Profi Credit

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadze, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Przedstawiciela, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest indywidualne rozpatrywanie wniosku – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Przedstawiciele Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Każdy wniosek zawsze jest rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 przedstawicieli.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Niższe RRSO niż w innych instytucjach pozabankowych
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit analizuje indywidualnie każdy wniosek. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Profi Credit

##   ## #### ##   ## ######## ######  
##   ## ##  ##  ## ##    ##  ## 
##   ## ##  ## ##  ##    ##    
##   ## ##   ###  ######  ##  #### 
##   ## ##  ## ##  ##    ##  ## 
##   ## ##  ##  ## ##    ##  ## 
 ####### #### ##   ## ######## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Profi Credit

Opinia o Profi Credit od Milena 2019-12-29 00:02:20 #4208
Nie sądziłam, że można tak szybko dostać pożyczkę, jak szybko dostaje się tutaj – w Profi Credit. Jest to więc oferta idealna dla osób potrzebujących kasy na już. Polecam, ja jestem bardzo zadowolona z pożyczki w tej firmie.
Opinia o Profi Credit od Jola 2019-12-27 19:59:15 #4192
Dzięki dostosowanym do mnie ratom nie mam najmniejszego problemu z regularnym spłacaniem kredytu. Polecam
Opinia o Profi Credit od Cristiano 2019-12-26 21:53:00 #4190
Super pożyczka, super firma – POLECAM :)
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-12-26 21:49:44 #4186
Swoją pierwszą pożyczkę wzięłam w Profi Credit. Firma przekonała mnie swoją ofertą i maksymalnie uproszczonymi formalnościami, które udało mi się załatwić w około 15 minut. To wszystko zadecydowało o tym, że jestem tak zadowolona z usług firmy i z przyjemnością wrócę tutaj, gdy nastanie taka potrzeba.
Opinia o Profi Credit od Kornela 2019-12-22 22:00:52 #4170
W Profi Credit obsługa BOK w indywidualny sposób podchodzi do klienta i traktuje go z dużym szacunkiem. Jest też bardzo cierpliwa i konkretna. Bez problemu wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a gdy jest taka potrzeba stresów.chętnie pomaga w wypełnieniu wniosku. Polecam, dzięki Paniom z BOK pożyczkę wzięłam bez większych
Opinia o Profi Credit od Majka 2019-12-22 22:00:23 #4169
W PC można bardzo szybko wziąć pożyczkę. Mi udało się dostać ją w dwa dni, a wszystko to dzięki tak uproszczonym formalnościom.
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-12-22 21:58:47 #4166
Profi Credit to najlepsza firma udzielająca pożyczek pozabankowych. Są one udzielane na dobrych warunkach i z atrakcyjnym oprocentowaniem. Dużym plusem jest to, że są rozkładane na wygodne raty. Jest to jedyna firma, której ufam i w której nie bałabym się wziąć pożyczki.
Opinia o Profi Credit od Igi 2019-11-30 21:23:12 #4082
Oferta Profi Credit znacznie wyróżnia się wśród pozostałych ofert. Firma ma w swojej ofercie zaskakująco dobre warunki umowy i niewysokie oprocentowanie, a do tego bez problemu rozkłada spłatę na dogodne raty. Polecam
Opinia o Profi Credit od Halina 2019-11-30 21:22:42 #4081
Zawsze myślałam, że każda firma udzielająca pożyczki oferuje nam to samo. Kiedy potrzebowałam pożyczki i rozglądałam się za jakimiś fajnymi ofertami zorientowałam się, że byłam w błędzie. Oferta PC znacznie wyróżnia się na tle innych firm, dlatego to tutaj zgłosiłam się bez wahania.
Opinia o Profi Credit od Dominika 2019-11-30 21:21:42 #4080
Profi Credit to bardzo rzetelna i uczciwa firma. Najbardziej zaskoczyła mnie tutaj umowa, która była jasno skonstruowana, bez żadnych kruczków i ukrytych kosztów. Polecam
Opinia o Profi Credit od Mariusz 2019-11-29 21:54:24 #4078
Profi Credit jest najlepszą firmą udzielającą pożyczki pozabankowe. Mają one atrakcyjne oprocentowanie i rozkładane są na wygodne i łatwe do spłaty raty. Jest to jedyna firma, która zdecydowała się udzielić mi pożyczkę w kwocie, o którą wnioskowałem. Polecam
Opinia o Profi Credit od Jurek 2019-11-29 21:53:55 #4077
Musiałem wymienić piec, bo popsuł mi się w samym środku zimy. Koszt nowego pieca jest dla mnie ogromny – my dysponowaliśmy tylko połową wymaganej kwoty, a drugą połowę musieliśmy dobrać w postaci pożyczki. Profi Credit było najlepszym miejscem do tego. Polecam
Opinia o Profi Credit od Ewelina 2019-11-29 21:17:42 #4051
Musiałam zrobić ogrodzenie domu w którym mieszkałam. Koszt nie był wysoki, ale wszystkie pieniądze wydałam na kupno domu. Na ogrodzenie musiałam wziąć pożyczkę. Postanowiłam wziąć ją w Profi Credit, gdzie już kiedyś brałam pożyczkę i byłam z niej zadowolona. I tym razem udzielono mi jej na dobrych warunkach, a spłatę rozłożona na dogodne raty. Polecam
Opinia o Profi Credit od Roksana 2019-11-28 20:27:45 #4045
Najbardziej spodobało mi się tutaj tak szybkie rozpatrywanie wniosków. Polecam!
Opinia o Profi Credit od Dawid 2019-10-31 19:19:10 #3958
Dopiero gdy chciałem wziąć pożyczkę, przekonałem się jakie to jest trudne, szczególnie gdy ma się umowę - zlecenie. Profi Credit jednak jest inne. Można tutaj dostać pożyczkę na godnych warunkach. Polecam, ja jestem zadowolny z pożyczki w tym miejscu.
Opinia o Profi Credit od Damian 2019-10-31 19:18:00 #3956
Szukanie idealnej oferty pożyczkowej zajęło mi na prawdę mnóstwo czasu. W końcu mi się udało. Była to oferta Profi Credit. Złożyłem tutaj wniosek i jeszcze tego samego dnia został on pozytywnie zweryfikowany, a następnego dnia miałem już pieniądze na koncie. Muszę dodać, że samo złożenie wniosku zajęło mi dosłownie chwilę. Polecam, jestem bardzo zaskoczony tą firmą.
Opinia o Profi Credit od Lady 2019-10-31 19:17:26 #3955
Większośc osób jest zdania, że wszystkie firmy pożyczkowe są nie uczciwe. Moje zdanie jest takie, że musieli trafiać na takie firmy. Profi Credit jest bardzo uczciwą i pomocną firmą, dlatego zachęcam do korzystania z ich oferty.
Opinia o Profi Credit od Tadeusz 2019-10-31 00:08:02 #3953
Gdy dowiedziałem się, że moja dziewczyna jest w ciąży bliźniaczej, wiedziałem, że nie dam rady uzbierać na wyprawkę dla dwójki maluchów. Postanowiłem wziąć w tym celu pożyczkę. Dzięki niej i naszym oszczędnościom udało nam się kupić wszystko na czas. Już miesiąc przed porodem byliśmy gotowi na przyjście na świat naszych dzieci.
Opinia o Profi Credit od Dawid 2019-10-30 22:26:16 #3936
Byłem załamany, gdy w podczas moich problemów finansowych nikt nie mógł mi pomóc. Próbowałem swoich sił u bliskich i w banku, ale wszędzie słyszałem odmowy. Gdy poszedłem do jednego z moich kupmli, ten polecił mi Profi Credit. Mówił, że pożyczki tutaj są spoko, odsetki też OK i że ogólnie był zadowolony z pożyczki tutaj. Postanowiłem też spróbować i nie żałuję, a jak ktoś potrzebuje pieniędzy, to sam mu polecam tą firmę
Opinia o Profi Credit od Magda 2019-10-29 21:06:35 #3931
Najfajniejsze w firmie jest tak szybkie rozpatrywanie wniosków! Polecam :)
Opinia o Profi Credit od Krzysiek 2019-10-29 15:35:31 #3930
Potrzebowałem pieniędzy na wymianę pieca, który popsuł mi się pod koniec zimy. Koszt nowego pieca jest ogromny, mieliśmy odłożoną tylko połowę wartości pieca, drugą połowę musieliśmy dobrać w postaci pożyczki. Postanowiliśmy zrobić to w Profi Credit. Polcam
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-10-29 15:34:58 #3929
Musieliśmy dokończyć remont naszego domu, którego koszty nas przerosły. Po pożyczkę przyszliśmy tutaj, bo Profi Credit oferowało najniższe oprocentowanie w połączeniu z tak dobrymi warunkami umowy :)
Opinia o Profi Credit od Romek 2019-09-25 21:29:26 #3843
Musiałem wymienić mojemu synowi łożko, które było już stare, zniszczone i odrobinę za małe. Koszt niby nie wielki, ale mnie nie było stać na ten wydatek, dlatego jedynym wyjściem było wzięcie pożyczki. Szukałem najlepszej oferty, aż znalazłem PC. Dzięki tak atrakcyjnej pożyczce i niskim odsetkom nie miałem żadnych problemów ze spłatą kredytu.
Opinia o Profi Credit od Tora 2019-09-25 21:01:16 #3823
Wszystko super! Pożyczka jest tutaj udzielana ekspresowo.
Opinia o Profi Credit od Sandra 2019-09-25 16:19:19 #3814
Firma najbardziej zaplusowała u mnie tak szybkim rozpatrywaniem wniosków! :D Polecam ;)
Opinia o Profi Credit od Karolina 2019-09-24 22:26:41 #3813
Kiedy pewnego ranka przyszedł do mnie sąsiad z informacją, że go zalewam, myślałam, że to jakiś żart. Po sprawdzeniu okazało się, że to faktycznie u mnie jest przeciek. Od razu zakręciłam wodę i zadzwoniłam po hydraulika. Umówiłam się z nim na najbliższy wolny termin i od razu zaczęłam organizować pożyczkę. Zależało mi przede wszystkim na czasie, dlatego wybrałam Profi Credit, gdzie dostałam ją najszybciej, a do tego z bardzo korzystnymi warunkami :)
Opinia o Profi Credit od Urszal 2019-09-24 22:24:35 #3809
Profi Credit to jedyna firma jaką znam, która na prawdę dba o zadowolenie klienta. Większoś firm żeruje na nieszczęsciu człowieka, oferując lichwiarskie warunki udzielenia pożyczki, a PC oferuje dobre warunki umowy i niskie odsetki. Do tego pożyczkę można spłacać w dogodnych ratach. Polecam.
Opinia o Profi Credit od Magda 2019-09-23 21:53:05 #3806
W Profi Credit zaoferowano mi najlepsze warunki umowy. Była to dla mnie ostatnia deska ratunku i nie zawiodłam się na niej. Dziękuję! :)
Opinia o Profi Credit od Kornela 2019-09-23 21:52:19 #3805
Szukałam specjalisty, który zajmie się szczurami, które zalęgły mi się w domu. Okazało się, że taka usługa dość sporo kosztuje, a mnie nie było na to stać. Postanowiłam wziąć na to pożyczkę, bo bardzo boję się szczurów, więc nie mogłam dłużej zwlekać. Dzięki szybkiej pożyczce w Profi Credit jeszcze w tym samym tygodniu szczury stały się tylko przykrym wspomnieniem. Polecam
Opinia o Profi Credit od Tola 2019-08-30 13:55:28 #3770
Rozsypała nam się kabina prysznicowa i musięliśmy ją wymienić. Niestety nie mieliśmy na to pieniędzy, więc jedynym wyjściem w tej sytuacji była pożyczka. Zdecydowaliśmy się na to miejsce bo na prawdę dobrze się zapowiadało, sądząc po opiniach. I nie zawiedliśmy się. Pożyczka jest dokładnie taka jak opisujecie, a do tego BOK jest bardzo profesjonalne, cierpliwe i pomocne. Polecamy
Opinia o Profi Credit od Tomek 2019-08-30 13:30:07 #3764
Musiałem wyciąć drzewo, które było już stare i spróchniałe. Nie miałem do tego odpowiedniego sprzętu ani umiejętności, dlatego zadzwoniłem po ekipę specjalistów. Okazało się, że nawet taka usługa trochę kosztuje. Koszt był na tyle wysoki, że musiałem wziąć na to pożyczkę w Profi Credit, bo nie miałem pieniędzy, aby opłacić swoich fachowców. Koniec końców, dzięki Profi Credit w końcu mam bezpieczny ogródek.
Opinia o Profi Credit od Arek 2019-08-29 23:01:30 #3762
Musiałem kupić nowy telewizor a o kupnie na raty nie było mowy, bo pracuję na zleceniówkę... Banki też w takiej stuacji odpadają, a instytucje pozabankowe naliczają kosmiczne odsetki. Na ich tle znacznie wyróżniała się oferta PC - rozsądne odsetki, szybka weryfikacja wniosku, proste formalności... Zdecydowałem się spróbować wziąć tutaj pożyczkę i udało się! Pieniądze miałem na koncie w przeciągu dwóch dni! Polecam
Opinia o Profi Credit od Nikodem 2019-08-29 22:34:29 #3731
Mieszkamy w domku, który od nowości nie był ogrodzony od strony pola. Przez to bardzo często mieliśmy na podwórku nie proszonych gości, jak np. sarna, a nawet kilka razy dzik. Dlatego postanowiliśmy go ogrodzić. Koszt ogrodzenia z robocizną bramami i furtką wyniósł nas dość droga, dlatego musieliśmy dobrać kredy, a PC wydawał się być do tego najlepszym miejscem. Nie żalujemy swojej decyzji, bo dostaliśmy pożyczkę szybko, na dobrych warunkach z rozsądnym oprocentowaniem i ratami takimi, jakie chcieliśmy.
Opinia o Profi Credit od Krystyna 2019-08-26 21:15:55 #3706
Ogromny plus za tak szybkie rozpatrywanie wniosków! Polecam
Opinia o Profi Credit od Jelen17 2019-08-23 19:53:39 #3695
Jak długo trzeba czekać na przelew gotówki?
Opinia o Profi Credit od Zuzka 2019-07-30 08:30:21 #3643
Szybko, solidnie, bez problemów, Profi Credit są najlepsi.
Opinia o Profi Credit od Anastazja 2019-07-30 08:29:18 #3642
Jak potrzebowałam zawsze pożyczki to wybierałam bank, wydawało mi się to najlepszym rozwiązaniem i najtańszym. Ale wydarzyła się sytuacja, że otrzymałam odmowę udzielenia kredytu gotówkowego ze względu na czasową pracę na umowie zlecenie. Trochę bez przekonania poszłam do Profi Credit zapytać się co i jak. A okazało się, że szybko udało mi się wsparcie pieniężne uzyskać i to na naprawdę dobrych warunkach. Nie ma się co obawiać pozabankowych firm a szczególnie właśnie tej.
Opinia o Profi Credit od Inna 2019-07-30 08:28:30 #3641
Pożyczka udzielana szybko i na korzystnych warunkach, raty na miarę możliwości. Polecam.
Opinia o Profi Credit od Tarpan 2019-07-30 08:27:45 #3640
Podobało mi się to, że mimo posiadania innych kredytów nie potraktowano mnie jak dłużnika tylko wartościowego klienta i na poważnie się zajęto moim wnioskiem. A decyzja pozytywna jeszcze mnie bardziej ucieszyła.
Opinia o Profi Credit od Shaun 2019-07-30 08:26:21 #3639
Pożyczkę brałem pierwszy raz, nie znam się na takich sprawach i potrzebowałem pomocy. Na szczęście mogłem na nią liczyć ze strony pracowników BOK, wytłumaczono mi wszystko i przy kolejnej pożyczce na pewno nie będę już miał problemów.
Opinia o Profi Credit od Charlie 2019-07-30 08:25:14 #3638
Firma godna polecenia, uproszczone formalności uzyskania pożyczki i jasna umowa bez kruczków.
Opinia o Profi Credit od Miłka 2019-07-30 08:23:55 #3637
Jak się zbliża sezon wyprzedaży to zawsze mi zaczyna brakować funduszy. Karty kredytowe testowałam, próbowałam w bankach brać pożyczki ale nie znoszę kolejek i wiele formalności. Tu zaczynam wnioskować w sieci albo zostawiam do siebie kontakt i oddzwaniają. Następnego dnia zazwyczaj już mogę się wybierać na shopping :D i to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o pozyczki.
Opinia o Profi Credit od Czajnik 2019-07-30 08:22:50 #3636
Szczerze polecam firmę Profi Credit. Po raz kolejny ratują mnie z opresji jak brakuje mi do pierwszego :D
Opinia o Profi Credit od Natan 2019-07-25 22:03:36 #3600
Weryfikacja wniosku to były minuty, nie spodziewałem się, że tak szybko się uda. I nigdzie dalej już nie musiałem chodzić i pytać.
Opinia o Profi Credit od Marysia 2019-07-25 22:00:32 #3599
Na 12 rat rozłożono mi płatność, rata niecałe 400 zł. Obsługa bez zarzutu, czas przyznania także.
Opinia o Profi Credit od Jagienka 2019-07-22 21:33:47 #3585
Spośród szybkich pożyczek których spłatę można rozłożyć na raty ta jest najlepsza. Mam pewne porównanie i szczerze polecam przyjrzeć się ich ofercie.
Opinia o Profi Credit od kasia 2019-07-22 21:31:29 #3584
Szybka pożyczka potrzebna? no to na pewno w Profi Credit uda się taką wziąć. Warto próbować, mnie jeszcze nie zawiedli.
Opinia o Profi Credit od Marecki 2019-07-22 21:25:38 #3583
To była moja pierwsza pożyczka w tej firmie ale mając porównanie jak jest w innych konkurencyjnych to myślę, że nie ostatnia. Ogromny plus za minimalne formalności i to, że obsługa jest taka kompetentna i życzliwa. Mimo, że mam inne zobowiązania to nie odrzucono mojego wniosku i dostałem całość kwoty o jaką zawnioskowałem.
Opinia o Profi Credit od Krzysiek 2019-07-01 00:02:07 #3523
Miałem okazję zaciągnąć w tej firmie pożyczkę kilkukrotnie. Za każdym razem udzielano mi jej bez najmniejszego problemu (za każdym razem byłem w stanie sprostać wymaganiom).
Opinia o Profi Credit od tomek 2019-06-30 23:11:02 #3497
pożyczka w profi credit zrobiła na mnie piorunujące wrażenie :) szczerze mówiąc, nie sądziłem że ja otrzymam ze względu na dochód z UoD, ale udało mi się!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania