 50 000 zł. Dostępne oferty mają jednak wadę - pożyczkodawcy analizują naszą historię kredytową.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Finzmo krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
 2. Wypełnij wniosek pożyczkowy;
 3. Poczekaj na weryfikację danych i ocenę zdolności kredytowej;
 4. Wybierz jedną z otrzymanych ofert pożyczkowych;
 5. Odbierz pieniądze z pożyczki.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Finzmo:

Wiek od 18 do 75
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aplikacja o pożyczkę ratalną z pomocą Finzmo jest bardzo prosta. Wystarczy, że wskażemy w platformie interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Następnie prześlemy swój wniosek. Trafi on jednocześnie do kilku pożyczkodawców. Dzięki temu zwiększą się nasze szanse na otrzymanie dodatkowej gotówki. Po analizie naszej zdolności kredytowej, otrzymamy dostępne dla nas oferty. Naszym zadaniem będzie wybranie jednej z nich i dopełnienie pozostałych formalności. Mogą się one różnić w zależności od firmy, z którą podejmiemy współpracę.


Rodzaje pożyczek w Finzmo

Oferta Finzmo:

 • pożyczka ratalna

W ofercie Finzmo znajdziemy pożyczkę ratalną dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Może on wnioskować o kwotę od 1 000 do 50 000 zł. Ważne jest to, aby wysokość zobowiązania była dobrana do potrzeb i zdolności finansowej konsumenta. Pożyczkodawcy współpracujący z Finzmo oferują długi termin spłaty zobowiązania. Wynosi on od 3 do 48 miesięcy.

Pożyczka ratalna dostępna jest dla osób od 18 roku życia, które posiadają pozytywną zdolność kredytową. Analizowany jest także dochód. Powinien on być stały i udokumentowany. Może jednak pochodzić z różnych źródeł. Pożyczkodawcy udzielają pożyczki wyłącznie osobom wypłacalnym, których historia kredytowa wygląda pozytywnie.


Finzmo - koszty

3miesięcy
1000zł -
50000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Finzmo - dane firmy:

NIP
12694462

Dane kontaktowe:

Finzmo

Toom-Kooli1
10130, Tallinn

e-mail: info@finzmo.pl

telefon:

www: finzmo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 00:00-24:00
Sobota - niedziela: 00:00-24:00
Weź pożyczkę

Opis produktu Finzmo

Za pomocą platformy możemy aplikować o pożyczkę ratalną. Jest ona udzielana przez pożyczkodawców, którzy współpracują z Finzmo. Ofertę firm charakteryzuje bardzo wysoka kwota pożyczki. Wynosi ona aż 50 000 zł. Czas na jej spłatę to nawet 48 miesięcy. Dodatkowe pieniądze przyznawane są w ramach indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pożyczkodawcy rozpatrując wnioski weryfikują podane w nich informacje. Dane pozyskują także z rejestrów dłużników, dlatego bardzo ważne jest to, aby zachować pozytywną historię kredytową.

Pamiętajmy, że nie musimy posiadać telefonu komórkowego, aby aplikować o dodatkowe pieniądze. Istnieją pożyczkodawcy, którzy akceptują posiadanie jedynie telefonu stacjonarnego. W takim przypadku weryfikacja tożsamości klienta odbywa się np. poprzez usługę Kontomatik. Wszyscy pożyczkodawcy wymagają jednak posiadania rachunku bankowego. To na niego zostanie wypłacona pożyczka. Co ważne, może się to odbyć nawet w dniu złożenia wniosku.

Finzmo przyjmuje zgłoszenia klientów przez 24h. Oznacza to, że nawet w niedzielę czy święta możemy przesłać swój wniosek do pożyczkodawców. Uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel.


Dodaj opinię o Finzmo

 ######  ######## ##  ## ##  ## ######## 
##  ## ##    ###  ## ## ## ##   ## 
##    ##    #### ##  ####  ##   ## 
##  #### ######  ## ## ##  ##  ######## 
##  ## ##    ## ####  ##  ##   ## 
##  ## ##    ##  ###  ##  ##   ## 
 ######  ######## ##  ##  ##  ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Finzmo

Zobacz także:

SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania