Profi Credit

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11000
Okres pożyczki 36 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: 25000 zł
Czas: 36 mies.
Rata: 694.44 zł
RRSO: 54.87 %
Do spłaty: 25000 zł
Weź pożyczkę

Przykład reprezentatywny pożyczki udzielanej w kanale tradycyjnym: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 54,87%. Oprocentowanie stałe w skali roku – 18,26%. Na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 144 zł składają się: opłata przygotowawcza – 340 zł, prowizja pośrednika finansowego – 250 zł, prowizja pożyczkodawcy – 1 411 zł, odsetki – 2 143 zł. Pożyczka jest rozłożona na 36 miesięcznych rat po 254 zł każda. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 144 zł. Stan na dzień 05.10.2023.

Przykład reprezentatywny pożyczki udzielanej w kanale zdalnym: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 54,87%. Oprocentowanie stałe w skali roku – 18,26%. Na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 144 zł składają się: opłata przygotowawcza – 150 zł, prowizja pożyczkodawcy – 1 851 zł, odsetki – 2 143 zł. Pożyczka jest rozłożona na 36 miesięcznych rat po 254 zł każda. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 144 zł. Stan na dzień 05.10.2023.


Profi Credit udziela szybkich pożyczek. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 3000 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadze, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • Ta firma jest dla mnie okropna piszą bzdury a jak fo czego przychodzi to nie ma - Anna
 • Witam nie polecam omijajcie ich z daleka oszuści i naciągacze bierzesz 7000 oddajesz 15000 NIE POLECAM - NIE POLECAM
 • Nie rozumiem dlaczego firma nie pokazuje na stronie cennika. Czlwiek nie wie z jakimi kosztami bedzie zwiazana pozyczka! trzeba podac swoje dane to do nas zadzwonia i przedstawia oferte- tylko, ze ... - Patryk

więcej opinii

Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Niższe RRSO niż w innych instytucjach pozabankowych
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit analizuje indywidualnie każdy wniosek. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Przedstawiciela, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest indywidualne rozpatrywanie wniosku – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

Profi Credit Polska S.A

ul. Św. Wincentego93/5
03-291 Warszawa

e-mail:

telefon: 33 496 00 60

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Przedstawiciele Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Każdy wniosek zawsze jest rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 przedstawicieli.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Dodaj opinię o Profi Credit

##   ## #### ######  ####### ##   ## 
## ## ## ## ##  ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ##    ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ##    ##   ## ##   ## 
## ## ## ## ##    ##   ## ##  ## 
## ## ## ## ##  ## ##   ##  ## ##  
 ### ### #### ######  #######   ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Profi Credit

Opinia o Profi Credit od Anna 2022-11-29 12:58:28 #6547
Ta firma jest dla mnie okropna piszą bzdury a jak fo czego przychodzi to nie ma
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od NIE POLECAM 2022-06-20 17:36:54 #6323
Witam nie polecam omijajcie ich z daleka oszuści i naciągacze bierzesz 7000 oddajesz 15000 NIE POLECAM
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Patryk 2020-12-16 08:16:08 #5304
Nie rozumiem dlaczego firma nie pokazuje na stronie cennika. Czlwiek nie wie z jakimi kosztami bedzie zwiazana pozyczka! trzeba podac swoje dane to do nas zadzwonia i przedstawia oferte- tylko, ze ja bym wolala to zobaczyc na wlasne oczy- zobaczyc ile wynosi rata w zaleznosci od kwoty... i co? i sie nie da. ja nie lubie takich firm- bo wydaje mi sie, ze maja cos do ukrycia. a podanie rrso 80-iles procent nic mi nie daje!
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Toka 2020-12-03 08:37:03 #5216
profiCredit nie jest moim pierwszym wyborem, bo zdecydowanie są lepsze cenowo oferty, niestety tam mój wniosek został odrzucony i wylądowałem u nich. Nie jest jakoś rewelacyjnie, szybko itp. ale jednak udzielili pożyczki, a konkurencja nie- wiec w sumie nie powinienem narzekać.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Natalia 2020-03-25 20:16:40 #4625
O Profi Credit mogę mówić same dobre rzeczy. Jestem tak zachwycona firmą, że nie widzę jej żadnych wad. Dla mnie największym plusem jest ekspresowe weryfikowanie wniosków. Polecam :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Tatiana 2020-03-24 21:16:14 #4614
Oferta PC jest idealna. Przyznano mi tutaj pożyczkę bez żadnych problemów w kwocie o jaką wnioskowałam, pomimo umowy o dzieło.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Paweł 2020-03-23 17:22:42 #4604
Na pożyczkę w Profi Credit zdecydowałem się ze względu na uproszczone formalności. Ogromnym plusem firmy są też niskie odsetki i możliwość rozłożenia spłaty na wygodne i nie obciążające raty. Dzięki temu, że zdecydowałem się na Profi Credit zaoszczędziłem mnóstwo czasu i stresów związanych z zaciągnięciem i płatnością pożyczki. Polecam – to był świetny wybór.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Fabian 2020-03-23 16:32:06 #4594
Oferta PC znacznie wyróżnia się na tle ofert innych firm. Jest zdecydowanie korzystniejsza, dlatego od razu przyciągnęła moją uwagę, a ja bez wahania złożyłem tutaj wniosek. Został on rozpatrzony jeszcze tego samego dnia, a pieniądze miałem na koncie następnego dnia. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Krzysztof 2020-03-20 02:11:46 #4581
Żeby dostać awans, musiałem podnieść swoje kwalifikacje kosztownym szkoleniem , którego nie finansował zakład pracy. Długo zastanawiałem się czy w ogóle w to brnąć, ale chęć zarabiania większych pieniędzy była silniejsza. Dlatego zdecydowałem się na pożyczkę w Profi Credit. Teraz już kończę ją spłącać i bardzo cieszę się, że zdecydowałem się na ten krok, bo dzięki temu udało mi się dostać upragniony awans.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Irek 2020-03-19 17:15:02 #4571
Profi Credit to pierwsza firma, w jakiej zdecydowałem się wziąć pożyczkę. Przekonała mnie do nich ich oferta, która jest zdecydowanie korzystniejsza od innych. Pozytywnie zaskoczyły mnie tutaj maksymalnie uproszczone formalności, które zajęły mi około kwadransa. Polecam, mimo że była to pierwsza pożyczka jaką kiedykolwiek wziąłem, to jestem z niej tak zadowolony, że na pewno tutaj jeszcze wrócę.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Maria 2020-02-28 21:43:16 #4516
Bardzo uczciwa i rzetelna firma, a pożyczka… WOW! Polecam :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Maja 2020-02-28 12:19:12 #4506
Profi Credit jest uczciwą firmą, która udziela świetnych pożyczek z dobrymi warunkami umowy i rozsądnym oprocentowaniem. Ja już kilka razy brałam tutaj pożyczki i za każdym razem jestem tak samo zadowolona – polecam.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Matylda 2020-02-28 01:07:45 #4503
Oferta jest godna uwagi i warto z niej skorzystać. Ja nie znalazłam drugiego miejsca, w którym oferowali by tak dobre pożyczki jak w Profi Credit i to w tak szybkim tempie. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Paulina 2020-02-27 21:56:28 #4496
Oferta Profi Credit nadaje się dla każdego, kto ma jakiekolwiek problemy finansowe. Firma ma wiele plusów, ale dla mnie największymi są niewysokie odsetki i możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty. Dzięki temu zaufałam firmie w 100% i przy każdych kłopotach finansowych korzystam z ich usług. Polecam – jestem bardzo zadowolona z udzielanych tutaj pożyczek.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Artur 2020-02-27 02:02:02 #4491
Pożyczka w Profi Credit była moją jedyną szansą na jakąkolwiek pomoc finansową. Miałem do niej spore uprzedzenia, ale musiałem się do niej przekonać. Postanowiłem więc dać jej szansę i skorzystałem z jej usług, dzięki czemu przekonałem się do pożyczek pozabankowych, a dokładniej tych udzielanych w PC. Firma okazała się być uczciwa i udziela pożyczki na bardzo dobrych warunkach. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Mateusz 2020-02-27 01:47:47 #4482
Wziąłem tutaj pożyczkę na kupno samochodu. Brakowało mi do niego zaledwie kilka tysięcy. Dzięki szybkiej pożyczce w Profi Credit, zdążyłem wszystko załatwić tak szybko, że nikt inny nie kupił go w tym czasie. Polecam – można tutaj wziąć świetną pożyczkę :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Paweł 2020-02-26 01:34:21 #4475
Potrzebowałem nowego telewizora, bo stary się popsuł i nie opłacało się go naprawiać. Oczywiście próbowałem najpierw wziąć go na raty w sklepie, ale tam nie dostałem na to zgody, więc jedyną opcją było wzięcie na ten cel pożyczki. Wiedziałem, że w żadnym banku jej nie dostanę, a jedyną opcją jest wzięcie jej w firmie udzielającej pożyczki pozabankowe, dlatego zacząłem przeglądać oferty takich firm i najlepiej na ich tle plasowało się Profi Credit. To dlatego właśnie tutaj wziąłem pożyczkę i jestem z niej tak zadowolony, że każdemu ją polecam.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Jurek 2020-02-26 01:28:09 #4469
Gdy pierwszy raz zobaczyłem ofertę PC nie wierzyłem, że jest tutaj aż tak dobrze. Sądziłem, że taka oferta musi mieć mnóstwo haczyków. Kiedy potrzebowałem pożyczki, Profi Credit okazało się być moją jedyną deską ratunku, dlatego musiałem się do nich przekonać. Nie żałuję, że tak się stało, bo dzięki temu całkowicie zmieniłem zdanie o tej firmie. Okazało się, że oferta jest taka korzystna i nie zawiera żadnych haczyków, jak myślałem na początku. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Natalia 2020-01-30 19:20:19 #4394
Pożyczka w Profi Credit szczególnie jest idealna dla osób potrzebujących pieniędzy na już, bo przyznanie pożyczki jest tutaj ekspresowe. To ogromny plus firmy, ale równie dużym plusem są korzystne warunki umowy. Polecam – warto skorzystać z tej oferty.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Dawid 2020-01-29 20:23:34 #4386
Profi Credit jest najlepszą firmą udzielającą pożyczki pozabankowe. Są one przyznawane na świetnych warunkach i z bardzo dobrym oprocentowaniem. Dużym plusem jest możliwość rozłożenia spłaty na dogodne raty, dzięki czemu można uniknąć problemów z regularną płatnością.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Sebastian 2020-01-29 20:19:35 #4380
Przed wzięciem tutaj pożyczki, próbowałem wziąć ją w wielu innych miejscach, ale albo mi odmawiano, albo oferowano złe warunki umowy. Tylko oferta Profi Credit była korzystna, dlatego na nią się zdecydowałem. Polecam, bo z pożyczki jestem w pełni zadowolony.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Matylda 2020-01-29 19:45:01 #4377
Proces przyznania pożyczki jest tutaj bardzo szybki, a przyspieszają je formalności sprowadzone do minimum. Polecam – mi ta pożyczka odpowiada.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Igor 2020-01-29 19:42:34 #4375
Musiałem wziąć pożyczkę, aby kupić auto. Zdecydowałem się na nią właśnie w Profi Credit, bo oferowali mi najkorzystniejsze warunki umowy. Dzięki temu szybko udało mi się kupić upatrzony przeze mnie model. Dobre warunki umowy nie jest jedynym plusem w firmie, bo spodobała mi się też możliwość rozłożenia spłaty na dogodne dla spłacającego raty. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Eryk 2020-01-29 19:41:49 #4374
Oferta Profi Credit bardzo mi pasuje. Pożyczkę tutaj dostałem w takiej kwocie, o jaką wnioskowałem mimo tego, że pracowałem na umowę o dzieło. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Sandra 2020-01-27 22:12:31 #4356
Profi Credit udziela najlepszych pożyczek! Polecam!! :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Ula 2020-01-27 22:08:41 #4349
Zawsze byłam przeciwna pożyczkom w takich miejscach, dlatego nie miałam w planach ich brać. Wydarzyło się jednak coś, co mnie do tego zmusiło – byłam w trudnej sytuacji finansowej, a nikt ( żaden bank ani nikt bliski) nie mógł mi pożyczyć pieniędzy. Jedyną opcją było wzięcie pożyczki w firmie pożyczkowej. Po zapoznaniu się z wieloma ofertami, wybrałam Profi Credit i był to moim zdaniem najlepszy wybór. Firma okazała się być bardzo uczciwa, a pożyczka na tyle dobra, że bez wahania wrócę do firmy, gdy znajdę się w trudnej sytuacji finansowej.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Milena 2019-12-29 00:02:20 #4208
Nie sądziłam, że można tak szybko dostać pożyczkę, jak szybko dostaje się tutaj – w Profi Credit. Jest to więc oferta idealna dla osób potrzebujących kasy na już. Polecam, ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w tej firmie.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Jola 2019-12-27 19:59:15 #4192
Dzięki dostosowanym do mnie ratom nie mam najmniejszego problemu z regularnym spłacaniem kredytu. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Cristiano 2019-12-26 21:53:00 #4190
Super pożyczka, super firma – POLECAM :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-12-26 21:49:44 #4186
Swoją pierwszą pożyczkę wzięłam w Profi Credit. Firma przekonała mnie swoją ofertą i maksymalnie uproszczonymi formalnościami, które udało mi się załatwić w około 15 minut. To wszystko zadecydowało o tym, że jestem tak zadowolona z usług firmy i z przyjemnością wrócę tutaj, gdy nastanie taka potrzeba.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Kornela 2019-12-22 22:00:52 #4170
W Profi Credit obsługa BOK w indywidualny sposób podchodzi do klienta i traktuje go z dużym szacunkiem. Jest też bardzo cierpliwa i konkretna. Bez problemu wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a gdy jest taka potrzeba stresów.chętnie pomaga w wypełnieniu wniosku. Polecam, dzięki Paniom z BOK pożyczkę wzięłam bez większych
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Majka 2019-12-22 22:00:23 #4169
W PC można bardzo szybko wziąć pożyczkę. Mi udało się dostać ją w dwa dni, a wszystko to dzięki tak uproszczonym formalnościom.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-12-22 21:58:47 #4166
Profi Credit to najlepsza firma udzielająca pożyczek pozabankowych. Są one udzielane na dobrych warunkach i z atrakcyjnym oprocentowaniem. Dużym plusem jest to, że są rozkładane na wygodne raty. Jest to jedyna firma, której ufam i w której nie bałabym się wziąć pożyczki.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Igi 2019-11-30 21:23:12 #4082
Oferta Profi Credit znacznie wyróżnia się wśród pozostałych ofert. Firma ma w swojej ofercie zaskakująco dobre warunki umowy i niewysokie oprocentowanie, a do tego bez problemu rozkłada spłatę na dogodne raty. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Halina 2019-11-30 21:22:42 #4081
Zawsze myślałam, że każda firma udzielająca pożyczki oferuje nam to samo. Kiedy potrzebowałam pożyczki i rozglądałam się za jakimiś fajnymi ofertami zorientowałam się, że byłam w błędzie. Oferta PC znacznie wyróżnia się na tle innych firm, dlatego to tutaj zgłosiłam się bez wahania.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Dominika 2019-11-30 21:21:42 #4080
Profi Credit to bardzo rzetelna i uczciwa firma. Najbardziej zaskoczyła mnie tutaj umowa, która była jasno skonstruowana, bez żadnych kruczków i ukrytych kosztów. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Mariusz 2019-11-29 21:54:24 #4078
Profi Credit jest najlepszą firmą udzielającą pożyczki pozabankowe. Mają one atrakcyjne oprocentowanie i rozkładane są na wygodne i łatwe do spłaty raty. Jest to jedyna firma, która zdecydowała się udzielić mi pożyczkę w kwocie, o którą wnioskowałem. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Jurek 2019-11-29 21:53:55 #4077
Musiałem wymienić piec, bo popsuł mi się w samym środku zimy. Koszt nowego pieca jest dla mnie ogromny – my dysponowaliśmy tylko połową wymaganej kwoty, a drugą połowę musieliśmy dobrać w postaci pożyczki. Profi Credit było najlepszym miejscem do tego. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Ewelina 2019-11-29 21:17:42 #4051
Musiałam zrobić ogrodzenie domu w którym mieszkałam. Koszt nie był wysoki, ale wszystkie pieniądze wydałam na kupno domu. Na ogrodzenie musiałam wziąć pożyczkę. Postanowiłam wziąć ją w Profi Credit, gdzie już kiedyś brałam pożyczkę i byłam z niej zadowolona. I tym razem udzielono mi jej na dobrych warunkach, a spłatę rozłożona na dogodne raty. Polecam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Roksana 2019-11-28 20:27:45 #4045
Najbardziej spodobało mi się tutaj tak szybkie rozpatrywanie wniosków. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Dawid 2019-10-31 19:19:10 #3958
Dopiero gdy chciałem wziąć pożyczkę, przekonałem się jakie to jest trudne, szczególnie gdy ma się umowę - zlecenie. Profi Credit jednak jest inne. Można tutaj dostać pożyczkę na godnych warunkach. Polecam, ja jestem zadowolny z pożyczki w tym miejscu.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Damian 2019-10-31 19:18:00 #3956
Szukanie idealnej oferty pożyczkowej zajęło mi na prawdę mnóstwo czasu. W końcu mi się udało. Była to oferta Profi Credit. Złożyłem tutaj wniosek i jeszcze tego samego dnia został on pozytywnie zweryfikowany, a następnego dnia miałem już pieniądze na koncie. Muszę dodać, że samo złożenie wniosku zajęło mi dosłownie chwilę. Polecam, jestem bardzo zaskoczony tą firmą.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Lady 2019-10-31 19:17:26 #3955
Większośc osób jest zdania, że wszystkie firmy pożyczkowe są nie uczciwe. Moje zdanie jest takie, że musieli trafiać na takie firmy. Profi Credit jest bardzo uczciwą i pomocną firmą, dlatego zachęcam do korzystania z ich oferty.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Tadeusz 2019-10-31 00:08:02 #3953
Gdy dowiedziałem się, że moja dziewczyna jest w ciąży bliźniaczej, wiedziałem, że nie dam rady uzbierać na wyprawkę dla dwójki maluchów. Postanowiłem wziąć w tym celu pożyczkę. Dzięki niej i naszym oszczędnościom udało nam się kupić wszystko na czas. Już miesiąc przed porodem byliśmy gotowi na przyjście na świat naszych dzieci.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Dawid 2019-10-30 22:26:16 #3936
Byłem załamany, gdy w podczas moich problemów finansowych nikt nie mógł mi pomóc. Próbowałem swoich sił u bliskich i w banku, ale wszędzie słyszałem odmowy. Gdy poszedłem do jednego z moich kupmli, ten polecił mi Profi Credit. Mówił, że pożyczki tutaj są spoko, odsetki też OK i że ogólnie był zadowolony z pożyczki tutaj. Postanowiłem też spróbować i nie żałuję, a jak ktoś potrzebuje pieniędzy, to sam mu polecam tą firmę
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Magda 2019-10-29 21:06:35 #3931
Najfajniejsze w firmie jest tak szybkie rozpatrywanie wniosków! Polecam :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Krzysiek 2019-10-29 15:35:31 #3930
Potrzebowałem pieniędzy na wymianę pieca, który popsuł mi się pod koniec zimy. Koszt nowego pieca jest ogromny, mieliśmy odłożoną tylko połowę wartości pieca, drugą połowę musieliśmy dobrać w postaci pożyczki. Postanowiliśmy zrobić to w Profi Credit. Polcam
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-10-29 15:34:58 #3929
Musieliśmy dokończyć remont naszego domu, którego koszty nas przerosły. Po pożyczkę przyszliśmy tutaj, bo Profi Credit oferowało najniższe oprocentowanie w połączeniu z tak dobrymi warunkami umowy :)
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Romek 2019-09-25 21:29:26 #3843
Musiałem wymienić mojemu synowi łożko, które było już stare, zniszczone i odrobinę za małe. Koszt niby nie wielki, ale mnie nie było stać na ten wydatek, dlatego jedynym wyjściem było wzięcie pożyczki. Szukałem najlepszej oferty, aż znalazłem PC. Dzięki tak atrakcyjnej pożyczce i niskim odsetkom nie miałem żadnych problemów ze spłatą kredytu.
Odpowiedz
Opinia o Profi Credit od Tora 2019-09-25 21:01:16 #3823
Wszystko super! Pożyczka jest tutaj udzielana ekspresowo.
Odpowiedz

Zobacz także:

Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Nexu
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania