MotoPożyczka

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3000
Okres pożyczki 33 mies.

Koszty pożyczki w MotoPożyczka

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 3000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-60 miesięcy. Dla kwoty 3000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 3000 zł


MotoPożyczka udziela pożyczek pod zastaw samochodu.Spłata zobowiązania odbywa się w ratach. Wysokość pożyczki zależy od wartości zastawionego pojazdu.

 • MotoPożyczka cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Pożyczkobiorcy chwalą instytucję za szybkość działania i długi okres kredytowania.
 • Zaciągnięcie pożyczki na raty w MotoPożyczce jest proste. Wystarczy przejść przez 4 proste kroki - określić kwotę pożyczki, wybrać okres spłaty, wypełnić formularz, skontaktować się z przedstawicielem firmy i podpisać dokumenty.
 • Motopożyczka udziela pożyczek na raty do 50 000 zł. Okres kredytowania waha się w przedziale od 6 do 6 miesięcy.
 • Instytucja finansowa pożyczek pod zastaw i na zakup auta. Firma wypłaca do 80 proc. wartości pojazdu.
 • Zaletą oferty Motopożyczki jest wysoka kwota udzielanego zobowiązania. Minus - pożyczkobiorca musi być właścicielem zastawionego samochodu.

MotoPożyczka opinie

 • „MotoPożyczka pomogła mi w zakupie upragnionego auta. Nie muszę martwić się o swoje finanse. Formalności nie były skomplikowane, a potrzebne środki szybko wpłynęły na konto. Polecam każdemu, kto potrzebuje nowego samochodu” Zbigniew
 • „Pilnie potrzebujesz środków? MotoPożyczka to doskonałe rozwiązanie dla zmotoryzowanych. Chciałem pozyskać pieniądze, ale obawiałem się pożyczek. Konsultanci pomogli mi wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, a koszty pożyczki  nie były duże” Mirek
 • „Chciałam zrobić mężowi niespodziankę i kupić nowe auto. Niestety okazało się to bardziej kosztowne niż myślałam. Wyjściem z sytuacji okazała się MotoPożyczka i jej atrakcyjna oferta. Kompetentni doradcy potrafią pomóc nawet osobie, która nie zna się na samochodach” Alicja

więcej opinii

Wady i zalety oferty MotoPożyczka:

Zalety:

 • Brak weryfikacji w BIK
 • Możliwość wnioskowania na różne sposoby (mail, telefon, formularz online)
 • Pożyczka na zakup i pod zastaw samochodu
 • Długi okres kredytowania
 • Niska dolna granica wiekowa
 • Brak górnego limitu wieku

Wady:

 • Brak możliwości wzięcia kilku pożyczek w tym samym czasie
 • Obniżona maksymalna dostępna kwota pożyczki

Wady i zalety oferty MotoPożyczka podsumowanie

MotoPożyczka to firma, która posiada wiele zalet. Wśród nich możemy wyróżnić brak weryfikacji w BIK, jak również  możliwość wnioskowania o pożyczkę na trzy różne sposoby (mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej). Inną zaletą jest wysoka dostępna kwota pożyczki. Korzyścią jest także długi okres kredytowania, który wynosić może do 60 miesięcy. Za zaletę możemy też uznać niską dolną granicę wiekową oraz brak górnego limitu wieku.  MotoPożyczka  ma też swoje wady. Zaliczają się do nich wysokie koszty i to, że firma obniżyła maksymalną dostępną sumę. Należy wspomnieć też o braku możliwości wzięcia więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w MotoPożyczka krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i czas pożyczki.
 2. Uzupełnij swoje dane w formularzu.
 3. Czekaj na telefon od konsultanta MotoPożyczka.
 4. Pożyczona kwota trafi na Twoje konto.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w MotoPożyczka:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Chcesz pożyczać w wygodny sposób? Koniecznie skorzystaj z oferty MotoPożyczka. Wnioskowanie o pożyczkę w tej instytucji pozabankowej jest bardzo proste. Zaczynamy od sprecyzowania interesującej nas kwoty oraz okresu jej kredytowania. Zrobimy to na stronie internetowej pożyczkodawcy, korzystając w tym celu z kalkulatora, który tam się znajduje. Gdy już wybierzemy wartość zobowiązania i termin spłaty, przechodzimy do wypełniania formularza. Znajduje się on na dole strony i nie jest skomplikowany. Uzupełnienie danych nie zajmie nam zbyt długo. Na pewno będą nam potrzebne dwa dokumenty tożsamości (np. dowód osobisty i paszport), dowód rejestracyjny pojazdu i Polisa OC.  Jak widać, to naprawdę niewielkie wymagania. Co więcej, nie musimy podawać zaświadczeń o zarobkach, co jest problemem dla wielu pożyczkobiorców. Gdy zatwierdzimy aplikację, pozostaje nam czekać na kontakt ze strony firmy pożyczkowej.

Jak deklaruje pożyczkodawca, konsultant połączy się z nami w ciągu 24 godzin od zgłoszenia naszego wniosku. Przedstawi nam szczegóły oferty. Gdy się z nimi zapoznamy, pozostaje nam podjąć decyzję o wzięciu pożyczki. Co istotne, potrzebne pieniądze mogą wpłynąć na nasze konto jeszcze tego samego dnia. Nastąpi to po podpisaniu przez nas dokumentów pożyczkowych i dopełnieniu formalności dotyczących jej zabezpieczenia.

Wypełnianie formularza na stronie to nie jedyna metoda wnioskowania. Możemy również skontaktować się z firmą pożyczkową za pomocą wiadomości mailowej. Jeśli preferujemy rozmowę z konsultantem, możemy skorzystać z infolinii. Numer telefonu odnajdziemy na stronie internetowej MotoPożyczka. Jak widać, możliwości jest wiele.

Terminy spłaty naszego zobowiązania są określone w harmonogramie, który przekazuje nam doradca. Dzięki temu nie zapomnimy o comiesięcznej spłacie. Możemy liczyć też na telefoniczne i mailowe przypomnienie o terminie i kwocie, jaką musimy uiścić na rzecz pożyczkodawcy. Jeżeli posiadamy jakiekolwiek wątpliwości, zostaną one rozwiane przez konsultanta, którego zapytamy o radę mailem lub telefonicznie.

Bardzo istotne jest to, że następną pożyczkę możemy otrzymać zaraz po spłacie poprzedniej. Warto podkreślić, że możliwa jest wcześniejsza spłata naszego zobowiązania - mamy wpływ na elastyczność dokonywanych wpłat.


Rodzaje pożyczek w MotoPożyczka

Oferta MotoPożyczka:

 • Pożyczka na zakup samochodu

MotoPożyczka proponuje oryginalny produkt, jakim jest pożyczka na zakup auta. Rzadko kiedy spotykamy taką opcję w sektorze pozabankowym. Jest ona dopasowana do potrzeb konkretnego klienta, który planuje wspomniany zakup. Samochód, który chcemy nabyć musi być nie starszy niż 20 lat. Chodzi tu o niższą awaryjność i możliwość ewentualnej wcześniejszej jego sprzedaży. Kwota jaką możemy pożyczyć wynosi do 85 proc. wartości pojazdu. Co więcej, musimy dysponować potwierdzeniem dokonania zapłaty 15 proc. wartości tego pojazdu. Pożyczkę otrzymamy na okres do 60 miesięcy. Maksymalna dostępna kwota pożyczki to 50000 zł.  Nasz wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 24 godzin. Po rozmowie z konsultantem, dobierzemy najlepszą dla nas ofertę. Należy również wspomnieć o cenie pożyczki, która nie jest zbyt wysoka. Za pożyczone 10 000 zł na okres 5 lat, będziemy 766,67 zł co da nam RRSO na poziomie 170%.

 • Pożyczka pod zastaw samochodu

Jeśli jesteśmy już posiadaczami auta, możemy wziąć pożyczkę pod jego zastaw. W tym przypadku okres kredytowania również może wynosić do 60 miesięcy, zaś kwota pożyczki to 50000 zł. Auto, które ma charakter zabezpieczenia, nie może mieć więcej niż 20 lat i musi być naszą własnością. Jeśli pożyczka nie zostanie spłacona, samochód zostanie własnością instytucji pozabankowej, o czym wiemy składając wniosek, który uwzględnia przewłaszczenie mienia. W każdym przypadku nasze auto musi mieć ważne OC, a przy pożyczkach powyżej 35000 zł, firma pożyczkowa weźmie pod uwagę również nasze AC.  Dlatego nasz pojazd musi być w dobrym stanie. Podobnie, jak w przypadku oferty na zakup auta, otrzymamy nawet 85 proc. wartości pojazdu.

Klientem tej firmy pożyczkowej  może być osoba fizyczna, posiadająca dochód z dowolnego źródła, może to być też działalność gospodarcza albo spółka cywilna.


MotoPożyczka - koszty

6miesięcy
3000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

MotoPożyczka - dane firmy:

Kapitał zakładowy
500 000 zł
KRS
0000535456
NIP
8982204256
REGON
022190609

Dane kontaktowe:

MBR Finance S.A.

Pl. Solny16
50-062 Wrocław

e-mail: kontakt@motopożyczka.pl

telefon: (71) 337 50 58

www: motopozyczka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Konta bankowe:

aliorpkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu MotoPożyczka

MotoPożyczka to instytucja pozabankowa należąca do grupy MBR Finance, która funkcjonuje od ponad 20 lat i zajmuje się inwestowaniem w innowacyjne rozwiązania na rynku pośrednictwa finansowego. Adresatem proponowanych przez nią produktów są klienci, którzy z różnych przyczyn nie mogą uzyskać kredytu bądź pożyczki z sektora bankowego. MBR Finance prowadzi działalność o charakterze ogólnopolskim i oferuje atrakcyjne rozwiązania dla swoich klientów. Jedną z jej propozycji jest właśnie MotoPożyczka, która odpowiada potrzebom klientów, zainteresowanych otrzymaniem pożyczki pod zastaw samochodu.

MotoPożyczka specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pod zastaw auta i na zakup auta. Proponuje finansowanie nawet 85 proc. wartości samochodu. Jej celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, odpowiadających potrzebom klientów. Gwarantuje bezpieczeństwo danych i rzetelne informacje dotyczące ofert. Co więcej, to sprawdzony pożyczkodawca, który zyskał przychylną opinię wielu klientów. Cenią sobie oni indywidualne podejście do ich potrzeb, jak również brak weryfikacji w BIK.


Dodaj opinię o MotoPożyczka

########  ###  ##   ## ######## ##  ## 
   ##  ## ##  ## ## ## ##    ###  ## 
  ##  ##  ## ## ## ## ##    #### ## 
  ##  ##   ## ## ## ## ######  ## ## ## 
 ##   ######### ## ## ## ##    ## #### 
 ##   ##   ## ## ## ## ##    ##  ### 
######## ##   ## ### ### ######## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o MotoPożyczka

Opinia o MotoPożyczka od Monika 2019-08-25 19:07:11 #3698
Nie polecam. Chora firma, mają się za nie wiadomo kogo a są zwykłą lichwą, która ma okrutnie drogie pożyczki. Omijać szerokim łukiem i mam nadzieję, że ktoś się za nich wezmie.
Odpowiedz
Opinia o MotoPożyczka od Joanna 2019-05-15 17:36:22 #3329
Ludzie uciekajcie jak najdalej. Takiej lichwy i krętactwa nie widziałam nigdy! Po jednym dniu zwłoki naliczono mi aż dwa monity i straszono wypowiedzeniem. Zastanawiam się nad pójściem z tym do sądu, a przede wszystkim przeniesieniem samochodu w inne miejsce. Najgorsza lichwa nie ma takiego oprocentowania jak oni, Skandal
Odpowiedz
Opinia o MotoPożyczka od paulina 2019-03-28 12:22:48 #3084
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Naprawdę nie dajcie się wpuścić w ten kanał. Zalegam ze spłatą MNIEJ NIŻ TYDZIEŃ (tak wiem, moja wina) a firma już mi naliczyła 4 monity po 100zł każdy!!! Dodatkowo w 8. dni zaległości chcą wypowiedzieć umowę! Nigdzie się nie spotkałam z taką bezwzględnością. Rozumiem brak spłaty kilku rat, ale tygodniowe opóźnienie?! Zwłaszcza, że pożyczka jest zabezpieczona wekslem in blanco, przewłaszczeniem samochodu i cesją ubezieczenia AC. Naprawdę szkoda słów. Oczywiście spłata będzie, tylko że po prostu kilka dni później... Próba wyjaśnienia oczywiście nic nie dała, monity dowalają codziennie. A wydawało się, że naprawdę będzie dobrze...
Odpowiedz
Opinia o MotoPożyczka od Ayli 2018-02-12 07:32:10 #1621
Dramat oszuści naciagacze lichwa i zaztraszają firmą De Facto niby dedektywi a w sumie pracownicy windykacyjni z tupetem.Odradzam bardzo nastawieni na wyłudzenia mienia przygarniecie cudzej własnosci,składają fałszywe donosy nawet na policje (W CELU ZASTRASZENIA ŻE SZYBCIEJ KLIENT ODDA AUTO) aby tylko zagarnac samochód potem ślad sie urywa samochód znika bez sladu ale pozyczka nadal do spłaty i to trzykrotnie wieksza złodzieje i nic wiecej .
Odpowiedz
Opinia o MotoPożyczka od Grażka 2017-09-27 12:38:08 #1237
Oczywiście mogłoby być taniej ale jest ok
Odpowiedz
Opinia o MotoPożyczka od Janina 2017-08-03 16:24:06 #1065
Bardzo nieczytelna oferta. Jak dla mnie cennik kiepski. Nie polecam.
Odpowiedz
Opinia o MotoPożyczka od Sunny 2017-07-12 22:19:03 #1022
Pożyczka jest całkiem spoko- ale trzeba przyznać, że jest formalności jest sporo.
Odpowiedz

Zobacz także:

PożyczkaOK
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ratka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Nexu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania