Monedo Now

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 6900
Okres pożyczki 17 mies.

Koszty pożyczki w Monedo Now

Kwota: 7000 zł
Czas: 24 mies.
Rata: 426.89 zł
RRSO: 47.68 %
Do spłaty: 10245.46 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 27.63%, maksymalne RRSO: 422.61%. Okres pożyczki to 3-48 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 92.71 zł, RRSO wynosi 422.61 %. Całkowita kwota do spłaty 392.71 zł


Monedo Now to jeden z pożyczkodawców proponujących pożyczki na raty, oparte na jasnych i przejrzystych warunkach. To idealna odpowiedź na problemy z budżetem, które dzięki takiemu wsparciu można błyskawicznie pokonać.

 • Monedo Now proponuje pożyczki już od 18 roku życia, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę wśród młodych klientów firmy.
 • Indywidualne podejście do klienta – firma nie bierze pod uwagę wyłącznie historii kredytowej.
 • Proces aplikacji jest niezwykle łatwy i przejrzysty, a wypłata następuje w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.
 • Firma wysyła swoim klientom e-mailowe oraz SMS-owe powiadomienia, żeby nie przegapili oni płatności.
 • W Monedo Now można założyć własny portfel elektroniczny – Monedo Pay, co stanowi jedną z niekwestionowanych zalet firmy.

Monedo Now opinie

Monedo Now zyskał sobie przychylną opinię klientów, ponieważ gwarantuje proste i przejrzyste zasady pożyczania. Nie ukrywa żadnych kosztów, pokazując je od razu przy wyborze wysokości pożyczki.

 • „Firma uczciwa, nie mam żadnych zastrzeżeń. Następnym razem zdecyduję się na większą kwotę, aby w końcu przeprowadzić mały remont w kuchni.” - Daniel
 • „Spłata pożyczki ratalnej nie jest tak bolesna dla budżetu, jak jednorazowe oddawanie pożyczki krótkoterminowej. Z firmą nie miałem żadnych problemów, wszystko poszło sprawnie, a pieniądze w kilka minut znalazły się na moim koncie.” - Inga
 • „Zdecydowałam się na Monedo Now i nie żałuję. Dzięki szybkiej decyzji nie musiałam długo czekać na pieniądze. Polecam każdemu, kto potrzebuje zastrzyku finansowego. Co więcej, pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel, ja sobie kupiłam super buty na black friday 2018- Monika

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Monedo Now krok po kroku:

 1. Wypełnienie wniosku
 2. Wybór najlepszej oferty
 3. Korzystanie z pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Monedo Now:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Monedo Now gwarantuje nieskomplikowany proces wnioskowania o pożyczkę. Pieniądze niemalże od razu trafiają na nasze konto. 

Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku. Zawarte są w nim podstawowe dane na temat klienta – poza imieniem, nazwiskiem i informacjami z dowodu osobistego, konieczny będzie jeszcze numer rachunku bankowego. Do zaciągnięcia pożyczki nie jest konieczny przelew weryfikacyjny - Mondeo Now korzysta z systemu Instantor. Wszelkie wprowadzone dane są bezpieczne, ponieważ chronią je zapory sieciowe oraz kody dostępu z wieloetapowym uwierzytelnianiem. Dzięki temu informacje na pewno nie dostaną się w niepowołane ręce, czego najbardziej obawiają się klienci.

Po uzupełnieniu formularza należy zdecydować się na jak najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb ofertę. Monedo Now gwarantuje pożyczki pozabankowe krótkoterminowe od 300 do 3000 zł z płatnością w maksymalnie 3 ratach, a także pożyczki ratalne. Tutaj kwota zdecydowanie wzrasta i jest to nawet 10000 zł, które można spłacić w 6, 9, 12 bądź 25 ratach. Mamy więc do wyboru cały wachlarz produktów, dopasowanych do potrzeb różnych klientów. Przed podjęciem decyzji o zapożyczeniu się na najwyższą możliwą kwotę, warto zastanowić się czy na pewno nie będzie problemów z jej zwrotem. Nieterminowe regulowanie zobowiązań bądź całkowita rezygnacja ze spłaty wiąże się z wpisem do rejestrów dłużników, który skutecznie uniemożliwia wzięcie kolejnych pożyczek i kredytów.

Po zrealizowaniu powyższych formalności należy poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, pieniądze powinny się pojawić na koncie w ciągu kilku minut. Czasami konieczne są dodatkowe kontrole, które mogą wydłużyć ten czas, jednak zdarza się to niezwykle rzadko.

Należy pamiętać, aby spłacać pożyczkę w terminie. Monedo Now nie przewiduje możliwości odroczenia okresu spłaty. Trzeba trzymać się ustalonego harmonogramu, w przeciwnym razie zostaną naliczone karne odsetki. Można z kolei jednorazowo oddać całą kwotę, oszczędzając przy tym na oprocentowaniu.

Klienci starający się o pożyczkę mogą kontaktować się z konsultantami firmy, którzy z chęcią  odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją rodzące się wątpliwości. Poza rozmową z pracownikami infolinii, możliwy jest również kontakt mailowy. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18.


Rodzaje pożyczek w Monedo Now

Oferta Monedo Now:

Monedo Now specjalizuje się w pożyczkach na raty. Swoim klientom daje możliwość wyboru dwóch rodzajów wsparcia finansowego. Pierwsze z nich to pożyczka w kwocie od 300 do 3000 zł, której spłatę można rozłożyć na maksymalnie 3 raty. Drugi typ pożyczek gwarantuje od 3000 do 10000 zł. Wybraną indywidualnie kwotę można spłacić w ciągu 6, 9, 12 bądź 25 miesięcy. Co istotne, wszelkie koszty związane z pożyczką podane są od razu, aby klient mógł się z nimi zapoznać jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. W kwestiach finansowych należy dokonywać tylko rozsądnych i przemyślanych wyborów, w przeciwnym razie można wpaść w spiralę zadłużenia, z której trudno się będzie wydostać.

Pożyczki oferowane przez Monedo Now skierowane są do osób pełnoletnich, które mają stały adres zamieszkania w Polsce, posiadają dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Należy podawać tylko poprawne informacje, a o wszelkich zmianach trzeba natychmiast informować pożyczkodawcę.

Nie można starać się o kredyt dla innej osoby. Nie jest także możliwe wzięcie dwóch zobowiązań jednocześnie. Najpierw należy w terminie spłacić pożyczkę, potem zaś można starać się o kolejną. Po odrzuceniu wniosku kolejna próba może nastąpić za 7 dni.

Monedo Now to znany i ceniony pożyczkodawca. Wszystkie informacje na temat udzielanych pożyczek i ewentualnych dodatkowych kosztach znajdziemy na stronie. Warto pozostać z Monedo Now na dłużej – dzięki temu będziemy mogli liczyć na coraz wyższe kwoty.


Monedo Now - koszty

3 miesięcy 6 miesięcy 12 miesięcy 24 miesięcy
300 zł 92.71 zł - - -
1500 zł 463.53 zł - - -
3000 zł 927.05 zł - - -
4000 zł - 1070.62 zł 1344.66 zł 1854.55 zł
5000 zł - 1338.28 zł 1680.82 zł 2318.19 zł
6000 zł - 1605.94 zł 2016.99 zł 2781.82 zł
7000 zł - 1873.59 zł 2353.15 zł 3245.46 zł
8000 zł - 2141.24 zł 2689.3 zł 3709.1 zł
9000 zł - 2408.9 zł 3025.47 zł 4172.74 zł
10000 zł - 2676.56 zł 3361.63 zł 4636.38 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Monedo Now - reklama

Monedo Now - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000429058
NIP
5252534005
REGON
146209184

Dane kontaktowe:

Kreditech Polska sp. z o.o.

ul. Prosta 51
00-838 Warszawa

e-mail: info@monedo.pl

telefon: 22 652 60 60

www: www.monedo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Monedo Now

Monedo Now jest częścią rodziny produktów Monedo. Należy do niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wielokrotnie nagradzanej i wysoko cenionej firmy. Jest uznana przez klientów z racji atrakcyjnych i jasnych warunków pożyczkowania.

Monedo Now jest idealną alternatywą dla tradycyjnych banków. Ludzie nie lubią wyczekiwać w kolejkach i tracić czasu na dopełnianie skomplikowanych formalności. Pożyczkodawca gwarantuje, że pożyczanie będzie proste i przyjemne. Staranie się o niezbędną kwotę odbywa się całkowicie online. Nie trzeba wychodzić z domu, aby cieszyć się z pieniędzy, które po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pojawią się na koncie w ciągu kilku minut. Monedo Now pomaga w wyborze odpowiedniej oferty. Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby otrzymać odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania.

Pożyczkodawca chce pomóc każdej osobie starającej się o pożyczkę, dlatego skrupulatnie analizuje wnioski i przesyła idealnie skomponowaną ofertę. Jeśli klient się na nią zdecyduje, może otrzymać pieniądze w ciągu kilku minut. Monedo Now to wysoka jakość pożyczania dostępna dla każdego – wystarczy tylko wybrać interesującą nas kwotę, wypełnić formularz i złożyć wniosek. W skład grupy Kreditech wchodzą jeszcze firmy Kredito24 oraz PandaMoney.


Wady i zalety oferty Monedo Now:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej nawet do 10000 zł
 • Możliwość wyboru długiego okresu spłaty aż do 25 miesięcy
 • Możliwość jednorazowej spłaty pożyczonej kwoty, co pozwala zaoszczędzić na oprocentowaniu
 • Możliwość aktywacji płatności cyklicznych, co zabezpiecza przed nieterminowym regulowaniem należności
 • Błyskawiczna wypłata środków.

Wady:

 • Infolinia nie działa podczas weekendów
 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Wady i zalety oferty Monedo Now podsumowanie

Opinie na temat Monedo Now są niewątpliwą zachętą dla osób szukających pożyczki. Firma gwarantuje udzielanie dobrze dobranych pożyczek ratalnych, w których klient samodzielnie decyduje, jak szybko chce je spłacić. Możliwy jest najkrótszy 6-miesięczny okres bądź najdłuższy – nawet 25-miesięczny. Przed podjęciem decyzji należy zapoznać się z plusami i minusami oferty, aby mieć pewność, że ta pożyczka faktycznie będzie rozwiązaniem problemów z gotówką. Warto także dokładnie przeanalizować nasze możliwości spłaty.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Monedo Now

######## ######## ######  ####### ##  ## 
##   ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##    ##    ##   ## ## ##  
######## ######  ###### ##   ## #####  
##  ##  ##       ## ##   ## ## ##  
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## ######## ######  ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Monedo Now

Opinia o Monedo Now od Seba 2020-03-21 10:12:32 #4588
Sprawnie i bezproblemowo. Podoba mi się ta forma pomocy, kiedy nie chcesz lub nie możesz brać kredytu w banku. Potrzebowałem niewielkiej kwoty, którą szybko otrzymałem. Spłacone zgodnie z warunkami. Polecam!
Opinia o Monedo Now od Marianka 2020-03-18 22:38:12 #4569
Szybka odpowiedź na wniosek, który był bardzo łatwy. Musiałam pożyczyć i mi pomogli. Fajna firma!
Opinia o Monedo Now od Gal 2020-03-16 20:04:42 #4560
Sprawnie i szybko otrzymałam pożyczkę, której potrzebowałam. Polecam tę firmę!
Opinia o Monedo Now od Weronika 2020-03-10 13:24:51 #4551
Dobra oferta na rynku. Przekonałam się o tym, bo skorzystałam. Polecam wszystkim!
Opinia o Monedo Now od Bitek 2020-02-24 14:43:08 #4460
Minimum formalności, szybko przyznana pożyczka - wszystko ok! Pewnie wrócę!
Opinia o Monedo Now od Ren 2020-02-12 13:40:07 #4427
Jestem zadowolona z wyboru. Szybko, wygodnie, a tego szukałam. I mimo, że spotkałam inne opinie od mojej, to w moim przypadku potwierdzam rzetelność tej firmy!
Opinia o Monedo Now od Jezioro 2020-01-23 14:07:33 #4331
Oferta ok! Polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkiej gotówki!
Opinia o Monedo Now od Czech 2020-01-15 14:43:27 #4304
Skorzystałem z pożyczki na allegro. Ta opcja jest mega dobra! Polecam!
Opinia o Monedo Now od Zeno 2020-01-09 12:22:53 #4240
Dla mnie wszystko jasne, nic mnie nie zaskoczyło. Super firma pożyczkowa! Wrócę ponownie!
Opinia o Monedo Now od Timi 2020-01-06 22:49:07 #4224
Przyłączę się do grona osob, które uważaja, że firma ma nieczytelna i niejasną ofertę! Dla mnie to jakaś pomyłka!
Opinia o Monedo Now od Kristen 2019-12-19 22:44:36 #4158
Bezsensowna firma. Drugiej tam mało czytelnej oferty jeszcze nie spotkałam!
Opinia o Monedo Now od Mariusz 2019-12-18 14:27:16 #4147
Czytelne wyliczenie kosztów. Kontakt sprawdzony z firmą! Polecam!
Julo 2020-01-06 22:50:04 #4225
Czytelnie? To najmniej czytelna oferta w całym internecie.
Opinia o Monedo Now od Lidka 2019-12-09 13:34:35 #4106
Odroczona płatność przy zakupach, które dokonywałam - super! Polecam!
Opinia o Monedo Now od Danio 2019-10-30 14:24:21 #3932
Dla mnie super! Szybka decyzja kredytowa i środki od razu na koncie!
Opinia o Monedo Now od Marek 2019-10-22 14:52:26 #3899
Polecam!
Opinia o Monedo Now od Marianna 2019-10-17 15:38:24 #3880
Skorzystałam z opcji odroczonej płatności na allegro. Fajnie, że są takie możliwości. Doceniam i polecam!
Opinia o Monedo Now od King 2019-10-10 15:20:51 #3866
Polecam!
Opinia o Monedo Now od Micky 2019-09-17 13:29:19 #3797
Nie mogłem w innych miejscach uzyskać kredytu. Dlatego piszę tą opinię, bo jeden pożar ugaszony. Takie instytucje są potrzebne - niektórym mogą pomóc.
Opinia o Monedo Now od Gośka 2019-08-30 12:44:13 #3763
Formalności mało. Potrzebne środki na pilny zakup wpłynęły. Polecam!
Opinia o Monedo Now od Tomek 2019-08-26 14:52:48 #3699
Weekend nad morzem ze znajomymi odbył się dzięki Monedo. Pożyczka na 6 m-cy otrzymana w ciągu godziny. Dla mnie ok.
Opinia o Monedo Now od JoannaR 2019-08-20 14:28:04 #3688
Ja oceniam firmę na plus. Skorzystałam z odroczonej płatności. Nie często mi się to zdarza, ale tym razem była taka konieczność.
Opinia o Monedo Now od MarWit 2019-08-14 16:08:10 #3676
Szybko uzupełniony wniosek. Środki wpłynęły po kilku dniach. Oceniam pozytywnie.
Opinia o Monedo Now od Pafcio 2019-08-12 14:44:13 #3669
Jak dla mnie strona firmy przejrzysta - informuje o wszystkim. Potrzebowałem dodatkowej kasy i ją otrzymałem. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia o Monedo Now od Ewelator 2019-08-08 14:08:41 #3665
Potrzebowałam pilnie środków na wyjazd. Procedura zrozumiała i łatwa. Pieniądze wpłynęły. Sytuacja uratowana. Polecam!
Opinia o Monedo Now od Asia 2019-07-16 14:33:55 #3569
Obsługa telefoniczna -ok. Wniosek online - ok. Szybkość otrzymania pożyczki - ok.
Opinia o Monedo Now od Arek 2019-07-12 23:08:43 #3562
Takiej prostej i szybkiej pożyczki nie brałem już dawno. Wypełnienie i wniosku zajęło dosłownie chwilę.
Opinia o Monedo Now od Łuki 2019-07-11 13:18:54 #3557
Pożyczyłem z Monedo na 12 miesięcy ok. 4000 zł. Dobrałem wielkość raty tak, że nie była odczuwalna dla mojego portfela. Zero problemów z obsługą klienta. Polecam!
Opinia o Monedo Now od Mich 2019-07-09 13:50:39 #3556
Bez dwóch zdań bardzo ułatwia zakupy online - szczególnie jeśli niespodziewanie zabraknie CI środków na koncie. Opcja Płacę Później przydaję mi się bardzo często.
Opinia o Monedo Now od waldziuwaldziu 2019-06-21 11:40:06 #3452
Szybka pożyczka, która mi bardzo podpasiła. Dlaczego? Bo po kilku kliknięciach na telefonie dostałem swoją pożyczkę. I to nie byle jaką, bo 10 000 zł mimo że wg BIKU nie jestem święty. Polecam
Opinia o Monedo Now od Pati 2019-06-11 12:58:24 #3438
Miałam taki problem ostatnio, że zabrakło mi kasy na koncie w środku miesiąca, a wyjeżdżałam na wakacje i musiałam kupić sobie ciuchy. Nie było tragedii, dzięki usłudzę, którą przypadkowo odkryłam płacąc przez PayU - płacę później, którą dostarcza Monedo. Robisz zakupy teraz, a płacisz w ciągu następnym 30 dni. Możesz poczekać, aż Ci wpłynie pensja i zapłacić.
Opinia o Monedo Now od MariAnecia 2019-05-29 16:00:32 #3387
W Monedo dostałam pożyczkę bez problemu. W banku od razu dostałam odmowę. Pożyczka była mi niezbędna. Będę polecać przede wszystkim za szybkość i bezproblemowość!
Opinia o Monedo Now od PatiO 2019-05-22 10:02:24 #3355
Pożyczka w Monedo jest całkiem szybką pożyczką. Wypełnienie wniosku to tylko 3 minuty. Pieniądze również szybko trafiają na konto. GIT!
Opinia o Monedo Now od Adamek 2019-05-16 13:57:44 #3344
Infolinia jak dla mnie dziala bez zarzutu. Nie miałem żadnych problemów kontaktując się z nimi. Daję piatkę!
Opinia o Monedo Now od agunia 2019-05-13 10:45:14 #3315
Skorzystałam z opcji odroczonej płatności Monedo płacąc przez PayU. Naprawdę przydatne. Musiałam zrobić zakupy online, ale nie miałam środków na koncie. Zakupy zrobiłam mimo to, a zapłaciłam za nie w ciągu 30 dni
Opinia o Monedo Now od Kasiab 2019-04-30 21:33:09 #3281
Można wziąć u nich pożyczkę nawet do 48 miesięcy a nie tak jak powyzej jest napisane, że tylko do 25. Oceniam na plus elastyczność tej pożyczki!
Opinia o Monedo Now od Klara 2019-04-27 17:14:28 #3209
Pozyczka z minimum formalnosci. Wzielam ja wlasciwie przez tablet tylko. Super
Opinia o Monedo Now od Wedrowiec 2019-04-23 09:50:08 #3175
można samodzielnie wybrać wielkość raty. Fajnie. Daję plusa.
Opinia o Monedo Now od Hary 2019-04-19 22:36:50 #3170
Nie rozumiem tego ich systemu- dla mnie oferta bardzo mało czytelna!
Opinia o Monedo Now od Saska 2019-04-12 13:02:41 #3144
Nie sprawdzają Klientów w BIKU, dzięki czemu dostałam szybko pożyczkę ( ok. 10 tys).
Opinia o Monedo Now od Wlela 2019-04-04 11:40:56 #3132
Na Allegro płacąc z PayU i Monedo można opóźnić płatność za zakupy. Skorzystałam z tej opcji. Na razie jestem zadowolona
Opinia o Monedo Now od piterk 2019-03-19 10:16:14 #3052
Kasa szybko przelana na konto! Rekomenduję!
Opinia o Monedo Now od Anka K 2019-03-07 10:10:15 #3038
Rzeczywiście formalności są ograniczone do minimum. Na decyzję w sprawie mojego wniosku czekałam może 30 minut. Wszystko online. Generalnie ok!
piterk 2019-03-19 10:15:20 #3051
Tak samo u mnie!
Opinia o Monedo Now od Anetkap 2019-02-28 11:43:32 #3019
Pożyczka właściwie bez potrzeby wypełniania papierków. A raty można wziąć nawet na 2 lata. Dla mnie super!
Opinia o Monedo Now od Andrzej39 2019-02-25 14:53:17 #2991
Generalnie ok. W moim przypadku - obsługa klienta bez zarzutu. Polecam
Opinia o Monedo Now od Paweł Bąkiewicz 2019-02-19 14:40:10 #2946
Z Monedo, robiłem zakupy na raty na Allegro. Raty spłacone bez problemu. Żadnych dodatkowych kosztów ;) Polecam z czystym sumieniem.
Opinia o Monedo Now od Joanna 2018-11-16 22:20:40 #2573
Nie polecam tej firmy. Kompetencja pracowników wiele do poprawy. Brak umiejętności odpowiedzi na zadane pytania.Fałszywe informacje o spłacie platnosci wysyłane emailem oraz na moim profilu na stronie firmy. Sklep z którego korzystałam dawno splacił zobowiązania, a firma wysłała do mnie informacje o braku zapłaty zaliczając 0.41gr za dzień nieuregulowanym spłaty. Naciaganie na koszty. Obsługa klienta na niskim poziomie. Na pewno nigdy nie skorzystam z ich usług ani nie polecę nikomu.
Opinia o Monedo Now od Marta 2018-07-15 15:12:12 #2077
Korzystałam z opcji odroczonej spłaty transakcji online. TEORETYCZNIE wyznaczają 30 dniowy okres spłaty takiej pożyczki, w praktyce jednak trzeba napisać odrębny wniosek, że chce się spłacić pożyczkę w początkowo ustalonym czasie (pomylone!), w przeciwnym razie okres spłaty wydłuża się o kolejne miesiące z dość wysoką prowizją. Formularz spłaty jest nieintuicyjny. Widnieje tam komunikat "Jeśli chcesz dokonać pełnej płatności, wpisz całą kwotę obok i wybierz dla siebie wygodną metodę płatności." - ba! NIE DA SIĘ!!! Kwota pomniejsza się o jeden grosz (radzę uważać), co stanowi podstawę do nieuznania pożyczki za spłaconą. Całkowitej spłaty można dokonać jedynie na wniosek - walczę z tym przez TYDZIEŃ . Wniosek wysłany, teoretycznie zaakceptowany, formularz jednak nieodblokowany i dalej nie można spłacić całości. Termin spłaty się zbliża, irytacja narasta. Dostałam informację, że spłaty można dokonać tylko poprzez formularz - tradycyjny przelew nie jest prawomocny. Kontakt telefoniczny utrudniony - swoją droga na stronie jest informacja, że pracują od poniedziałku do piątku od 8 do 20, dzwonisz i dowiadujesz się, że pracę kończą o 18. Jak na usługi finansowe, Monedo wykazuje mocno nieprofesjonalne podejście do klienta. Ich system jest wadliwy, a sami sprawiają wrażenie finansowych naciągaczy. Zdecydowanie NIE POLECAM.
Opinia o Monedo Now od agnessa 2018-06-01 06:59:41 #1934
Korzystam z oferty Monedo Now juz drugi raz, i znowu w związku z zakupami na raty na allegro. Nie sprawdzilam co to za firma, wzielam towar na raty i bylam w szoku czytajac negatywne opinie w sieci. Poczulam ulge gdy kredyt zostal pomyslnie splacony. Obecnie drugi raz kupowalam na raty allegro z Monedo Now. Mam nadzieje ze teraz tez wszystko pojdzie dobrze.
Opinia o Monedo Now od Niezadowolona 2018-05-26 07:14:56 #1916
NIE POLECAM! O ile nie było problemów z pierwszą pożyczką, o tyle po odstąpieniu od pożyczki konsolidacyjnej (zawartej w trakcie trwania pierwszego wniosku), trzy miesiące przed końcem spłaty pierwszej pożyczki, zaczęła straszyć mnie firma windykacyjna. Ponad miesiąc czasu minął od pierwszego maila od windykacji i od telefonów i do tej pory sprawa nie jest wyjaśniona, za to są naliczone odsetki i w dalszym ciągu wysyłają ponaglenia. Co z tego, że przez cały ten czas płaciłam raty w terminie, więc nawet ta sama kwota rzekomego "zadłużenia" powinna być 2 razy mniejsza! I co z tego, że dostałam zgodę od konsultanta na powrót do spłaty pierwszej pożyczki według starego harmonogramu. Burdel w bazie, pomagają klientom, a za chwilę o nich zapominają!
Opinia o Monedo Now od kubaja 2018-03-30 19:06:40 #1773
Strona internetowa nie działa, telefonów nie odbierają i na maile nie odpisują, a termin spłaty raty zbliża się. Co robić?
Klaudia 2019-03-31 22:11:15 #3125
Ta strona nie dziala od kilku msc wiec rate oplacilam z opoznieniem oczywiscje windylacja dzwonila juz do mmie po 3 dniach teraz wystarczy ze wysle pieniadxe w wekeend w dniu zaplaty i na 2dzien windykacja juz pisze. Trzeba robic przelew tradycyjny i trzymsc kwity gdyby chcieli odsetki bo to och wina. Pan w rozmowie ze mna twierdzil,ze nie mozliwe ze ich strona nie dziala a ja od grudnia nie moge na nia wejsc i aloczaja odsetki sobie bo bank za nim zaksieguje minie wiecej czadu a po zalogowaniu na ich str ld razu rata byla opłacona

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania