Mikrokasa

Kwota pożyczki 8000
Okres pożyczki 21 mies.

Koszty pożyczki w Mikrokasa

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 12-30 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 12 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Mikrokasa to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie minimum formalności. Dzięki prostemu procesowi aplikacji i szybkiemu rozpatrzeniu wniosku, pożyczka może znaleźć się na koncie klienta w kilkanaście minut.

 • Klienci cenią Mikrokasa za szybki proces weryfikacji i chętnie korzystają z usług firmy.
 • Wniosek o pożyczkę w Mikrokasa możemy złożyć wykonując dwa proste kroki: Wypełniając i wysyłając wniosek oraz odbywając rozmowę telefoniczna z pożyczkodawcą.
 • Oferta Mikrokasa skierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Sprawia to, że nawet najmłodsi pożyczkobiorcy mogą realizować swoje marzenia.
 • Mikrokasa świadczy usługi w zakresie pożyczek ratalnych. W swojej ofercie posiada pożyczkę w kwocie 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki w Mikrokasa wynosi nawet 30 miesięcy. Dzięki temu nawet przy dużej pożyczce łatwo będzie nam spłacić zadłużenie.
 • Zaletą w ofercie Mikrokasa jest to, że pożyczkodawca umożliwia konsolidację. Wadą natomiast jest to, że pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników.

Mikrokasa opinie

Oferta Mikrokasa jest przyjazna zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Niejednokrotnie pomogła spełnić marzenia czy wyjść z trudnej sytuacji finansowej:

 • “Jechałam do Niemiec do pracy. Nie miałam jednak pieniędzy na organizację wyjazdu, więc pożyczyłam od Mikrokasa. Zarobiłam, oddałam, jestem szczęśliwa” - Basia
 • “Gdy nadszedł urlop, wraz z nim pojawił się wielki wydatek. Nie chciałem rezygnować z wolnego, na które czekałem cały rok, więc sięgnąłem po pożyczkę. Było warto” - Tomek
 • “Szanuję tak wyrozumiałe firmy pożyczkowe jak Mikrokasa!!!” - Iza

Jak wziąć pożyczkę w Mikrokasa krok po kroku:

 1. Wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty
 2. Wypełnienie i wysłanie wniosku online
 3. Odbycie rozmowy telefonicznej z konsultantem
 4. Przelew gotówki na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Mikrokasa:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Aby sięgnąć po pożyczkę od Mikrokasa wystarczy wypełnić prosty wniosek online. Należy podać w nim najważniejsze dane z dowodu osobistego, takie jak np. numer pesel, numer i serię dowodu, numer konta bankowego czy adres zamieszkania. Ważne jest to, aby był to stały adres zamieszkania na terenie kraju. Po przesłaniu wniosku do pożyczkodawcy powinniśmy oczekiwać telefonu.

Firma pożyczkowa skontaktuje się z nami w celu dopełnienia formalności czy uzupełnienia informacji. Po zakończonej rozmowie zostanie podjęta ostateczna decyzja co do naszego kredytowania. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze z pożyczki otrzymamy na konto w kilkanaście minut. Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów poświadczających rzetelność aplikującego. Warto zaznaczyć, że Mikrokasa udziela pożyczki już od 18 roku życia.


Rodzaje pożyczek w Mikrokasa

Oferta Mikrokasa:

Mikrokasa oferuje pożyczkę ratalną dla wszystkich, którzy potrzebują finansowego wsparcia. Oferuje pożyczki długoterminowe w wysokości nawet 15 000 zł. W procesie aplikacji o gotówkę nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Pożyczone pieniądze mają stanowić wsparcie zarówno dla osób starszych, jak i młodych. Dlatego Mikrokasa kieruje swoją ofertę do osób, które ukończyły 18 rok życia. Aby ubiegać się o pożyczkę od Mikrokasa należy jedynie wypełnić wniosek online i potwierdzić dane podane w dokumencie w rozmowie telefonicznej z konsultantem.

Mikrokasa oferuje swoim klientom możliwość konsolidacji zadłużenia. Łączna wartość skonsolidowanych pożyczek może wynosić nawet 40 000 zł. Czas konsolidacji kredytów sięga nawet 48 miesięcy. To idealny czas, aby zebrać potrzebną na spłatę pożyczki kwotę. Konsolidacja pożyczek może się odbyć za pomocą pośrednika lub Mikrokasa S.A.


Mikrokasa - koszty

12 miesięcy
1000 zł -
15000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Mikrokasa - reklama

Mikrokasa - dane firmy:

Kapitał zakładowy
10000000
KRS
0000387861
NIP
5862235689
REGON
220797494

Dane kontaktowe:

Mikrokasa S.A

Stefana Batorego 28-32 lok. 202
81-366 Gdynia

e-mail: biuro@mikrokasa.pl

telefon: 58 768 27 00 601 401 494

www: mikrokasa.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

pn-pt: 8-18

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Mikrokasa

Mikrokasa świadczy usługi w zakresie pożyczek ratalnych. W swojej ofercie posiada pożyczkę w wysokości nawet 15 000 zł. Mogą się o nią ubiegać wszyscy ci, którzy potrzebują dodatkowego finansowania. Dzięki prostej procedurze wnioskowania oraz przejrzystym zasadom wypełnienie wniosku zajmie dosłownie kilka minut. Przesłanie wypełnionego wniosku odbywa się drogą internetową, przez co możemy zaoszczędzić sporo czasu.

Dzięki możliwości rozłożenia pożyczki od Mikrokasa na 30 rat, pożyczka nie będzie odczuwalna dla naszego budżetu, a jej spłata będzie przebiegała bardzo płynnie. Należy jednak pamiętać, aby przed sięgnięciem po pożyczkę dokładnie przeanalizować domowy budżet. Pomoże nam to dopasować wysokość miesięcznych rat do naszych możliwości. Jeśli nie poradzimy sobie z terminową spłatą pożyczki, możemy liczyć na przedłużenie terminu jej spłaty. W tym celu warto skontaktować się z pożyczkodawcą, aby ustalić korzystne dla obu stron rozwiązanie sytuacji.


Wady i zalety oferty Mikrokasa:

Zalety:

 • Minimum formalności - Mikrokasa udziela pożyczek zupełnie online
 • Gotówkę można otrzymać jeszcze tego samego dnia
 • Po pożyczkę od Mikrokasa mogą sięgnąć osoby, które ukończyły 18 rok życia
 • Pieniądze z pożyczki otrzymamy niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku
 • Możliwość rozłożenia pożyczki na 30 dogodnych rat
 • Możliwość przedterminowej spłaty pożyczki
 • Możliwość konsolidacji pożyczek
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki

Wady:

 • Firma pożyczkowa sprawdza rejestry dłużników

Wady i zalety oferty Mikrokasa podsumowanie

Mikrokasa na tle innych pożyczkodawców wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta oraz możliwością spłaty pożyczki w dogodnych ratach. Dzięki opcji rozłożenia pożyczki na 30 rat, pożyczka w maksymalnej kwocie 15 000 zł nie będzie odczuwalna dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca daje możliwość spłacenia pożyczki przed terminem, przedłużenia terminu spłaty, a także opcję konsolidacji pożyczek.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Mikrokasa

########  ###  ######## #### ######## 
##     ## ##  ##   ## ## ##   ## 
##    ##  ## ##   ## ## ##   ## 
######  ##   ## ##   ## ## ######## 
##    ######### ##   ## ## ##   ## 
##    ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##    ##   ## ######## #### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania