Profi Credit

Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadze, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Przedstawiciela, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest indywidualne rozpatrywanie wniosku – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Przedstawiciele Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Każdy wniosek zawsze jest rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 przedstawicieli.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Niższe RRSO niż w innych instytucjach pozabankowych
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit analizuje indywidualnie każdy wniosek. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Profi Credit

########   ###  ##   ##  ###  ##   ## 
##   ##  ## ##  ##   ##  ## ##  ###  ### 
##   ## ##  ## ##   ## ##  ## #### #### 
##   ## ##   ## ######### ##   ## ## ### ## 
##   ## ######### ##   ## ######### ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
######## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

janko9877 2019-05-08 17:44:39 #3307
zlodzieje i oszusci, obsluga wulgarna przy probie odwolania zgody na przetwarzanie danych osobowych
ironda 2019-04-28 20:57:16 #3268
Dzięki temu, że Profi Credit istnieje już na rynku parę dobrych lat, zdążyła sobie wypracować na prawdę dobrą renomę. Dzięki pożyczkom zaciągniętym tutaj, co roku mogę pozwolić sobie na wakacje. Wysokość rat jest zawsze świetnie dopasowana do moich możliwość, dzięki czemu nie mam problemów z ich spłatą. Polecam
Tomek 2019-04-28 19:32:51 #3218
Profi Credit wyróżnia się szczególnie dobrymi warunkami umowy, dlatego zasługuje na większą uwagę. Warto właśnie tutaj wziąć uwagę także ze względu na uproszczone formalności. Polecam
Matylda 2019-03-30 23:05:03 #3124
Firma, która bardzo mnie zaskoczyła. Już kilka godzin po złożeniu wniosku przyszła pozytywna decyzja, a pieniądze były na koncie już następnego dnia! Ekstra!
Krzysiek 2019-03-29 22:12:27 #3089
Już nie raz ta firma mi pomogła, gdy bardzo tego potrzebowałem, za co ją bardzo cenię. Dzięki temu, że tutaj formalności są tak uproszczone, otrzymanie pożyczki wcale nie jest trudne. Pracuję na umowę o działo, co z marszu przekreśla mnie na pożyczkę w banku, a tutaj taka umowa wystarczy.
Macyra 2019-03-25 21:52:12 #3081
Po odmowie udzielenia kredytu przez ban, przeszłam chwilowe załamanie. Wiedziałam jednak, że nie mogę tego tak zostawić, dlatego zaczęłam szukać innej alternatywy. Wtedy znalazłam Profi Credit, z której z niewielką dozą niepewności zdecydowałam się skorzystać. Raty są niewysokie, a umowa skonstruowana jest jasno, dzięki czemu nie żałuję, że zdecydowałam się na ten krok. Nie żałuję.
Magda 2019-03-25 21:47:38 #3075
Nie lubię gdy są jakieś niedopowiedzenia, szczególnie przy tak ważnej sprawie, jaką jest pożyczka. Dlatego też tak bardzo polubiłam tą firmę - wszystko działo się na jasnych zasadach, umowa była czytelna, a w razie wątpliwości, wszystko wytłumaczył mi pracownik BOK.
Natalia 2019-03-25 21:41:37 #3067
Miałam okazję na zakup wymarzonego auta, w bardzo atrakcyjnej cenie. Niestety mimo oszczędności brakowało mi pewnej sumy do wymaganej ceny :( Stwierdziłam, że najlepiej będzie udać się do banku po pożyczkę, jednak ten odmówił mi udzielenia jej. Zaczęłam pomału tracić nadzieję, że kupię to auto, ale wtedy natknęłam się na Profi Credit, gdzie udzielono mi pożyczki bez żadnego problemu. Polecam
Ewka 2019-02-27 23:48:46 #3018
Umowa skonstruowana zrozumiale, nie ma w niej żadnych nieprawidłowości, polecam!
Marian 2019-02-27 23:43:43 #3017
Żałuję, że dopiero teraz trafiłem do Profi Credit. Generalnie, nie mogę złego słowa powiedzieć. Same formalności są niezwykle uproszczone, z zaciągnięciem pożyczki nie miałem absolutnie najmniejszego problemu. Weryfikacja wniosku nastąpiła w dniu jego złożenia.
Ada 2019-02-27 23:41:55 #3016
Tak naprawdę firm, które udzielają pożyczek jest od groma. Niestety, łatwo się naciąć. Niektóre z nich udzielają pożyczek na okropnych warunkach... No ale Profi Credit się do nich nie zalicza.
Don 2019-02-27 23:34:38 #3015
To co wyróżnia PC od innych firm tego typu to przede wszystkim szybka weryfikacja wniosku. To rzadkie, szczególnie pośród instytucji pozabankowych, polecam.
Tomek 2019-02-27 23:33:58 #3014
Z zaciągniętej pożyczki jestem zadowolony, gdyż wysokość raty została dostosowana do moich możliwości, dzięki czemu nie mam problemów z jakąkolwiek spłatą, polecam serdecznie.
Filip 2019-02-27 23:22:35 #3013
Wypełniłem wniosek, własciwie został zweryfikowany w ten sam dzień. Kolejnego, pieniądze znajdowały się już na moim koncie, ekstra!
Marta 2019-02-27 23:20:00 #3012
I to ja rozumiem - wypełnienie wniosku zajęło mi chwilę, zweryfikowano go tego samego dnia, a pieniądze znalazły się na moim koncie dzień później!
Cleo 2019-02-27 23:18:02 #3011
To pozytywne opinie na temat Profi Credit skłoniło mnie do skorzystania z oferty firmy - normalnie, pewnie bym tego nie zrobiła, ale teraz pod nimi wszystkimi podpisuję się obiema rękoma, polecam!
Wiesiek 2019-02-27 23:17:20 #3010
Miałem ogromne opory przez zaciągnięciem pożyczki, ale zupełnie niepotrzebne. Umowę przestudiowałem dokładnie i nie znalazłem w niej żadnych kruczków. Mało tego, została napisana w pełni zrozumiale, co jest stosunkowo rzadkie w podobnych firmach, polecam :).
Matylda 2019-02-27 23:14:56 #3009
Tak uczciwych i cierpliwych ludzi jak pracowników BOK Profi Credit nigdy nie spotkałam. O samej pożyczce również złego słowa powiedzieć nie mogę, wszystko w jak najlepszym porządku, polecam.
Marcin 2019-02-27 23:11:23 #3008
Profi Credit poznałem dzięki koledze z pracy. Regularnie zaciągał w tej firmie pożyczki.Ja, przed tym postanowiłem dokładnie przeanalizować ofertę i rzeczywiście, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szybka weryfikacja wniosku, raty niewysokie, no ekstra!
Andrzej 2019-02-26 22:30:22 #3006
Jedna z niewielu firm, której można zaufać - umowa jest zrozumiale skonstruowana, co jest ogromnym atutem,.procentowanie niewysokie, spłatę rozłożono mi na 2 lata, dzięki czemu nie miałem z nią najmniejszych problemów, polecam.
Martyna 2019-02-26 22:21:26 #2998
Miałam okazję wyjechac na wspaniałą wycieczkę, a że nie miałam oszczędności, zdecydowałam się zaciągnąć pożyczkę w Profi Credit. Swojej decyzji nie żałuję, bo przeżyłam wspaniałą przygodę, a zadłużenie spłacam w stałych, comiesięcznych ratach...
Paweł 2019-02-25 01:00:14 #2989
Szczerze polecam - otrzymałem pozyczkę na fenomenalnych warunkach. Oprocentowanie okazało się być niewysokie, spłatę pożyczki rozłożono mi na dogodne raty (nie mam problemu z ich spłatą).
Kasia 2019-02-25 00:06:15 #2970
Jeśli potrzebujecie pieniędzy na już, wybór Profi Credit i zaciągnięcie w niej pożyczki jest najlepszym rozwiązaniem. Tutaj, wypełnienie wniosku zajmuje kilkanaście minut, a pod uwagę brane są również zarobki z umowy o dzieło czy zlecenie. Super!
Marek 2019-02-24 23:48:28 #2962
Pożyczki są dla ludzi - trzeba tylko wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie stop. Tak więc nie nalezy się bać pożyczek pozabankowych, jeśli zaciąga się je z głową. Ja regularnie zaciągam pożyczki w Profi Credit i jestem naprawdę zadowolony, bo oprocentowanie jest stosunkow niskie, a wysokośc rat jest niewysoka.
Joanna 2019-02-23 21:32:47 #2960
Wniosek złożony wczoraj, dziś pieniądze znalazły się na moim koncie, super!
Sebastian 2019-01-30 23:49:41 #2889
Miałem obawy czy dostanę pieniądze bo w banku dostałem odmowną decyzję. Ku mojemu zaskoczeniu przeszedłem bez problemu wstępną weryfikację i już na następny dzień miałem pieniądze. Dokładnie tyle o ile wnioskowałem.
Kamil 2019-01-30 13:00:35 #2844
To jest pożyczka idealna, ja nawet podobnych warunków nigdzie nie dostałem. Załuję, że nie trafiłem do Profi Credit już dawno temu, zaoszczędziłbym i pieniędzy i nerwów. Tu się poczułem jak klient a nie dłużnik który się musi prosić o pożyczkę.
Anna 2019-01-29 19:27:50 #2841
Bardzo dobra oferta, bank odmówił mi kredytu a ja potrzebowałem na "wczoraj" 2 tys. złotych. Jedna wizyta w oddziale Profi Credit i miałem już pieniądze. Sympatyczna obsługa, nie było problemu z rozłożeniem spłaty na raty. Polecam!
Natan 2019-01-29 19:19:48 #2840
Oprocentowanie jest naprawdę niskie, możliwość spłaty w ratach z której skorzystałem. Zawsze z pełnym zadowoleniem. Co do formalności przed tak to się wszystko odbywa że na pewno prościej się nie da. Bezproblemowo.
Mariusz 2019-01-29 19:16:41 #2839
Pożyczka wczoraj wzięta, dzisiaj pieniądze są na koncie. Nie spodziewałem się, że będzie tak łatwo i tak szybko :) dzięki Profi Credit.
Martyna 2019-01-29 19:13:13 #2838
Kredyt w PC jest godny uwagi, można szybko dostać taką kwotę jak się potrzebuje. Wszystko czarno na białym, ja na pewno polecam.
Jola 2019-01-29 19:12:16 #2837
To się nazywa bezproblemowa szybka pożyczka, wczoraj pomyślałam żeby zaszaleć na wyprzedażach, dziś już jest to możliwe. Oddam wszystko na czas na pewno, raty mam bardzo ok.
Eryk 2019-01-29 19:06:32 #2836
Uczciwa firma, oferta godna uwagi, polecam.
Marta 2019-01-29 19:03:27 #2835
Trochę się bałam czy taka pożyczka to dobry pomysł ale teraz wiem, że wszystko jest ok. Mają bardzo dobrą ofertę, formalności przed są ograniczone do minimum. Szybko dostaje się pieniądze. Można spłacać w ratach.
Iza 2019-01-29 19:02:17 #2834
Pożyczki są dla ludzi ale jak musimy to lepiej brać je w takim miejscu gdzie oferują najlepsze warunki. Jak właśnie w Profi Credit. Testowałam już sporo, tu jest najlepiej. Przejrzysta oferta, możliwość spłaty w ratach i niskie oprocentowanie.
Judyta 2018-12-31 18:02:25 #2737
Wszystko na najlepszych warunkach. Ze spłatą nie ma żadnych kłopotów i firma nie robi też żadnych problemów, jeśli wszystko jest płacone w terminie. Podoba mi się też ich zrozumienie i to, że czasami nie wszystko jest dla nas jasne. Konsultanci potrafią odpowiedzieć na każde pytanie.
Julka 2018-12-31 18:02:11 #2736
Ja tylko tutaj pożyczam pieniądze, ponieważ widzę, że jest to najkorzystniejsza kwestia dla mnie! Polecam każdemu, kto chciałby się zdecydować!
Ewa 2018-12-31 18:02:00 #2735
Odmówiono Wam pożyczki w banku? Tutaj, w Profi Credit na pewno ją otrzymacie. Minimum formalności, wszystko załatwione na czas, więc nawet szybciej niż w banku. Mogę Wam to wszystko polecić, ponieważ miałam okazję się o tym przekonać. Pożyczkę mam u nich dokładnie 4 miesiące.
Irmina 2018-12-31 18:01:47 #2734
Zdecydowałam się na dobrą opinię na temat tej firmy, ponieważ mam nadzieję, że komuś ona pomoże. Przyznam szczerze, że nie wiem, jak do nich trafiłam, ale szybko poznałam wszystkie warunki i jestem bardzo szczęśliwa, że udzielili mi pożyczki.
Eryk 2018-12-31 18:01:34 #2733
Super pożyczka, na super warunkach! Tyle w skrócie można powiedzieć na temat firmy Prodi Credit!
Justyna 2018-12-31 18:01:21 #2732
Niestety kilka dni temu przeliczyłam wszystkie wydatki i okazało się, że zabraknie gotówki na Święta, ale nie zmartwiłam się, ponieważ wiedziałam, że mogę skorzystać sobie z firmy Profi Credit. Już miałam u nich pożyczkę i powiem szczerze, że nawet zauważyłam korzystne warunki dla osób, które już korzystały z ich usług.
Julita 2018-12-31 18:01:05 #2731
Jeśli skorzystacie z oferty Profi Credit, to możecie mieć pewność, że Wasza pożyczka zostanie załatwiona bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach. Dodatkowym atutem tej pożyczki jest również to, że raty zostaną dostosowane do Twojego budżetu.
Ewelina 2018-12-31 18:00:52 #2730
Niestety na pożyczkę w banku nie mam co liczyć, ponieważ nie mam odpowiedniej umowy o pracę i nie jestem wiarygodna dla banku. Na szczęście są firmy pozabankowe, z których śmiało można sobie skorzystać. Moim numerem jeden jest firma Profi Credit i będę z niej korzystała już któryś raz. Polecam Wam się zainteresować!
Iza 2018-12-30 23:07:54 #2729
Popieram zdanie pozytywnych opinii na temat Profi Credit, ponieważ mam identyczne spostrzeżenia. Moja pożyczka u nich to bardzo dobra decyzja, którą podjęłam kilka miesięcy temu. O pożyczkę nie trzeba się długo starać i zostaje ona udzielona bez żadnych kłopotów i problemów.
Irus 2018-12-28 23:12:00 #2701
Wiecie, co jest w tej firmie najlepsze? GENIALNA obsługa, nawet wtedy, gdy pożyczamy mniejsze kwoty. Profi Credit to firma, która ma szacunek do klienta i zawsze potrafi wspomóc dobrą radą. Moim zdaniem tylko z ich usług warto korzystać!
Anonim 2018-12-19 13:59:51 #2684
Najlepsza firma! Jestem zdania, że wszystko dzięki nim jest łatwiejsze! Raty wygodne, okres spłaty również w porządku! Polecam Wam!
Szczęśliwi 2018-12-19 13:58:26 #2683
Dzięki nim remont mojego mieszkania mógł się troszkę przyspieszyć. Zabrakło nam pieniędzy, a bank odmówił pożyczki. Firma Profi Credit została nam polecona przez znajomych i była to naszym zdaniem dobra decyzja. Kilka miesięcy już spłacamy i bez żadnych zarzutów.
TERESA CIOSEK 2018-12-19 03:15:55 #2681
Świadectwo, jak mam pożyczkę od (jorgegraceloanfirm@gmail.com) dzień dobry Jestem TERESĄ CIOSEK z nazwiska i mieszkam w Gdańsku Polska Chciałbym porozmawiać o dobroci boga w moim życiu po tylu miesiącach prób uzyskania Pożyczka w internecie została oszukana, więc zacząłem desperacko szukać pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, a potem zobaczyłem komentarz od znajomego o imieniu Wiolleta Czad i opowiedziała o tym legalnej firmie pożyczkowej, w której szybko i łatwo dostała pożyczkę. stres, więc przedstawiła mnie kobiecie o imieniu Jorge Grace, która kontroluje firmę o nazwie Jorge Grace Funds, więc złożyłem wniosek o pożyczkę (10000 EUR) o niskim oprocentowaniu 4%, więc pożyczka została zatwierdzona i zdeponowana na moim koncie bankowym w ten sposób mogłem uzyskać pożyczkę, aby utrzymać zepsuty biznes, a także spłacić rachunki, więc radzę wszystkim, którzy są zainteresowani szybkim i łatwym kontaktem, za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegraceloanfirm@gmail.com), aby uzyskać dowolny Rodzaj pożyczki, której potrzebujesz dzisiaj, dziękuję, gdy czytasz największe świadectwo mojego życia. TERESA CIOSEK
Krzysiek 2018-12-18 13:06:07 #2679
Brakuje Ci pieniędzy, a bank nie chce ich pożyczyć. To zgłaszaj się do Profi Credit i nawet się nie zastanawiaj! Mają najlepsze warunki, wszystko to, czego potrzebujesz i wygodne raty do spłaty. Mnie dzięki nim wszystko się udało! Musicie koniecznie zajrzeć na ich ofertę!
Konrad 2018-11-30 00:35:21 #2647
Z pewnością nie jest taniej jak w banku, ale sam proces starania się o pożyczkę jest znacznie uproszczony. Na każde zadane pytanie obsługa chętnie odpowiadała, dzięki czemu nie miałem żadnych wątpliwości, zaciągając zobowiązanie.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania