Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek online. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadzę, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Doradcy Finansowego, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest brak kontroli rejestru BIK – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Doradcy finansowi Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Dokładają starań, żeby każdy wniosek był rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 doradców finansowych.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Oprócz tego firma nie sprawdza rejestru BIK – dzięki temu o pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które w innych instytucjach nie mogłyby liczyć na finansowe wsparcie. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Brak weryfikacji BIK
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit nie kontroluje baz BIK. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

 ######  ######## ####### #### ##   ## 
##  ## ##    ##   ## ## ###  ### 
##    ##    ##   ## ## #### #### 
##  #### ######  ##   ## ## ## ### ## 
##  ## ##    ## ## ## ## ##   ## 
##  ## ##    ##  ##  ## ##   ## 
 ######  ######## ##### ## #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Tomasz 2018-09-18 22:39:29 #2372
Myślałem, że nigdy nie będę potrzebował pożyczki, ale spotkało mnie w życiu coś, co sprawiło, że było to nieuniknione. Jako że na kredyt w banku nie miałem co liczyć, tylko pożyczka w tym miejscu wchodziła w grę. Otrzymałem ją bez problemu.
ANONIM 2018-09-18 00:15:53 #2367
Ekspresowa realizacja pożyczki. Wniosek został zweryfikowany w dzień jego złożenia. Obsługa klienta przemiła. Cierpliwie tłumaczyła proces przydzielania pożyczki, obliczyła wysokość pojedynczej raty i całkowity koszt pożyczki. Inne firmy powinny się od Was uczyć! Tak się traktuje klienta!
Joasia 2018-09-18 00:13:47 #2366
Na początku nie byłam pozytywnie nastawiona do tej pożyczki, ale mój mąż ostatecznie mnie przekonał do tego, że warto. I rzeczywiście, nie żałuję swojej decyzji. Największym atutem pożyczki w tej firmie jest minimum formalności i oczywiście przemiłe Panie w BOK!
Krzysiek 2018-09-18 00:12:33 #2365
Oj, przed zaciągnięciem pożyczki długo się nad tym zastanawiałem – dopiero pozytywne opinie ostatecznie mnie do tego przekonały. Wypełnienie wniosku zajęło mi 15 minut, a zweryfikowano go chwilę po wprowadzeniu do systemu. Jak dla mnie, PC nie ma sobie równych!
Kasia 2018-09-18 00:11:48 #2364
Szybkie pieniądze, wypłacone bez zbędnych formalności i żadnych problemów, które robił mi bank… Z obsługi jestem bardzo zadowolona. Jeśli tylko będę mieć taką potrzebę, ponownie zaciągnę pożyczkę w tym miejscu. Ślicznie dziękuję za pomoc – gdyby nie Wy, byłabym w nieciekawej sytuacji…
Marek 2018-09-15 00:09:43 #2358
Zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę, gdyż skłoniły mnie do tego opinie. Jestem bardzo zadowolony, gdyż jej oprocentowanie jest niewielkie, a raty niewysokie. Szybko pożyczkę spłaciłem, ogólnie oceniam na 5 z plusem!
Maciek 2018-09-13 00:06:27 #2351
Tak jak Wy, ja również nie sądziłem, że kiedykolwiek zdecyduję się na zaciągnięcie pożyczki. Znalazłem się jednak w takiej sytuacji, że było to nieuniknione. Oferta Profi Credit wydała mi się najbardziej atrakcyjna, dlatego z niej skorzystałem. I podpisuję się pod wszystkimi, pozytywnymi opiniami, bo w pełni się z nimi zgadzam.
Monika 2018-09-13 00:03:19 #2350
Pożyczki w Profi Credit to sama przyjemność! Macie super warunki, szczególnie, gdy z oferty się skorzystało i pożyczkę spłaciło na czas! Raty są niewysokie, dzięki czemu jestem w stanie regulować je w terminie.
krystian 2018-09-11 22:25:08 #2346
Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek będę potrzebować pożyczki, ale jej zaciągnięcie w moim przypadku było konieczne… I w przypadku PC, zaciągnięcie pożyczki nie jest niczym złym. Jest nisko oprocentowana, a jej spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat!
miroslawa 2018-09-11 22:24:26 #2345
Pożyczki z Wami to czysta przyjemność! Kasa na moim koncie znalazła się w ekspresowym tempie, chwilę po pozytywnej weryfikacji wniosku. Tak dobrze w innych firmach nie ma!
Jurek 2018-09-11 00:10:47 #2340
Mega szybka pożyczka! Nie wiedziałem, że zaciągnięcie pożyczki może być tak szybkie, szczególnie, że oprocentowanie w Profi Credit rzeczywiście jest niewysokie, a Panie w BOK, miłe.
Eryk 2018-09-11 00:08:02 #2339
Słyszałem o tej firmie wiele dobrego! I rzeczywiście, w pełni podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Oprocentowanie pożyczek jest niewysokie, podobnie jak wysokość rat! Szczerze polecam, warto!
Magda 2018-09-10 00:35:17 #2328
Lubię profesjonalne podejście do klienta, a w Profi Credit jest ona standardem. Warunki, na jakich udzielane są pożyczki są bardzo atrakcyjne. Mało tego, wniosek został szybko zweryfikowany, dzięki czemu pieniądze szybko trafiły na moje konto.
Jakub 2018-09-07 23:24:39 #2326
Z oferty Profi Credit jestem bardzo zadowolony, dostosowali pożyczkę do moich potrzeb, dzięki czemu jestem w stanie spłacać ją w terminie (raty są niewysokie).
maciejka 2018-08-25 13:10:43 #2280
Najlepiej jest zadzwonić i dowiedzieć się co oferują, tak zdobędziecie znacznie lepsze informacje, bo oferty mogą się różnic. Ja z swojej pożyczki jestem bardzo zadowolona.
syrenka 2018-08-25 13:07:57 #2279
Bardzo szybko można uzyskać u was pożyczkę, co bardzo mnie cieszy. Nie raz podratowaliście mój budżet domowy. Bardzo mi miło z tego powodu, szczególnie, że teraz będę was polecać dalej..
siora 2018-08-24 11:01:29 #2275
Słyszłam wiele dobrego o profi credit. Opinie się potwierdziły. Dobre warunki, odpowiednie raty, jestsm już w połowie spłącania :)
emi 2018-08-24 10:59:53 #2274
Gdy zadzwoniłam na infolinię, wszystko zostało mi wytłumaczone. Dla mnie to bardzo rzetelna firma, która świadczy usługi pożyczkowe. Polecam.
facetka 2018-08-23 10:03:29 #2270
Mega szybka pożyczka, nawet nie sądziłem, ze takie szybkie istnieją. W dodatku nie wymagaliście nie wiadomo jakich papierków. Super !
corteza 2018-08-22 11:46:19 #2267
Wypełnienie wniosku to jakaś chwilka, wy też mi dużo pomogliście doradzając co jest najlepszą opcją. Bardzo się cieszę, że trafiłam na was, a nie na firmę, która mogłaby mnie oszukać.
pablo 2018-08-21 14:26:25 #2266
Pożyczkę u was polecił mi znajomy z pracy. Akurat potrzebowałem dodatkowej gotówki, więc skorzystałem. nie żałuję. raty dopasowane do moich możliwości, nie mam problemu ze spłacaniem :)
Weronika 2018-08-20 11:37:46 #2262
Zanim zdecydujecie się na pożyczke, sprawdźcie opinie. Tutaj rzeczywiście same pozytywne, mnie tez te opinie skusiły, wiem jedno, ludzie piszą prawdę, nawet ratę mam dobrze dostosowaną.
karolinka 2018-08-20 11:36:45 #2261
Nigdy, z żadnej firmy nie byłam tak zadowolona z Waszej. Idealne warunki spłaty pożyczek. Konsultant miły i cierpliwy.
Łucja 2018-08-20 11:36:13 #2260
jeżeli potrzebujecie na już pilnie jakiejś pożyczki, to musicie wziąć pod uwagę Profi Credit. Mają najlepsze oprocentowanie na rynku, wiem co mówię, szukałam wielu ofert, ta była najlepsza.
Muzyczna 2018-08-20 11:33:23 #2259
Jestem na ogół bardzo dociekliwą osobą, także doradcy z profi credit mieli ze mną długie minuty do przegadania. Koniec z końców jestem bardzo zadowolona z tych pożyczek jakie mi udzielili. Nie mam dużo do spłaty, a raty sa malutkie.
Ela 2018-08-18 12:48:22 #2252
sprawdzona firma, uproszczone formalności i bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku. Ciesze się, że mogłam wziąć u Was pożyczkę, do kolejnego razu!
somka 2018-08-18 12:46:45 #2251
Słyszałem już o was dużo, ale do tej pory nie miałem okazji próbować waszych ofert pożyczkowych. Rzeczywiście wszystko odbywa się tak jak na umowę, raty są takie same, kwota pożyczona taka jaką ustalałem. Jestem mocno zadowolony... szczególnie miłymi Paniami za telefonem.
Ewa 2018-08-18 12:30:17 #2250
Nigdy nie sądziłam, że będę potrzebować pożyczki, a tu proszę.. jedna w profi credit zaciągnięta. Nie żałuję. Raty spłacam na czas i żadnych problemów nie mam.
piterka 2018-08-18 12:28:24 #2249
Bardzo, ale to bardzo szybka realizacja pożyczki. Obsługa klienta bardzo rzeczowo wytłumaczyła całą umowę, co w niej będzie, jaki okres spłaty jakie raty etc. Zdecydowanie warto zastanowić się nad pożyczkami w Profi Credit.
Mazia 2018-08-17 11:59:43 #2245
Uratowali mi zalane mieszkanie, świetnie dziękuję za kasę, teraz cieszę się nową łazienką!!
Rafael 2018-08-17 11:58:53 #2244
Tak niskiej raty do spłaty chyba nie miałem w żadnym banku! Wszędzie takie ogromne odsetki, a wy macie takie te opłaty tanie.. jestem w szoku, ale bardzo się cieszę, że mi zaufaliście.
ewelina 2018-08-17 11:56:15 #2243
Szybka i sprawnie wypłacona kasa, chwila rozmowy, podpisanie dokumentów i po kłopocie. Jestem bardzo zadowolona z takiej obsługi. Gdy będę miała jeszcze potrzebę, to z pewnością wezmę u was pożyczkę.
anina 2018-08-16 13:00:15 #2239
Jestem bardzo zadowolona z oferty profi credit, dostosowali wszystko do moich potrzeb, nie musiałam za wiele kombinować z ratami, były ustalone całkiem pod moje zarobki.
maja 2018-08-16 12:58:38 #2238
Lubię profesjonalne podejście do klienta, to zawsze w jakiś sposób mi imponuje. Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy pożyczkowej, to musicie zwrócić uwagę na profi credit. Tam mają ogromną wiedzę, którą z chęcią chcą przekazać swoich klientom.
Krystian 2018-08-16 12:58:07 #2237
Koledzy sugerowali mi, bym naprawił sobie furę dzięki waszej pożyczce. Namawiali, namawiali ja się zgodziłem. . Bez konfliktu, szybka sprawa-polecam :)
martynka 2018-08-16 12:56:51 #2236
Jeżeli szukacie firmy, która zapewni wam fajną pożyczkę z dobrym oprocentowaniem, to właśnie dobrze trafiliście, Profi Credit to najlepsza firma pożyczkowa na rynku- wiem co mówię.
pejka 2018-08-16 12:56:22 #2235
Dzięki ludzie za polecenie tej pożyczki, sama bym się też nie odważyła, ale teraz wiem, ze to przecież nic strasznego, nawet raty nie były jakieś ogromne, super sprawa, polecam :)
mynka 2018-08-16 12:51:44 #2234
Też w życiu nie sądziłam, że wezmę jakąś pożyczkę, myliłam się i nie żałuje, to chyba ze względu na niskie oprocentowanie jakie mi zaproponowaliście. Bardzo się z tego powodu cieszę i będę polecać dalej...
mader 2018-08-15 13:38:21 #2227
Te opinie są świetnie trafione, sama miałam okazję korzystać z profi credit, brałam kasę na kurs prawa jazdy. Prawko już mam, a o ratach już dawno zapomniałam.
pogoda 2018-08-15 13:35:23 #2226
Nie wiem czy moja rodzina brała u was pożyczkę, ale jestem pewna, że jeżeli będą potrzebować sprawdzonej firmy pożyczkowej, to właśnie was polecę. Bardzo szybko wszystko załatwione, jestem mega zadowolona.
Krzysztoff 2018-08-15 13:33:00 #2225
Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale żona mnie przekonała, że taka pożyczka to najlepsze rozwiązanie. Spróbowałem i nie żałuję.. mam naprawiony samochód, do tego kupiliśmy łóżeczko dla dziecka i kilka zabawek. Raty nie są wcale odczuwalne ;)
kamila 2018-08-13 19:01:58 #2221
Z reguły nie sądziłem, ze wezmę kiedyś taką pożyczkę, myliłem się, ale też nie żałuję. Szybka i fachowa pomoc, a raty dostosowane do moich potrzeb :)
lenka 2018-08-10 09:32:03 #2205
Wszystkie formalności załatwione w trybie natychmiastowym. Rozmawiałam z konkretną kobietą, przez telefon, która doradziła mi najlepsze rozwiązanie, jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona i będę was polecać znajomym.
kajka 2018-08-10 09:31:10 #2204
Szybka kasa na koncie, kilka podpisów i załatwione. Będę was polecała moim znajomym, to jest pewne!
katarynka 2018-08-10 09:30:36 #2203
Pożyczki z wami to czysta przyjemność, nie dość, że kasa na koncie jest w ekspresowym tempie, to jeszcze ta spłata zobowiązania jest taka przyjemna. Wiele razy zastanawialam sie czy nie wziąć u was jakieś pieniążki, ale dopiero teraz się odważyłam i nie żałuję.
kauf 2018-08-10 09:26:03 #2202
Pożyczki to z wami pikuś, macie świetne warunki dla stałych klientów jak i dla tych co dopiero was odkryli.Raty spłaciłam bez problemu, doradcy byli bardzo uprzejmi i profesjonalnie. Polecam Profi Credit.
Patrycja 2018-08-09 12:29:49 #2197
Pozyczalam drobne pieniądze u was przy rozpoczęciu roku szkolnego oraz przy świętach w Grudniu. Zawsze jestem zadowolona, nie muszę się stresować wydatkami, wystarczy spłacać niską rate na czas, a sama umowa zostanie raz dwa zakończona :)
zuzka 2018-08-09 12:29:11 #2196
Nie wiem czy znacie Profi credit i czy braliście już tutaj pożyczkę, ale zdecydowanie mogę ją wam polecić. Mają fajne oferty nawet dla tych nowych klientów.
emanuelka 2018-08-08 10:48:42 #2190
Nigdy, ale to nigdy w życiu jak większość z was nie pomyślałabym o pożyczce. Dla mnie to był jakiś totalny kosmos, ale jest.. mam pożyczkę w profi credit i nie żałuję, szybko wszystko załatwiłam, raty nie obciążają mojego budżetu. Jestem zadowolona.
janka1 2018-08-08 10:47:37 #2189
Bardzo, ale to bardzo szybka pożyczka, nie wiele formalności, doświadczeni doradcy. Cały proces weryfikacji na wysokim poziomie. Wielkie dzięki :)

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania