Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Profi Credit udziela szybkich pożyczek. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadze, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Przedstawiciela, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest indywidualne rozpatrywanie wniosku – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Przedstawiciele Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Każdy wniosek zawsze jest rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 przedstawicieli.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Niższe RRSO niż w innych instytucjach pozabankowych
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit analizuje indywidualnie każdy wniosek. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

##   ##  ###  ######## #### ######## 
## ## ##  ## ##  ##   ## ## ##    
## ## ## ##  ## ##   ## ## ##    
## ## ## ##   ## ##   ## ## ######  
## ## ## ######### ##   ## ## ##    
## ## ## ##   ## ##   ## ## ##    
 ### ### ##   ## ######## #### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Mrozu 2018-11-05 17:32:10 #2538
Zdecydowanie nie polecam, złodziejska firma, pożyczyłem 4 tys oddałem 18 plus koszty komornicze po czym po spłacie okazało się ze znalazły się jeszcze dodatkowe koszty, uwaga uwaga oszuści !!!!
Mrozu 2018-11-05 15:35:22 #2537
Kompetnie nie polecam, największa firma lichwiarska, pożyczyłem 4000 oddałem 18000 sprawa trafiła do komornika została spłacona przy czym po 4 miesiąca komornik do mnie wrócił z dodatkowymi kosztami ukrytymi przez firme, uwaga uwaga oszuści !!!
Tadeusz 2018-10-30 15:49:21 #2522
Nie wiedziałem, że zaciągnięcie pożyczki może być tak szybkie - w bankach wymagają masy dokumentów, a tutaj nie jest to praktykowane. Mało tego, dostałem pożyczkę, mimo iż nie jestem zatrudniony na umowę o pracę, a to prawdziwa rzadkość!
Tomek 2018-10-30 15:46:35 #2521
O Profi Credit słyszałem wiele dobrego. I rzeczywiście, pod wszystkimi, pozytywnymi opiniami w pełni się podpisuję. Spłata rozłożona w czasie, wysokość rat dostosowana do możliwości spłacającego, a oprocentowanie niewysokie.
XXX 2018-10-30 15:42:25 #2520
Uwielbiam profesjonalne podejście do klienta, a na nie mogłam liczyć w Profi Credit. Zasady, na których udało mi się zaciągnąć pożyczkę były bardzo atrakcyjne.Sam proces uzyskiwania pożyczki sprowadzony do minimum. Super!
Krzysiek 2018-10-30 15:35:21 #2519
Z oferty PC jestem bardzo zadowolony. Korzystałem z niej kilkukrotnie i wiem, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, zrobię to ponownie. Świetna warunki, uproszczone fomalności, ekstra! Wysokośc rat została dostosowana do moich możliwości, dzięki czemu mogę spłacać swoje zobowiązania o czasie, polecam.
Wojciech 2018-10-29 23:35:50 #2511
Macie świetne warunki – kilkukrotni zaciągałem w tym miejscu pożyczkę i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Miłe Panie z obsługi klienta pomogły mi wypełnić wniosek, a to prawdziwa rzadkość.
XXX. 2018-10-29 23:31:10 #2510
No cóż – widzę same pozytywne opinie i wcale mnie to nie dziwi. Profi Credit jest rzetelną firmę, oferującą pożyczki na świetnych warunkach.
Misiek 2018-10-29 23:30:32 #2509
Cieszę się, że trafiłem na Waszą firmę. Teraz już wiem, dlaczego znajdowaliście się na szczycie rankingu firm pożyczkowych. Macie atrakcyjniejszą ofertę od niejednego banku!
M. 2018-10-29 23:24:13 #2508
Jeśli szukasz szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności, wybór Profi Credit jest świetnym rozwiązaniem. Mi, wypełnienie wniosku zajęło 10 – 15minut, a pieniędzmi mogłem cieszyć się chwilę po jego pozytywnej weryfikacji.
David 2018-10-29 23:21:19 #2507
Sprawdzona firma udzielająca pożyczek na świetnych warunkach. Cieszę się, że skorzystałem z oferty tej firmy+
Maryla 2018-10-29 23:20:27 #2506
Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, wybór Profi Credit jest świetnym pomysłem! Mi pomogło nie raz, za co jestem niesamowicie wdzięczna!
Matusiak 2018-10-29 23:19:50 #2505
Szybka pożyczka – obsługa rzeczowo wytłumaczyła proces jej uzyskania, który swoją drogą sprowadza się do minimum formalności, polecam.
Fiona 2018-10-29 23:19:06 #2504
Szybka pożyczka, formalności niewiele, doradcy bardzo doświadczeni, chętnie pomogli wypełnić wniosek, polecam.
Mariusz 2018-10-29 23:11:35 #2503
Moja lodówka uległa awarii, przez co musiałem kupić nową (nie dało się jej naprawić). Bank nie chciał udzielić mi kredytu, za to w PC bez najmniejszego problemu otrzymałem kwotę, o którą wnioskowałem.
Jamajka 2018-10-29 23:06:33 #2502
Uważam, że Profi Credit jest świetnym rozwiązaniem w przypadku osób, które z pewnych względów na kredyt w banku liczyć nie mogą – prostota zaciągnięcia pożyczki na plus (po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze trafiły praktycznie od razu na moje konto).
Maja 2018-10-29 23:03:08 #2501
Trafiłam do PC po tym, jak bank odmówił mi udzielenia kredytu. Tutaj bez najmniejszego problemu otrzymałam pożyczkę w kwocie, o którą wnioskowałam. Minimum formalności jest zdecydowanym plusem.
Maciuś 2018-10-29 22:46:18 #2500
Szybka weryfikacja wniosku, pieniądze dzień po pozytywnej weryfikacji, polecam.
Arek 2018-10-29 22:45:14 #2499
Nie wiem jak obsługuje się klientów w innych firmach, ale w tej, obsługa jest na medal! Nie tylko cierpliwie tłumaczono mi każdy zapis umowy, ale powiedziano mi również, w jaki sposób określana jest zdolność kredytowa. Z oferty PC skorzystam jeszcze nie raz!
Jakub 2018-10-29 22:42:37 #2498
Na początku podchodziłem do tej firmy z ogromnym dystansem. Niepotrzebnie, jak się później okazało. Udzielono mi pożyczki na świetnych warunkach, dzięki czemu jej spłata nie sprawiła mi żadnego problemu. Szczerze polecam!
Tadek 2018-10-29 00:01:33 #2494
Gdyby nie pożyczka w Profi Credit, nie miałbym za co naprawić swój samochód. Ślicznie dziękuję za pomoc!
Adrian 2018-10-28 23:59:13 #2493
Z przykrością stwierdzam, że do tego typu firm zawsze byłem nastawiony negatywnie, jak widać, zupełnie niepotrzebnie. Nie tylko bez najmniejszych problemów otrzymałem kwotę, o która wnioskowałem, ale też pożyczkę udzielono mi na super warunkach.
Jan 2018-10-28 23:55:55 #2492
Kilkukrotnie miałem okazję zaciągnąć pożyczkę w tym miejscu i za każdym razem byłem z tego zadowolony, polecam.
Michał 2018-10-28 23:55:14 #2491
Zdecydowałem się na pożyczkę w tym miejscu i swojej decyzji nie żałuję
NONAME 2018-10-28 23:54:33 #2490
Wybór Profi Credit okazał się być strzałem w dziesiątkę. Same formalności związane z jej zaciągnięciem zajęły mi chwilę, a pieniądze znalazły się na moim koncie dzień po pozytywnej weryfikacji wniosku. I takie podejście to ja rozumiem!
Adam 2018-10-28 23:53:52 #2489
Musiałem w trybie ekspresowym spłacić pewne zobowiązania, a nie miałem na ten cel żadnych pieniędzy… Na szczęście tutaj bez najmniejszego problemu udzielono mi pożyczki w kwocie, której potrzebowałem.
XXX 2018-10-28 23:50:34 #2488
Ogromnym atutem tej firmy jest szybka realizacja pożyczki, gdyż pieniądze trafiły na moje konto dzień po pozytywnej weryfikacji wniosku. Szczerze polecam!
nuterka 2018-10-28 23:46:24 #2487
Szczerze polecam. Jedna z najlepszych firm udzielających pożyczek. Same formalności zajęły chwilę. Nie wymagano ode mnie tony dokumentów jak często ma to miejsce w innych instytucjach tego typu, polecam.
Patrycja 2018-10-25 00:08:22 #2478
To co wyróżnia Profi Credit to przemili konsultanci – odpowiedzieli na każde moje pytanie i pomogli wypełnić wniosek. To dzięki nim zaciągnęłam pożyczkę w tym miejscu.
M. 2018-10-25 00:02:12 #2477
Zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę na prezent urodzinowy dla mojego brata. Kupiłem mu to, o czym od zawsze marzył – konsolę do gier!
J. 2018-10-24 23:46:10 #2476
Gdyby nie pożyczka w Profi Credit nie byłbym w stanie skończyć remontu swojego mieszkania, a naprawdę domagało się ono go już od jakiegoś czasu, polecam!
Marta 2018-10-24 23:44:15 #2475
Zawsze starałam się nie pożyczać pieniędzy, ale los chciał inaczej i ta pożyczka była nieunikniona. Zdecydowałem się na pożyczkę w PC czego absolutnie nie żałuję, gdyż otrzymałem pożyczkę na super warunkach, dzięki czemu nie mam problemu z jej spłatą, polecam.
mayyy 2018-10-24 23:31:36 #2474
Super obsługa, formalności sprowadzone do minimum, niewysokie oprocentowanie i wysokość rat dostosowana do moich możliwości. Tymi trzema słowami mogę streścić ofertę Profi Credit. Na pewno nie raz skorzystam z jej usług!
Marcin 2018-10-24 23:27:05 #2473
Dzięki Profi Credit spędziłem urlop w ciepłych krajach, a nie w domu, polecam.
Sylwek 2018-10-24 23:23:59 #2472
Pilnie potrzebowałem dodatkowej gotówki. Zacząłem szukać alternatyw i tak trafiłem na Profi Credit, gdzie otrzymałem pożyczkę bez najmniejszego problemu!
Dawid 2018-10-24 23:23:11 #2471
Jedna z najlepszych firm pożyczkowych, z jakich miałem okazję korzystać. Oprocentowanie pożyczki niewysokie, podobno jak raty – nie mam problemu z opłacaniem ich o czasie. Wypełnienie wniosku zajęło mi chwilę – pieniądze znalazły się na moim koncie dzień po jego pozytywnej weryfikacji.
Mirek 2018-10-24 16:51:31 #2468
Jeśli potrzebujecie szybkich pieniędzy, wybór Profi Credit jest super pomysłem. Z pomocą pieniędzy od PC udało mi się zakupić mój wymarzony samochód co wcześniej było niemożliwe. Wypełnienie wniosku jest banalnie proste, a w razie wystąpienia ewentualnych problemów zawsze można liczyć na pomoc miłych Pań z BOK.
Mariusz 2018-10-24 16:44:49 #2467
Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek będę musiał wspomagać się pożyczkami, ale w moim przypadku jej zaciągnięcie było konieczne. Straciłem pracę, a za coś utrzymać się musiałem. Tylko w Profi Credit zrozumiano moją sytuację i udzielono mi pożyczki w kwocie, której potrzebowałem.
Dawid 2018-10-24 16:43:59 #2466
To nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, gdy zdecydowałem się skorzystać z oferty Profi Credit. Wypełnienie wniosku zajęło chwilę, a dzień po jego pozytywnej weryfikacji, pieniądze znalażły się na moim koncie, polecam.
Joachim 2018-10-01 02:36:26 #2418
Nie ma nad czym się zastanawiać. Kilkukrotnie zaciągałem pożyczkę w Profi Credit i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Oby tak dalej!
Marta 2018-10-01 02:35:54 #2417
Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze taką firmę, jak Wasza. Dzięki Wam mogłam spełnić marzenie mojej córki, a raty są przyjemne do płacenia i nie muszę się o nic martwić, ponieważ wystarcza budżetu domowego.
Martin 2018-09-30 00:29:14 #2416
Nie wiedziałem skąd wziąć pieniądze i wtedy znajoma poradziła mi, abym udał się do Profi Credit. Posłuchałem się jej i nie żałuję, bo pożyczyli mi pieniądze na fajnych warunkach…
Monika 2018-09-30 00:28:08 #2415
Jak pożyczka, to tylko w Profi Credit! Jest nisko oprocentowana, a jej spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Szczerze polecam! Jestem pewna, że nie raz skorzystam z jej oferty!
Justyna 2018-09-30 00:25:08 #2414
Moja mama kiedyś korzystała z Waszych usług i bardzo miło wspomina współpracę, dlatego i ja się zdecydowałam, ponieważ potrzebna była mi gotówka, a wiem, że szybka pożyczka w Waszym przypadku to było miłe doświadczenie.
Marcel 2018-09-30 00:18:45 #2413
Na gwałt potrzebowałem pożyczkę na naprawę samochodu. Zdecydowałem się skorzystać z oferty Profi Credit, gdyż jako jedna z nielicznych firm, oferuje ekspresowe pożyczki na dobrych warunkach (są nisko oprocentowane, a ich spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat).
Juruś 2018-09-28 01:01:24 #2406
Pożyczka w Profi Credit jest taka dobra, że z mojego polecenia skorzystało już dwóch moich znajomych, którzy również potrzebowali gotówki! Cieszę się, że w taki sposób mogłem pomóc, a Wam również polecam tą firmę, bo są profesjonalistami w każdym calu.
Paweł 2018-09-26 23:47:51 #2402
Jestem niesamowicie wdzięczny mojej kuzynce, która poleciła mi pożyczkę w Profi Credit. Tutaj otrzymałem pożyczkę na super warunkach! Raty niewysokie, dostosowane do moich możliwości, no bajka!
Hela 2018-09-26 23:45:30 #2401
Załatwienie wszystkich formalności zajęło mi dosłownie chwilę. Cieszę się, że trafiłam na Was, a nie na firmę, która bez najmniejszego problemu mogłaby mnie oszukać...
Tomek 2018-09-26 23:42:05 #2400
Tak się składa, że do Profi Credit zgłosiłem się, gdy potrzebowałem gotówki, a nikt nie był w stanie mi jej udzielić. I bez problemu otrzymałem kwotę o którą wnioskowałem, bez zbędnych formalności, polecam.
Miczel 2018-09-26 23:28:08 #2399
Formalności załatwione w trybie ekspresowym. Konsultanci konkretnie, znają ofertę firmy jak nikt inny! Ofertę mogę szczerze polecić, bo oprocentowanie jest niewygórowane, a w przypadku instytucji pozabankowych jest to niezwykle rzadkie.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania