Mogo

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3500
Okres pożyczki 27 mies.

Koszty pożyczki w Mogo

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2500 zł, maksymalna 4500 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-47 miesięcy. Dla kwoty 2500 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2500 zł


Mogo działa w segmencie pożyczek na samochód i pod zastaw auta. Klienci chwalą pożyczkodawcę za szybki proces weryfikacyjny. Dużym plusem jest także brak ograniczeń wiekowych dla zastawianego samochodu.

 • Mogo świadczy pożyczki pożyczki na zakup i pod zastaw samochodu. Pożyczkobiorcy chwalą firmę za ekspresowe rozpatrzenie wniosku i przelanie środków finansowych.
 • W pierwszej kolejności należy dokonać wyceny samochodu. Można to zrobić za pomocą specjalnego kalkulatora.
 • Wysokość pożyczek waha się w przedziale od 2500 do 45 000 zł. Okres kredytowania dla obu pożyczek waha się w przedziale od 6 do 48 miesięcy.
 • Klienci, którzy w terminie spłacają raty, mogą ubiegać się o kolejną pożyczkę.
 • Mogo Polska jest częścią Mogo Finance. Grupa działa na terenie pięciu państw – Polski, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Gruzji.

Mogo opinie

Mogo zbiera pozytywne opinie wśród klientów. Pożyczkobiorcy chwalą firmę za jasne i przejrzyste zasady. Zwracają także uwagę na brak formalności i szybki przelew środków finansowych. Za plus uznają również brak ograniczeń wiekowych dla samochodu przy pożyczce pod zastaw auta.

 • Mogo polecił mi mój kumpel. Jeżdżę starą Hondą Civic, potrzebowałem kasy, a w banku by mi raczej nie pożyczyli. Zastawiłem auto, kasę otrzymałem tego samego dnia od zatwierdzenia wniosku. - Damian
 • Odkąd zdałem egzamin na prawo jazdy, to chciałem kupić samochód. Pracuję na śmieciówce, mam tylko 21 lat i żaden bank nie chciał mi dać kredytu. Wysłałem wniosek do Mogo, a oni pożyczyli mi pieniądze na mojego Golfa III! - Karol/li>
 • Potrzebowałem pilnie gotówki. Moim narzędziem pracy jest samochód, więc opcja zastawienia auta w lombardzie nie wchodziła w grę. Wziąłem pożyczkę pod zastaw pojazdu w MODO i moich czterech kółek mogłem korzystać przez cały okres spłaty! - Grzegorz

więcej opinii

Wady i zalety oferty Mogo:

Zalety:

 • Brak ograniczeń wiekowych dla samochodu,
 • Szybka procedura ubiegania się pożyczkę,
 • Brak zbędnych formalności,
 • Przez cały okres spłaty pożyczkobiorca może korzystać z zastawionego samochodu,
 • Pożyczka na samochód wynosi 85 proc. wartości pojazdu,
 • Długi okres spłaty – do 38 miesięcy dla pożyczki na samochód, 37 miesięcy dla pożyczki pod zastaw auta

Wady:

 • W przypadku pożyczki na samochód wymagany jest wkład własny
 • Maksymalna kwota pożyczki w porównaniu do konkurencji jest stosunkowo niska

Wady i zalety oferty Mogo podsumowanie

Dużym plusem oferty Mogo jest fakt, że nie ma ograniczeń co do wieku samochodu. Co więcej, firma deklaruje, że pożyczki do 85 proc. wartości samochodu. Na rynku pozabankowym to stosunkowo dużo. Niestety w przypadku pożyczki na samochód wymagany jest wkład własny. Kwota pożyczek również na tle konkurencji nie jest wysoka – do 45 tys. zł.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Mogo krok po kroku:

 1. Dokonanie wyceny auta,
 2. Wybranie kwoty pożyczki,
 3. Wypełnienie wniosku,
 4. Oczekiwanie na pieniądze.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Mogo:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Konto w banku

W pierwszej kolejności należy dokonać wyceny auta. W tym celu należy wpisać numer VIN samochodu (numer znajduje się w dowodzie rejestracyjnym, rubryka E), podać swój numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie potencjalny pożyczkobiorca jest zobligowany do określenia kwoty pożyczki. Te wahają się w przedziale od 2500 do 45 000 zł. Krok kolejny – wypełnienie wniosku. Ubiegający się o pożyczkę musi podać swoje dane – imię, nazwisko, adres oraz wysokość i źródło dochodów. Następnie Mogo przeprowadza ocenę ryzyka kredytowego i na jej podstawie decyduje czy udzielić pożyczki. Po pozytywnej weryfikacji pożyczkobiorca wysyła pieniądze na konto bankowe wnioskodawcy. Środki finansowe mogą pojawić się na rachunku tego samego dnia od zatwierdzenia wniosku.


Rodzaje pożyczek w Mogo

Oferta Mogo:

 • Pożyczka na samochód,
 • Pożyczka pod zastaw samochodu.

Mogo świadczy zarówno pożyczki na samochód jak i pod zastaw auta. Wysokość pożyczek w obydwu opcjach waha się w przedziale od 2 500 do 45 000 zł. Dla obu pożyczek okres kredytowania wynosi od 6 do 48 miesięcy.

Zabezpieczeniem długu jest samochód. W obu produktach formą zabezpieczenia jest przewłaszczenie na zabezpieczenie. Klient do dowodu rejestracyjnego musi dopisać jako współwłaściciela pożyczkodawcę. Przez cały okres spłaty pożyczkobiorca może użytkować zabezpieczony samochód. W momencie spłaty ostatniej raty dłużnik staje się jedynym właścicielem auta.

W przypadku braku spłaty pożyczki, Mogo ma prawo przejąć pojazd. W przypadku pożyczki pod zastaw, firma oferuje kwotę  w wysokości 85 proc. wartości pojazdu. Wiek auta nie ma znaczenia.

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne w wieku od 21 lat. Wymagane jest także polskie obywatelstwo, rachunek bankowy. Wnioskodawca powinien być jedynym współwłaścicielem samochodu. W pożyczce na samochód wymagany jest także wkład własny. Spłata pożyczki odbywa się w ratach.

Mogo dla części klientów oferuje bonifikaty i promocje. Dla osób, które rzetelnie i na czas  regulują swoje zadłużenie istnieje możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki przed spłatą pierwszej.


Mogo - koszty

6miesięcy
2500zł -
4500zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Mogo - reklama

Mogo - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
362785160
NIP
7010514253
REGON
145874815

Dane kontaktowe:

Mogo Sp. z o.o.

ul. Al. Krakowska197
02-180 Warszawa

e-mail: info@mogo.pl

telefon: 22 307 45 55

www: www.mogo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

pkobp

Weź pożyczkę

Opis produktu Mogo

Mogo Polska jest częścią grupy Mogo Finance. Grupa działa na 5 rynkach europejskich – w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii oraz Gruzji. Instytucja pozabankowa oferuje szybkie pożyczki na samochód lub pod zastaw auta. Firmę cechuje wykorzystanie zaawansowanych technik weryfikacji oraz oceny ryzyka kredytowego.

Pożyczkodawca jest członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych. KPF zrzesza największe firmy z segmentu pośrednictwa finansowego. Członkowie Konferencji przestrzegają najwyższe standardy kupieckie i etyczne.


Dodaj opinię o Mogo

######## #### ##   ## ######## ######## 
  ##   ##  ##  ## ##    ##   ## 
  ##   ##  ## ##  ##    ##   ## 
  ##   ##   ###  ######  ##   ## 
  ##   ##  ## ##  ##    ##   ## 
  ##   ##  ##  ## ##    ##   ## 
  ##  #### ##   ## ######## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Mogo

Opinia o Mogo od Tomy124k56 2019-04-17 10:48:21 #3154
Najgorsza współpraca. Ludzie oszukują Was !
Odpowiedz
Opinia o Mogo od madeline 2019-01-04 17:58:47 #2758
nie polecam odbierają autko po opóźnieni jednej raty nie licza sie z klientem nie odbieraja potem telefonów
Odpowiedz
Opinia o Mogo od Dagmara 2018-04-26 12:17:12 #1834
Firma uczciwa, a kasa szybko wpływa na konto bankowe. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Mogo od Radek 2018-04-09 20:41:30 #1784
Cenowo wypadają całkiem dobrze na tle konkurencji, a raty rozłożone na długi okres.
Odpowiedz

Zobacz także:

Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Nexu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania