Funeda

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 7000
Okres pożyczki 30 mies.

Koszty pożyczki w Funeda

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 12000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 12-48 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2000 zł


Funeda to firma pożyczkowa udzielająca atrakcyjnych pożyczek na raty. Nowoczesny produkt finansowy służy realizacji naszych potrzeb – pieniądze możemy wydać na dowolny cel.

 • Funeda kieruje swoją ofertę do osób od 20 do 70 roku życia. Co za tym idzie, z pożyczek mogą korzystać i studenci, i emeryci.
 • Funeda udziela pożyczek na raty bez zaświadczeń. Chce jak najmniej obciążać swoich klientów i jak najszybciej udzielić im pomocy finansowej.
 • Proces aplikacji o pożyczkę jest bardzo prosty i przejrzysty. Do weryfikacji tożsamości służy aplikacja Instantor. Dzięki temu pożyczanie pieniędzy jest jeszcze łatwiejsze.
 • Pieniądze z pożyczki w Funeda mogą pojawić się na naszym koncie już w 15 minut.
 • Zaletą pożyczania w Funeda jest wysoka kwota pożyczki ratalnej nawet do 12 000 zł. Taka kwota powinna nam wystarczyć na zrealizowanie naszych planów.

Funeda opinie

Funeda cieszy się rosnącym zaufaniem klientów. Przekonuje do skorzystania z oferty dogodnymi warunkami kredytowania. Pożyczanie w Funeda jest proste i szybkie – czego chcieć więcej?

 • Polecam. - Belly
 • Przejrzysta strona, nie miałam problemów z wypełnieniem wniosku. Prosto, szybko i przyjemnie. - fff
 • Atrakcyjna pożyczka, godna polecenia. Ja byłem zadowolony z umowy i potem nie miałem problemów i dziwnych sytuacji przy spłacie. - Remek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Funeda:

Zalety:

 • proste i wygodne wnioskowanie o pożyczkę,
 • atrakcyjna kwota pożyczki do 12 000 zł,
 • szybka decyzja i błyskawiczna wypłata pieniędzy nawet w 15 minut,
 • minimum formalności,
 • prosta weryfikacja klienta z usługą Instantor.

Wady:

 • w niektórych przypadkach możemy zostać poproszeni o potwierdzenie dochodu.

Wady i zalety oferty Funeda podsumowanie

Funeda ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwą zaletą firmy jest wysoka kwota pożyczki ratalnej (12 000 zł). Okres kredytowania również jest długi i waha się w przedziale od 12 do 48 miesięcy. Walorem oferty jest także proste wnioskowanie o pożyczkę. Do wad możemy zaliczyć fakt, że instytucja w niektórych przypadkach wymaga potwierdzenia dochodu. 

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Funeda krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres kredytowania
 2. Wypełnij wniosek
 3. Potwierdź swoje dane
 4. Poczekaj na decyzję i przelew gotówki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Funeda:

Wiek od 20 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Pożyczanie w Funeda jest bardzo wygodne. Od zastrzyku gotówki dzielą nas cztery proste kroki.

 1. Wybierz kwotę pożyczki i okres kredytowania.
 2. Wypełnij wniosek.
 3. Potwierdź swoje dane.
 4. Poczekaj na decyzję i przelew gotówki.

Funeda gwarantuje prostą procedurę pożyczania. W pierwszym kroku wchodzimy na stronę pożyczkodawcy i wybieramy interesujące nas parametry pożyczki. Kwota pożyczki może wynosić od 2000 do 12 000 zł, a najdłuższy termin spłaty to nawet 48 miesięcy! Tak długi okres kredytowania pozwala rozłożyć pożyczoną kwotę na wygodne dla budżetu raty. Regulowanie rat nie będzie żadnym problemem. Minimalny czas spłaty to 12 miesięcy. Kiedy wybierzemy szczegóły pożyczki, musimy uzupełnić wniosek. Potrzebny nam będzie dowód osobisty, aby spisać podstawowe informacje, w tym PESEL. Pożyczka w Funeda to pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego. Po przesłaniu formularza aplikacyjnego, potwierdzamy swoją tożsamość za pomocą aplikacji Instantor. Służy nie tylko zweryfikowaniu naszej osoby, ale również potwierdzeniu naszej wypłacalności. Funeda musi mieć pewność, że bez zwłoki zwrócimy otrzymaną pożyczkę online. Jeżeli chcemy zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku, powinniśmy dodać kartę płatniczą i wyrazić zgodę na płatności cykliczne. Pożyczkodawca spojrzy na nas przychylniejszym okiem, ponieważ nie będzie się obawiać, że zapomnimy o regulowaniu rat. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, otrzymamy pieniądze w 15 minut. Warunkiem jest złożenie wniosku w godzinach pracy Funeda (od poniedziałku do piątku od 9 do 18).


Rodzaje pożyczek w Funeda

Oferta Funeda:

 • pożyczka na raty

Funeda specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych, w kwocie od 2000 do 12 000 zł. Nie ma ograniczeń dla nowych klientów. Możemy wnioskować o kwotę, która pomoże nam w realizacji planów, pamiętając o dopasowaniu jej do naszych możliwości finansowych. Jeżeli zalegamy z regulowaniem rat, konsekwencje nieterminowych płatności są nieuniknione. Dlatego kiedy dojdzie do sytuacji, w której mamy problem ze zwrotem długu – jak najszybciej skontaktujmy się z Funeda! Wspólnie będzie można znaleźć odpowiadające obu stronom rozwiązanie. Pożyczkę spłacamy za pomocą darmowego, szybkiego przelewu albo rejestrując swoją kartę do płatności cyklicznych. Drugie rozwiązanie zwiększa nasze szanse na zastrzyk gotówki. Nie będziemy musieli pamiętać o terminach – i tak mamy dużo na głowie. Warto korzystać z takich rozwiązań i ułatwić sobie życie. Pożyczkę można regulować zgodnie z harmonogramem lub w całości spłacić swój dług. Wybór należy do nas.


Funeda - koszty

12miesięcy
2000zł -
12000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Funeda - reklama

Funeda - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000
KRS
0000701262
NIP
9512448406
REGON
368609397

Dane kontaktowe:

FUNEDA SP Z O O

Henryka Sienkiewicza85/87
90-057 Łódź

e-mail: info@funeda.pl

telefon: 22 598 79 29

www: funeda.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: pn. - pt. 09:00-18:00
Sobota - niedziela: so. - ndz. nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Funeda

Funeda udziela pożyczek online w 15 minut, wynoszących od 2000 do 12 000 zł. Okres kredytowania to 12, 18, 24, 30, 36, 42 lub 48 miesięcy. Pożyczka na raty jest w 100% internetowa. Do złożenia wniosku o wsparcie finansowe potrzebujemy jedynie komputera podłączonego do sieci i aktywnego telefonu komórkowego. Pożyczka w Funeda to pożyczka bez zaświadczeń. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach pożyczkodawca może prosić o jakąś formę potwierdzenia dochodów. Wszystkie dokumenty można przesyłać w formie elektronicznej, aby aplikowanie o pożyczkę było jak najmniej obciążającą czynnością. Funeda pozwala mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Kiedy ją spłacimy, możemy złożyć wniosek o kolejną. Wnioski są rozpatrywane w godzinach pracy firmy. Jeżeli będziemy starać się o zastrzyk gotówki w weekend, na rozpatrzenie naszej aplikacji będziemy musieli poczekać do poniedziałku. Jeżeli potrzebujemy więcej informacji na temat pożyczki, możemy kontaktować się z firmą mailowo lub dzwoniąc na Infolinię.


Dodaj opinię o Funeda

 ######  ##  ## ##   ## ##  ## ##   ## 
##  ##  ## ## ##   ## ## ## ##   ## 
##     ####  ##   ##  ####  ##   ## 
##  ####  ##  ##   ##  ##  ##   ## 
##  ##   ##   ##  ##   ##   ##  ## 
##  ##   ##   ## ##   ##   ## ##  
 ######   ##    ###    ##    ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Funeda

Opinia o Funeda od Belly 2019-11-27 22:03:54 #4043
Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Funeda od fff 2019-05-21 09:56:48 #3353
Przejrzysta strona, nie miałam problemów z wypełnieniem wniosku. Prosto, szybko i przyjemnie.
Odpowiedz
Opinia o Funeda od Remek 2019-05-17 09:07:00 #3347
Atrakcyjna pożyczka, godna polecenia. Ja byłem zadowolony z umowy i potem nie miałem problemów i dziwnych sytuacji przy spłacie.
Odpowiedz
Opinia o Funeda od michalek 2019-05-15 08:23:23 #3326
Skrzystałem z tej oferty i jestem zadowolony
Odpowiedz
Opinia o Funeda od Witek 2019-05-13 13:44:59 #3318
Wszystko okej, polecam!
Odpowiedz
Opinia o Funeda od damemariee 2019-02-14 13:46:33 #2932
Absolutnie nie polecam firmy FUNEDA. Pan po rozmowie ze mną stwierdził, że skoro nie wywiązałam sie z terminu płatnosci bedzie nekal mnie telefonami nawet dwa tygodnie po uregulowaniu zadluzenia (moja zaleglosc wyniosla zaledwie kilka dni!). Kompletny brak profesjonalizmu, strasznie droga pozyczka - wzielam 2000 na 30 rat (nie mialam mozliwosci na krotszy okres) i splacam 146 zl miesiecznie!!!NIE POLECAM NIKOMU!!!! JAK NAJDALEJ OD TEGO POZYCZKODAWCY!!!!!!
Odpowiedz
Opinia o Funeda od Olo 2018-11-27 15:15:19 #2606
Kilka dniu temu złożyłem wniosek o pożyczkę w tej firmie. Zadzwoniła do mnie miła Pani i powiedziała, że dostałem pożyczkę. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Funeda od Marek82 2018-11-26 12:25:53 #2604
Miałem okazję wziąć pożyczkę w Funeda. firma spoko - szału nie ma, ale było uczciwie i zgodnie z ustaleniami w sumie polecam
Odpowiedz

Zobacz także:

Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania