Profi Credit

Kwota pożyczki 12700
Okres pożyczki 19 mies.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-36 miesięcy. Dla kwoty 500 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 500 zł


Ostatnia promocja: Udane Święta? Tylko z PROFI CREDIT


Profi Credit udziela szybkich pożyczek online. To doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Ponadto w Profi Credit można liczyć na minimum formalności.

 • Profi Credit to jedna z najpopularniejszych instytucji pozabankowych w Polsce - jej atrakcyjna oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
 • W Profi Credit proces pożyczania jest bardzo prosty i składa się zaledwie z kilku kroków.
 • Profi Credit oferuje zobowiązania w wysokości od 500 do aż 25 000 - taka kwota to doskonałe rozwiązanie na pokrycie większych wydatków.
 • Profi Credit Polska jest częścią Profireal Group, która swoją działalność prowadzi w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji, Rosji, a także w Filipinach.
 • W Profi Credit można wnioskować o wysokie kwoty pożyczek, trzeba jednak mieć na uwadzę, że proces ten nie może przebiec całkowicie drogą online.

Profi Credit opinie

Profi Credit oferuje sprawną i pozbawioną formalności pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Ofertę firmy doceniły już tysiące Polaków.

 • „Każdy rok szkolny to dla nas spore wydatki – wyposażyć w przybory trójkę dzieci to prawdziwe wyzwanie! Na szczęście trafiłam na ofertę Profi Credit i pieniądze dostałam od ręki” - Elżbieta
 • „Potrzebowałam pieniędzy na uregulowanie rachunków i obawiałam się, że nie zdążę w terminie. Wystarczyła jedna rozmowa z konsultantem Profi Credit i przelew miałam na koncie. Byłam zaskoczona, jak szybko działają. Profi Credit – tak trzymać!” - Jadwiga
 • „Ze względu na moją historię zadłużenia bałem się, że nie uzyskam pożyczki. Na szczęście w Profi Credit nie ma z tym problemów.” - Mirek

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz liczbę rat
 2. Wypełnij dane do kontaktu
 3. Umów się z przedstawicielem Profi Credit
 4. Dostarcz wymagane dokumenty
 5. Oczekuj na decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Profi Credit:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Źródło: proficredit.pl

Aby wystąpić o pożyczkę w Profi Credit, wystarczą 3 kroki:

 • Wypełniamy formularz
 • Czekamy na telefon od konsultanta
 • Otrzymujemy pieniądze

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, musimy skontaktować się z infolinią (numer 801 700 999), ewentualnie wypełnić krótki formularz, który znajdziemy w górnej części strony internetowej. W ciągu kilku minut powinniśmy otrzymać telefon od pracownika Profi Credit – w trakcie rozmowy zostanie zweryfikowana nasza zdolność kredytowa. Analiza wniosku trwa najczęściej chwilę. Kiedy wniosek zostanie zaakceptowany, proces przechodzi do Doradcy Finansowego, który umówi się z nami na spotkanie w celu dopełnienia formalności. Weryfikacja klienta odbywa się bez przelewu z konta.

W zależności od naszej zdolności kredytowej, możemy uzyskać kwotę nawet do 25 000 złotych. Dla przedsiębiorców dostępna kwota to 4 000 złotych. Od naszej zdolności kredytowej jest także uzależnione oprocentowanie pożyczki. Na ostateczną cenę rzutuje kwota pożyczki i okres trwania zobowiązania. W zależności od sumy, o jaką się ubiegamy, powinniśmy przedstawić odpowiednie dokumenty. Najczęściej potrzebne będą tylko te podstawowe, takie jak kopia dowodu osobistego i dokument potwierdzający nasze miejsce zamieszkania, czasami może być dodatkowo wymagany zapłacony rachunek.

Jeśli pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, koniecznie powinniśmy podjąć próbę kontaktu z Profi Credit. Warto zapoznać się z ofertą pakietów dodatkowych – w ramach opcji „Twój Pakiet” mamy możliwość odroczenia rat albo ich obniżenia o nawet 50%. W dowolnym momencie trwania zobowiązania możemy korzystać z wakacji kredytowych.  

Profi Credit to szybkie pożyczki, które są naprawdę szybkie – już w czasie jednej rozmowy można ustalić dane niezbędne do udzielenia pożyczki. Wygodnie i bez wychodzenia z domu – to, co w chwilówkach cenimy najbardziej. Firma ma także w swojej ofercie pakiety, umożliwiające przetrwanie kryzysowych sytuacji. Może się bowiem zdarzyć, że w czasie trwania zobowiązania zostaniemy obciążeni kolejnymi – dzięki pakietom istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Pożyczki są udzielane nawet na 36 miesięcy – dzięki temu możemy być spokojni o zasobność naszego portfela. Do starania się o pożyczkę wystarczą tylko podstawowe dokumenty. Pieniądze są przelewane na konto, w ten sam sposób będziemy także spłacać pożyczkę.


Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Oferta Profi Credit obejmuje:

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Firma pożyczy nam nawet 25 000 złotych, a to wszystko po zaledwie krótkiej rozmowie. Proces wnioskowania o pożyczkę w Profi Credit można zamknąć w trzech krokach: za pośrednictwem strony internetowej zostawiamy nasze dane, a następnie czekamy na telefon od konsultanta. Trzeci krok to już oczekiwanie na pieniądze. Już w czasie rozmowy telefonicznej poznamy opinię na temat naszej zdolności kredytowej oraz dostępną dla nas wysokość pożyczki. Dużym plusem w przypadku Profi Credit jest brak kontroli rejestru BIK – o pożyczkę w firmie mogą się zatem ubiegać osoby, które w innych instytucjach otrzymałyby decyzję odmowną.

Pieniądze w Profi Credit są przyznawane wyjątkowo sprawnie. Po krótkiej rozmowie możemy oczekiwać na przelew. Oferta firmy może być zatem odpowiedzią na nasze problemy w sytuacjach kryzysowych. Profi Credit wymaga dostarczenia tylko podstawowych dokumentów. Pożyczki można zaciągnąć nawet na 36 miesięcy – nie musimy się zatem martwić, że  wysokie raty obciążą przesadnie naszą kieszeń. W sytuacji nagłej, kiedy zostaniemy obciążeni innymi zobowiązaniami, możemy skorzystać z opcji Twój Pakiet, która pozwoli nam wygodnie odroczyć ustalony wcześniej termin spłaty, lub zmniejszyć wysokość rat. Profi Credit docenia lojalnych klientów – jeśli spłacamy raty w terminie, kolejne pożyczki będziemy dostawali na dowód osobisty. 

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Profi Credit - reklama

Profi Credit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
793 851 000
KRS
000051819
NIP
5472151080
REGON
243624011

Dane kontaktowe:

PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: info@proficredit.pl

telefon: 801 700 999

www: proficredit.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

pkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd bik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Profi Credit

Profi Credit Polska S.A należy do spółki Profireal Group, działającej także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce to jedna z najważniejszych firm udzielających szybkich pożyczek, udostępniająca Polakom swoje usługi już od 2004 roku. Firma stawia sobie za cel pomoc finansową osobom, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. Poza udzielaniem szybkich pożyczek (także na dowód), firma angażuje się w akcje dobroczynne i działania charytatywne.

Doradcy finansowi Profi Credit dbają o najwyższą jakość usług świadczonych przez firmę. Dokładają starań, żeby każdy wniosek był rozpatrywany indywidualnie. Profi Credit ma aż 115 oddziałów na terenie Polski, a klienci mogą liczyć na wsparcie 3300 doradców finansowych.

Profi Credit udziela pożyczek na kwotę nawet do 25 000 złotych, co może być dla nas dużą pomocą w kryzysowych sytuacjach. Oprócz tego firma nie sprawdza rejestru BIK – dzięki temu o pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które w innych instytucjach nie mogłyby liczyć na finansowe wsparcie. Firma wyróżnia się jakością świadczonych usług i sprawnością przyznawania pieniędzy. Wszystkie informacje o pożyczkach są przejrzyście udostępnione na stronie.


Wady i zalety oferty Profi Credit:

Zalety:

 • Dostępność wysokich kwot – nawet do 25 000 dla klientów indywidualnych
 • Brak weryfikacji BIK
 • Do oceny zdolności kredytowej wystarczy krótka rozmowa
 • Dostępne wygodne pakiety.

Wady:

 • Nie można w całości wnioskować online.

Wady i zalety oferty Profi Credit podsumowanie

Profi Credit to firma świadcząca najwyższą jakość usług w branży szybkich pożyczek. Od Profi Credit będziemy mogli pożyczyć kwotę nawet 25 000, bez zbędnych formalności i skomplikowanego procesu weryfikacji. Dla klientów może być atrakcyjne to, że Profi Credit nie kontroluje baz BIK. Opinię o naszej zdolności kredytowej poznamy już w czasie krótkiej rozmowy z konsultantem. Właśnie tę łatwość i sprawność doceniają klienci firmy, których stale przybywa. Profi Credit to najwyższa jakość pożyczania, natomiast oferta firmy nie jest pozbawiona wad. Mając tę świadomość, warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami propozycji Profi Credit. W podjęciu decyzji o pożyczce z pewnością pomoże nam przejrzysta strona pożyczkodawcy, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Profi Credit

##   ## ##  ## ###### ##  ## ##   ## 
###  ### ## ## ##  ## ## ## ###  ### 
#### ####  ####  ##     ####  #### #### 
## ### ##  ##  ##     ##  ## ### ## 
##   ##  ##  ##     ##  ##   ## 
##   ##  ##  ##  ##  ##  ##   ## 
##   ##  ##   ######   ##  ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

aktor 2018-05-25 17:43:56 #1914
Mogę polecić Profi Credit. Pożyczałem od nich kilkukrotnie i nigdy nie miałem z tego tytułu żadnych nieprzyjemności. raty spłaciłem na czas, a oni podziękowali grzecznie za współpracę. Bardzo polecam.
facet 2018-05-25 17:43:19 #1913
Bardzo zadowolony jestem z Profi Credit. Mają jasne zasady bez żadnych haczyków, do tego szybko przelewają pieniądze, obsługa, konsultanci to wykwalifikowani ludzie, odpowiadający na każdą naszą potrzebę. Chwalę sobie te współpracę.
babuszka 2018-05-25 12:08:59 #1912
Jestem rencistką, chyba nie muszę wam pisać ile dokładnie listonosz przynosi mi pieniędzy? Musiałam dobrać pożyczkę na nową pralkę. Jestem bardzo zadowolona z Profi Credit, rozmawiałam z przemiłą konsultantką, powiedziała, że nie mam się czym martwić. Ustawiłam ratę taką jaka była dla mnie wygodna. To był mój strzał w dziesiątkę.
zbyszek 2018-05-25 12:08:29 #1911
Stało się, żona urodziła a nas nie stać było na podstawowe potrzeby dziecka. Musiałem wziąć małą pożyczkę. Jestem zadowolony, ponieważ żona była spokojniejsza a ja spłaciłem całe zobowiązanie w 12 miesięcy. Polecam wszystkim.
karolina 2018-05-24 18:12:46 #1902
Wzięłam w profi credit 10 tysięcy, odsetki nie były ogromne, mogę również śmiało powiedzieć, że raty nie dbyły zbyt wysokie. Warto przemyśleć gdzie chcemy zaciągnąć pożyczkę, ta firma na rynku jest już długi czas, inne są znacznie krócej. Warto spłacać pożyczkę w zaufanej firmie.
majuna 2018-05-22 15:41:12 #1901
Jestem w szoku jak dobrze zostałam potraktowana. Szybka pożyczka szybka Spłata naprawdę minimum formalności i brak sprawdzenia osoby w Bik. Niestety bank nie udzielił mi pożyczki ponieważ raz kiedyś zapomniałam zapłacić ratę. Ale Profi Credit po ratowała mnie z dodatkowym pieniądze.
Oko 007 2018-05-13 06:38:26 #1889
OSZUŚCI!!!! POZYCZYLAM 1350 ZL PÓŁTORA ROKU TEMU ,miałam wypadek nie pracowałam i z tej kwoty pożyczki mam teraz 8,890 zł NIE POLECAM
exodu 2018-04-27 13:16:35 #1856
Jeśli pożyczka bez kolosalnych odsetek i na jasnych warunkach to powinniście zajrzeć do Profi Credit , super doradcy, sprawna obsługa i szybka decyzja. Pożyczka na dowolny cel z niskimi ratami. Doceniają klientów którzy spłacają pożyczki w terminie. Jak najbardziej opłaca się zostać ich stałym klientem.
pickup 2018-04-26 22:00:37 #1847
Chciałem zapytać z jakiej firmy korzystaliście w celu zaciągnięcia pożyczki? Chodzi mi o szybką pożyczkę z nie wysokim oprocentowaniem na minimum 2 lata. Znalazłem w internecie ofertę Profi Credit, czy ktoś korzystał z ich usług i może mi doradzić czy warto skorzystać z ich usług, wydaje sie jedna z lepszych?
lasu 2018-04-24 10:41:28 #1828
Jeśli pożyczka w innej placówce niż bank to tylko Profi Credit, są godni zaufania. Nie żerują na swoich klientach, oferta jest jasna i bardzo korzystna. Warto być na bieżąco z tym co oferują bo mają też fajne promocje. Doceniają stałych klientów dzięki czemu wyrobili sobie dobra opinię.
Adela 2018-04-23 17:30:15 #1827
Dobra oferta kredytu bez sprawdzania bik, szybko przelewają pieniądze na konto, rozmowa z przedstawicielem na poziomie, bez żadnego ściemniania czy namawiania do czegokolwiek. Polecam!
Beata z Poznania 2018-04-23 08:59:56 #1825
Tyle osób mowi o tym, że nie warto brać pożyczkek. Że weźmiemy tysiąc złoty, a oddać będziemy musieli kilka razy więcej. Nie wiem gdzie te osoby brały pożyczki, ale ja z oferty Profi Credit jestem zadowolona. Moim zdaniem oprocentowanie było bardzo korzystne.
natuszka 2018-04-23 08:55:19 #1824
Niestety nie mam ubezpieczenia i kiedy trafiłam do szpitala, trzeba było pokryć koszty leczenie. Na pomoc rodziny nie mogłam liczyć, stąd pomysł na szybką pożyczkę. Przyznam że trochę bałam się spłaty rat, natomiast udało mi się bez problemu spłacić całą pożyczkę a odestki wcale nie były takie wysokie jak mi się wydawało.
Natalka Spy 2018-04-21 20:11:01 #1820
Dla osób, na które wypiął się bank, to dobra opcja. Ja miałam przeboje z bankiem, więc nie chcę wracać tam po żaden kredyt. Tu dostałam pieniądze od razu, bez całej tej atmosfery podejrzliwości i wielokrotnego sprawdzania. Mogę polecić!
odeo 2018-04-21 00:23:36 #1816
Sytuacja mnie zmusiła do tego, że musiałem szybko zdobyć ok.5 tysięcy złotych. Po zapoznaniu się z opiniami o różnych firmach wybrałem Profi Credit. Jestem zadowolony z tego wyboru
maciejka 2018-04-20 23:52:01 #1815
Gdy pojawiły się niespodziewane wydatki, a ja nie miałam żadnych oszczędności byłam załamana :(. Moja koleżanka poradziła mi wtedy, abym udała się do Profi Credit. Nie myślałam, że otrzymam pożyczkę, bo pracuję na umowę o dzieło, ale miło się zaskoczyłam, bo nie tylko mi ją przyznano, ale warunki, które mi zaproponowano były naprawdę korzystne :).
Sonia 2018-04-20 08:18:14 #1813
Na ofertę Profi Credit zdecydowałam się ze względu na to że nie odrzucają osób słabszej zdolności. To dla mnie ogromny plus. Każdy klient w Profi Credit jest równy i dobrze obsługiwany.
radzik 2018-04-19 21:26:08 #1812
Należy być bardzo ostrożnym przy wyborze firmy pożyczkowej, warto posłuchać opinii innych klientów i dokładnie czytać oferte i umowę. Nie wszystki firmy mają na celu oszukiwanie ludzi. Mi bardzo pomogli w Profi Credit, bez problemu spłaciłem udzieloną pożyczkę dzięki czemu następną otrzymałem na dużo lepszych warunkach. Jeśli klient jest uczciwy to i firma jest w porządku.
Melka 2018-04-19 17:59:00 #1811
Współpraca z tą firmą przebiegła bez zarzutu. Wszystko załatwili sprawnie, mają profesjonalną obsługę klienta. Pieniądze szybko na koncie - to bardzo duży plus!
mateo 2018-04-19 16:59:25 #1810
Wszystko okej. Od pierwszego kontaktu z pracownikiem Profi Credit, po podpisanie umowy (swoją drogą jest bardzo prosta i czytelna, nawet taki laik jak ja zrozumial wszystko od a do z), aż do spłaty ostatniej raty. Polecam.
Wędrownik 2018-04-19 13:36:15 #1808
Sam jeszcze nie próbowałem tej pożyczki, bo na całe szczęście nie miałem sytuacji, która wymagałaby tego. Jednak paru znajomnych już się skusiło na mniejszą pożyczkę w Profi Credit. Każdemu przecież może się to zdarzyć :) Bardzo polecali mi w razie czegoś zajrzeć właśnie na stronkę tej firmy.
PATRYK 2018-04-17 19:06:15 #1802
Nie opłaca się, dwa razy więcej się oddaje. W Głogowie doradcy są słabo przeszkoleni, wszystko taka amatorka. Pani nic nie wie, a pracuje w tym banku, na infolini też nic mi Pani nie powiedziała, dramat. Nie polecam i odradzam i sugerujcie się pozytywnymi komentarzami bo to nie piszą.klienci. provi credit to bieda. Polzdro
julek 2018-04-17 14:37:15 #1800
Z uwagi na to, że moja historia w BIK jest nie do końca pozytywna, na kredyt w banku nie miałem co liczyć. Zacząłem szukać alternatyw i natrafiłem wtedy na ofertę Profi Credit. Spotkałem się z doradcą i jestem w szoku, że miał do mnie tyle cierpliwości, bo pytania które mu zadawałem były bardzo szczegółowe :). Zdecydowałem się i nie żałuję!
wojo100 2018-03-30 19:10:50 #1774
Taka pożyczka, to idealne rozwiązanie dla osób, które rozliczają się na podstawie umów cywilnoprawnych. Tutaj, bez zbędnych problemów otrzymałem pożyczkę, w banku rozbiono mi problemy.
ober 2018-03-30 09:56:11 #1772
Pierwszy raz skusiłem się na szybką pożyczkę rok temu kiedy wyjeżdzałem z rodziną na wczasy, nie chciałem czekać na decyzję z banku więc złożyłem wniosek przez insternet w Profi Credit, doradca przedstawił mi bardzo korzystną ofertę z której skorzystałem i nie żałuję, pożyczkę dawno już spłaciłem bez zbędnych problemow.
bakcyl 2018-03-29 10:24:33 #1767
Często zdarza mi się korzystać z pożyczek. Niestety moje wydatki nie są miarodajne co do zarobków, pracuję na 2 etaty a i tak ciężko mi postarać sie o kredyt. Dlatego wybieram sprawdzone i szybkie firmy pożyczkowe. Muszę przyznać, że Profi Credit jest najlepszą firmą z jaką do tej pory miałem doczynienia.
Marko 2018-03-28 11:10:38 #1765
Od pewnego czasu podjąłem pracę z nową firmą i jest to praca z umową o dziełu, więc jak pewnie się domyślacie pożyczka bankowa była w tej sytuacji wręcz nierealna. Natomiast w Profi Credit nie miałem zupełnie żadnego problemu z otrzymaniem kredytu na 6 tysięcy i to jeszcze na korzystnych dla mnie warunkach. Szczerze mogę polecić tę firmę.
magdax 2018-03-28 11:06:01 #1764
Moi rodzice są od kilku lat na emeryturze, jednak kilkukrotnie bank odmówił im kredytu. Dobrze, że funkcjonują takie firmy jak Profi Credit, bo pożyczkę u nich otrzymali prawie od ręki. Teraz spłacają kredyt w naprawdę przystępnych ratach, więc na pewno mogę polecić firmę wszystkim emerytom, którym bank odmówił kredytu.
cenos 2018-03-28 11:05:16 #1763
Wzięłam dość duży kredyt w banku i nie miałam środków na ostatnie kilka rat, skorzystam z oferty Profi Credit co mi bardzo pomogło. Spłaciłam bez problemu duży kredyt i później na spokojnie raty pożyczki. Bardzo dobra i pomocna firma.
kotociak 2018-03-28 11:04:13 #1762
Porównując różne oferty firm pożyczkowych wybrałem ostatecznie Profi Credit z czego bardzo się cieszę, pieniądze szybko trafiy na moje konto bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Polecam
Aleksander 2018-03-28 10:59:18 #1761
Jeśli chodzi o szybkie pożyczki, to zdecydowanie tego typu firmy pozabankowe są najlepszym wyborem. Mnie przekonało w firmie, to że już sporo czasu funkcjonuje na rynku i ma sporo zadowolonych klientów, ja również mogę teraz dołączyć do ich grona, bo u mnie wzięcie kredytu przebiegło naprawdę błyskawicznie i bezproblemowo.
Gabriela 2018-03-28 10:44:39 #1760
Tydzień temu spłaciłam swoją ostatnią ratę pożyczki, którą wzięłam pół roku temu. I teraz , po tym czasie na spokojnie mogę ocenić tą firmę. Dla mnie to pełen profesjonalizm, raty dostosowane do moich potrzeb, firma bardzo wyrozumiała która idzie na przeciw swoim klientom. Szczerze polecam!
kiwiorka 2018-03-28 10:41:31 #1759
Musiałam opłacić ferie zimowe mojemu synowi, niestety brakowało mi znacznej części całej kwoty. Na pomoc rodziny niestety nie mogłam liczyć, stąd pomysł o wzięciu pożyczki. Trochę bałam się, że ciężko będzie mi ją później spłacać natomiast ze względu na niskie raty nie miałam z tym żadnego problemu.
Robert 2018-03-28 10:40:10 #1758
Znalazłem bardzo korzystną ofertę, aby za niewielkie pieniądze kupić samochód. Niestety brakowało mi 3 tysięcy do pełnej kwoty, dlategoi też postanowiłem skorzystać z pomocy Profi Credit. Pieniądze otrzymałem bardzo szybko i równie szybko udało mi się spłacić tą pożyczkę. Polecam.
enable 2018-03-27 18:17:24 #1756
Otworzyłam mały sklepik który dopiero zaczyna na siebie zarabiać ale jeszcze potrzeba czasu aby w pełni rozwinąć skrzydła. Potrzebowałam pieniędzy na towar i resztę wyposażenia skorzytałam z oferty firmy pożyczkowej Profi Credit, bałam się bardzo , że raty mnie pogrążą ale okazało się, że doradca dostosował raty do moich przychodów dzięki czemu bez problemu spłaciłam tą pożyczkę i stałam się lojalnym klientem przy kolejnej pożyczce moge liczyć na lepsze warunki.
Natka 2018-03-27 13:57:25 #1755
U mnie podobnie - sytuacja pilna, nagle wyskoczyły niespodziewane wydatki, a w banku nie miałam pewności, czy przyznają mi kredyt, poza tym nie miałam czasu na formalności. Tutaj w zasadzie od ręki załatwiłam formalności, a pieniądze były na koncie praktycznie od razu po podpisaniu umowy. Polecam!
Anna 2018-03-27 10:54:24 #1752
O Profi Credit słyszałam już niejednokrotnie, natomiast nigdy nie patrzyłam na tą firmę pod kątem osobistym. Nie sądziłam, że kiedyś sama będę zmuszona do zadłużenia się. Natomiast cieszę się, że słyszałam już wcześniej o PC i wtedy kiedy byla taka potrzeba - wiedziałam, że warto się do nich zgłosić. Pieniądze otrzymałam bardzo szybko, bez zbędnych formalności.
endziii95 2018-03-27 10:47:47 #1751
Początkowo chciałam wziąć kredyt w banku, niestety w momencie kiedy dowiedziałam się ile z tym jest związanych formalności.. po prostu zrezygnowałam, bo i tak wiedziałam że mój wniosek będzie odrzucony. W pracy usłyszałam jak znajomi dyskutują o Profi Credit. W domu przejrzałam opinie w sieci na temat tej firmy i wiedziałam, że to jedyne rozwiązanie. Polecam każdemu
Justa 2018-03-27 10:46:11 #1750
Gdybym raz jeszcze potrzebowała pożyczki, to bez dwóch zdań skorzystałabym z oferty Profi Credit. Fantastyczne podejście do klienta, pełen profesjonalizm a warunki współpracy są bardzo korzystne. Niskie oprocentowanie przy wysokiej kwocie pożyczki.
barka 2018-03-27 10:42:31 #1749
Z oferty Profi Credit korzystałam już dwa razy i za każdym razem byłam usatysfakcjonowania. Pożyczkę otrzymałam szybko, bez zbędnych formalności a spłatę rat dostosowano indywidualnie pod moją sytuację finansową tak aby raty nie naruszały znacząco mojego budżetu.
Irka 2018-03-26 10:20:15 #1747
Potrzebowałam pilnie pożyczki, bardzo zależało mi na czasie. O pomoc zgłosiłam się do Profi Credit, bez problemu udzielono mi pożyczki na taką kwotę jaką potrzebowałam. Minimum formalności co dla mnie także jest dużym plusem. Szczerze polecam każdemu zainteresowanemu ofertą Profi Credit
aga78 2018-03-26 10:18:51 #1746
Niestety ze względu na przeprowadzkę do innego miasta potrzebowałam dodatkowych pieniędzy. Co prawda miałam odłożonych pare tysięcy, ale wciąż to było za mało. Na kredyt w banku nie miałam czasu więc postanowilam skorzystac z pożyczki w Profi Credit. Nie żałuję. Ofertę dostosowano do moich możliwości za co jestem niezmiernie wdzięczna i każdemu będę polecać tą firmę
Anka Zaw. 2018-03-24 21:09:08 #1744
Jak najbardziej mogę polecić firmę osobom, które tak, jak ja znalazły się w sytuacji podbramkowej i potrzebowały szybkiego kredytu przy zachowaniu minimum formalności. Firma naprawdę bardzo sprawnie przeprowadza nas przez wszystkie formalności, co ogromnie ważne jest spieszy nam się z tym, aby jak najszybciej mieć pieniądze.
michu1990 2018-03-24 15:08:07 #1742
Nie do końca byłem przekonany czy branie pożyczki jest rozsądne, natomiast w ogóle nie żałuję tej decyzji. Dzięki pomocy Profi Credit mogłem spełnić swoje marzenia. Pełen profesjonalizm, atrakcyjna oferta a spłata rat dostosowana indywidualnie pod mojej możliwości finansowe.
Janka 2018-03-20 16:28:56 #1732
Nasz syn potrzebowała pieniądze na obóz narciarski, a mieliśmy już zobowiązania w innych bankach, więc skorzystaliśmy z oferty Profi Credit. Na szczęście tu formalności ograniczone są do minimum, więc wszystko udało się sprawnie i szybko załatwić, a pieniądze niemal od razu po podpisaniu umowy wpłynęły na konto. Już po obozie, wrażenia nie zapomniane, jeśli chodzi o syna, a pożyczkę spłacimy szybko!
Bartek Lew. 2018-02-27 13:47:38 #1671
Ja zanim wziąłem pożyczkę, to trochę się orientowałem jak wygląda kwestia takich pożyczek i kredytów w banku i okazało się, że forma mojej pracy nie pozwala mi na wzięcie kredytu w kwocie jaka by mnie interesowała. Pracuję realizując różne zlecenia, dlatego czasami mam jedno większe zlecenie raz na kilka miesięcy, czasami są to mniejsze kilka razy w miesiącu, jednak widać nie jest to wystarczające dla banków. Tego typu firmy naprawdę czasami ratują człowieka z podbramkowej sytuacji, a pieniądze pojawią się na koncie szybciej niż możecie się spodziewać, bo formalności i warunków do spełnienia jest minimum.
Kalina 2018-02-26 12:22:52 #1668
Jak dla mnie zaletą okazało się to, że nie można w pełni załatwić wszystkie przez internet, bo kiedyś wzięłam taką pożyczkę i niestety źle zrozumiałam jej warunki. Tutaj wszystko odbywa się przez kontakt z doradcą, więc w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jakie pojawiają się w trakcie omawiania szczegółów, spokojnie możemy jeszcze dopytać i dowiedzieć się więcej. Jak dla mnie taka opcja jest dużo lepsza, bo przynajmniej miałam pewność, ze wszystkie warunki dobrze rozumiem i wzięcie pożyczki okazało się dużo prostsze.
Patka P. 2018-02-26 12:17:56 #1667
Firma zdecydowanie solidna i uczciwa, co moim zdaniem jest niezwykle ważne w przypadku takich firm, bo to jednak chodzi o pieniądze, czasami naprawdę spore. Ja sobie cenię to, że firma naprawdę jasno przedstawia warunki pożyczki, a nawet jeśli czegoś nie zrozumiemy czytając je sami, to doradca odpowie na każde pytanie, które nas interesuje. Warto przed rozmową z doradzą listę takich pytań przygotować, wtedy na pewno nic już po wzięciu takiej pożyczki nas nie zaskoczy. Warto podjeść do tematu poważnie, a wtedy doświadczenia z firmą będą jak najbardziej pozytywne.
Daniela 2018-02-26 09:20:56 #1666
Zawsze byłam zwolenniczką pożyczek bankowych i to właśnie tam szukalam pomocy. Niestety miałam taki moment w życiu, ze pieniędzy potrzebowałam na już. Nie mogłam liczyć wtedy na pomoc banku i ich długie formalności. Zgłosiłam się do Profi Credit i jestem zadowolona, przyznam szczerze że obsługa lepsza niż w bankach.
kamala 2018-02-25 09:15:17 #1651
Drugie imie Profi Credit to profesjonalizm. Jestem pozytywnie zaskoczona ich obsługą. Wykazali się dużą inicjatywą, poświęcili mi naprawdę dużo czasu. Od razu widać, że klienta traktują na bardzo wysokim poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zobacz także:

Dodaj do porównania