Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek online. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadzę, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Doradcy Finansowego, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest brak kontroli rejestru BIK – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

pkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd bik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Doradcy finansowi Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Dokładają starań, żeby każdy wniosek był rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 doradców finansowych.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Oprócz tego firma nie sprawdza rejestru BIK – dzięki temu o pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które w innych instytucjach nie mogłyby liczyć na finansowe wsparcie. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Brak weryfikacji BIK
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit nie kontroluje baz BIK. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

######## #### ######## #### ######## 
  ##   ##   ##   ## ##   ## 
  ##   ##   ##   ## ##   ## 
  ##   ##   ##   ## ##   ## 
  ##   ##   ##   ## ##   ## 
  ##   ##   ##   ## ##   ## 
  ##  ####  ##  #### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Magda 2018-02-21 08:41:24 #1647
Bez zastanowienia mogę przyznać, że Profi Credit to bardzo uczciwa firma. Wzięłam dość dużą pożyczkę, spłaciłam w 2 lata. Oprocentowanie moim zdaniem jest ok. Dużym plusem jest minimum formalności.
comper 2018-02-20 21:24:02 #1643
Mogę polecić profi credit bo udzielają pożyczek do 25 tysięcy bez zbędbych formalności i szybko. Mnie zależało właśnie na kwocie nie wiele niższej,gdyż chciałem kupić samochód rodzinny. Polecam bo warunki pożyczki są ok, w sumie nawet spodziewałem się że będą bardzo odbiegać od moich założeń jednak myliłem się jednoczesnie przekonując do pożyczek poza bankiem.
Edytka 2018-02-14 20:16:32 #1627
Musiałam opłacić wycieczkę syna na zieloną szkołę. Profi credit miało dobre opinie więc się skusiłam, jestem od tamtej pory ich stałym klientem, gdy potrzebuje gotówki, już 3 razy miałam z nimi przyjemność współpracować.
Radek 2018-02-13 19:49:22 #1623
Powiem Wam tak jak człowiek w potrzebie to się wszystkiego chwyci, ja byłem przeciwnikiem takich chwilówek,jednak się skusiłem by marzenie spełnić.Jestem zdania że jak już wybierać to najlepsze i takie jest Profi Credit, wszystko mi jasno wyjasnili, wytłumaczyli a oferta była naprawdę dobra.
kLAUDIA.SML 2018-02-02 09:22:45 #1598
ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!! MOJA POŻYCZKA WYNOSIŁA 4000ZŁ, A TERAZ BEZ NAKAZU ZAPŁATY PRZYSZŁO PISMO OD KOMORNIKA NA KWOTE 8000ZŁ NIE LICZĄC TEGO ŻE ZAPŁACIŁAM IM JUŻ 7500ZŁ CO ŁĄCZNIE WYNOSI 15500! NIE POLECAM, LUDZIE NIE DAJCIE SIE WROBIĆ!!! PROFI CREDIT TO ZŁODZIEJE!
KAMILA 2018-01-31 20:53:13 #1596
NIE POLECAM !!!! Jesli potrzebujecie szybkiej kasy idzcie do providenta albo innej chwilówki! Profi credit to bandyci! Jesli spóźnisz się z ratą - wydzwaniają po 1000 razy dziennie. A sytuacje są różne...życie. Nachodzą w domu! Non stop i grożą! Dodatkowo - naklejają na drzwi kartke "DŁUŻNIKU!!! WINDYKACJA CIE SCIGA" dokładnie tak! WSTYD I PATOLOGIA! Bo ludzie mają różne problemy z życiem ale i z płynnością finansową. Tu nie ma gadki! Nie wierzcie w te sztuczne komentarze kupione przez tą firmę. Ja tez się naciełam na to! Płaciłam zawsze w terminie. Raz mi się noga obsunęła a tu takie bandyctwo! NIE POLECAM NIGDY!!!! Chyba, że ktos lubi ekstremalne sytuacje i uwielbia jak mu się zawał zbliza :-(
Barbara B. 2018-01-29 11:29:44 #1591
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.. gdybym sama brała je pod uwagę, to nigdy nie spełniłabym swoich marzeń. Profi Credit jako jedyne udzieliło mi kredytu, mimo że pracuję na umowę zlecenie. Konsultant wyjaśnił mi wszystkie kwestie, zresztą umowę mamy czarno na białym i wiemy co podpisujemy. Ja osobiście polecam!
Monka 2018-01-26 14:34:42 #1588
Gdy szliśmy na wesele do kuzynki nie mieliśmy pieniążków, nie ukrywam że ślub był zaskoczeniem. Wzięliśmy świetną pożyczkę z Profi Credit, oni w sumie najszybciej oddzwonili nam z decyzją i jak się potem okazało zaproponowali nam najlepsze warunki.
Alana 2018-01-26 14:34:09 #1587
Gdy mojemu mężowi podwinęła się noga w jednym zleceniu i nie był wypłacalny pracownikom, to właśnie Profi Credit wyciągnęło do niego rękę. Udzielili mu pożyczki dzięki czemu mógł zachować płynność finansową.
Marcelina 2018-01-26 13:47:38 #1586
Potrzebowałam pieniędzy na zorganizowanie 50tych urodzin mojego męża. Profi Credit bardzo mnie wparło udzielając mi pożyczki, mają naprawdę godne warunki, sama byłam zaskoczona podejściem i zasadami którymi się kierują. Profesjonalna firma.
P.Zjawiony 2018-01-26 07:24:41 #1585
Uważam, że Profi Credit ma do zaoferowania bardzo dobre warunki, dogodny czas spłaty oraz co najważniejsze – minimum formalności. Ja sama wzięłam u nich pożyczkę, spłaciłam ją bez żadnego problemu. Mogę każdemu polecić.
Agata 2018-01-26 07:20:02 #1584
Wszystko na plus. Od pierwszego kontaktu z konsultantem, a aż po ostatnią ratę spłaty pożyczki. Każdego klienta traktują indywidualnie, poświęcą tyle czasu ile to jest potrzebne. Jestem bardzo usatysfakcjonowana tym kontaktem, ponadto pieniądze bardzo szybko pojawily się na moim koncie.
Gosia Kardusek 2018-01-25 12:29:14 #1582
Zawsze stroniłam od pożyczek, jednak kiedy straciłam pracę i zatrudniłam się w innej firmie na umowę zlecenie, potrzebowałam szybkiej gotówki. Polecono mi Profi Credit za co jestem wdzięczna! Moja umowa zlecenie nie była dla nich problemem, wyciągnęli pomocną dłoń w moją stronę. To nie tylko rzetelna firma, ale także dobrzy ludzie.
lodowiec 2018-01-24 22:14:15 #1578
Rzetelna firma, mają świetne zasady udzielania pożyczek, bardzo szybko dają decyzje zwrotną, wstępną przez telefon. Można im zaufać.
Marzena 2018-01-24 10:20:05 #1576
Proces ubiegania się o pożyczkę w Profi Credit jest szybki i mało skomplikowany, co jest dla mnie wielką zaletą. Pieniądze na koncie pojawiają się w bardzo szybkim czasie. Także sami pracownicy zawsze służą pomocą.
Iwona 2018-01-23 09:44:21 #1573
Dla mnie Profi Credit, to uczciwa firma. Zresztą, wszystko zapisane jest w umowie którą podpisujemy. Nie tylko w PC, ale przy każdej innej pożyczce ważna jest spłata na czas. Ja pożyczylam 3.000 tys i spłaciłam je bardzo szybko. Zamierzam wziąć kolejną pożyczkę.
nati 2018-01-22 14:43:09 #1571
uwaga , uwaga to firma która wprowadza klienta w ogromne długi ,czytajcie dokładnie całą umowę
Marcin Krupiński 2018-01-21 19:06:30 #1570
Firma jak najbardziej profesjonalna. Zawsze można liczyć na pomoc przez infolinie. Pracownicy w oddziale również profesjonalnie podchodzą do klienta. Pożyczki szybkie, a termin spłaty dopasowany do nas.
GosiaQ 2017-12-30 17:18:47 #1516
Za każdym razem po spłacie jestem tak samo zadowolona jak przy pierwszej pożyczce. Polecam bo to uczciwa firma.
nati 2018-01-22 14:45:58 #1572
ha ha to chyba pisał pracownik Profi
AsiaStasia 2017-12-29 22:53:50 #1515
Jeżeli myślicie o pożyczce u nich to ja mogę Wam powiedzieć, że u mnie się dobrze sprawdziła. Warto sobie sprawdzić ofertę pod kątem swoich wymagań. Moje spełniała i byłam zadowolona.
Paweł 2017-12-28 14:37:27 #1511
W oddziale wszyscy są mega mili i profesjonalnie podchodzą do tematu. gdy miałem pytania bez problemu mi na nie odpowiedzieli. Generalnie miło wspominam ich pożyczki.
Szymek 2017-12-27 19:53:45 #1509
Super pożyczka na dobrych warunkach. Brałem na 12 miesięcy i bez problemu spłaciłem wszystko w terminie.
Lena 2017-12-27 19:51:48 #1508
Bardzo dobrze wspominam pożyczki w tej firmie. Kilka razy pożyczałam u nich różne sumy pieniędzy i za każdym razem wszystko było okey.
Kamil 2017-12-27 19:45:41 #1507
Dla mnie to jedna z lepszych pożyczek na rynku. Sprawdziłem ich na prawdę wiele i z tą zostałem na dłużej. Zawsze gdy hajs jest potrzebny na już to zaglądam właśnie do nich.
Donia 2017-12-18 18:40:39 #1486
Myślę, że jak na pożyczkę ma dobre warunki. Wiadome jest to, że pożyczka zawsze jest nieco droższa od kredytu jednak łatwiej ją można dostać. Ja jestem zadowolona z ich usług i na pewno jeszcze z nich skorzystam
Aniela 2017-12-15 21:10:24 #1480
W zeszłym roku brałam tam pożyczkę na święta. Nie była to duża kwota i wzięłam rozłożyłam raty na 6 miesięcy Nie miałam problemów ze spłatą wszystko przebiegło tak jak powinno. Ja byłam zadowolona i myślę czy w tym roku też nie wziąć pożyczki :)
Ninus 2017-11-30 00:14:39 #1453
Firmę dobrze znam i lubię. Pożyczałam tam wiele razy i na pewno jeszcze tam wrócę. Dla mnie ich oferta jest uczciwa i konkretna dlatego często tam wracam.
Arek 2017-11-30 00:13:43 #1452
Mogę powiedzieć, że jestem mega zadowolony z pożyczek wziętych w tym miejscu. Myślę, że jeszcze nie raz- nie dwa zajrzę do nich po pożyczkę. Zawsze profesjonalna obsługa, szybkie rozpatrywanie wniosku no i ekspresowa kasa na koncie.
Sylwia 2017-11-28 23:44:10 #1449
Jeśli szukasz pożyczki, którą otrzymasz w miarę szybko to profi credit się sprawdzi świetnie. Mnie raz uratowała z opresji. Ogólnie fajne jest to, że pożyczając u nich kilka razy zawsze biorą to pod uwagę i starają się zaproponować lepszą ofertę :)
Artek 2017-11-28 19:37:36 #1448
Ciężko było mnie przekonać do pożyczek pozabankowych jednak gdy raz spróbowałem w profi credit tak teraz pożyczam tam gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jestem mega zadowolony z jakości ich usług :)
Krzysiek 2017-11-28 19:33:45 #1447
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez profi credit. Po pierwsze profesjonalizm, po drugie wygoda, po trzecie dogodny czas spłaty. Ja jestem bardzo zadowolony.
Marlena Lech 2017-11-28 18:55:50 #1446
Nie wiem ile razy już pożyczałam u nich jednak zawsze tam wracam co świadczy o tym, że jestem zadowolona z ich usług. Na prawdo warto wziąć sobie ich ofertę pod uwagę.
Martyna 2017-11-24 18:33:33 #1437
Mają na prawdę dogodne warunki. Mało formalności, długi okres kredytowania no i oczywiście możliwość złożenia wniosku online. To są czynniki za które bardzo lubię ich pożyczki.
korddian 2017-11-24 18:21:09 #1436
Dobra pożyczka na dogodnych warunkach. Dla mnie najważniejsze było to by dopasować sobie okres spłaty do swoich możliwości. Tutaj taka możliwość jest i okres spłaty może wynosić nawet do 36 miesięcy jeżeli tego potrzebujecie :)
Moniczka 2017-11-23 22:10:29 #1434
Idą święta i ja już myślę czy nie wziąć po raz kolejny pożyczki w profi credit. Brałam już tam wiele razy kasę i zawsze było w porządku. Muszę zobaczyć jak stoją moje oszczędności i zadecyduję czy jest mi potrzebna czy też nie :)
BasiaZimna 2017-11-12 21:12:02 #1400
Uważam, że to jedna z lepszych pożyczek jakie do tej pory wzięłam. Dogodne warunki i bezproblemowa spłata. Idą święta więc już myślę o małej pożyczce właśnie w profi credit
Ewa 2017-11-12 21:08:54 #1399
Jeżeli potrzebujecie dość szybko pieniążki to polecam przyjrzeć się bliżej ofercie profi credit bo moim zdaniem jest bardzo fajna. Brałam u nich pożyczki kilka razy i na prawdę dobrze się spisały polecam!
Tamara 2017-11-11 17:47:32 #1397
Dobra pożyczka na przystępnych warunkach. Przyznawalność jest u nich bardzo duża i na pożyczkę ma szansę nawet osoba na rencie czy też pracująca na umowę zlecenie. Myślę, że warto ją brać pod uwagę.
Jania 2017-11-11 17:40:43 #1395
Uważam, że pożyczka jest na prawdę w porządku. Brałam tam pożyczkę wiele razy i ani razu się nie zawiodłam. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę :)
Kasia Jankowska 2017-11-10 22:39:37 #1394
Miła i profesjonalna obsługa- do tego szybka pożyczka. Jest to jedna z szybszych pożyczek jakie udało mi się dostać. Spłaciłam ją dość szybko i wiem, ze do nich wrócę.
Kalinka W 2017-11-10 21:34:45 #1393
Nikt nie lubi pożyczać bo jest to spore zobowiązanie. Jednak jeżeli musicie to zrobić warto stawiać na sprawdzone miejsca. U mnie dobrze sprawdziła się pożyczka w profi credit i mogę ją szczerze polecić.
BeataK 2017-10-30 19:06:51 #1360
Zdecydowanie polecam ich pożyczki bo mają fajną ofertę i wygodną formę składania wniosków. Można to zrobić przez internet lub w oddziale- jak komu wygodnie. Jak dla mnie to wygodne rozwiązanie bo nie zawsze mam czas na to by pójść do oddziału.
Igor H 2017-10-30 18:14:00 #1359
Miałem styczność z tą firmą wiele razy i za każdym było w porządku. Szybko otrzymałem potrzebną mi pożyczkę i bez problemu spłacałem. zazwyczaj brałem ja na 8-10 miesięcy bo nie były to duże kwoty.
Jacek 2017-10-28 11:06:36 #1353
Dobrze, ze u nich jest "Twój pakiet" bo niestety zdarzyło się tak, że nie miałem jak wpłacić raty bo wypadła masa rzeczy. Dzięki temu, że go wziąłem bo dzięki temu mogłem sobie odroczyć termin spłaty. To na prawdę świetna opcja.
Klaudiusz 2017-10-28 01:40:11 #1352
Dość szybko można u nich wszystko załatwić. Zaletą jest na pewno minimalna ilość formalności i długi czas kredytowania. Ja akuratnie wykorzystałem go w pełni jednak jeżeli ktoś potrzebuje to jest aż do 36 miesięcy.
Mirek 2017-10-26 21:15:26 #1344
Moim zdaniem ich oferta jest bardzo ciekawa i warto się jej przyjrzeć.Brałem u nich pożyczkę na samochód. Było to jakieś 2 500 zł. Nie jest to dużo jednak ze względu na średnie zarobki rozłożyłem to na 14 miesięcy. Szybko ją dostałem i nawet nie wiem kiedy spłaciłem. Zdecydowanie polecam.
Domi 2017-10-13 20:31:45 #1292
Ja pożyczałam tam dość dawno, ale myślę że nic się nie zmieniło. Dla mnie pożyczka u nich była bardzo korzystna, ponieważ w innych miejscach na decyzje musiałabym za długo czekać, a i tak nie dostałbym tyle ile bym chciała. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług :)
Zuzka 2017-09-27 12:36:56 #1235
Pozytywnie- chociaż czas oczekiwania na pineiądze moglby byc krótszy.
jona 2017-08-31 11:34:02 #1151
Pożyczałem pilnie na ślub bo bank nie chciał mi udzielić pożyczki, a trzeba było dać zaliczki, po weselu sobie na spokojnie to spłacę a póki co nie ma żadnych problemów.
lencia 2017-08-30 21:17:15 #1150
Jak dla mnie świetna pożyczka. Musiałam kilka rzeczy opłacić wcześniej niż planowałam dlatego pożyczka była nieunikniona . Zależało mi na czasie więc szukała czegoś co szybko dostanę. Proficredit sprawdziła się idealnie -formularz wypełniłam przez internet, a decyzję dostałam przez telefon i pieniążki szybko były na koncie. Spłatę rozłożyłam na 6 miesięcy jednak wiem, że można to zrobić aż na 36 miesięcy.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania

2.0