PożyczkaOK

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 49700
Okres pożyczki 10 mies.

Koszty pożyczki w PożyczkaOK

Kwota: 70000 zł
Czas: 12 mies.
Rata: 5933.67 zł
RRSO: 34.97 %
Do spłaty: 71204 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 150000 zł. Minimalne RRSO: 24.25%, maksymalne RRSO: 235.01%. Okres pożyczki to 0-24 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 106 zł, RRSO wynosi 235.01 %. Całkowita kwota do spłaty 1106 zł


PożyczkaOK pomoże nam w mniejszych i większych problemach finansowych, dzięki oferowanym przez nią pożyczkom ratalnym. Maksymalna kwota sięgająca 7000 zł, pozwoli pokryć niespodziewane wydatki.

 • Klienci doceniają ofertę PożyczkaOk. Dużym plusem jest dla nich innowacyjność i szybka odpowiedź w sprawie złożonego wniosku.
 • PożyczkaOK oferuje nieskomplikowany proces pożyczania. Umowę dostarczy nam kurier, który dokona również weryfikacji tożsamości.
 • W ofercie PożyczkaOK znajdują się pożyczki ratalne, których spłatę można rozłożyć nawet na 30 dogodnych rat.
 • Przez serwis PożyczkaOK można złożyć wniosek w SMS Kredyt Sp. z o.o. Firma działa na rynku już od 2007 roku i jest ceniona przez klientów.
 • Zaletą PożyczkaOK jest bez wątpienia długi okres kredytowania. Niestety, o pożyczkę można aplikować dopiero po 25 roku życia.

PożyczkaOK opinie

Opinie dotyczące PożyczkaOK.pl nakłaniają do wzięcia pożyczki. Są pozytywne, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje jasne i przejrzyste warunki umowy. Wygodne raty i działanie zgodnie z zasadami określanymi przez prawo sprawia, że ludzie chętnie korzystają z oferty firmy.

 • PożyczkaOk jest bardzo dobrą firmą pożyczkową, która udziela pożyczek online na bardzo dobrych zasadach!!! Natychmiastowe wypłaty i rewelacyjne podejście do klienta, za małe pieniądze! POLECAM! - Suzi
 • Najbardziej OK ze wszytskich firm pożyczkowych dostępnych na rynku! Oferta jest świetna i gorąco ją polecam. - David
 • Dlugi okres spłaty, wysoka kwota, przejrzysta strona, miła obsługa i przystępny cennik- jest dobrze! - Robby

 

więcej opinii

Wady i zalety oferty PożyczkaOK:

Zalety:

 • Formalności ograniczone do minimum
 • Pożyczka bez zastawów i poręczeń
 • Pożyczka ratalna w wysokiej kwocie do 7000 zł
 • 30-miesięczny okres spłaty pożyczki
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

Wady:

 • Wysoka dolna granica wieku – 25 lat
 • Konieczność posiadania udokumentowanego źródła dochodu
 • Biuro Obsługi Klienta nie pracuje w weekendy
 • Brak możliwości wydłużenia terminu spłaty.

Wady i zalety oferty PożyczkaOK podsumowanie

Opinie o PożyczkaOK.pl są pozytywne, dlatego niejedna osoba decyduje się na skorzystanie z oferty, którą przedstawia pożyczkodawca. Pożyczki ratalne cieszą się dzisiaj powodzeniem i warto z nich korzystać, jeśli tylko potrzebny jest zastrzyk gotówki. Wygodne, mniejsze raty jest o wiele prościej spłacić, ponieważ nie są obciążeniem dla finansów. Pozwalają normalnie funkcjonować, kiedy tylko rozważnie rozplanujemy budżet. Jak w każdej ofercie pożyczkowej trzeba też liczyć się z minusami, które jednak nie powinny zniechęcić nas do podpisania umowy.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w PożyczkaOK krok po kroku:

 1. Wypełnienie wniosku wraz z wyborem kwoty i terminu spłaty
 2. Decyzja przesyłana SMSem
 3. Dostarczenie umowy przez kuriera
 4. Przelew pieniędzy
 5. Terminowe spłacanie rat.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w PożyczkaOK:

Wiek od 25 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

PożyczkaOK.pl nie stawia przed pożyczkobiorcą trudnych do wypełnienia formalności. Tak jak w przypadku każdej umowy, na początek należy zdecydować się, jaka suma będzie potrzebna oraz w jakim okresie planowana jest jej spłata. Klient może wziąć maksymalnie 5000 zł lub aż 7000 zł, które zobowiązuje się oddać minimum w ciągu 6, maksimum zaś w ciągu 30 miesięcy. Po wyborze szczegółów pożyczki uzupełnia podstawowe dane na swój temat, tzn. imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, e-mail, stan cywilny oraz sposób odbioru gotówki. Potem konieczne jest określenie swojej zdolności kredytowej na podstawie dochodów i comiesięcznych zobowiązań. Należy także podać miejsce swojego zatrudnienia oraz obejmowane stanowisko wraz z dniem, kiedy otrzymywane jest wynagrodzenie. Dane są przetwarzane zgodnie z zasadami prawnymi, dlatego nie trzeba się obawiać o ich bezpieczeństwo.

W następnym kroku pożyczkodawca dokonuje oceny ryzyka, na podstawie której może klientowi przyznać bądź odmówić udzielenia pożyczki. Odpowiedź jest niezwłocznie przesyłana w wiadomości SMS-owej, a umowa wraz z harmonogramem będzie dostarczona e-mailem.

Umowa w wersji papierowej przekazywana jest przez kuriera. Należy ją podpisać, aby dopełnić wszystkich formalności, a następnie oddać kurierowi, aby mógł wręczyć dokumenty pożyczkodawcy. Ten dokonuje przelewu w sposób wybrany przez klienta, najczęściej na konto bankowe. Można jednak wybrać również opcję odbioru gotówki w jednej z placówek Poczty Polskiej bądź w oddziale banku.

W razie pytań PożyczkaOK.pl zaprasza do kontaktu przez formularz udostępniony na stronie internetowej. Konsultanci odpowiadają na wszelkie pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 – przed zdecydowaniem się na pożyczkę można więc zasięgnąć ich porady. Warto rozwiać rodzące się w głowie wątpliwości bądź sprawdzić odpowiedzi na nurtujące kwestie na portalu – ułatwia to zakładka „pytania i odpowiedzi”. Wnioski można składać bez względu na porę dnia, także w weekendy.


Rodzaje pożyczek w PożyczkaOK

Oferta PożyczkaOK.pl:

·         Pożyczka na raty

PożyczkaOK.pl specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Pozwalają one wygodnie spłacać zapożyczoną sumę bez niepotrzebnych nerwów związanych z jednorazowym oddawaniem całej kwoty. Wygodne i bezpieczne raty są najlepszą opcją dla osób, które nie chcą nadwyrężać budżetu, a jednocześnie potrzebują zastrzyku pieniędzy na niespodziewane wydatki. Pożyczkodawca oferuje 5000 zł, a nawet 7000 zł, które można oddać w ciągu od 6 do 30 miesięcy.

Najważniejsza w przypadku pobranej pożyczki jest naturalnie terminowa spłata, która chroni przed wpisem do rejestru dłużników oraz pozwala bez żadnych problemów wziąć kolejne zobowiązanie. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczkodawca musi zaksięgować na koncie ostatnią wpłatę, dopiero wtedy warto wypełnić wniosek.

PożyczkaOK.pl daje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, tym samym zmniejszając związane z nią koszty.  Niestety nie jest możliwe przedłużenie terminu spłaty zobowiązania, dlatego należy dokładnie przemyśleć, na jaki okres wziąć pożyczkę. Krótszy nie zawsze jest korzystniejszy - rata jest wtedy wyższa i powoduje więcej nerwów, kiedy zbliża się ostateczny termin spłaty.

O pożyczkę mogą starać się osoby będące w wieku od 25 do 80 lat. Należy posiadać dowód osobisty, rachunek bankowy, numer PESEL, a także stały oraz udokumentowany dochód, bez którego nie będzie możliwe uzyskanie pozytywnej oceny ryzyka, a tym samym otrzymanie pożyczki. Ponadto trzeba mieć stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz co oczywiste – zawrzeć umowę z PożyczkaOK.pl. Po nowelizacji ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym.


PożyczkaOK - koszty

6miesięcy 12miesięcy 24miesięcy
1000zł 136 zł 172 zł -
1500zł - 258 zł -
2000zł - 344 zł 488 zł
10000zł - 1720 zł -
20000zł - 3440 zł -
25000zł - 4300 zł -
30000zł 4080 zł - -
60000zł 8160 zł - -
70000zł 952 zł 1204 zł 1708 zł
100000zł - 17200 zł -
150000zł - 2580 zł 36600 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

PożyczkaOK - reklama

PożyczkaOK - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000610035
NIP
8971731029
REGON
020558301

Dane kontaktowe:

SMS Kredyt Sp. z o. o.

Św. Mikołaja8-11
50-125 Wrocław

e-mail: info@pozyczkaok.pl

telefon: 611 100 414

www: pozyczkaok.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek 8:00-18:00

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpekaopkobpdnbnordmilleniumbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheideameritumraiffeisenbluecashcreditagricoletoyotavwbankplusbank

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu PożyczkaOK

PożyczkaOK.pl jest serwisem internetowym udzielającym szybkich i wygodnych pożyczek ratalnych. Wysokie kwoty do 5000 zł oraz 7000 zł pozwalają zapomnieć o problemach z finansami i zrealizować plany, których dotąd nie można było urzeczywistnić z racji niewystarczających dochodów. Pożyczkodawca gwarantuje 30-miesięczy okres spłaty i bezpieczne warunki, dlatego nie trzeba mieć żadnych obaw przed podpisaniem umowy. W razie jakichkolwiek problemów od poniedziałku do piątku można się kontaktować z życzliwymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie nasze pytania i udzielą nam rady. Pożyczając w PożyczkaOK możemy czuć się bezpiecznie.

Serwis PożyczkaOK.pl to także możliwość złożenia wniosku w SMS Kredyt Sp. z o.o. SMS Kredyt to jedna z firm, która najdłużej działa na polskim rynku finansowym, a dokładniej od 2007 roku, pomagając ludziom w kryzysowych sytuacjach. Udziela nie tylko pożyczek internetowych, ale również pożyczek przez SMS i telefon, a także tych tradycyjnych – w biurach kredytowych na terenie całego kraju. W 2011 roku firma została notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.


Dodaj opinię o PożyczkaOK

##   ## ##  ## ######  ######## ###### 
## ## ## ## ## ##  ## ##    ##  ## 
## ## ##  ####  ##    ##    ##    
## ## ##  ##  ##  #### ######  ###### 
## ## ##  ##  ##  ## ##       ## 
## ## ##  ##  ##  ## ##    ##  ## 
 ### ###   ##   ######  ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o PożyczkaOK

Opinia o PożyczkaOK od Suzi 2021-02-22 09:23:50 #5646
PożyczkaOk jest bardzo dobrą firmą pożyczkową, która udziela pożyczek online na bardzo dobrych zasadach!!! Natychmiastowe wypłaty i rewelacyjne podejście do klienta, za małe pieniądze! POLECAM!
Odpowiedz
Opinia o PożyczkaOK od David 2020-10-21 22:30:43 #5025
Najbardziej OK ze wszytskich firm pożyczkowych dostępnych na rynku! Oferta jest świetna i gorąco ją polecam.
Odpowiedz
Opinia o PożyczkaOK od Robby 2017-02-09 15:02:53 #558
Dlugi okres spłaty, wysoka kwota, przejrzysta strona, miła obsługa i przystępny cennik- jest dobrze!
Odpowiedz
Opinia o PożyczkaOK od Sony 2016-10-26 22:04:46 #264
Zdecydowałem się na pożyczkę w wysokości 2500 zł na okres 10 miesięcy. Sprawdzałem ile bedzie mnie to kosztowało, porownywałem- u rekordzistów miesięczna rata wynosiła ponad 400 zł! W pożyczkaOk rata wynosi mnie 175 zł. Jest najniższa ze wszytskich na rynku! TANIO! Bardzo tanio i przyjemnie!
Odpowiedz
Opinia o PożyczkaOK od Johny D. 2016-10-08 20:07:30 #104
Panie i Panowie. Ogłaszam zwyciezce najlepszej firmy pożyczkowej w Polsce! najlepszej bo NAJTAŃSZEJ! Firma działa sprawnie i bez zarzutów. Najlepsza oferta w Polsce. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o PożyczkaOK od Piotrek 2016-09-06 14:32:31 #47
Formalności jest tyle, że prawie ich nie ma:) Nie potrzeba żadnych zaświadczeń, dowodów wpłat, historii przelewów czy stanu kąta czy poręczeń- dosłownie nic. Wniosek tak krótki i tylko podstawowe informacje są wymagane. Super! A co najważniejsze- niskie raty!!! Warto!
Odpowiedz

Zobacz także:

Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Nexu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania