Nasza Pożyczka

Kwota pożyczki 3700
Okres pożyczki 13 mies.

Koszty pożyczki w Nasza Pożyczka

Kwota: 7000 zł
Czas: 24 mies.
Rata: 291.67 zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 7000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-24 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Niezapłacone rachunki? Zepsuty niezbędny sprzęt? Tego typu wypadki zdarzają się w najmniej spodziewanych momentach. Wtedy zależy nam przede wszystkim na tym, żeby szybko zdobyć pieniądze.

Co jednak zrobić, kiedy nie możemy liczyć na pożyczkę od rodziny lub znajomych, a wizyta w banku wiąże się z ogromem formalności i długim czasem oczekiwania? Alternatywnym sposobem na uzyskanie wsparcia finansowego mogą być firmy pożyczkowe, takie jak Nasza Pożyczka.

Firma udzieli nam szybkiej pożyczki na kwotę do 2000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Pieniądze otrzymamy szybko i bez formalności – wystarczy złożyć wniosek i oczekiwać na przelew. To wygodne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nagle potrzebujemy pieniędzy.

Nasza Pożyczka opinie

Grono zadowolonych klientów firmy Nasza Pożyczka nieustannie się poszerza. Klienci cenią szczególnie minimum formalności i ocenę wniosku już na etapie rozmowy. Firma gwarantuje, że na pieniądze nie trzeba czekać długo.

 • „Wszędzie mi odmawiali, dopiero Nasza Pożyczka pożyczyła mi tak bardzo potrzebne pieniądze. Dzięki temu rozwiązałam kilka poważnych problemów. Nasza Pożyczka to pożyczki na najwyższym poziomie” - Maria
 • „Przygotowywałem się do wyjazdu, a tu nagle awaria samochodu. Dobrze, że jest Nasza Pożyczka. Pożyczkę otrzymałem od ręki i szybko spłaciłem. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.” - Olek
 • „Dobrze, że na nich trafiłam. Sprawę załatwiłam jednego dnia, a za pieniądze mogłam opłacić remont.” - Janina

Jak wziąć pożyczkę w Nasza Pożyczka krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki
 2. Poczekaj na ocenę zdolności kredytowej
 3. Wybierz miejsce i czas dostarczenia pieniędzy

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Nasza Pożyczka:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby ubiegać się o wsparcie finansowe w Naszej Pożyczce, wystarczy posiadać polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania, mieć udokumentowany dochód, posiadać dowód osobisty i mieścić się w przedziale wiekowym 18 – 80 lat. Pierwszym krokiem do wnioskowania o wsparcie finansowe jest wypełnienie odpowiedniego formularza, a następnie oczekiwanie na telefon od konsultanta, który zaproponuje nam odpowiednią ofertę i umówi się z nami na spotkanie.

Warto zauważyć, że Nasza Pożyczka w przeciwieństwie do większości firm pożyczkowych nie sprawdza danych w bazach KRD, ERIF i BIG. Do oceny i weryfikacji naszej zdolności kredytowej wystarczą firmie informacje, które podamy w czasie rozmowy z doradcą, a także dokumenty przedstawione w czasie zawierania umowy.  Jeśli w czasie procesu okaże się, że podaliśmy nieprawdziwe lub rozbieżne dane, pożyczka nie zostanie nam przyznana. Decyzję o udzieleniu nam wsparcia finansowego poznamy już w czasie rozmowy z doradcą.

Nasza Pożyczka nie blokuje nowym klientom dostępu do wysokich kwot pożyczek – już za pierwszym razem możemy wnioskować o maksymalną dostępną sumę 2000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Za udzielenie pożyczki nie są pobierane żadne wstępne opłaty, pożyczkodawca nie będzie od nas także wymagał dodatkowych zabezpieczeń. Jeśli posiadamy zobowiązania w innych instytucjach finansowych, ale terminowo je spłacamy, nie będziemy mieli problemu z uzyskaniem pożyczki. Nasza Pożyczka udziela wsparcia finansowego także osobom z zajęciem komorniczym. Jeśli pojawią się problemy ze spłatą, powinniśmy natychmiast skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i wspólnie znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Istnieje także możliwość spłaty pożyczki z wyprzedzeniem – w tym przypadku zapłacimy odpowiednio zmniejszoną kwotę. Nasza Pożyczka to doskonała propozycja dla osób, którym przy wnioskowaniu o wsparcie finansowe zależy na uniknięciu skomplikowanych formalności. Propozycja firmy może także zainteresować osoby, które ze względu na złą historię kredytową mają problem z otrzymaniem pożyczki gdzie indziej. Firma weryfikuje klientów przez telefon, weryfikacja nie wymagając przelewu z konta.


Rodzaje pożyczek w Nasza Pożyczka

Oferta firmy Nasza Pożyczka:

Nasza Pożyczka proponuje swoim klientom szybkie pożyczki na kwotę do 2000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Już za pierwszym razem możemy wnioskować o kwotę maksymalną. Aby starać się o pożyczkę u tego pożyczkodawcy, powinniśmy mieścić się w przedziale wiekowym 18 – 80 lat, posiadać dowód osobisty, mieć udokumentowany dochód i stałe miejsce zamieszkania. Nasza Pożyczka gwarantuje wygodne warunki udzielania pożyczek – ocena wniosku odbywa się w czasie rozmowy z doradcą firmy, firma nie sprawdza baz dłużników. Posiadanie zobowiązań w innych instytucjach finansowych nie jest przeszkodą w staraniu się o pożyczkę w firmie. Na pożyczkę w Naszej Pożyczce mogą ponadto liczyć osoby z zajęciem komorniczym. Za udzielenie pożyczki nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty, a całe zobowiązanie można także spłacić z wyprzedzeniem – wtedy kwota będzie odpowiednio zmniejszona.

W trakcie starania się o pożyczkę powinniśmy zwrócić uwagę na poprawność danych, które przedstawiamy w czasie rozmowy z doradcą i w czasie zawierana umowy. Jeśli nie będą tożsame, możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki. 

Pożyczki w Naszej Pożyczce szczególnie cenią osoby, które w innych instytucjach miałyby problem z uzyskaniem wsparcia finansowego. Wnioskowanie o pożyczkę jest maksymalnie ułatwione. W razie problemów ze spłatą możemy liczyć na radę i wsparcie konsultantów firmy. Nasza Pożyczka to wygodne pożyczanie na jasnych zasadach.


Nasza Pożyczka - koszty

24 miesięcy
500 zł -
7000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Nasza Pożyczka - reklama

Nasza Pożyczka - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5000
KRS
0000619712
NIP
7010579063
REGON
364527142

Dane kontaktowe:

Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o. o.

Williama Heerleina Lindleya 16
02-013 Warszawa

e-mail:

telefon:

www: www.naszapozyczka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

09:00 - 17:00

Konta bankowe:

vwbank plusbank

Wypełnij wniosek

Opis produktu Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o. o. Firma współpracuje także z Daiglob Sp. z o. o. Nasza Pożyczka specjalizuje się w szybkich pożyczkach udzielanych bez zbędnych formalności. Aby starać się o pieniądze w Naszej Pożyczce, wystarczy wypełnić krótki wniosek i oczekiwać na telefon od doradcy firmy. Dużym udogodnieniem jest fakt, że ocena naszej zdolności kredytowej jest wydawana już na etapie rozmowy – od razu będziemy zatem wiedzieli, czy otrzymamy wsparcie finansowe, czy nie. Firma nie sprawdza baz dłużników i bierze pod uwagę także potrzeby finansowe osób z zajęciem komorniczym. O pożyczkę w firmie może się zatem ubiegać każdy.

Nasza Pożyczka to obecnie tysiące zadowolonych klientów i grupa ta ciągle się powiększa. Łatwość wnioskowania o pożyczkę, minimalne formalności i brak kontroli baz ERIF, BIG i KRD niewątpliwie wpływa na pozytywny odbiór pożyczkodawcy wśród klientów. W Naszej Pożyczce każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Nasza Pożyczka to szybkie wsparcie finansowe zawsze wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujesz – szybko, bez zbędnych utrudnień, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta.


Wady i zalety oferty Nasza Pożyczka:

Zalety:

 • Ocena zdolności kredytowej podejmowana już na etapie rozmowy
 • Minimum formalności, do wypełnienia jedynie prosty wniosek
 • Brak kontroli baz KRD, ERIF i BIG
 • Niska dolna i wysoka górna granica wieku (18-80 lat)
 • Pożyczki udzielane także osobom z zajęciem komorniczym

Wady:

 • Krótkie godziny pracy
 • Wysokie koszty pożyczki

Wady i zalety oferty Nasza Pożyczka podsumowanie

Nasza Pożyczka to ceniony pożyczkodawca udzielający wsparcia finansowego przy minimalnych formalnościach. Wystarczy wypełnić krótki wniosek i ustalić szczegóły z doradcą, a następnie czekać na pieniądze. W Naszej Pożyczce o wsparcie finansowe może się ubiegać każdy. Posiadanie zobowiązań w innych instytucjach finansowych nie będzie przeszkodą na drodze starania się o pożyczkę. Nasza Pożyczka udziela pożyczek także osobom posiadającym zajęcie komornicze. Zastanawiając się nad złożeniem wniosku o pożyczkę u tego pożyczkodawcy, warto wziąć pod uwagę wszystkie wady i zalety oferty, a także porównać ją z innymi dostępnymi na rynku instytucji pozabankowych. W ten sposób będziemy pewni, że dokonaliśmy najlepszego wyboru.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Nasza Pożyczka

######## ##   ## ######  ##  ## ######## 
##   ## ##   ## ##  ##  ## ##    ## 
##   ## ##   ## ##     ####    ##  
######## ##   ## ##  ####  ##    ##  
##    ##   ## ##  ##   ##   ##   
##    ##   ## ##  ##   ##   ##   
##     #######  ######   ##  ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Bartek 2017-06-23 15:29:58 #962
super cennnik, super obsługa i super tempo pracy. super.
Mumbaj 2017-02-04 20:44:14 #538
Nie ma problemu z przyznaniem pożyczki, nawet w maksymalnej kwocie przy pierwszy podejściu- i to mi sie w nich podoba. Do tego jest miło i przyjemnie.
Ernest 2016-11-21 21:26:13 #387
Bardzo wysokie kwoty pożyczek i długi okres spłaty i co najważniejsze- nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki nawet w ww maksymalnej kwocie.
Artur 2016-10-14 21:34:58 #180
Oferta bardzo dobra. Bardzo przejrzysta, z czytelnym cennikiem! Do tego firma nie sprawdza klientów w bazach danych, a formalności są ograniczone do minimum. Jak na pożyczkę ratalna na serio SUPER!
kazik 2016-09-19 21:50:32 #78
oferta jest przednia. warto
Konan 2016-09-06 17:30:55 #57
Nie sprawdzają w bazach danych? Czyli strzał w 10! Dobra firma!!!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania