Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: 25000 zł
Czas: 36 mies.
Rata: 694.44 zł
RRSO: 0 %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0.49%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi 0.4937 %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Niespodziewane zobowiązania są zmorą codziennego życia. Z zepsutym komputerem nie można pracować, bez samochodu ani rusz. Na naprawę ważnych sprzętów i spłatę dodatkowych rachunków na pewno przyda nam się gotówka.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na pożyczenie dodatkowych pieniędzy – w tym zakresie nie jesteśmy już zależni od banków. Branża pozabankowa rozwija się w niesamowitym tempie, oferując niespotykaną wcześniej różnorodność usług pożyczkowych.

Warto przyjrzeć się propozycji Profi Credit. Firma udziela szybkich pożyczek, również na dowód. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Profi Credit nie sprawdza danych w BIK, co wyróżnia ją spośród innych firm.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Doradcy Finansowego, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest brak kontroli rejestru BIK – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

Weryfikacja w bazach dłużników:

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Doradcy finansowi Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Dokładają starań, żeby każdy wniosek był rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 doradców finansowych.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Oprócz tego firma nie sprawdza rejestru BIK – dzięki temu o pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które w innych instytucjach nie mogłyby liczyć na finansowe wsparcie. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Brak weryfikacji BIK
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit nie kontroluje baz BIK. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

##  ## #### ######## ##   ## ##   ## 
##  ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
## ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
#####   ## ######  ##   ## ######### 
## ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
##  ##  ## ##    ##   ## ##   ## 
##  ## #### ##    ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Domi 2017-10-13 20:31:45 #1292
Ja pożyczałam tam dość dawno, ale myślę że nic się nie zmieniło. Dla mnie pożyczka u nich była bardzo korzystna, ponieważ w innych miejscach na decyzje musiałabym za długo czekać, a i tak nie dostałbym tyle ile bym chciała. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług :)
Zuzka 2017-09-27 12:36:56 #1235
Pozytywnie- chociaż czas oczekiwania na pineiądze moglby byc krótszy.
jona 2017-08-31 11:34:02 #1151
Pożyczałem pilnie na ślub bo bank nie chciał mi udzielić pożyczki, a trzeba było dać zaliczki, po weselu sobie na spokojnie to spłacę a póki co nie ma żadnych problemów.
lencia 2017-08-30 21:17:15 #1150
Jak dla mnie świetna pożyczka. Musiałam kilka rzeczy opłacić wcześniej niż planowałam dlatego pożyczka była nieunikniona . Zależało mi na czasie więc szukała czegoś co szybko dostanę. Proficredit sprawdziła się idealnie -formularz wypełniłam przez internet, a decyzję dostałam przez telefon i pieniążki szybko były na koncie. Spłatę rozłożyłam na 6 miesięcy jednak wiem, że można to zrobić aż na 36 miesięcy.
Kirka 2017-08-29 11:32:54 #1142
Mało kiedy decyduję się na wzięcie pożyczki jednak gdy ja już biorę zależy mi na ty by była praktycznie od ręki. W proficredit dokładnie tak jest wszystko szybko i sprawnie, mało formalności, a decyzja jest przez telefon. Ja brałam tam tylko 3 tysiące pożyczki więc wystarczyła kopia dowodu osobistego oraz rachunek za media :)
merasa 2017-08-29 09:24:35 #1139
jak dla mnie oferta ok, tym bardziej że to jedna z większych firm na rynku a więc sprawdzona.
melon 2017-08-22 10:43:01 #1124
mogę z czystym sumieniem polecić profi credit - są bardzo pomocni i potrafią wytłumaczyc warunku wzięcia pożyczki jasno i klarownie. umowa też jest tak skonstruowana, że wiadomo ile się pożycza a ile się oddaje i w jakich ratach. polecam.
piotrek55 2017-08-21 16:11:34 #1122
Brałem 1000 zł, decyzja była szybka a kasa na koncie na drugi dzień. Obsługa również na przyzwoitym poziomie, pani z obsługi klienta pomogła mi wypełnić wnioske.
karolinamolak 2017-08-21 16:04:28 #1121
pożyczałam 1000 zł i oddałam w 6 miesięcy, bez problemu - pieniądze były mi potrzebne pilnie na naprawdę samochodu i nie miałam od kogo pożyczyć, a bank się na mnie wypiał.
tello 2017-08-21 15:56:23 #1120
dobre rozwiązanie dla osób które wpadły w finansowe tarapaty lub mają długi. banki na takie osoby nie patrzy, a oni pomoga i doradzą. brałam u nich taką pożyczkę dla zadłużonych spłąciłam długi i teraz z mniejszą ratą spłacam profi credit, polecam.
janna 2017-08-15 14:31:28 #1109
W profi credit podoba mi się to, że nie kontrolują naszego biku a do oceny naszej zdolności kredytowej wystarczy tylko rozmowa. Jak dla mnie to wielki plus, bo pożyczkę można otrzymać w krótkim terminie w przeciwności do banków, gdzie formalności trwają wieki. Kwotę pożyczki też można dostosować do terminu jej spłaty. Moja matka potrzebowała szybkiej pożyczki i dość długo myśleliśmy gdzie? Dobrze, że od znajomego usłyszałem o Profi Credit bo sam się u nich zapożyczył. Bardzo polecał i my też szybko się zdecydowaliśmy. Ani trochę nie żałuję!
małgosia 2017-08-07 12:37:09 #1079
no ja brałam w profi credit i było ok, nie dużo bo 500 zł na zalegle rachunki, i splacałam w ratach i w terminie.
ANETA 2017-08-04 12:41:11 #1073
FAJNA FIRMA.
aska i pawel 2017-08-04 12:10:17 #1071
gorąco mogę polecić, potrzebowaliśmy pilnie na naprawę samochodu i nie odmówili jak mój bank :) dzięki nim mogliśmy spokojnie pojechać na wakacje sprawnym samochodem! Dziękujemy Asia i Paweł z Krakowa :)
piotr kowal 2017-06-22 09:33:04 #955
Polecam, raty się łatwo spłaca, można sobie rozkładać jak się chce jest duzo opcji dogadania się, ja akurat brałem 15 tys zl wiec tak nie bolało
donek 2017-06-20 15:21:41 #941
Wszystko szybko załatwione dobra firma polecam, nie ma co słuchać hejterów, wszystkich krytykują tych dobrych i tych złych.
janko 2017-06-19 22:37:39 #940
Przyjazna firma i mili doradcy. Dwa razy brałam już u nich kredyt u dwóch różnych osób w biurze w Krakowie. Zawsze terminowo spłacałam raty i nigdy nie było żadnych niejasności czy problemów. Można się z nimi dogadać i ustalić wygodny plan spłaty.
miod 2017-06-19 14:07:56 #939
Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał
quentin 2017-06-19 14:06:37 #938
firma ok moge polecić, bralismy pozyczke na wakacje w tamtym roku jeszcze zostalo troche na niewielki remont, odmalowanie pokoju, spłaty znośne, ogólnie warunki nie sa złe
xox 2017-06-14 22:24:18 #933
Warto jednak czasem wspierac portfel rodzinny takimi pozyczkami, banki sa beznadziejne, z Profi nie mialem problemow takich jak z bankiem, wszystko szybko zalatwione, obsluga super
domin 2017-06-14 22:03:03 #932
Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał
weron 2017-06-13 17:28:36 #926
Chwilówki też są dla ludzi i wg mnie nie ma czego sie bac ludzie gadaja zle ale to zazwyczaj opinie tych ktorzy w ogole nie brali tych pozyczek. W Profi Credit mozna od ręki dostać kilka tysięcy i jest bardzo malo formalnosci
taki typ 2017-06-13 17:23:35 #925
Jak dla mnie Profi jest spoko, miałem kilka róznych pożyczek na przestrzeni 15 lat i do Profi bym wrocił jakbym znowu potrzebował, wszystko zalatwione bez problemów polecam
Xenus 2017-06-13 17:18:53 #924
Wszystko szybko zalatwione, pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekalem, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania duzo lepiej niz w banku, juz nigdy nie pojde sie użerać z jakims mbankiem czy innym pko
5/5 2017-06-12 16:37:33 #922
Przez Internet można o wiele szybciej dostać pieniądze. Nie trzeba tych wszystkich formalności załatwiać. Choćby na profi credit pl widziałam taką ofertę od zaraz.
ania 2017-06-12 16:19:20 #921
Patrzyłam na ofertę Profi Credit. Też przedstawia się korzystnie. Nie trzeba bawić się w formalności, a można dostać aż do 25 tysięcy - wiec mozna szybko wszystko zalatwic
netflik 2017-06-12 16:14:48 #920
Chwilówki też są dla ludzi;) Niedawno czytałam, że w Profi Credit opłaca się pożyczać. Można od ręki dostać kilka tysięcy.
5/5 2017-05-19 10:32:24 #788
Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.
piotrek 2017-05-19 10:31:51 #787
Pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekam, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania.
hirek 2017-05-12 13:54:24 #767
Ja mam o nich dobre zdanie bo jak na gwalt potrzebowałem kase to mi pomogli i nie robili problemów i nie wypytywali a po co mi te pieniadze, dostalem szybko przelew , ustalone raty i juz
polecam 2017-05-12 13:53:56 #766
Poszlo bardzo sprawnie obsługę mają dobrą, nie ma na co narzekac warunki lepsze jak w banku, nie trzeba sie specjalnie starac i chodzic po 10 razy z papierami zeby dostac pozyczke.
valer 2017-05-12 13:53:28 #765
Pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekam, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania.
polecam 2017-05-10 10:26:14 #760
Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow
czekan 2017-05-10 10:25:55 #759
Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.
polecam 2017-05-08 23:38:23 #755
Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic
torbacz 2017-05-08 23:14:25 #754
Ja bralam z Profi Credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl
andi 2017-04-27 12:08:44 #734
obsluga dobra doinformowanie dobre czas oczekiwania po zlozeniu papierow krotki, kasa szybko na koncie, ogolnie firma dobra
maciek 2017-04-24 21:38:28 #724
Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.
robert 2017-04-21 14:49:48 #718
Mozna brac firma spoko nie oszukuje, bralem pozyczke 2 lata temu rozłożyłem sobie na wiecej rat i teraz juz splacilem wszystko warunki dobre dokumentów malo, jak sie spieszy na wyjazd to Ci dadza szybko kase.
hanys 2017-04-21 14:45:11 #717
korzystałem z firmy, nie moglem dostac kasy z banku, z Profi dostalem 10 tys zl czyli tyle ile chcialem nie robili mi zadnych problemów, w tym roku juz sie spłacilem ze wszystkiego i mam wszystko zalatwione i zamkniete
5/5 2017-04-21 14:44:56 #716
mialem pozyczke u nich 3 lata temu i mysle że za rok znowu wezme, firma jest ok sprawdzilem nie mialem problemow nikt mnie nie scigal wszystko splacone w terminie i po sprawie, plus taki, ze bylo mniej formalnosci niz w banku
kujon 2017-04-14 13:55:49 #703
ode mnie 5/5 dla Profi Credit. Bralem pożyczkę rok temu, wszystkie warunki ok żadnego naciągania, dobra firma, nie mam zastrzeżeń, duzo lepiej się z nimi współpracuje niz z bankiem
ivo 2017-04-13 11:47:27 #700
Firma ok do polecenia, po zalatwieniu dokumentów mialem kase na koncie w ciagu ok 2-3 dni udalo sie bardzo szybko wszystko zalatwic i na tym mi zalezało bo potrzebowalem miec kase przed wyjazdem
gierek 2017-04-13 11:46:28 #699
Dobra firma, Profi Credit ma mniej biurokracji, działaja podobne jak bank ale troche szybciej, wypłata kasy na konto jest przyspieszone i potrzeba mniej dokumentów zeby wszystko zalatwic wiec jezeli komus sie spieszy to lepiej isc do Profi Credit
witek 2017-04-10 13:53:17 #682
W Profi Credit brałam pozyczke rok temu w wakacje, wzięłam z mezem 10 tys musielismy sobie dołożyć do auta no i reszta poszla ogolnei na wakacje, teraz powoli koncze spłacać pewnie wyrobie sie akurat na wakacej 2017, ogolnie warunki maja bardzo dobre i szybko sie dostaje decyzje o przyznaniu pieniedzy
norbik 2017-04-06 13:54:53 #671
przymierzam się żeby wziąc u nich pozyczkę przed wakacjami, około 10 tys chcemy jechac na wakacje w 4 osoby powinno starczyć. Z tego co wiem maja najlepsze warunki, a po drugie nie widzi mi się użeranie z bankiem przed wakacjami
oden 2017-03-24 11:09:22 #649
Sporo osób ode mnie z wydziału jest w programie partnerskim Profi Credit bo mozna sobie po zajeciach albo miedzy zajeciami szybko dorobić, a z tego co wiem niektorzy po studiach normalnie juz w ten sposob pracuja bo jak masz wiecej czasu to spokojnie niezla pensje z tego sie wyciagnie ok 2-3 tys zl
majo 2017-03-20 14:10:25 #640
Firma wporządku nie moge powiedziec, na poczatku myslalem inaczej ale najlepiej jak sie po prostu samemu sprawdzi na mniejszej sumie, splacilem wszystko tzn tylko 4tys zl mialem i wszystko bylo bez problemow
kazi 2017-03-20 14:09:41 #639
bardzo duzo ludzi bierze w profi credit pozyczke nawet firmy, pewnie wspierają się na przyklad sezonowo albo na jakas jednorazowa inwestycje, ogolnie dobra firma tez kiedys wzialem u nich pozyczke
paula 2017-03-13 21:28:18 #629
braliśmy z mężem 15 tys zl bo budowalismy nowy dom i braklo troche na meble, ciezko zawsze wszystko dokladnie wyliczyc i pozniej sie okazuje ze brakuje. ogolnie firma uczciwa, nawet nie pytali na co nam te pieniadze, pozyczka na oswiadczenie

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania