Kviku

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 8600
Okres pożyczki 4 mies.

Koszty pożyczki w Kviku

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-6 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Kviku to jeden z najszybciej rozwijających się Fintechów. Świadczy usługi finansowe w modelu B2B2C (Business to Business to Consumer). Jest pośrednikiem w pożyczkach społecznościowych. Na rynku działa od 2013 roku, dzięki czemu zyskał zaufanie wielu klientów, rozpatrując ponad 5 mln wniosków pożyczkowych. Spółka Kviku powstała w Rosji, a jej założycielami są Nikita Lomakin oraz Veniamin Lipsky. Firma działa na terenie Europy i Azji.

 • Kviku to pośrednik finansowy, udzielający pożyczek społecznościowych przy współpracy z inwestorami.
 • Maksymalna kwota pożyczki to 5 000 euro, a okres kredytowania wynosi 6 miesięcy.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę przebiega całkowicie online, a wnioski rozpatrywane są nawet w 20 sekund.
 • Akceptacja umowy pożyczki przez klienta następuje przez wpisanie we wniosku otrzymanego kodu SMS.
 • Zaletą pożyczki społecznościowej w Kviku jest elastyczna linia kredytowa. Minus? W Polsce dostępny jest tylko jeden produkt finansowy tej firmy.

Kviku opinie

Pożyczka społecznościowa dostępna za pośrednictwem Kviku cieszy się ogromną popularnością. To dzięki elastycznej linii kredytowej sięgającej aż 3 000 euro, którą klienci wykorzystują na dowolne cele. Niewątpliwie na uwagę zasługuje fakt, że firma analizuje wnioski klientów w błyskawicznym czasie. Rozpatrzenie dokumentów odbywa się nawet w 20 sekund. Transakcja potwierdzona jest w innowacyjny sposób, bo przez tokeny działające na zasadzie blockchain.

 • „Jeszcze nigdy mój wniosek pożyczkowy nie był tak szybko rozpatrzony. Jestem pod wrażeniem innowacyjności, którą firma stosuje w swoim działaniu.” - Lucyna
 • „Wysoka kwota pożyczki. Szkoda, że w Polsce niedostępne są inne produkty. Na pewno w przyszłości z nich skorzystam.” - Natan
 • „Super, że mogłem dopełnić formalności bez wychodzenia z domu!” - Bożena

więcej opinii

Wady i zalety oferty Kviku:

Zalety:

 • Odnawialna linia pożyczkowa do 3 tys. euro;
 • Długi okres kredytowania - 6 miesięcy;
 • Błyskawiczne rozpatrzenie wniosku - 20 sekund;
 • Weryfikacja tożsamości poprzez telefon komórkowy;
 • Wnioskowanie całkowicie online;
 • Zaufana firma świadcząca innowacyjne usługi.

Wady:

 • Obecnie tylko jeden produkt finansowy dostępny w Polsce;
 • Brak informacji o tym, w jakich bazach weryfikowany jest klient.

Wady i zalety oferty Kviku podsumowanie

Kviku to pośrednik finansowy, który współpracuje z najlepszymi pożyczkodawcami. W swojej ofercie aktualnie ma trzy atrakcyjne produkty finansowe: możliwość rozłożenia płatności na raty, kartę kredytową oraz odnawialną linię pożyczką. Wnioski pożyczkobiorców rozpatrywane są błyskawicznie. Nawet osoby ze złą historią kredytową mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Do potwierdzenia swoich danych wystarczy tylko telefon komórkowy. Firma działa całkowicie online, dlatego formalności ograniczone są do minimum, a wnioski przyjmowane przez całą dobę. Wadą oferty jest to, że w Polsce obecnie dostępna jest wyłącznie pożyczka odnawialna.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Kviku krok po kroku:

 1. Wypełnij prosty wniosek pożyczkowy.
 2. Potwierdź numer telefonu lub email przez specjalny kod, który otrzymałeś jedną z dwóch dróg komunikacji.
 3. Wybierz linię kredytową, którą chcesz otrzymać.
 4. Ciesz się pieniędzmi, które trafiły wprost na Twoje konto.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Kviku:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach

Pożyczka społecznościowa w Kviku dostępna jest bez wychodzenia z domu. Cały proces kredytowy odbywa się online, a procedura uproszczona jest do kilku czynności. Klient na wstępnie będzie musiał wypełnić wniosek pożyczkowy. Muszą się w nim znaleźć dane osobowe, a także kontaktowe. Wysłanie wniosku potwierdzimy kodem, który otrzymamy na telefon lub maila. Dalszym krokiem jest wybór linii kredytowej, która nas interesuje. Pieniądze w Kviku dostępne są nawet dla osób zadłużonych. Po kilkudziesięciu sekundach dowiemy się, czy otrzymaliśmy pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Kviku

Kviku to firma, która stawia na błyskawiczną obsługę klienta. Znajdziemy w niej:

 • pożyczki dostępne w partnerskich punktach sprzedaży online;
 • karty kredytowe;
 • pożyczkę odnawialną.

Pierwszy produkt służy rozłożeniu spłaty na raty. Dotyczy np. rezerwacji pokoju hotelowego czy biletu lotniczego. Wszystko dzięki współpracy Kviku z partnerskimi punktami sprzedaży online. Kwoty finansowania wynoszą maksymalnie 2 000 euro, a okres spłaty może sięgnąć od 2 do 12 miesięcy. Procedura jest prosta i bardzo szybka.

Drugim interesującym dla klientów produktem jest karta kredytowa. Limit na niej wynosi maksymalnie 1 000 euro. Czas na regulację zadłużenia wynosi 1 rok. Dzięki karcie kredytowej Kviku zrobimy zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, zapłacimy za usługi online czy sprostamy niespodziewanym wydatkom w trakcie podróży.

Ostatnim produktem, który oferuje Kviku, są linie kredytowe. Pożyczkę odnawialną możemy otrzymać w wysokości do 3 000 euro. Okres kredytowania wynosi 6 miesięcy. To obecnie jedyny produkt, który dostępny jest w Polsce. Każdy klient może posiadać tylko jedną otwartą pożyczkę w Kviku. Po spłacie posiadanego już zadłużenia, możliwe jest wnioskowanie o kolejną pożyczkę. Jej limit może być zwiększony. Weryfikacja klienta odbywa się podobnie jak przy pierwszym kredytowaniu.


Kviku - koszty

6miesięcy
1000zł -
5000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Kviku - dane firmy:

Dane kontaktowe:

Kviku Holding Ltd

Gladstonos124
3032 Limassol

e-mail: support@kviku.com

telefon:

www: kviku.com

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 00:00-24:00
Sobota - niedziela: 00:00-24:00
Weź pożyczkę

Opis produktu Kviku

W Kviku klienci mogą sięgnąć po atrakcyjne produkty finansowe. Jednym z nich jest pożyczka odnawialna w kwocie 3 000 euro. Czas na jej regulację wynosi 6 miesięcy. Oferta dostępna jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które posiadają dowód osobisty, stałe zatrudnienie oraz telefon czy maila.

Pożyczka w Kviku jest pożyczką odnawialną. Wystarczy, że spłacimy wykorzystaną sumę i ponownie możemy korzystać z przyznanej wcześniej kwoty. Gdy tylko okres kredytowania minie, możemy odnowić naszą umowę sięgając po kolejną pożyczkę. Może być ona przyznana w wyższej kwocie. Decydując się na pożyczkę w Kviku zobowiązujemy się do zwrotu otrzymanej kwoty wraz z naliczonymi odsetkami. Termin zwrotu pieniędzy określony jest w umowie. Jeśli nie spłacimy zadłużenia na czas, zostaną nam naliczone odsetki.

Wiarygodność finansowa klientów podczas wnioskowania o pożyczkę sprawdzana jest przez automatyczny system kontroli kredytowej. Zła historia kredytowa nie oznacza odrzucenia wniosku pożyczkowego. Kviku przyznaje pożyczki również osobom zadłużonym, których zdolność kredytowa jest niska. Wnioski analizowane są indywidualnie, dlatego każdy ma szansę na pożyczkę.

Kviku dba o bezpieczeństwo danych klientów. Składając wniosek o skorzystanie w produktów finansowych, konsument zgadza się na weryfikację swojej historii kredytowej we wszystkich wybranych przez pożyczkodawcę bazach. Dzięki procesowi rzetelnej weryfikacji Kviku może lepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta.


Dodaj opinię o Kviku

######## ####### ##   ## ##   ##    ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ##    ## 
##    ##   ## ##   ## ##   ##    ## 
######  ##   ## ##   ## ##   ##    ## 
##    ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##    ##   ##  ## ##  ##   ## ##  ## 
##    #######   ###   #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kviku

Opinia o Kviku od Martyna 2022-04-09 15:17:47 #6193
Oszuści, nie wiem co robić, mam im oddać 600 zł a a miałam zatwierdzone 350 przelane 100. Teraz przyszedł mi list od windykacji z Warszawy. CO ROBIĆ???
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Żołnierz WP 2022-04-01 11:43:59 #6186
No cóż, oszuści i naciągacze. Powinni być "spacyfikowana" przez polskie prawodawstwo i to jeszcze w dobie nałożonych sankcji międzynarodowych i Naszych polskich, na agresora-Rosję, bo ta firma tam powstała, działa tam i wspiera tym samym agresora. Prowadza taką politykę finansową aby ukryć swoje dochody i prowadzoną działalność. Inna firma partnerska(np. w Brytanii, lub w Szwecji) udziela pożyczki, a którą trzeba spłacić w innej firmie (np. w Kazachstanie i to nie w PLN, ale w Euro) to jest machlojka. Uważajcie to oszuści , którzy na tych operacjach zarabiają minimum 50 % - nic nie robiąc!!!!!! A podatki gdzie no na Wyspach Dziewiczych!!!!. ZŁOŻYŁEM SKARGĘ DO RZECZNIKA FINANSOWEGO GOV.PL ORAZ DONIESIENIE DO RCB w Warszawie o ich nielegalnej działalności mimo nałożonych sankcji na Rosję i firmy współpracujące z agresorem!!!!!!.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od atena310@interia.pl 2022-03-23 11:04:07 #6178
Ja nie spłaciłam bo się nie dało przelać pieniądzy na konto które podali i chcą mi zająć konto bankowe i zgłosili do komornika, co mam w takiej sytuacji zrobić?
Odpowiedz
Opinia o Kviku od X 2022-03-16 11:04:17 #6175
Oszuści. Same problemy z nimi
Odpowiedz
Opinia o Kviku od laila 2022-02-22 17:48:13 #6153
wejdzcie na strone kvikuopiniewordpresscom po słowie opinie kropka po wordpress kropka
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Daniel 2022-02-20 21:13:54 #6149
Proszę mam sprawę z tym pożyczkom związanom
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Paulina17 2022-02-06 08:31:09 #6129
Hej mam ten sam problem niestety u mnkie jest troszkę inaczej umowa została 2 razy odrzucona później jednak zaakceptowana oczywiście że umowa przyszła mi ma 375 aczkolwiek żadnych pieniędzy od nich nie dostałam nic minął już termin spłaty gdy wchodze na profil to jest ze pożyczka jest odrzucona email i wg nic mi nie przychodzi od dłuższego czasu jak to odbierać?
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Piotr 2022-01-27 20:09:08 #6117
Najgorsza z możliwych pożyczkodawców. Przez pół roku próbowali ode mnie wyłudzić pieniądze za rzekomo nie spłaconą pożyczkę. Dopiero po drugim windykatorze który przyznał mi rację zresztą pierwszy też przyznał mi rację się odczepili. Szczerze nie polecam.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Jadwiga 2021-10-07 01:12:23 #6000
Pomimo spłaty pożyczki większej niż wzięłam nadal zadają spłaty okazuje się że konto które podali nie jest tym kontem a niestety zagranicznym zgłoszę ten fakt do prokuratury firma Alektum mimo wysłania potwierdzenia wpłaty nadal wysyła w ich imieniu esmsy rozmowy z nimi też nie dają żadnych efektów A okazało się w rozmowie tel. z nimi że nie tylko ja wpłacałam na inne konto niż teraz Kviku podaje to jest przekręt nie polecam!!!!!! zgłoszę to do wszelkich organów zajmujących się takimi przekrętami
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Kod 2021-08-06 22:47:48 #5945
To jest firma oszuszt miał być przelew w kwocie 375 zl. a przyszło 250 zł.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Iza 2021-07-27 08:42:09 #5942
Nie odpowiadają na wiadomości, pieniędzy brak.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Przemek 2021-07-26 14:13:47 #5940
W jaki sposób można sobie z nimi poradzić? Dwa razy wykonałem przelew, dwa razy zwrócili mi go a tylko ponoszę koszty przewalutowania. POMOCY!
Odpowiedz
Kod 2021-08-06 22:49:53 #5946
Po prostu nie wysyłaj więcej. Trzeba sprawę zglosic do Rzecznika praw konsumenta aby miec podkładkę.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Macin 2021-06-18 00:37:39 #5912
Zdecydowanie oszuści. PRokuratura powinna ich ścigać i zero przelewów. Nie oddawajcie im kasy, bo oszukują. maja pozyczyc 2000zl na 0% albo 3000zł a przelewają 250zł a masz im oddac ze 4 stówy.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od danielle 2021-06-08 13:55:24 #5897
Firma bodajże ruskich oligarchów, zarejestrowana na Cyprze. Nazwa "Kviku" jak najbardziej adekwatna do metod postępowania.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Kamil 2021-05-24 12:11:41 #5870
Hej, właśnie spłaciłem pożyczkę. Dużo jest tu informacji żeby dokonywać zwrotu bezpośrednio na to samo konto Trustly z którego się dostało pieniądze. Ale one nie docierają do kviku!! Tylko trafią do tego pośrednika Trustle a on nie wie co ma dalej zrobić z tymi pieniędzmi i zostają zamrożone dlatego trzeba dokonać wpłaty przez panel użytkownika albo na konto z wielkiej brytanii do ktorego dane są w zalaczniku w mailu razem z umową.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od Waclaw 2021-03-29 13:36:58 #5736
,lodzieje po,yczaja 350 wysyłają 250 a żądają zwrotu 450, w umowie jest 350 jak wplynie na konto zaczyna obowiązywać więc umowa z nimi jest niewazna bo niedipelniaja obowiązku wypłaty 350 na konto.
Odpowiedz
bOGNA 2021-04-14 18:46:33 #5761
SPLACILAM ZA DUZA KWOTE I NIE MOGE JEJ ODZYSLAC,OD DWOCH TYGODNI PROWADZE KORESPONDENCJE I ZERO EFEKTU PROSZE O POMOC.
Odpowiedz
Opinia o Kviku od A 2021-03-18 21:53:21 #5717
Brak kontaktu, jeśli ktoś może pomóc w kontakcie z tą firmą proszę o pomoc. Odstąpiła od umowy, spłaciłam należność w całości i nie mam z nimi kontaktu proszę o pomoc
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania