Mikrorata

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5500
Okres pożyczki 15 mies.

Koszty pożyczki w Mikrorata

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Mikrorata to pożyczkodawca specjalizujący się w długoterminowych pożyczkach ratalnych. Jego usługi skierowane są do wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy. Proces aplikowania o gotówkę odbywa się przez internet - pożyczanie od Mikrorata jest proste.

 • Mikrorata udziela pożyczek online. Na pieniądze może liczyć każdy, kto ma między 20 a 70 lat, nie figuruje w bazie dłużników (BIG - InfoMonitor, ERIF lub KRD).
 • Aby aplikować o gotówkę należy wypełnić i złożyć wniosek online zaznaczając, jaką kwotę i na jak długo chcemy pożyczyć.
 • Pożyczka od Mikrorata może wynosić od 1 000 do 10 000 zł i być przeznaczona na dowolny cel.
 • Mikrorata podchodzi do każdego klienta indywidualnie i pozwala samemu dopasować wysokość i ilość rat do jego potrzeb.
 • Pożyczkodawca wypłaca pożyczkę w oparciu o minimum formalności - potrzebny jest dowód, rachunek bankowy i telefon oraz zaświadczenie o stałym dochodzie.

Mikrorata opinie

Mikrorata kieruje się w swojej pracy “odpowiedzialnym pożyczaniem”. Dba o swoich klientów i do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Dowodem na to są liczne komentarze zadowolonych klientów.

“W drodze do pracy miałam stłuczkę. Nie mogłam czekać z naprawą samochodu do wypłaty, więc wzięłam pożyczkę. Mikrorata uratowała mi życie!!!” - Klaudia

“Bardzo polecam Mikroratę! Dzięki pożyczonej gotówce spędziłem najlepszy tydzień na Mazurach” - Karol

“Szybka pożyczka? Tylko tutaj. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, pieniądze znalazły się na moim koncie w 15 mint!” - Irka

więcej opinii

Wady i zalety oferty Mikrorata:

Zalety:

 • Przejrzyste warunki umowy oraz zasady pożyczki zamieszczone na stronie internetowej
 • Wysoka kwota pożyczki - do 10000 zł
 • Pożyczka możliwa przy posiadaniu jednocześnie innego zobowiązania (ważne, aby było spłacane na czas)
 • Klientami mogą być osoby od 20 do 80 roku życia

Wady:

 • Mikrorata sprawdza klientów w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD)
 • Wymagane jest zaświadczenie o stałym dochodzie

Wady i zalety oferty Mikrorata podsumowanie

Mikrorata oferuje pożyczki długoterminowe i ratalne. Dzięki temu, że proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się online, pozyskanie dodatkowej gotówki jest proste. Firma pożyczkowa kieruje się jednak kilkoma zasadami, które warto poznać, nim sięgniemy po zobowiązanie. Odpowiedzialne pożyczanie da satysfakcję zarówno pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Mikrorata krok po kroku:

 1. Wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty
 2. Wypełnienie wniosku online
 3. Podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera
 4. Przelew gotówki na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Mikrorata:

Wiek od 20 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Aby ubiegać się o pożyczkę od Mikrorata należy wejść na stronę pożyczkodawcy i wypełnić zamieszczony tam wniosek. Pomocny będzie dowód osobisty, z którego dane należy wpisać w przeznaczonych do tego polach. W formularzu należy też podać numer telefonu oraz adres e-mail. Jeśli zostanie nam przyznana gotówka, otrzymamy komunikat jedną z tych dróg. Gdy już wybierzemy potrzebną kwotę oraz okres kredytowania, wysyłamy wniosek. Mikrorata w swojej działalności kieruje się ważnymi zasadami. Jedną z nich jest sprawdzenie wnioskującego w rejestrach  BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Figurowanie w jednym z rejestrów dyskwalifikuje aplikującego z dalszego etapu ubiegania się o pożyczkę. Podobnie stanie się w przypadku, gdy klient nie przedstawi dokumentu poświadczającego stały dochód.

Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, oczekujmy kuriera. Przywiezie on pod wskazany we wniosku adres dokumenty, które należy podpisać. Zostaną one wcześniej wysłane drogą mailową, aby ubiegający się o gotówkę mógł poznać ich treść. Mikrorata decyzję o przyznaniu świadczenia podejmuje natychmiast. Pieniądze wypłaca w równie krótkim czasie.


Rodzaje pożyczek w Mikrorata

Oferta Mikrorata:

 • długoterminowa pożyczka ratalna

Mikrorata posiada w swojej ofercie wyłącznie długoterminowe pożyczki ratalne. Dzięki zobowiązaniu podzielonym na odpowiadające klientowi części, nie będzie miał on problemu z jego spłatą. Zaletą zobowiązania od Mikrorata jest to, że możemy mieć jednocześnie inne zadłużenie. Ważne, aby było ono spłacane na czas. Pieniądze na wszelkie potrzeby mogą pozyskać osoby od 20 do 80 roku życia. Pożyczka ratalna od Mikrorata może wynosić od 1 000 do 10 000 zł. To idealna kwota na realizację wszelkich planów. Aby ubiegać się o pożyczkę, należy spełnić warunki wskazane przez pożyczkodawcę. Wśród nich wymienia się posiadanie stałego adresu zamieszkania na terenie Polski czy trwałego źródła dochodu. Przejrzyste warunki pożyczki sprawią, że wnioskujący o zobowiązanie zadłużą się świadomie.


Mikrorata - koszty

6miesięcy 24miesięcy
1000zł - -
10000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Mikrorata - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000650466
NIP
5342534078
REGON
366011081

Dane kontaktowe:

Web4finance Sp z o.o.

Aleja Hrabska4a
05-090 Falenty

e-mail: info@mikrorata.pl

telefon: 801 40 40 40

www: mikrorata.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Mikrorata

Mikrorata udziela długoterminowych pożyczek ratalnych. Dzięki możliwości doboru wielkości i ilości rat, każda oferta skrojona jest na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Wnioskować online możemy o kwotę od 1000 do 10000 zł. Warto pamiętać, aby aktualne zobowiązanie spłacać na czas, nie figurować w rejestrach BIG oraz posiadać stały dochód. Tylko wtedy świadczenie nie obciąży naszego domowego budżetu. Jeśli mamy problem ze spłatą należności, Mikrorata zachęca do konsultacji telefonicznej z przedstawicielami firmy, w celu znalezienia idealnego rozwiązania. Kontakt z konsultantem przyda się też wtedy, gdy będziemy gotowi spłacić w całości pożyczkę przed czasem. Ruch ten jest całkowicie darmowy. Reprezentant firmy powie nam, ile dokładnie musimy jeszcze zapłacić. Pożyczkę od Mikrorata należy spłacić zgodnie z harmonogramem, który otrzymaliśmy.


Dodaj opinię o Mikrorata

 ###### #### ######  ####### ##   ## 
##  ## ## ##  ## ##   ## ###  ### 
##    ## ##    ##   ## #### #### 
##    ## ##    ##   ## ## ### ## 
##    ## ##    ##   ## ##   ## 
##  ## ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ###### #### ######  ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Mikrorata

Opinia o Mikrorata od Felix 2018-02-19 19:34:50 #1640
Szkoda, że raty są wysokie.
Odpowiedz

Zobacz także:

Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Nexu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
taRata.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania