Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadze, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Przedstawiciela, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest indywidualne rozpatrywanie wniosku – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Przedstawiciele Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Każdy wniosek zawsze jest rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 przedstawicieli.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Niższe RRSO niż w innych instytucjach pozabankowych
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit analizuje indywidualnie każdy wniosek. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

######## ##   ## ##   ##  ###  ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ###  ### 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## #### #### 
######## ##   ## ##   ## ##   ## ## ### ## 
##   ## ##   ## ##  ## ######### ##   ## 
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## 
########  #######   ###  ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Judyta 2018-12-31 18:02:25 #2737
Wszystko na najlepszych warunkach. Ze spłatą nie ma żadnych kłopotów i firma nie robi też żadnych problemów, jeśli wszystko jest płacone w terminie. Podoba mi się też ich zrozumienie i to, że czasami nie wszystko jest dla nas jasne. Konsultanci potrafią odpowiedzieć na każde pytanie.
Julka 2018-12-31 18:02:11 #2736
Ja tylko tutaj pożyczam pieniądze, ponieważ widzę, że jest to najkorzystniejsza kwestia dla mnie! Polecam każdemu, kto chciałby się zdecydować!
Ewa 2018-12-31 18:02:00 #2735
Odmówiono Wam pożyczki w banku? Tutaj, w Profi Credit na pewno ją otrzymacie. Minimum formalności, wszystko załatwione na czas, więc nawet szybciej niż w banku. Mogę Wam to wszystko polecić, ponieważ miałam okazję się o tym przekonać. Pożyczkę mam u nich dokładnie 4 miesiące.
Irmina 2018-12-31 18:01:47 #2734
Zdecydowałam się na dobrą opinię na temat tej firmy, ponieważ mam nadzieję, że komuś ona pomoże. Przyznam szczerze, że nie wiem, jak do nich trafiłam, ale szybko poznałam wszystkie warunki i jestem bardzo szczęśliwa, że udzielili mi pożyczki.
Eryk 2018-12-31 18:01:34 #2733
Super pożyczka, na super warunkach! Tyle w skrócie można powiedzieć na temat firmy Prodi Credit!
Justyna 2018-12-31 18:01:21 #2732
Niestety kilka dni temu przeliczyłam wszystkie wydatki i okazało się, że zabraknie gotówki na Święta, ale nie zmartwiłam się, ponieważ wiedziałam, że mogę skorzystać sobie z firmy Profi Credit. Już miałam u nich pożyczkę i powiem szczerze, że nawet zauważyłam korzystne warunki dla osób, które już korzystały z ich usług.
Julita 2018-12-31 18:01:05 #2731
Jeśli skorzystacie z oferty Profi Credit, to możecie mieć pewność, że Wasza pożyczka zostanie załatwiona bardzo szybko i na bardzo dobrych warunkach. Dodatkowym atutem tej pożyczki jest również to, że raty zostaną dostosowane do Twojego budżetu.
Ewelina 2018-12-31 18:00:52 #2730
Niestety na pożyczkę w banku nie mam co liczyć, ponieważ nie mam odpowiedniej umowy o pracę i nie jestem wiarygodna dla banku. Na szczęście są firmy pozabankowe, z których śmiało można sobie skorzystać. Moim numerem jeden jest firma Profi Credit i będę z niej korzystała już któryś raz. Polecam Wam się zainteresować!
Iza 2018-12-30 23:07:54 #2729
Popieram zdanie pozytywnych opinii na temat Profi Credit, ponieważ mam identyczne spostrzeżenia. Moja pożyczka u nich to bardzo dobra decyzja, którą podjęłam kilka miesięcy temu. O pożyczkę nie trzeba się długo starać i zostaje ona udzielona bez żadnych kłopotów i problemów.
Irus 2018-12-28 23:12:00 #2701
Wiecie, co jest w tej firmie najlepsze? GENIALNA obsługa, nawet wtedy, gdy pożyczamy mniejsze kwoty. Profi Credit to firma, która ma szacunek do klienta i zawsze potrafi wspomóc dobrą radą. Moim zdaniem tylko z ich usług warto korzystać!
Anonim 2018-12-19 13:59:51 #2684
Najlepsza firma! Jestem zdania, że wszystko dzięki nim jest łatwiejsze! Raty wygodne, okres spłaty również w porządku! Polecam Wam!
Szczęśliwi 2018-12-19 13:58:26 #2683
Dzięki nim remont mojego mieszkania mógł się troszkę przyspieszyć. Zabrakło nam pieniędzy, a bank odmówił pożyczki. Firma Profi Credit została nam polecona przez znajomych i była to naszym zdaniem dobra decyzja. Kilka miesięcy już spłacamy i bez żadnych zarzutów.
TERESA CIOSEK 2018-12-19 03:15:55 #2681
Świadectwo, jak mam pożyczkę od (jorgegraceloanfirm@gmail.com) dzień dobry Jestem TERESĄ CIOSEK z nazwiska i mieszkam w Gdańsku Polska Chciałbym porozmawiać o dobroci boga w moim życiu po tylu miesiącach prób uzyskania Pożyczka w internecie została oszukana, więc zacząłem desperacko szukać pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, a potem zobaczyłem komentarz od znajomego o imieniu Wiolleta Czad i opowiedziała o tym legalnej firmie pożyczkowej, w której szybko i łatwo dostała pożyczkę. stres, więc przedstawiła mnie kobiecie o imieniu Jorge Grace, która kontroluje firmę o nazwie Jorge Grace Funds, więc złożyłem wniosek o pożyczkę (10000 EUR) o niskim oprocentowaniu 4%, więc pożyczka została zatwierdzona i zdeponowana na moim koncie bankowym w ten sposób mogłem uzyskać pożyczkę, aby utrzymać zepsuty biznes, a także spłacić rachunki, więc radzę wszystkim, którzy są zainteresowani szybkim i łatwym kontaktem, za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegraceloanfirm@gmail.com), aby uzyskać dowolny Rodzaj pożyczki, której potrzebujesz dzisiaj, dziękuję, gdy czytasz największe świadectwo mojego życia. TERESA CIOSEK
Krzysiek 2018-12-18 13:06:07 #2679
Brakuje Ci pieniędzy, a bank nie chce ich pożyczyć. To zgłaszaj się do Profi Credit i nawet się nie zastanawiaj! Mają najlepsze warunki, wszystko to, czego potrzebujesz i wygodne raty do spłaty. Mnie dzięki nim wszystko się udało! Musicie koniecznie zajrzeć na ich ofertę!
Konrad 2018-11-30 00:35:21 #2647
Z pewnością nie jest taniej jak w banku, ale sam proces starania się o pożyczkę jest znacznie uproszczony. Na każde zadane pytanie obsługa chętnie odpowiadała, dzięki czemu nie miałem żadnych wątpliwości, zaciągając zobowiązanie.
Stefan 2018-11-29 22:30:39 #2628
Jak najbardziej polecam firmę – potrzebowałem szybkiej pożyczki na remont mieszkania, a że na kredyt w banku nie miałem co liczyć, zaciągnąłem ją w Profi Credit i cóż mogę powiedzieć – swojej decyzji absolutnie nie żałuję, gdyż otrzymałem ją na naprawdę szybko…
Nikodem 2018-11-28 23:03:18 #2625
Niewysokie oprocentowanie, raty dostosowane do indywidualnych możliwości spłacającego – czego chcieć więcej?
Mariusz 2018-11-28 22:31:55 #2612
Miałem zamiar zaciągnąć kredyt w banku, ale oczywiście bank nie chciał mi go udzielić… I dlatego właściwie zdecydowałam się na zaciągnięcie pożyczki w Profi Credit. Cieszę się, że wysokość rat została dostosowana do moich możliwości – strasznie za to dziękuję!
Lucjan 2018-11-24 23:56:50 #2600
Nie raz pożyczałem w Profi Credit i nie zdarzyło się, abym był niezadowolony. To jedna z najlepszych firm udzielających pożyczek…
M.K. 2018-11-24 23:56:09 #2599
Uważam, że Profi Credit ma naprawdę korzystne warunki dla pożyczkobiorców. Samo oprocentowanie jest stosunkowo niskie, a wysokość rat dostosowana do moich możliwości, polecam.
Zbyszek 2018-11-24 23:55:15 #2598
Na pewno pożyczka jest tylko chwilowym rozwiązaniem problemów, ale zawsze pomaga na chwilę ogarnąć swoje finanse. Zdecydowałem się skorzystać z oferty PC bo miała najkorzystniejszą ofertę i absolutnie tego nie żałuję!
Tedx 2018-11-24 23:49:36 #2597
To jedno z niewielu miejsc, gdzie można otrzymać pożyczkę bez zbędnych formalności z niemalże natychmiastowym przelewem.
Stefan 2018-11-24 23:43:12 #2596
Uczciwa, solidna firma. Jestem pozytywnie zaskoczony tym, w jaki sposób mnie potraktowano. Najbardziej spodobało mi się to, że zaproponowali mi warunki, dzięki którym spłaciłem pożyczkę o czasie…
Adam 2018-11-24 23:34:30 #2591
Zawsze byłem przeciwny zaciąganiu pożyczek, ale sytuacja mnie do tego zmusiła. Zdecydowałem się na skorzystanie z oferty firmy Profi Credit i nie żałuję . Otrzymałem pożyczkę na dogodnych warunkach, dzięki czemu mogłem spłacić ją w terminie.
Mrozu 2018-11-05 17:32:10 #2538
Zdecydowanie nie polecam, złodziejska firma, pożyczyłem 4 tys oddałem 18 plus koszty komornicze po czym po spłacie okazało się ze znalazły się jeszcze dodatkowe koszty, uwaga uwaga oszuści !!!!
Mrozu 2018-11-05 15:35:22 #2537
Kompetnie nie polecam, największa firma lichwiarska, pożyczyłem 4000 oddałem 18000 sprawa trafiła do komornika została spłacona przy czym po 4 miesiąca komornik do mnie wrócił z dodatkowymi kosztami ukrytymi przez firme, uwaga uwaga oszuści !!!
Tadeusz 2018-10-30 15:49:21 #2522
Nie wiedziałem, że zaciągnięcie pożyczki może być tak szybkie - w bankach wymagają masy dokumentów, a tutaj nie jest to praktykowane. Mało tego, dostałem pożyczkę, mimo iż nie jestem zatrudniony na umowę o pracę, a to prawdziwa rzadkość!
Tomek 2018-10-30 15:46:35 #2521
O Profi Credit słyszałem wiele dobrego. I rzeczywiście, pod wszystkimi, pozytywnymi opiniami w pełni się podpisuję. Spłata rozłożona w czasie, wysokość rat dostosowana do możliwości spłacającego, a oprocentowanie niewysokie.
XXX 2018-10-30 15:42:25 #2520
Uwielbiam profesjonalne podejście do klienta, a na nie mogłam liczyć w Profi Credit. Zasady, na których udało mi się zaciągnąć pożyczkę były bardzo atrakcyjne.Sam proces uzyskiwania pożyczki sprowadzony do minimum. Super!
Krzysiek 2018-10-30 15:35:21 #2519
Z oferty PC jestem bardzo zadowolony. Korzystałem z niej kilkukrotnie i wiem, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, zrobię to ponownie. Świetna warunki, uproszczone fomalności, ekstra! Wysokośc rat została dostosowana do moich możliwości, dzięki czemu mogę spłacać swoje zobowiązania o czasie, polecam.
Wojciech 2018-10-29 23:35:50 #2511
Macie świetne warunki – kilkukrotni zaciągałem w tym miejscu pożyczkę i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Miłe Panie z obsługi klienta pomogły mi wypełnić wniosek, a to prawdziwa rzadkość.
XXX. 2018-10-29 23:31:10 #2510
No cóż – widzę same pozytywne opinie i wcale mnie to nie dziwi. Profi Credit jest rzetelną firmę, oferującą pożyczki na świetnych warunkach.
Misiek 2018-10-29 23:30:32 #2509
Cieszę się, że trafiłem na Waszą firmę. Teraz już wiem, dlaczego znajdowaliście się na szczycie rankingu firm pożyczkowych. Macie atrakcyjniejszą ofertę od niejednego banku!
M. 2018-10-29 23:24:13 #2508
Jeśli szukasz szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności, wybór Profi Credit jest świetnym rozwiązaniem. Mi, wypełnienie wniosku zajęło 10 – 15minut, a pieniędzmi mogłem cieszyć się chwilę po jego pozytywnej weryfikacji.
David 2018-10-29 23:21:19 #2507
Sprawdzona firma udzielająca pożyczek na świetnych warunkach. Cieszę się, że skorzystałem z oferty tej firmy+
Maryla 2018-10-29 23:20:27 #2506
Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, wybór Profi Credit jest świetnym pomysłem! Mi pomogło nie raz, za co jestem niesamowicie wdzięczna!
Matusiak 2018-10-29 23:19:50 #2505
Szybka pożyczka – obsługa rzeczowo wytłumaczyła proces jej uzyskania, który swoją drogą sprowadza się do minimum formalności, polecam.
Fiona 2018-10-29 23:19:06 #2504
Szybka pożyczka, formalności niewiele, doradcy bardzo doświadczeni, chętnie pomogli wypełnić wniosek, polecam.
Mariusz 2018-10-29 23:11:35 #2503
Moja lodówka uległa awarii, przez co musiałem kupić nową (nie dało się jej naprawić). Bank nie chciał udzielić mi kredytu, za to w PC bez najmniejszego problemu otrzymałem kwotę, o którą wnioskowałem.
Jamajka 2018-10-29 23:06:33 #2502
Uważam, że Profi Credit jest świetnym rozwiązaniem w przypadku osób, które z pewnych względów na kredyt w banku liczyć nie mogą – prostota zaciągnięcia pożyczki na plus (po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze trafiły praktycznie od razu na moje konto).
Maja 2018-10-29 23:03:08 #2501
Trafiłam do PC po tym, jak bank odmówił mi udzielenia kredytu. Tutaj bez najmniejszego problemu otrzymałam pożyczkę w kwocie, o którą wnioskowałam. Minimum formalności jest zdecydowanym plusem.
Maciuś 2018-10-29 22:46:18 #2500
Szybka weryfikacja wniosku, pieniądze dzień po pozytywnej weryfikacji, polecam.
Arek 2018-10-29 22:45:14 #2499
Nie wiem jak obsługuje się klientów w innych firmach, ale w tej, obsługa jest na medal! Nie tylko cierpliwie tłumaczono mi każdy zapis umowy, ale powiedziano mi również, w jaki sposób określana jest zdolność kredytowa. Z oferty PC skorzystam jeszcze nie raz!
Jakub 2018-10-29 22:42:37 #2498
Na początku podchodziłem do tej firmy z ogromnym dystansem. Niepotrzebnie, jak się później okazało. Udzielono mi pożyczki na świetnych warunkach, dzięki czemu jej spłata nie sprawiła mi żadnego problemu. Szczerze polecam!
Tadek 2018-10-29 00:01:33 #2494
Gdyby nie pożyczka w Profi Credit, nie miałbym za co naprawić swój samochód. Ślicznie dziękuję za pomoc!
Adrian 2018-10-28 23:59:13 #2493
Z przykrością stwierdzam, że do tego typu firm zawsze byłem nastawiony negatywnie, jak widać, zupełnie niepotrzebnie. Nie tylko bez najmniejszych problemów otrzymałem kwotę, o która wnioskowałem, ale też pożyczkę udzielono mi na super warunkach.
Jan 2018-10-28 23:55:55 #2492
Kilkukrotnie miałem okazję zaciągnąć pożyczkę w tym miejscu i za każdym razem byłem z tego zadowolony, polecam.
Michał 2018-10-28 23:55:14 #2491
Zdecydowałem się na pożyczkę w tym miejscu i swojej decyzji nie żałuję
NONAME 2018-10-28 23:54:33 #2490
Wybór Profi Credit okazał się być strzałem w dziesiątkę. Same formalności związane z jej zaciągnięciem zajęły mi chwilę, a pieniądze znalazły się na moim koncie dzień po pozytywnej weryfikacji wniosku. I takie podejście to ja rozumiem!
Adam 2018-10-28 23:53:52 #2489
Musiałem w trybie ekspresowym spłacić pewne zobowiązania, a nie miałem na ten cel żadnych pieniędzy… Na szczęście tutaj bez najmniejszego problemu udzielono mi pożyczki w kwocie, której potrzebowałem.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania