Monedo Now

Kwota pożyczki 6500
Okres pożyczki 16 mies.

Koszty pożyczki w Monedo Now

Kwota: 7000 zł
Czas: 24 mies.
Rata: 426.89 zł
RRSO: 47.68 %
Do spłaty: 10245.46 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 27.63%, maksymalne RRSO: 422.61%. Okres pożyczki to 3-36 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 3 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 92.71 zł, RRSO wynosi 422.61 %. Całkowita kwota do spłaty 392.71 zł


Monedo Now to jeden z pożyczkodawców proponujących pożyczki na raty, oparte na jasnych i przejrzystych warunkach. To idealna odpowiedź na problemy z budżetem, które dzięki takiemu wsparciu można błyskawicznie pokonać.

 • Monedo Now proponuje pożyczki już od 18 roku życia, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę wśród młodych klientów firmy.
 • Indywidualne podejście do klienta – firma nie bierze pod uwagę wyłącznie historii kredytowej.
 • Proces aplikacji jest niezwykle łatwy i przejrzysty, a wypłata następuje w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.
 • Firma wysyła swoim klientom e-mailowe oraz SMS-owe powiadomienia, żeby nie przegapili oni płatności.
 • W Monedo Now można założyć własny portfel elektroniczny – Monedo Pay, co stanowi jedną z niekwestionowanych zalet firmy.

Monedo Now opinie

Monedo Now zyskał sobie przychylną opinię klientów, ponieważ gwarantuje proste i przejrzyste zasady pożyczania. Nie ukrywa żadnych kosztów, pokazując je od razu przy wyborze wysokości pożyczki.

 • „Firma uczciwa, nie mam żadnych zastrzeżeń. Następnym razem zdecyduję się na większą kwotę, aby w końcu przeprowadzić mały remont w kuchni.” - Daniel
 • „Spłata pożyczki ratalnej nie jest tak bolesna dla budżetu, jak jednorazowe oddawanie pożyczki krótkoterminowej. Z firmą nie miałem żadnych problemów, wszystko poszło sprawnie, a pieniądze w kilka minut znalazły się na moim koncie.” - Inga
 • „Zdecydowałam się na Monedo Now i nie żałuję. Dzięki szybkiej decyzji nie musiałam długo czekać na pieniądze. Polecam każdemu, kto potrzebuje zastrzyku finansowego. Co więcej, pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel, ja sobie kupiłam super buty na black friday 2018- Monika

Jak wziąć pożyczkę w Monedo Now krok po kroku:

 1. Wypełnienie wniosku
 2. Wybór najlepszej oferty
 3. Korzystanie z pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Monedo Now:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Monedo Now gwarantuje nieskomplikowany proces wnioskowania o pożyczkę. Pieniądze niemalże od razu trafiają na nasze konto. 

Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku. Zawarte są w nim podstawowe dane na temat klienta – poza imieniem, nazwiskiem i informacjami z dowodu osobistego, konieczny będzie jeszcze numer rachunku bankowego. Do zaciągnięcia pożyczki nie jest konieczny przelew weryfikacyjny - Mondeo Now korzysta z systemu Instantor. Wszelkie wprowadzone dane są bezpieczne, ponieważ chronią je zapory sieciowe oraz kody dostępu z wieloetapowym uwierzytelnianiem. Dzięki temu informacje na pewno nie dostaną się w niepowołane ręce, czego najbardziej obawiają się klienci.

Po uzupełnieniu formularza należy zdecydować się na jak najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb ofertę. Monedo Now gwarantuje pożyczki pozabankowe krótkoterminowe od 300 do 3000 zł z płatnością w maksymalnie 3 ratach, a także pożyczki ratalne. Tutaj kwota zdecydowanie wzrasta i jest to nawet 10000 zł, które można spłacić w 6, 9, 12 bądź 25 ratach. Mamy więc do wyboru cały wachlarz produktów, dopasowanych do potrzeb różnych klientów. Przed podjęciem decyzji o zapożyczeniu się na najwyższą możliwą kwotę, warto zastanowić się czy na pewno nie będzie problemów z jej zwrotem. Nieterminowe regulowanie zobowiązań bądź całkowita rezygnacja ze spłaty wiąże się z wpisem do rejestrów dłużników, który skutecznie uniemożliwia wzięcie kolejnych pożyczek i kredytów.

Po zrealizowaniu powyższych formalności należy poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, pieniądze powinny się pojawić na koncie w ciągu kilku minut. Czasami konieczne są dodatkowe kontrole, które mogą wydłużyć ten czas, jednak zdarza się to niezwykle rzadko.

Należy pamiętać, aby spłacać pożyczkę w terminie. Monedo Now nie przewiduje możliwości odroczenia okresu spłaty. Trzeba trzymać się ustalonego harmonogramu, w przeciwnym razie zostaną naliczone karne odsetki. Można z kolei jednorazowo oddać całą kwotę, oszczędzając przy tym na oprocentowaniu.

Klienci starający się o pożyczkę mogą kontaktować się z konsultantami firmy, którzy z chęcią  odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją rodzące się wątpliwości. Poza rozmową z pracownikami infolinii, możliwy jest również kontakt mailowy. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18.


Rodzaje pożyczek w Monedo Now

Oferta Monedo Now:

Monedo Now specjalizuje się w pożyczkach na raty. Swoim klientom daje możliwość wyboru dwóch rodzajów wsparcia finansowego. Pierwsze z nich to pożyczka w kwocie od 300 do 3000 zł, której spłatę można rozłożyć na maksymalnie 3 raty. Drugi typ pożyczek gwarantuje od 3000 do 10000 zł. Wybraną indywidualnie kwotę można spłacić w ciągu 6, 9, 12 bądź 25 miesięcy. Co istotne, wszelkie koszty związane z pożyczką podane są od razu, aby klient mógł się z nimi zapoznać jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. W kwestiach finansowych należy dokonywać tylko rozsądnych i przemyślanych wyborów, w przeciwnym razie można wpaść w spiralę zadłużenia, z której trudno się będzie wydostać.

Pożyczki oferowane przez Monedo Now skierowane są do osób pełnoletnich, które mają stały adres zamieszkania w Polsce, posiadają dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Należy podawać tylko poprawne informacje, a o wszelkich zmianach trzeba natychmiast informować pożyczkodawcę.

Nie można starać się o kredyt dla innej osoby. Nie jest także możliwe wzięcie dwóch zobowiązań jednocześnie. Najpierw należy w terminie spłacić pożyczkę, potem zaś można starać się o kolejną. Po odrzuceniu wniosku kolejna próba może nastąpić za 7 dni.

Monedo Now to znany i ceniony pożyczkodawca. Wszystkie informacje na temat udzielanych pożyczek i ewentualnych dodatkowych kosztach znajdziemy na stronie. Warto pozostać z Monedo Now na dłużej – dzięki temu będziemy mogli liczyć na coraz wyższe kwoty.


Monedo Now - koszty

3 miesięcy 6 miesięcy 12 miesięcy 24 miesięcy
300 zł 92.71 zł - - -
1500 zł 463.53 zł - - -
3000 zł 927.05 zł - - -
4000 zł - 1070.62 zł 1344.66 zł 1854.55 zł
5000 zł - 1338.28 zł 1680.82 zł 2318.19 zł
6000 zł - 1605.94 zł 2016.99 zł 2781.82 zł
7000 zł - 1873.59 zł 2353.15 zł 3245.46 zł
8000 zł - 2141.24 zł 2689.3 zł 3709.1 zł
9000 zł - 2408.9 zł 3025.47 zł 4172.74 zł
10000 zł - 2676.56 zł 3361.63 zł 4636.38 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Monedo Now - reklama

Monedo Now - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000429058
NIP
5252534005
REGON
146209184

Dane kontaktowe:

Kreditech Polska sp. z o.o.

ul Prosta 32
00-838 Warszawa

e-mail: info@now.monedo.pl

telefon: (12) 881 12 09

www: www.monedo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

pkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Monedo Now

Monedo Now jest częścią rodziny produktów Monedo. Należy do niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wielokrotnie nagradzanej i wysoko cenionej firmy. Jest uznana przez klientów z racji atrakcyjnych i jasnych warunków pożyczkowania.

Monedo Now jest idealną alternatywą dla tradycyjnych banków. Ludzie nie lubią wyczekiwać w kolejkach i tracić czasu na dopełnianie skomplikowanych formalności. Pożyczkodawca gwarantuje, że pożyczanie będzie proste i przyjemne. Staranie się o niezbędną kwotę odbywa się całkowicie online. Nie trzeba wychodzić z domu, aby cieszyć się z pieniędzy, które po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pojawią się na koncie w ciągu kilku minut. Monedo Now pomaga w wyborze odpowiedniej oferty. Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby otrzymać odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania.

Pożyczkodawca chce pomóc każdej osobie starającej się o pożyczkę, dlatego skrupulatnie analizuje wnioski i przesyła idealnie skomponowaną ofertę. Jeśli klient się na nią zdecyduje, może otrzymać pieniądze w ciągu kilku minut. Monedo Now to wysoka jakość pożyczania dostępna dla każdego – wystarczy tylko wybrać interesującą nas kwotę, wypełnić formularz i złożyć wniosek. W skład grupy Kreditech wchodzą jeszcze firmy Kredito24 oraz PandaMoney.


Wady i zalety oferty Monedo Now:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej nawet do 10000 zł
 • Możliwość wyboru długiego okresu spłaty aż do 25 miesięcy
 • Możliwość jednorazowej spłaty pożyczonej kwoty, co pozwala zaoszczędzić na oprocentowaniu
 • Możliwość aktywacji płatności cyklicznych, co zabezpiecza przed nieterminowym regulowaniem należności
 • Błyskawiczna wypłata środków.

Wady:

 • Infolinia nie działa podczas weekendów
 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Wady i zalety oferty Monedo Now podsumowanie

Opinie na temat Monedo Now są niewątpliwą zachętą dla osób szukających pożyczki. Firma gwarantuje udzielanie dobrze dobranych pożyczek ratalnych, w których klient samodzielnie decyduje, jak szybko chce je spłacić. Możliwy jest najkrótszy 6-miesięczny okres bądź najdłuższy – nawet 25-miesięczny. Przed podjęciem decyzji należy zapoznać się z plusami i minusami oferty, aby mieć pewność, że ta pożyczka faktycznie będzie rozwiązaniem problemów z gotówką. Warto także dokładnie przeanalizować nasze możliwości spłaty.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Monedo Now

##   ## ##   ## ######## ######## ##  ## 
 ##  ## ##   ##   ## ##    ##  ## 
 ## ##  ##   ##   ##  ##    ## ##  
  ###  ##   ##  ##  ######  #####  
 ## ##  ##   ##  ##   ##    ## ##  
 ##  ## ##   ## ##   ##    ##  ## 
##   ## ####### ######## ######## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Joanna 2018-11-16 22:20:40 #2573
Nie polecam tej firmy. Kompetencja pracowników wiele do poprawy. Brak umiejętności odpowiedzi na zadane pytania.Fałszywe informacje o spłacie platnosci wysyłane emailem oraz na moim profilu na stronie firmy. Sklep z którego korzystałam dawno splacił zobowiązania, a firma wysłała do mnie informacje o braku zapłaty zaliczając 0.41gr za dzień nieuregulowanym spłaty. Naciaganie na koszty. Obsługa klienta na niskim poziomie. Na pewno nigdy nie skorzystam z ich usług ani nie polecę nikomu.
Marta 2018-07-15 15:12:12 #2077
Korzystałam z opcji odroczonej spłaty transakcji online. TEORETYCZNIE wyznaczają 30 dniowy okres spłaty takiej pożyczki, w praktyce jednak trzeba napisać odrębny wniosek, że chce się spłacić pożyczkę w początkowo ustalonym czasie (pomylone!), w przeciwnym razie okres spłaty wydłuża się o kolejne miesiące z dość wysoką prowizją. Formularz spłaty jest nieintuicyjny. Widnieje tam komunikat "Jeśli chcesz dokonać pełnej płatności, wpisz całą kwotę obok i wybierz dla siebie wygodną metodę płatności." - ba! NIE DA SIĘ!!! Kwota pomniejsza się o jeden grosz (radzę uważać), co stanowi podstawę do nieuznania pożyczki za spłaconą. Całkowitej spłaty można dokonać jedynie na wniosek - walczę z tym przez TYDZIEŃ . Wniosek wysłany, teoretycznie zaakceptowany, formularz jednak nieodblokowany i dalej nie można spłacić całości. Termin spłaty się zbliża, irytacja narasta. Dostałam informację, że spłaty można dokonać tylko poprzez formularz - tradycyjny przelew nie jest prawomocny. Kontakt telefoniczny utrudniony - swoją droga na stronie jest informacja, że pracują od poniedziałku do piątku od 8 do 20, dzwonisz i dowiadujesz się, że pracę kończą o 18. Jak na usługi finansowe, Monedo wykazuje mocno nieprofesjonalne podejście do klienta. Ich system jest wadliwy, a sami sprawiają wrażenie finansowych naciągaczy. Zdecydowanie NIE POLECAM.
agnessa 2018-06-01 06:59:41 #1934
Korzystam z oferty Monedo Now juz drugi raz, i znowu w związku z zakupami na raty na allegro. Nie sprawdzilam co to za firma, wzielam towar na raty i bylam w szoku czytajac negatywne opinie w sieci. Poczulam ulge gdy kredyt zostal pomyslnie splacony. Obecnie drugi raz kupowalam na raty allegro z Monedo Now. Mam nadzieje ze teraz tez wszystko pojdzie dobrze.
Niezadowolona 2018-05-26 07:14:56 #1916
NIE POLECAM! O ile nie było problemów z pierwszą pożyczką, o tyle po odstąpieniu od pożyczki konsolidacyjnej (zawartej w trakcie trwania pierwszego wniosku), trzy miesiące przed końcem spłaty pierwszej pożyczki, zaczęła straszyć mnie firma windykacyjna. Ponad miesiąc czasu minął od pierwszego maila od windykacji i od telefonów i do tej pory sprawa nie jest wyjaśniona, za to są naliczone odsetki i w dalszym ciągu wysyłają ponaglenia. Co z tego, że przez cały ten czas płaciłam raty w terminie, więc nawet ta sama kwota rzekomego "zadłużenia" powinna być 2 razy mniejsza! I co z tego, że dostałam zgodę od konsultanta na powrót do spłaty pierwszej pożyczki według starego harmonogramu. Burdel w bazie, pomagają klientom, a za chwilę o nich zapominają!
kubaja 2018-03-30 19:06:40 #1773
Strona internetowa nie działa, telefonów nie odbierają i na maile nie odpisują, a termin spłaty raty zbliża się. Co robić?
Groszek 2018-03-09 19:40:40 #1697
Szybko i cennik całkiem spoko.
julo 2017-10-09 21:24:51 #1276
Moim zdaniem ich oferta jest średnio czytelna.
Pit 2017-07-26 13:11:49 #1042
Naciągacze!!! Wziąłem raty z allegro i ciągle nękali mnie propozycją zwiększenia kwoty udzielonej pożyczki, no to chciałem sprawdzić, jaką mają dla mnie ofertę. Po przedstawieniu oferty nie da się jej anulować (trzeba dzwonić, lub pisać, żeby łaskawie anulowali ofertę), a jedynie zatwierdzić - nie ma żadnego przycisku do anulowania!!! Oczywiście oferta jest na baaardzo wysoki procent (raty 18 miesięczne wychodzą, że miałbym w sumie spłacić o połowę więcej niż by mi dali) Jak dla mnie jest to próba naciągnięcia na pożyczkę, bo zniknęła mi opcja spłat dotychczasowej pożyczki. Zdecydowanie ODRADZAM!!! Ja też już nigdy nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą!!! Jak tylko mi odblokują możliwość normalnych spłat, to spłacam całość jaka została i nigdy więcej!!!
lol 2017-09-27 21:02:49 #1238
Nie podniecaj się. Oferta znika z profilu 48h po wniosku. Sam się tak nabrałem i nie panikowalem jak ty. Po 48h raty masz znów widoczne a ofertę możesz sprawdzić ponownie.
hybryda25 2017-07-02 19:14:43 #991
No niestety opinia negatywna gdybym wiedziała że tak będzie nigdy nie wzięłabym nic na raty za pośrednictwem Mondeo odradzam wszystkim nierzetelną firme są z nimi same problemy np., 20 telefonów dziennie i to już od 8 rano na temat nieuregulowania rachunku który został opłacony w terminie po przez zlecenie stałe ustawione na moim koncie więc wszystko terminowo a oni dzwonią juz 3 dni przed terminem opłaty raty żeby przypomnieć i 2 tygodnie później ze dalej nic nie mają -żenada co miesiąc tak samo i co miesiąc muszę wysyłać potwierdzenie przelewu bo odgonić się nie mogę tych telefonów JEDEN WIELKI BAŁAGAŃ mają i tyle ! Nie polecammmm!!!!!!
Królik 2017-06-07 15:04:04 #828
Oferta nieczytelna i bardzo kiepsko wypadaja finansowo
Golaczysko 2016-10-16 22:23:52 #195
Formalności mało, szybka wypłata kasiorki i miła obsługa- gdyby jeszcze taniej było byłoby super:) ale i tak nie jest źle.
Głuszek 2016-09-06 14:56:14 #54
Firma nie daje możliwości przedłużenia terminu spłaty co moze sie okazać zgubne- tak jak w moim przypadku- bo dopóki wsyztsko szło zgodnie z planem było ok- gorzej jak raz powinęła mi się noga i wtedy pijawiły się problemy!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania