Profi Credit

Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadze, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Przedstawiciela, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest indywidualne rozpatrywanie wniosku – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Przedstawiciele Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Każdy wniosek zawsze jest rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 przedstawicieli.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Niższe RRSO niż w innych instytucjach pozabankowych
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit analizuje indywidualnie każdy wniosek. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Profi Credit

##   ## ##  ## ######## ##  ## ##  ## 
###  ### ## ## ##    ## ## ###  ## 
#### ####  ####  ##     ####  #### ## 
## ### ##  ##  ######   ##  ## ## ## 
##   ##  ##  ##     ##  ## #### 
##   ##  ##  ##     ##  ##  ### 
##   ##  ##  ##     ##  ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinia o Profi Credit od Tola 2019-08-30 13:55:28 #3770
Rozsypała nam się kabina prysznicowa i musięliśmy ją wymienić. Niestety nie mieliśmy na to pieniędzy, więc jedynym wyjściem w tej sytuacji była pożyczka. Zdecydowaliśmy się na to miejsce bo na prawdę dobrze się zapowiadało, sądząc po opiniach. I nie zawiedliśmy się. Pożyczka jest dokładnie taka jak opisujecie, a do tego BOK jest bardzo profesjonalne, cierpliwe i pomocne. Polecamy
Opinia o Profi Credit od Tomek 2019-08-30 13:30:07 #3764
Musiałem wyciąć drzewo, które było już stare i spróchniałe. Nie miałem do tego odpowiedniego sprzętu ani umiejętności, dlatego zadzwoniłem po ekipę specjalistów. Okazało się, że nawet taka usługa trochę kosztuje. Koszt był na tyle wysoki, że musiałem wziąć na to pożyczkę w Profi Credit, bo nie miałem pieniędzy, aby opłacić swoich fachowców. Koniec końców, dzięki Profi Credit w końcu mam bezpieczny ogródek.
Opinia o Profi Credit od Arek 2019-08-29 23:01:30 #3762
Musiałem kupić nowy telewizor a o kupnie na raty nie było mowy, bo pracuję na zleceniówkę... Banki też w takiej stuacji odpadają, a instytucje pozabankowe naliczają kosmiczne odsetki. Na ich tle znacznie wyróżniała się oferta PC - rozsądne odsetki, szybka weryfikacja wniosku, proste formalności... Zdecydowałem się spróbować wziąć tutaj pożyczkę i udało się! Pieniądze miałem na koncie w przeciągu dwóch dni! Polecam
Opinia o Profi Credit od Nikodem 2019-08-29 22:34:29 #3731
Mieszkamy w domku, który od nowości nie był ogrodzony od strony pola. Przez to bardzo często mieliśmy na podwórku nie proszonych gości, jak np. sarna, a nawet kilka razy dzik. Dlatego postanowiliśmy go ogrodzić. Koszt ogrodzenia z robocizną bramami i furtką wyniósł nas dość droga, dlatego musieliśmy dobrać kredy, a PC wydawał się być do tego najlepszym miejscem. Nie żalujemy swojej decyzji, bo dostaliśmy pożyczkę szybko, na dobrych warunkach z rozsądnym oprocentowaniem i ratami takimi, jakie chcieliśmy.
Opinia o Profi Credit od Krystyna 2019-08-26 21:15:55 #3706
Ogromny plus za tak szybkie rozpatrywanie wniosków! Polecam
Opinia o Profi Credit od Jelen17 2019-08-23 19:53:39 #3695
Jak długo trzeba czekać na przelew gotówki?
Opinia o Profi Credit od Zuzka 2019-07-30 08:30:21 #3643
Szybko, solidnie, bez problemów, Profi Credit są najlepsi.
Opinia o Profi Credit od Anastazja 2019-07-30 08:29:18 #3642
Jak potrzebowałam zawsze pożyczki to wybierałam bank, wydawało mi się to najlepszym rozwiązaniem i najtańszym. Ale wydarzyła się sytuacja, że otrzymałam odmowę udzielenia kredytu gotówkowego ze względu na czasową pracę na umowie zlecenie. Trochę bez przekonania poszłam do Profi Credit zapytać się co i jak. A okazało się, że szybko udało mi się wsparcie pieniężne uzyskać i to na naprawdę dobrych warunkach. Nie ma się co obawiać pozabankowych firm a szczególnie właśnie tej.
Opinia o Profi Credit od Inna 2019-07-30 08:28:30 #3641
Pożyczka udzielana szybko i na korzystnych warunkach, raty na miarę możliwości. Polecam.
Opinia o Profi Credit od Tarpan 2019-07-30 08:27:45 #3640
Podobało mi się to, że mimo posiadania innych kredytów nie potraktowano mnie jak dłużnika tylko wartościowego klienta i na poważnie się zajęto moim wnioskiem. A decyzja pozytywna jeszcze mnie bardziej ucieszyła.
Opinia o Profi Credit od Shaun 2019-07-30 08:26:21 #3639
Pożyczkę brałem pierwszy raz, nie znam się na takich sprawach i potrzebowałem pomocy. Na szczęście mogłem na nią liczyć ze strony pracowników BOK, wytłumaczono mi wszystko i przy kolejnej pożyczce na pewno nie będę już miał problemów.
Opinia o Profi Credit od Charlie 2019-07-30 08:25:14 #3638
Firma godna polecenia, uproszczone formalności uzyskania pożyczki i jasna umowa bez kruczków.
Opinia o Profi Credit od Miłka 2019-07-30 08:23:55 #3637
Jak się zbliża sezon wyprzedaży to zawsze mi zaczyna brakować funduszy. Karty kredytowe testowałam, próbowałam w bankach brać pożyczki ale nie znoszę kolejek i wiele formalności. Tu zaczynam wnioskować w sieci albo zostawiam do siebie kontakt i oddzwaniają. Następnego dnia zazwyczaj już mogę się wybierać na shopping :D i to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o pozyczki.
Opinia o Profi Credit od Czajnik 2019-07-30 08:22:50 #3636
Szczerze polecam firmę Profi Credit. Po raz kolejny ratują mnie z opresji jak brakuje mi do pierwszego :D
Opinia o Profi Credit od Natan 2019-07-25 22:03:36 #3600
Weryfikacja wniosku to były minuty, nie spodziewałem się, że tak szybko się uda. I nigdzie dalej już nie musiałem chodzić i pytać.
Opinia o Profi Credit od Marysia 2019-07-25 22:00:32 #3599
Na 12 rat rozłożono mi płatność, rata niecałe 400 zł. Obsługa bez zarzutu, czas przyznania także.
Opinia o Profi Credit od Jagienka 2019-07-22 21:33:47 #3585
Spośród szybkich pożyczek których spłatę można rozłożyć na raty ta jest najlepsza. Mam pewne porównanie i szczerze polecam przyjrzeć się ich ofercie.
Opinia o Profi Credit od kasia 2019-07-22 21:31:29 #3584
Szybka pożyczka potrzebna? no to na pewno w Profi Credit uda się taką wziąć. Warto próbować, mnie jeszcze nie zawiedli.
Opinia o Profi Credit od Marecki 2019-07-22 21:25:38 #3583
To była moja pierwsza pożyczka w tej firmie ale mając porównanie jak jest w innych konkurencyjnych to myślę, że nie ostatnia. Ogromny plus za minimalne formalności i to, że obsługa jest taka kompetentna i życzliwa. Mimo, że mam inne zobowiązania to nie odrzucono mojego wniosku i dostałem całość kwoty o jaką zawnioskowałem.
Opinia o Profi Credit od Krzysiek 2019-07-01 00:02:07 #3523
Miałem okazję zaciągnąć w tej firmie pożyczkę kilkukrotnie. Za każdym razem udzielano mi jej bez najmniejszego problemu (za każdym razem byłem w stanie sprostać wymaganiom).
Opinia o Profi Credit od tomek 2019-06-30 23:11:02 #3497
pożyczka w profi credit zrobiła na mnie piorunujące wrażenie :) szczerze mówiąc, nie sądziłem że ja otrzymam ze względu na dochód z UoD, ale udało mi się!
Opinia o Profi Credit od Jeremiasz 2019-05-30 22:21:29 #3418
Warto tutaj wziąć pożyczkę ze względu na uproszczone formalności. Profi Credit wyróżnia się też dobrymi warunkami umowy. Polecam, bo to tylko nieliczne atuty, których w rzeczywistości jest więcej.
Opinia o Profi Credit od Tomek 2019-05-30 22:17:33 #3412
Szczególnie spodobały mi się formalności, które prostsze już być chyba nie mogły. Drugim plusem jest szybkość przyznania pożyczki - POLECAM.
Opinia o Profi Credit od Marta 2019-05-30 22:15:59 #3409
O PC mogę mówić w samych superlatywach. Formalności są sprowadzone do minimum dzięki czemu trwają krótko i są łatwe do wypełnienia.
Opinia o Profi Credit od Małgosia 2019-05-30 22:07:51 #3398
Super warunki umowy! Polecam, jestem zadowolona :)
Opinia o Profi Credit od Rysiek 2019-05-28 21:24:49 #3386
Do wzięcia tutaj pożyczki zmusiła mnie sytuacja i bank, który odmówił mi pożyczki. Jednak nie żałuję, że trafiłem tutaj, bo to było nawet lepsze rozwiązanie niż pożyczka w banku. Nie wiem gdzie mógłbym dostać lepsze warunki umowy i tak wygodnie rozłożone raty jak nie tu. Polecam.
Opinia o Profi Credit od Maciek 2019-05-28 21:24:07 #3385
Mimo UoD nie miałem problemu z otrzymaniem pożyczki. Jedyny problem jaki miałem to z wypełnieniem wniosku, bo była to moja pierwsza pożyczka. Ale pracownik BOK'u mi w tym pomógł, odpowiadając przy okazji na wszystkie pytania i opowiadając o całej procedurze. Polecam
Opinia o Profi Credit od Iwona 2019-05-28 21:23:26 #3384
Nie byłam do końca przekonana, gdy moi rodzice powiedzieli, że wzięli pożyczkę w PC. Jednak, kiedy pokazali mi umowę i zapoznałam się z nią, trochę się uspokoiłam. Była ona jasno skonstruowana, a warunki były świetne. W zeszłym miesiącu sama skorzystałam z ich usług, aby pozwolić sobie na wyjazd do Paryża. Też jestem zadowolona.
Opinia o Profi Credit od Grzesiek 2019-05-28 21:22:49 #3383
Chciałem kupić samochód, aby móc w końcu mieć normalną, stałą pracę, a nie zlecenia, tak jak to było dotychczas. Moje konto świeciło pustkami, a bank odmówił mi udzielenia pożyczki właśnie przez brak stałego zatrudnienia. Wtedy znalazłem Profi Credit, gdzie nie tylko udzielono mi pożyczki, ale nawet zroniono to bardzo szybko i na dobrych warunkach. Teraz, kiedy mam stałe zatrudnienie prędzej przyszedłbym po pożyczkę ponownie tutaj niż do banku.
Opinia o Profi Credit od Helena 2019-05-28 21:22:01 #3382
Chciałam pożyczyć pieniądze od mojej przyjaciółki, jednak okazało się, że jej starcza pieniędzy na styk i nie może sobie na to pozwolić. Ale poleciła mi właśnie PC, gdzie sama kiedyś wzięła pożyczkę i była zadowolona. Posłuchałam jej i teraz jestem już na półmetku spłaty, z czym dzięki dogodnie rozłożonym ratom nie mam problemu.
Opinia o Profi Credit od Nick 2019-05-28 21:21:16 #3381
O PC mogę mówić same dobre i miłe rzeczy. Zacznę od formalności, które są sprowadzone do minimum. Oprocentowanie jest niskie i raty też, chyba że chcemy mieć wysoki (można ustalić wysokośc i ich częstotliwość). Umowa jest czytelna i atrakcyjna, a pracownicy BOK mili i kompetentni.
Opinia o Profi Credit od Anna 2019-05-28 21:20:28 #3380
Nie lubię niejasności dlatego przed wzięciem pożyczki zadałam chyba milion pytań pracownikom BOK. Tym samym sprawdziłam ich cierpliwość i nie zawiodłam się :D Pożyczka jest udzielana na dobrych warunkach. Polecam
Opinia o Profi Credit od Bijons 2019-05-28 21:19:49 #3379
Pozostanę tej firmie wierna za to, że jako jedyna nie odmówiła mi pożyczki. Byłam wtedy zatrudniona na umowę - zlecenie i była to moja pierwsza pożyczka. W każdej innej firmie zostałam spisana na straty tylko nie tutaj.
Opinia o Profi Credit od Marian 2019-05-28 21:19:11 #3378
Firmę polecił mi kumpel, kiedy dowiedział się o moich kłopotach finansowych. Zadzwonił do mnie, by mnie przekonać do PC. Miał rację - pożyczkę przyznano mi na dobrych warunkach i rozłożono spłatę, tak abym nie miał problemu ze spłatą.
Opinia o Profi Credit od Mirosław 2019-05-28 21:17:38 #3377
Dzięki PC udało mi się wykończyć mieszkanie. Kupiłem je w stanie surowym i myślałem, że uda mi się go dokończyć, ale wyniknęły nieoczekiwane okoliczności, które znacznie podwyższyły koszt wykończenia. W banku za długo bym czekał, dlatego zdecydowałem się na PC, gdzie nie tylko szybko dostałem pożyczkę, ale też na dobrych warunkach.
Opinia o Profi Credit od Michał 2019-05-28 21:17:02 #3376
Od kilku lat jestem zatrudniony w oparciu o umowę zlecenie, a na moje konto przychodzą regularne wpływy. Dlatego myślałem, że w banku nie będzie problemu z pożyczką, jednak myliłem się. Umowa - zlecenie całkowicie mnie dyskwalifikowała. Wtedy pomyślałem o Profi Credit, gdzie z chęcią udzielono mi pożyczki. Dziękuję i polecam każdemu, nie tylko osobom w takiej sytuacji jak moja.
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-05-28 21:03:04 #3375
Profi Credit na polskim rynku istnieje już dłuższy czas, dzięki czemu ma swoją grupę "fanów". Ostatnio ja dołączyłam się do tej grupy, gdyż wzięłam tutaj pożyczkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Najbardziej spodobały mi się stosunkowo niskie odsetki, ale też raty, które dostosowano do moich możliwości.
Opinia o Profi Credit od Filip 2019-05-28 21:02:17 #3374
W profi credit już kilka razy brałem pożyczkę, bo jest to firma której ufam i która doskonale dobiera ofertę do moich potrzeb. Najlepsza jest możliwość dostosowania rat do moich możliwości, dzięki czemu nie odczuwam, że spłacam pożyczkę, bo nie sprawia mi to żadnych problemów. polecam
Opinia o Profi Credit od Dawid 2019-05-28 21:01:43 #3373
W Profi Credit wzięcie pożyczki przebiega bardzo szybko, a wszystko to za sprawą tak uproszczonych formalności. Podoba mi się też takie uindywidualnienie oferty - częstotliwość i wysokość rat jest układana tak, aby nie sprawiać spłacającemu zbyt dużej trudności z płatnością. Polecam
Opinia o Profi Credit od Halina 2019-05-28 21:01:07 #3372
PC ma bardzo dużą konkurencję, dlatego przed pierwszą pożyczką bardzo długo zastanawiałam się do której firmy pójść. Zaczęłam porównywać oferty tych firm i Profi Credit bardzo odstaje od pozostałych, ale pozytywnie! Oprocentowanie jest najrozsądniejsze, opinie najlepsze, więc nie miałam wątpliwości, że najlepszą opcją jest właśnie PC.
Opinia o Profi Credit od Sara 2019-05-28 21:00:28 #3371
Pierwszy raz pożyczkę wzięłam na swoich pierwszych studenckich wakacjach. Miałam wtedy też urlop w pracy, więc postanowiłam odpocząć po 10 miesiącach ciężkiej pracy i wyjechać do Egiptu. W zrealizowaniu celu pomogło mi Profi Credit, które nie odrzuciło mnie jak poprzednie banki i instytucje pozabankowe, w których byłam wcześniej. W tym roku też zamierzam wziąć pożyczkę, aby pojechać tym razem do Włoch.
Opinia o Profi Credit od Marta 2019-05-28 20:59:51 #3370
Przed pierwszą pożyczką w Profi Credit zapoznałam się z opiniami o tej firmie i tak na prawdę to one przekoanły mnie do tego, że warto tutaj się udać. Po pożyczce mogę potwierdzić - firma jest warta uwagi, przede wszystkim uczciwa, a nie wysokie oprocentowanie jest jedym z jej większych atutów.
Opinia o Profi Credit od Maja 2019-05-28 20:59:07 #3369
Polecam każdemu, kto szybko potrzebuje pieniędzy. Pożyczka przyznawana jest szybko, bo formalności są bardzo uproszczone. Weryfikacja wniosku jest błyskawiczna, a pieniądze są dzień po pozytywnej jego weryfikacji.
Opinia o Profi Credit od Tomasz 2019-05-28 20:58:13 #3368
Przed pożyczką w PC wcześniej żadnej nie brałem. Dlatego też byłem taki zestresowany i bardzo dokładnie przestudiowałem oferty pożyczkowe. Po parokrotnym sprawdzeniu byłem pewien, że tutaj oferują najlepszą ofertę. Przełamałem swoje lęki i przyszedłem do oddziału PC, a pracownik BOK udzielił mi wszystkich potrzebnych informacji, pomógł z wypełnieniem wniosku i odpowiedział na każde pytanie. Dziękuję :)
Opinia o Profi Credit od Dominik 2019-05-28 20:57:33 #3367
Profi Credit to jedyna firma, z której usług nie boję się korzystać. Ufam jej i wiem, że za każdym razem zaoferują mi jakąś korzystną dla mnie ofertę, dlatego w potrzebie chętnie tu przychodzę. Polecam
Opinia o Profi Credit od Wojtek 2019-05-28 20:56:54 #3366
PC oferuje najlepsze warunki umowy - oprocentowanie jest atrakcyjne, możliwość rozłożenia spłaty na dogodne raty, jasno skonstruowana umowa. Jest to jedyna firma, z której usług aktualnie korzystam.
Opinia o Profi Credit od Irek 2019-05-28 20:56:12 #3365
Firma jest świetna w każdym calu. Ja najbardziej cenię ją za to, że nie skreślają tutaj osób nawet pracujących na umowę o dzieło czy też umowę - zlecenie. Dużym plsuem są też uproszczone formalności, co przyspiesza proces przyznania pożyczki. Polecam
Opinia o Profi Credit od janko9877 2019-05-08 17:44:39 #3307
zlodzieje i oszusci, obsluga wulgarna przy probie odwolania zgody na przetwarzanie danych osobowych
Opinia o Profi Credit od ironda 2019-04-28 20:57:16 #3268
Dzięki temu, że Profi Credit istnieje już na rynku parę dobrych lat, zdążyła sobie wypracować na prawdę dobrą renomę. Dzięki pożyczkom zaciągniętym tutaj, co roku mogę pozwolić sobie na wakacje. Wysokość rat jest zawsze świetnie dopasowana do moich możliwość, dzięki czemu nie mam problemów z ich spłatą. Polecam
Opinia o Profi Credit od Tomek 2019-04-28 19:32:51 #3218
Profi Credit wyróżnia się szczególnie dobrymi warunkami umowy, dlatego zasługuje na większą uwagę. Warto właśnie tutaj wziąć uwagę także ze względu na uproszczone formalności. Polecam

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania