Lendon Raty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5500
Okres pożyczki 14 mies.

Koszty pożyczki w Lendon Raty

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 3-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Efino zmienia się w LendOn raty!

Firma pożyczkowa Efino zmieniła nazwę na LendOn na raty. Warto pamiętać, że nadchodząca zmiana nie ma żadnego wpływu na zawarte dotychczas umowy. Co więcej, oferta produktu nie zmieni się. 

LendonRaty to instytucja pozabankowa, która udziela pożyczek ratalnych. Z produktu mogą skorzystać osoby, które posiadają stałe źródło dochodu i ukończyły 21 lat. Wysokość zobowiązania waha się od 1 000 do 10 000 zł. LendonRaty cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów.

 • LendonRaty jest firmą, która specjalizuje się w pozabankowych pożyczkach na raty udzielanych przez interent. Klienci cenią instytucję za szybki proces weryfikacyjny.
 • W celu zaciągnięcia zobowiązania w LendonRaty należy przejść przez 3 proste kroki. W pierwszej kolejności trzeba wybrać kwotę, następnie wypełnić formularz. Ostatni etap to oczekiwanie na pieniądze.
 • W LendonRaty maksymalnie można pożyczyć 10 000 zł. Okres spłaty przewiduje się w od 3 do 24 miesięcy
 • LendonRaty jest nowoczesną firmą, która działa w segmencie fintech.
 • Klienci cenią firmą za stosunkowo wysokie kwoty pożyczek. Minusem jest nieco wyższe oprocentowanie.

Lendon Raty opinie

LendonRaty to firma, którą warto wybrać na swojego pożyczkodawcę. Gwarantuje przejrzyste warunki i kwoty pozwalające uregulować wszelkie zobowiązania.

 • Chciałam sprawdzic tylko kwotę i ilość rat byście mi pokazali jak wygląda pożyczka a nie odrazu dostać pieniądze... nabijanie ludzi w butelkę ale spoko pieniądze wpłynęły zapłacone kolejne pieniądz... - As
 • Jeśli pożyczka, to tylko w LendonRaty. Przyjazne warunki pożyczania nigdy mnie nie rozczarowały, tak samo jak kwota zobowiązań. Polecam - rafał
 • LendonRaty zaskoczył mnie długim okresem kredytowania, dlatego umowę podpisałam właśnie z tym pożyczkodawcą. Kwotę 3000 zł zwrócę w ciągu 18 miesięcy, nie martwiąc się wysokimi ratami - Monika

więcej opinii

Wady i zalety oferty Lendon Raty:

Zalety:

 • Szybka weryfikacja danych w aplikacji Instantor
 • Wygodny okres kredytowania, sięgający nawet 24 miesięcy. Tak długi termin spłaty pozwala dopasować wysokość rat do możliwości budżetu
 • Dział Obsługi Klienta pracuje również w niedziele
 • W razie kłopotów ze spłatą pożyczki można kontaktować się z konsultantami firmy, którzy znajdą korzystne dla obu stron rozwiązanie
 • Okazjonalne oferty, które uatrakcyjniają pożyczki proponowane przez LendonRaty

Wady:

 • Konieczność ukończenia 21 roku życia, aby starać się o pożyczkę

Wady i zalety oferty Lendon Raty podsumowanie

LendonRaty charakteryzująj asne i przejrzyste warunki pożyczania. Do plusów można zaliczyć wysoką kwotę pożyczki i prosty proces wnioskowania. Do wad można zaliczyć fakt, że osoba wnioskująca zostanie sprawdzona w rejestrach BIG i Biurze Informacji Kredytowej.  

 

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Lendon Raty krok po kroku:

 1. Wybrać kwotę i termin spłaty
 2. Wypełnić prosty wniosek
 3. Poczekać na decyzję. Jeśki jest pozytywna - cieszyć się otrzymaną gotówką

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Lendon Raty:

Wiek od 21 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Porces wnioskowania o pożyczkę w LendonRaty jest prosty. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę w tej instytucji pozabankowej, powinieneś:

 • Wybrać kwotę i termin spłaty
 • Wypełnić prosty wniosek
 • Poczekać na decyzję i – jeśli jest pozytywna - cieszyć się otrzymaną gotówką

Pierwszy krok wbrew pozorom wcale nie jest najłatwiejszy. Z jednej strony chcielibyśmy pożyczyć jak najwięcej, z drugiej zaś ograniczają nas możliwości budżetu. Pożyczka na pewno nie powinna być większa niż połowa kwoty naszego wynagrodzenia. Jeśli przekroczy ten limit, jej spłata stanie się niemożliwa. My natomiast zamiast korzystać z gotówki, będziemy martwić się potencjalnym wpisem do rejestru dłużników. Dlatego chociaż LendonRaty proponuje nawet 10000 zł, zastanówmy się, jakiemu zobowiązaniu będziemy w stanie sprostać. Być może wystarczy nam już minimalna kwota dostępna w ramach tej propozycji. Ważną kwestią jest również okres spłaty. Pożyczkodawca pozwala regulować płatności w terminie od 3 do 24 miesięcy. Czasami lepiej jest wybrać dłuższy termin, żeby uiścić raty bez problemów.

Następnym krokiem jest uzupełnienie wniosku. Formularz jest krótki i zajmie nam dosłownie kilka minut. Należy podać wyłącznie podstawowe dane, a także potwierdzić chęć ubiegania się o pożyczkę. We wniosku wpisujemy swoje imię, nazwisko, numer PESEL i numer dowodu osobistego, e-mail, telefon komórkowy, stan cywilny oraz adres zameldowania. Konieczne jest również uzupełnienie informacji odnoszących się do liczby osób w gospodarstwie domowym, zatrudnienia i miesięcznych obciążeń.

Po przesłaniu wniosku jesteśmy zobowiązani dokonać weryfikacji przy użyciu aplikacji Instantor. Następnie czekamy na decyzję. Jeśli pożyczkodawca przeanalizuje nasze dane i udzieli nam wsparcia finansowego, wkrótce otrzymamy gotówkę. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolne cele. LendonRaty przypomina o terminach spłaty. Nie chce, aby klienci mieli opóźnienia w płatnościach i borykali się z niechcianymi konsekwencjami.

Konsultanci udzielą nam odpowiedzi na wszelkie pytania odnoszące się do oferty LendonRaty. Można się z nimi kontaktować telefonicznie bądź mailowo. Na stronie internetowej pożyczkodawcy udostępniony jest również specjalny formularz, gdzie możemy wpisywać swoje zapytania. Nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedź.


Rodzaje pożyczek w Lendon Raty

Oferta LendonRaty:

 • Pożyczka ratalna

LendonRaty specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. 10 000 zł to maksymalna kwota, jaką proponuje swoim klientom. Minimalna dostępna w ramach oferty wynosi 1000 zł. Minimalny okres kredytowania pożyczki wynosi 3 miesiące, maksymalny - 24.  Aby uzyskać pieniądze, wystarczy zrealizować trzy proste kroki. Konieczna jest weryfikacja przez aplikację Instantor, która przeskanuje niezbędne dla pożyczkodawcy dane. Oprócz tego sprawdzi wiarygodność finansową klienta, aby firma LendonRaty miała pewność, że pożyczkobiorca o czasie ureguluje wszystkie należności. Instantor zwalnia nas z konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Błyskawicznie analizuje informacje zaczerpnięte z konta bankowego, skracając proces potwierdzania tożsamości.

Oferta jest skierowana do pożyczkobiorców, którzy ukończyli 21 lat. Należy posiadać PESEL i dokument tożsamości, a oprócz tego być na stałe zameldowanym na terytorium Polski. Nie obejdzie się również bez określenia comiesięcznych dochodów. Pożyczkodawca ma prawo skontrolować osobę starającą się o pożyczkę u jej pracodawcy. Nie zawsze jednak jest to konieczne. Wszystko zależy od konkretnego klienta ubiegającego się o wsparcie finansowe.

Co istotne, jeśli nie możemy spłacić należności w terminie, powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z doradcami LendonRaty. Postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które będzie korzystne dla każdej ze stron. Nie można zwlekać – pożyczkodawca musi jak najszybciej dowiedzieć się o problemie. Tylko wtedy unikniemy gorszych kłopotów.


Lendon Raty - koszty

3miesięcy 24miesięcy
1000zł - -
10000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Lendon Raty - reklama

Lendon Raty - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200000
KRS
0000453034
NIP
5252548958
REGON
146563260

Dane kontaktowe:

KIM Finance sp. z. o.o.

Hożej86/410
00-682 Warszawa

e-mail: info@lendonraty.pl

telefon: +22 388 66 33

www:

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-22:00
Sobota - niedziela: 09:00-18:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Lendon Raty

LendonRaty jest jedną z firm działających w sektorze pozabankowym. Udziela pożyczek ratalnych, których maksymalna kwota wynosi 10 000 zł. Długi, nawet 24-miesięczny okres kredytowania, pozwala klientom bez kłopotu spłacić należności. Korzystne warunki zachęcają do podpisania umowy. Tym bardziej, że od razu możemy poznać wszelkie koszty związane ze zobowiązaniem. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, wybrać potrzebną kwotę i termin płatności. Ustawiając suwaki dowiemy się, jaka będzie wysokość raty oraz łączna kwota do spłaty.

Warto na bieżąco śledzić propozycje pożyczkowe LendonRaty, aby jak najszybciej dowiedzieć się o promocjach i atrakcyjnych rabatach. Z okazjonalnymi ofertami można zapoznać się na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Pieniądze otrzymywane z pożyczki niezwłocznie przesyłane są na konto klienta, który się o nie starał. Czas przelewu nie jest zależny od pożyczkodawcy, ale od banku, w którym posiadamy swój rachunek. LendonRaty dokłada wszelkich starań, aby po pozytywnej weryfikacji klient jak najszybciej otrzymał pieniądze.

Przez całą dobę można korzystać z Panelu Klienta, gdzie poznamy szczegółowe informacje na temat swojego zobowiązania.


Dodaj opinię o Lendon Raty

##   ## ##   ## ########   ###     ## 
 ##  ## ##   ## ##   ##  ## ##     ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ##  ##    ## 
  ###  ##   ## ######## ##   ##    ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ######### ##  ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ####### ######## ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Lendon Raty

Opinia o Lendon Raty od As 2023-11-26 19:04:36 #6837
Chciałam sprawdzic tylko kwotę i ilość rat byście mi pokazali jak wygląda pożyczka a nie odrazu dostać pieniądze... nabijanie ludzi w butelkę ale spoko pieniądze wpłynęły zapłacone kolejne pieniądze za przedłużenie gdzie na stronie widnieje do 90 dni a odrazu dostajesz przelew który opłacasz za miesiąc. Rzerowanie na ludziach i tyle
Odpowiedz
Opinia o Lendon Raty od rafał 2020-05-19 15:38:41 #4722
Jeśli pożyczka, to tylko w LendonRaty. Przyjazne warunki pożyczania nigdy mnie nie rozczarowały, tak samo jak kwota zobowiązań. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Lendon Raty od Monika 2020-05-19 15:38:08 #4721
LendonRaty zaskoczył mnie długim okresem kredytowania, dlatego umowę podpisałam właśnie z tym pożyczkodawcą. Kwotę 3000 zł zwrócę w ciągu 18 miesięcy, nie martwiąc się wysokimi ratami
Odpowiedz
Opinia o Lendon Raty od Daniel 2020-05-19 15:37:02 #4720
Pożyczki? Myślałam, że nigdy nie będą mi potrzebne. Zawsze racjonalnie zarządzałam swoim budżetem, ale przytrafił mi się nieoczekiwany wyjazd. Musiałam szybko zdobyć gotówkę i postawiłam na LendonRaty. Pożyczkodawca mnie nie zawiódł, dlatego jeszcze nie raz skorzystam z jego oferty
Odpowiedz
Opinia o Lendon Raty od Stefan 2019-03-18 16:52:36 #3050
niestety słaba firma. nie polecam!
Odpowiedz
Opinia o Lendon Raty od MAMUT 2019-01-10 19:52:40 #2790
lendon to firma, która od lat stoi wysoko na rynku pożyczkowym więc jak potrzebna mi była oferta ratalna to wiedziałem, że udam sie własnie do nich- bo gdzież by indziej.
Odpowiedz

Zobacz także:

Super Grosz
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania