Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek online. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadzę, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Doradcy Finansowego, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest brak kontroli rejestru BIK – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd bik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Doradcy finansowi Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Dokładają starań, żeby każdy wniosek był rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 doradców finansowych.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Oprócz tego firma nie sprawdza rejestru BIK – dzięki temu o pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które w innych instytucjach nie mogłyby liczyć na finansowe wsparcie. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Brak weryfikacji BIK
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit nie kontroluje baz BIK. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

##  ## ######## ######## ######## ######  
##  ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
## ##  ##    ##   ## ##    ##    
#####  ######  ##   ## ######  ##  #### 
## ##  ##    ##   ## ##    ##  ## 
##  ## ##    ##   ## ##    ##  ## 
##  ## ######## ######## ######## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

milenka88 2018-07-18 19:34:54 #2095
Najważniejsze to pamiętać o terminach spłay rat, wszystko inne juz pójdzie lekko. Ja nie miałam absolutnie żadnych problemów, a pamiętam że pieniązki pojawiły się na moim koncie na drugi dzień od podpisania umowy. Polecam.
PEWNIAK 2018-07-18 19:24:33 #2094
Bez problemu dostałbym kredyt w banku, problem polegał na tym, że nie mogłem tyle czekać. Pieniędzy potrzebowałem od ręki. Już kiedyś czytałem różne opinie na temat firm pożyczkowych, więc wiedzialem że Profi Credit jest rozsądnym wyjściem z całej tej sytuacji. Nie pomyliłem się.
Eliza 2018-07-18 19:23:41 #2093
To już moja druga pożyczka w Profi Credit. Szybko wypłacają pieniądze, niskie koszty, a dla stałych klientów jeszcze atrakcyjniejsze. Jeśli ktoś z was zastanawia się nad pożyczka w Profi Credit, to polecam.
Kondziu 2018-07-18 19:22:43 #2092
Świetna oferta, biorąc pod uwagę inne firmy pożyczkowe, z jakimi miałem do tej pory do czynienia. Fantastyczne podejście do klienta, oferta dostosowana indywidualnie. Przyznam szczerze, że był jeden raz kiedy Profi Credit poszło mi na rękę ze spłatą raty, za co jestem niezmiernie wdzięczny!
MAREK30 2018-07-18 10:32:41 #2090
NIE POLECAM UWAGA STRASZA LUDZI SĄDAMI ITD LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE !!!!!
Maciej 2018-07-17 19:32:33 #2089
Nie Polecam kupione komentarze tą firma to dno straszą Prokuratorem sądem policja w razie nie spłaty 2 rat do tego Pani nazwała mnie dziś pier.. chamem żenada Dno dno ktoś powinien się zająć tą firma i to na poważne robią co chcą ludzie nie dajcie się nabrać..
Maciej 2018-07-17 19:18:18 #2088
Ludzie Ostrzegam przed tą firma w razie nie spłacenia 2 rat straszą Policja wnioskiem do prokuratury o wyłudzenie do tego Pani wyzwala mnie dziś od pier... chama i bezczelnie się śmiejąc rozłaczyla się choć mówiłem że splace raty w piątek Dno Dno ktoś powinien się wziąść za tę firmę i ja przeswietlić bo to jest nie do pojęcia co oni robią lufzie nie dajcie sie zwieść pozytywnym komentarza bo one są Kupione ...
olczykowa 2018-07-17 16:50:37 #2087
Jestem naprawdę zachwycona podejściem do klienta, profesjonalizmem, ale też tym jak szybko można dostać u nich pożyczkę. Korzystam już drugi raz z rzędu z ich oferty.
adaho92 2018-07-17 16:49:31 #2086
Brałem u nich pożyczkę i nie żałuję. Razem ustalilśmy raty tak, aby znacząco nie naruszały mojego miesięcznego budżetu. W ten sposób nawet nie odczułem, że przez rok, co miesiąc spłacałem pożyczkę. Będę polecał ich ofertę wszystkim znajomym, którzy będą potrzebowali pożyczki.
Kinga, Warszawa 2018-07-17 16:39:24 #2085
Jestem zadowolona i polecam znajomym, którzy znajdą się w takiej sytuacji, jak ja. Profi Credit jest bardzo pomocny i to dosłownie na każdym etapie transakcji. Za każdym razem kiedy miałam jakieś pytanie, to udzielono mi na nie odpowiedzi.
spella 2018-07-17 16:33:35 #2084
Zawsze sceptycznie podchodziłam do tematu pożyczek, natomiast moje zdanie diametralnie się zmieniło i to w momencie, kiedy ja sama potrzebowałam takiej pożyczki. Było mi naprawdę ciężko. Koleżanka z pracy poleciła PC, poczytałam opinię i właśnie na tę firmę padł mój wybór. Dobrze zrobiłam.
Damka 2018-07-17 16:30:24 #2083
Ja wzięłam niewielką pożyczkę, ale śmiało mogę wypowiedzieć się na temat Profi Credit. Swoim profesjonalizmem zaskoczyli mnie już od samego początku. To naprawdę bardzo dobra i porządn firma pożyczkowa.
Wika80 2018-07-17 16:25:22 #2082
Trzeba przyznać, że Profi Credit ma bardzo dobre podejście do klienta. Potraktowano mnie bardzo dobrze, wszystko dokładnie wytłumaczono. Oczywiście czytałam umowę, ale już po samej rozmowie z konsultantem wiedziałam, co w niej jest zawarte. Naprawdę polecam.
Basia 2018-07-16 12:53:30 #2079
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Ocena to 10/10. Pożyczyłam 4tysiące bez żadnego problemu. Raty dostosowano do moich zarobków tak, że nie naruszały one mojego budżetu i nie miałam żadnego problemu ze spłatą. Spłaciłam wszystko w terminach.
Teresa Front 2018-07-11 15:08:19 #2067
Witam. Pilnie potrzebuję 20 tys.zł na spłatę chwilówek, wpadłam w spiralę zadłużeń jestem w BIG obecnie spłacam KRUKA spłaciłam INCREDIT, ZALICZKA, FENIKO ale nadal nie mogę wyjść z długów. Chciałabym spłacić wszystkie zadłużenia i mieć jedną ratę. Chciałabym zapytać czy mam szansę . Pozdrawiam
nerugia 2018-06-30 00:18:47 #2037
Oceniam na 5, niższa ocena byłaby niesprawiedliwa. Profi Credit pomogło mi w podbramkowej sytuacji... Miły doradca pomógł mi wypełnić wniosek i szczegółowo odpowiedział na każde, zadane przeze mnie pytanie. Świetnie!
bertollo 2018-06-30 00:15:18 #2036
Pan konsultant, który zadzwonił do mnie w sprawie wniosku o pożyczkę nie tylko pomógł mi w dopełnieniu formalności, ale zwyczajną ludzką pogawędką bardzo umilił mi czas. Uważam, że Profi Credit to naprawdę świetna propozycja dla osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku gotówki. Od początku do końca warunki jakie mi oferowano były jasne, przystępne i co najważniejsze nie było żadnych ukrytych kosztów.
hubert96 2018-06-30 00:12:52 #2035
Pamiętam jak powiedziałem swoim bliskim, że zamierzam zaciągnąć pożyczkę w firmie pozabankowej. Wszyscy łapali się za głowę, mówili że to lichwiarstwo, że puszczą mnie z torbami. Śmiałem się pod nosem, bo przecież już raz po kryjomu wziąłem pożyczkę w Profi Credit i wiedziałem, że mogę im ufać, bo warunki spłaty są u nich bardzo rozsądne, mogę sam dopasować ilość rat do swoich możliwości, umowa pisana jest zrozumiałym językiem i nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach. Tym razem chętnie podzielę się z nimi tą wiedzą. Innym również polecam!
mieszko44 2018-06-30 00:12:02 #2034
Zawsze unikałem kredytów wszelkiej maści jak ognia. Wolałem zaczekać, uzbierać pieniądze i sfinansować wydatki za swoje pieniądze. No, ale kiedy w środku lata zepsuła mi się lodówka a koszty naprawy przekroczyły dwukrotnie jej wartość to powiedziałem dość. Muszę mieć nową i to już. Kolega polecił mi Profi Credit, bo nie miałem czasu czekać na bankowe formalności. Złożyłem wniosek, konsultant oddzwonił szybko, zadał mi kilka pytań, analityk ocenił moją zdolność kredytową, dopasowaliśmy plan spłat do mojej sytuacji finansowej a pieniądze pojawiły się na moim koncie bardzo szybko. Nowa lodówka już na miejscu a ja wreszcie zmieniłem zdanie o pożyczkach.
wojtek33 2018-06-30 00:07:07 #2033
Kiedyś uzyskanie kredytu w banku nie było skomplikowane - ostatnimi czasy jest inaczej. I dlatego, chcąc uniknąc tej papierologii, dobrze jest korzystać z oferty parabanków. Ja skorzystałem z Profi Credit i nie żałuję. Spłacam raty na czas i nie mam żadnych problemów. Mało tego, ostatnio zaproponowano mi kolejną pozyczkę i zastanawiam się, czy jej nie zaciągnąć, bo wyskoczył mi kolejny, niespodziewany wydatek.
aneczk66 2018-06-30 00:06:18 #2032
Nie mam do tej firmy żadnych zastrzeżeń. To jedno z niewielu przedsiębiortsw, a którym naprawdę opłaca się zaciągać pożyczkę. Inne firmy czyhają na osoby w cięzkich sytuacjach, aby wyciągnąć od nich ostatni grosz - w przypadku Profi Credit jest inaczej. Chciałabym raz jeszcze podziekować za fachową obsługę!
norbert45 2018-06-30 00:04:26 #2031
Serdecznie dziękuję za to, że zdecydowaliście się Państwo udzielic mi pozyczkę, gdy inne banki odmawiały mi pomocy. Gdybye nie Wy, nie miałbym za co opłacić naprawy swojego samochodu i najprawdopodobniej zostałbym bez pracy. Oprocentowanie niewysokie, pożyczki udzielane na super zasadach, świetna sprawa!
tysonner 2018-06-30 00:03:47 #2030
Jedno jest pewne - chcąc zaciągnąć pożyczkę, trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie ją spłacić. I dlatego każdą jej spłatę dobrze jesrt rozłożyć na takie raty, które nie będą zbytnio obciążać naszego budżetu domowego. W Profi Credit mili konsultanci chetnie wyliczą dla nas wysokośc poszczególnych rat i całkowitą kwotę pozyczki.
basia85 2018-06-29 23:58:29 #2029
Niestety, moje zarobki nie rosną razem z potrzebami dorastających dzieci. Kiedy więc na widelcu zaczął przewijać się temat nowego sprzętu wiedziałam, że długo nie uda mi się tego odwlec. Cóż, takie są czasy a przecież rozwój dzieci to dla mnie priorytet – jak dla każdej matki. Zamiast biegać po bankach wzięłam niewielką pożyczkę w Profi Credit, konsultant okazał się ciepłym i miłym człowiekiem, pomógł mi dopasować czas spłaty do moich możliwości i teraz dzieci są szczęśliwe a ja śpię spokojnie, bo wiem, że nie zabraknie mi na ratę.
radek97 2018-06-29 23:56:22 #2028
Dokładnie sprawdziłem wszystkie oferty pożyczek pozabankowych zanim zdecydowałem się na zaciągnięcie długu w jednej z nich. Wybrałem Profi Credit, bo choć nie oferuje darmowej pożyczki dla nowych klientów, to wieloletnie doświadczenie pracowników i czytelne warunki spłaty bez żadnych kruczków i haczyków sprawiły, że zyskałem pewność, że nie pożałuję współpracy z tą firmą. Nie myliłem się i teraz kiedy pożyczka już spłacona mogę wszystkim polecać.
kamil56 2018-06-29 23:54:37 #2027
Kiedy pojawiła się szansa na świetną inwestycję nie mogłem jej przegapić. Skąd jednak wziąć 10 tysięcy? Na rodzinę ani przyjaciół liczyć nie mogłem, biznes dopiero się rozwijał więc i bank niezbyt chętnie chciał mi pomóc. Oszczędności nie miałem więc jedyną opcją była pożyczka. Trafiłem do Profi Credit, bo tylko tam można zaciągnąć dużą pożyczkę i samodzielnie wybrać czas spłaty. Myślę, że nawet kiedy moja zdolność kredytowa wzrośnie na tyle, że banki będą same składać mi oferty to ja i tak wrócę tutaj. Polecam każdemu!
jarek97 2018-06-29 23:51:54 #2026
Profi Credit to firma, której można zaufać i mówię to z własnego doświadczenia. Owszem, przy pierwszej pożyczce bałem się, że po ostatniej planowanej racie nagle pojawią się dodatkowe koszty. Nic takiego nie miało miejsca. Teraz spłacam kolejną pożyczkę, bo zabrakło mi pieniędzy na remont a niestety instalacja elektryczna w moim domu miała już swoje lata. W banku nie udzielono mi pożyczki w takiej wysokości jaka była mi potrzebna, tutaj pieniądze znów otrzymałem od ręki a raty są dopasowane do moich indywidualnych możliwości. Polecam!
Nick 2018-06-29 23:40:22 #2025
Zdecydowałem się na otwarcie własnej działalności gospodarczej, która wymagała ode mnie pewnego wkładu finansowego i którego oczywiście nie posiadałem... Zdecydowałem się zaciągnąc pozyczkę w PC i mile zaskoczyło mnie niewysokie oprocentowanie i jasne zasady, których w innych, podobnych firmach próżno szukać...
Tomek 2018-06-29 23:24:36 #2024
Jestem zachwycony ofertą od Profi Credit. Na tle konkurencyjnych firm ich warunki są bardzo korzystne. Można wziąć pożyczkę na miesiąc, ale również większą gotówkę ze spłatą ratalną. Z wcześniejszym zamknięciem zobowiązania nie ma problemu a jeśli w trakcie pojawią się jakieś problemy ze spłatą to wystarczy zadzwonić na infolinię a na pewno uda się jakoś dogadać!
tobiasz85 2018-06-27 20:54:47 #2019
Szukałem firmy, w której mógłbym szybko i bez zbędnych formalności zaciągnąć niewielką pożyczkę. Zdecydowałem się skorzystać z oferty Profi Credit i nie zawiodłem się. W bankach wymagano ode mnie sporej ilości dokumentów, których samo pozyskanie zajęłoby mi tydzień, a i tak nie miałbym pewności, czy kredyt zostanie mi przyznany.
karinka56 2018-06-27 20:12:11 #2018
Mamy trójkę dzieci. Kiedy mąż stracił pracę to było nam naprawdę ciężko. Utrzymanie pięcioosobowej rodziny z jednej pensji nie jest łatwe. A jeszcze kiedy zepsuła nam się pralka to już w ogóle nie widziałam żadnego rozwiązania. Bałam się, ale zdecydowałam zaciągnąć pożyczkę w Profi Credit. Może nie było to rozsądne, ale pierwszą ratę spłaciliśmy z oszczędności. Mąż szybko znalazł pracę i resztę pożyczki spłaciliśmy bez problemu. Polecam każdemu!
Paweł 2018-06-27 00:43:27 #2016
Niestety przez mój młody wiek i umowę śmieciową, na którą pracuje teraz chyba co drugi Polak nie mogłem liczyć n kredyt w swoim banku. Na szczęście w Profi Credit uzyskałem 2000 zł pożyczki i spłacam ją w równych ratach przez 12 miesięcy. Sam zdecydowałem jaki okres spłaty odpowiada moim możliwościom finansowym a to dla studenta naprawdę wiele znaczy.
Seba 2018-06-27 00:35:18 #2015
Jakiś czas temu wziąłem w Profi Credit pożyczkę na nowy rower dla syna. Chciałem, żeby moje dziecko od najmłodszych lat żyło aktywnie więc to nie była dziecięca fanaberia. Dobre rowery to duży wydatek a mi zależało na tym, aby nie kupować jakiegoś wątpliwego jakościowo złomu. Pożyczkę w profi credit otrzymałem szybko, formalności ograniczyły się do potwierdzenia tożsamości i wysokości uzyskiwanych dochodów a raty były na tyle małe, że nawet ich nie odczułem.
Maciek 2018-06-27 00:16:23 #2014
Wydaje mi się, że jak na razie to Profi Credit ma najlepszą ofertę na rynku. Nie dość, że można pożyczyć duże kwoty, to jeszcze mają pożyczki dla przedsiębiorców. Czas spłaty ustalamy sami, dzięki temu dopasowujemy ratę do swoich zarobków. Konsultanci w firmie to przemili ludzie, którzy zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania cierpliwie a jeśli nie możemy podjąć decyzji to przedstawią nam argumenty, które w tym pomogą. Polecam wszystkim. Dzięki Profi Credit już nieraz uratowałem sobie skórę!
Natasza 2018-06-26 00:32:38 #2007
Nie mam pojęcia jak oni to robią, ale jak wysłałam formularz kontaktowy przez stronę Profi Credit to konsultant oddzwonił do mnie dosłownie po paru minutach. Już podczas jednej rozmowy załatwiliśmy najważniejsze formalności a gdy tylko podpisałam umowę pieniądze bardzo szybko pojawiły się na moim koncie. Nie spodziewałam się, że przy sporej kwocie, bo chodziło o trzy tysiące, proces przyznawania pożyczki może być tak sprawny. Bardzo dziękuję i polecam każdemu. Ja już za miesiąc spłacę ostatnią ratę!
Marta 2018-06-26 00:13:39 #2006
Za każdym razem kiedy potrzebuję jakiejś dodatkowej gotówki zgłaszam się do Profi Credit. Wiem, że zawsze mogę tutaj liczyć na pomoc doświadczonego pracownika, który niczego przede mną nie zatai. To, co w szczególnie przekonuje mnie do oferty tej firmy to szybkie działanie, duża elastyczność co do spłaty oraz przyzwoite oprocentowanie, które na tle konkurencji naprawdę jest zaskakująco niskie.
fikanka 2018-05-30 08:57:10 #1925
Bardzo odpowiadają warunki, na jakich udzielają pożyczek, bo w banku nie miałabym szansy na nią (praca jako freelancer) Tutaj akceptują taki rodzaj zatrudnienia, warunki są jasne, raty w porządku. Każdy z nas jest zadowolony, ja i firma pożyczkowa.
Kika 2018-05-29 17:58:08 #1924
Bardzo jestem zadowolona z obsługi z biura Profi Credit zadzwonili do mnie w ciągu kilku minut. Krótki wywiad zapewnił mi kilka tysięcy pożyczki. Bardzo wygodne jest to, że samemu wybieramy kwotę pożyczki jak i czas spłaty. To bardzo wygodne, dla nas konsumentów.
nacia 2018-05-26 08:09:59 #1920
Bardzo jestem zadowolona z obsługi z biura Profi Credit zadzwonili do mnie w ciągu kilku minut. Krótki wywiad zapewnił mi kilka tysięcy pożyczki. Bardzo wygodne jest to, że samemu wybieramy kwotę pożyczki jak i czas spłaty. To bardzo wygodne, dla nas konsumentów.
karol 2018-05-26 07:59:48 #1919
Szczerze polecam Profi Credit, bez żadnych zaświadczeń. No chyba, ze ma wyjątkowe wątpliwości ale mi to się nie zdarzyło.Wziąłem zaledwie 3 tysiące, do spłaty wiele więcej nie było. Raty były uszyte stricte pod moje zarobki, jestem niezwykle zadowolony.
artur 2018-05-26 07:59:18 #1918
Fanem kredytów nie jestem, ale raz byłem zmuszony pożyczyć 1,5tys. zł na miesiac. Zdecydowałem się wziąć chwilówkę w Profi Credit. Szybka rejestracja, długi okres spłaty jeśli chcesz oraz uczciwe warunki, jestem bardzo zadowolony z współpracy.
aśka 2018-05-26 07:58:32 #1917
Bardzo chwalę sobie współpracę z Profi Credit, mają bardzo ludzkie podejście do klienta. Osobiście dawno nie byłam tak dobrze potraktowania jak właśnie przez nich. Konsultant doradził jaka pożyczka na jaki okres czasu jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Jestem już po spłacie zobowiązania, nie czułam się ani troszkę zakotwiczona przez raty, one były praktycznie nie zauważalne.
aktor 2018-05-25 17:43:56 #1914
Mogę polecić Profi Credit. Pożyczałem od nich kilkukrotnie i nigdy nie miałem z tego tytułu żadnych nieprzyjemności. raty spłaciłem na czas, a oni podziękowali grzecznie za współpracę. Bardzo polecam.
facet 2018-05-25 17:43:19 #1913
Bardzo zadowolony jestem z Profi Credit. Mają jasne zasady bez żadnych haczyków, do tego szybko przelewają pieniądze, obsługa, konsultanci to wykwalifikowani ludzie, odpowiadający na każdą naszą potrzebę. Chwalę sobie te współpracę.
babuszka 2018-05-25 12:08:59 #1912
Jestem rencistką, chyba nie muszę wam pisać ile dokładnie listonosz przynosi mi pieniędzy? Musiałam dobrać pożyczkę na nową pralkę. Jestem bardzo zadowolona z Profi Credit, rozmawiałam z przemiłą konsultantką, powiedziała, że nie mam się czym martwić. Ustawiłam ratę taką jaka była dla mnie wygodna. To był mój strzał w dziesiątkę.
zbyszek 2018-05-25 12:08:29 #1911
Stało się, żona urodziła a nas nie stać było na podstawowe potrzeby dziecka. Musiałem wziąć małą pożyczkę. Jestem zadowolony, ponieważ żona była spokojniejsza a ja spłaciłem całe zobowiązanie w 12 miesięcy. Polecam wszystkim.
karolina 2018-05-24 18:12:46 #1902
Wzięłam w profi credit 10 tysięcy, odsetki nie były ogromne, mogę również śmiało powiedzieć, że raty nie dbyły zbyt wysokie. Warto przemyśleć gdzie chcemy zaciągnąć pożyczkę, ta firma na rynku jest już długi czas, inne są znacznie krócej. Warto spłacać pożyczkę w zaufanej firmie.
majuna 2018-05-22 15:41:12 #1901
Jestem w szoku jak dobrze zostałam potraktowana. Szybka pożyczka szybka Spłata naprawdę minimum formalności i brak sprawdzenia osoby w Bik. Niestety bank nie udzielił mi pożyczki ponieważ raz kiedyś zapomniałam zapłacić ratę. Ale Profi Credit po ratowała mnie z dodatkowym pieniądze.
Oko 007 2018-05-13 06:38:26 #1889
OSZUŚCI!!!! POZYCZYLAM 1350 ZL PÓŁTORA ROKU TEMU ,miałam wypadek nie pracowałam i z tej kwoty pożyczki mam teraz 8,890 zł NIE POLECAM
exodu 2018-04-27 13:16:35 #1856
Jeśli pożyczka bez kolosalnych odsetek i na jasnych warunkach to powinniście zajrzeć do Profi Credit , super doradcy, sprawna obsługa i szybka decyzja. Pożyczka na dowolny cel z niskimi ratami. Doceniają klientów którzy spłacają pożyczki w terminie. Jak najbardziej opłaca się zostać ich stałym klientem.

Zobacz także:

Dodaj do porównania