Rapida Money

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11400
Okres pożyczki 36 mies.

Koszty pożyczki w Rapida Money

Kwota: 12000 zł
Czas: 36 mies.
Rata: 334.64 zł
RRSO: 0.2 %
Do spłaty: 12047 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2500 zł, maksymalna 25000 zł. Minimalne RRSO: 0.01%, maksymalne RRSO: 3.95%. Okres pożyczki to 12-60 miesięcy. Dla kwoty 25000 zł na okres 60 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest -10 zł, RRSO wynosi 0.01 %. Całkowita kwota do spłaty 24990 zł


Rapida Money jest bardzo cenionym pożyczkodawcą. Zdobywa uznanie klientów, ponieważ oferuje pożyczki dla osób zadłużonych. Jeśli mamy gwaranta, możemy uzyskać wsparcie finansowe mimo złej historii kredytowej czy niskich dochodów.

 • Bardzo dobre opinie o Rapida Money pożyczkobiorców wynikają z atrakcyjnej oferty instytucji. Firma udziela pożyczek osobom, którym inni odmówili wsparcia finansowego. Gwarantuje przy tym bardzo korzystne warunki współpracy.
 • Najważniejsze w procesie pożyczania jest znalezienie gwaranta. Jeśli Rapida go zaakceptuje, otrzymamy wsparcie finansowe.
 • Kwota pożyczek wynosi od 2500 do nawet 25000 zł. Wybierając maksymalny, 48-miesięczny okres kredytowania, bez problemu spłacimy raty.
 • Rapida Money ma brytyjskie korzenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi sprostać potrzebom klientów.
 • Najważniejszą zaletą Rapida Money są pożyczki dla osób z niestabilną sytuacją finansową. Należy jednak wskazać poręczyciela, którego nie zawsze łatwo jest znaleźć.

Rapida Money opinie

Rapida Money ma uznanie na rynku pożyczkowym, ponieważ wspiera sytuację finansową ludzi ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami.

 • Nie polecam tej firmy!!! Zastraszania, groźby, szantaże i mnie i gwaranta. Miliony smsów, ciągłe telefony. Ludzie mają rózne problemy i różnie w życiu się zdarza! ale zeby za 2-3 dni obsunięcia z p... - Janusz
 • Przecież to są debile! Pół dnia spędziłem w biurze, podczas któregoś telefonu Pani z którą rozmawiałem stwierdziła że nie wierzy mi w to że na klawiaturze sam wpisywałem swoje imię i nazwisko! Na k... - Tomek247
 • Jedna z najgorszych firm na rynku, żerują na ludziach, którzy potrzebują pieniędzy. Nie polecam firmy.Najgorsza firma na rynku. Małe potknięcie i jesteś bez domu oraz Twój gwarant też od razu. A pr... - Nico

więcej opinii

Wady i zalety oferty Rapida Money:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki, nawet do 25 000 zł
 • Długi, maksymalnie 48-miesięczny okres kredytowania
 • Pożyczkę mogą zaciągać osoby ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami
 • O pożyczkę aplikujemy przez internet, oszczędzając czas i błyskawicznie załatwiając konieczne formalności
 • Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele
 • W razie problemów bądź pytań można kontaktować się z infolinią albo przesyłać zapytania na maila pożyczkodawcy
 • Rata jest dopasowana do możliwości finansowych pożyczkobiorcy

Wady:

 • Konieczność wskazania poręczyciela, który w razie braku spłaty zobowiązania będzie uiszczać comiesięczne płatności

Wady i zalety oferty Rapida Money podsumowanie

Rapida Money cieszy się zaufaniem pośród klientów z racji udzielania pożyczek osobom z nie do końca stabilną sytuacją finansową. Dzięki temu pomoc mogą uzyskać również ludzie, którzy do tej pory nie radzili sobie dobrze ze spłatą zobowiązań. Warto poznać plusy i minusy tej oferty, aby ostatecznie zadecydować, czy chcemy skorzystać z usług pożyczkodawcy.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money krok po kroku:

 1. Wybrać kwotę oraz okres spłaty
 2. Wypełnić formularz aplikacyjny wraz ze wskazaniem poręczyciela
 3. Poczekać, aż Rapida Money wyśle zapytanie do naszego gwaranta
 4. Przejść przez weryfikację telefoniczną, którą musi także przejść poręczyciel
 5. Poczekać na przelew pożyczki na rachunek gwaranta

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Rapida Money:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę w Rapida Money, musimy przejść przez cały proces udzielania finansowego świadczenia. Nie jest on skomplikowany. Wystarczy trzymać się kolejnych kroków, aby otrzymać sumę, o jaką się staramy. Co zatem musimy zrobić?

Pierwszym krokiem jest wybór potrzebnej kwoty oraz okresu, w jakim zamierzamy ją uregulować. Pożyczkodawca udziela pożyczek w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Ich okres spłaty wynosi minimum 12, maksimum 48 miesięcy. Chociaż wyższe kwoty wydają się kuszące, musimy mieć pewność, że będziemy w stanie uiścić raty zgodnie z terminem.

Następnym krokiem jest wypełnienie formularza. Wniosek zajmie nam nie więcej niż 5 minut. Podajemy podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, numer i serię dowodu osobistego, a także aktualny adres. Musimy też wskazać naszego poręczyciela, zwanego również gwarantem. Na wypadek braku spłaty raty, będzie on zobligowany do uiszczania terminowych płatności, aż do ostatecznego uregulowania pożyczki. Bez wskazania poręczyciela Rapida Money nie udziela pożyczek. Poręczycielem może być osoba z rodziny czy przyjaciel – dowolny człowiek, który zobowiąże się nam pomóc w razie problemów finansowych.

W następnym kroku Rapida Money przesyła zapytanie do poręczyciela. Prosi go o wypełnienie swojej części formularza, w którym (tak samo jak pożyczkobiorca) wskazuje wysokość swoich dochodów oraz wydatków.

Kolejny etap to weryfikacja telefoniczna klienta i jego poręczyciela. Każda z osób musi potwierdzić szczegóły i zobligować się do wypełniania swoich obowiązków.

Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pieniądze przelewane są w ciągu 48 godzin. Pożyczkodawca wpłaca je na rachunek bankowy gwaranta, który przekazuje gotówkę pożyczkobiorcy.

Jeśli mamy jakiekolwiek pytania, powinniśmy zapoznać się z listą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na stronie internetowej Rapida Money. Można również zadzwonić na infolinię bądź kontaktować się mailowo.


Rodzaje pożyczek w Rapida Money

Oferta Rapida Money:

Rapida Money specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Swoim klientom proponuje wysokie kwoty pożyczek, od 2500 do nawet 25 000 zł. Taka suma pozwala zrealizować plany i pokryć wszelkie niespodziewane wydatki. Zobowiązanie musimy spłacić w terminie od 12 do 48 miesięcy. Najważniejsza w umowie pożyczki podpisywanej z Rapida Money jest osoba poręczyciela. To ona gwarantuje, że będzie dokonywać spłaty rat, jeśli pożyczkobiorca będzie mieć problem z regulowaniem płatności. Dzięki gwarantowi, z oferty pożyczek niniejszej firmy mogą korzystać osoby ze złą historią kredytową bądź ze zbyt niskimi dochodami.

Oferta pożyczek jest skierowana do osób między 18 a 75 rokiem życia. Należy być obywatelem Polski i nie posiadać innego zobowiązania wobec Rapida Money. Trzeba się także wykazać zdolnością do spłaty zobowiązania, jakie chcemy pobrać. Osoba poręczyciela z kolei również musi mieścić się w wyżej wskazanym przedziale wiekowym. Ponadto wymaga się od niej pozytywnej historii kredytowej oraz posiadania nieruchomości. Sytuację gwaranta powinna cechować stabilność finansowa. W trakcie przeprowadzanej rozmowy telefonicznej pożyczkodawca upewnia się, że poręczyciel zdaje sobie sprawę ze swojej roli.

Pieniądze z pożyczki, pod warunkiem zaakceptowania wniosku przez Rapida Money, są wypłacane w ciągu 48 godzin. Jeśli całą weryfikacja odbędzie się bez problemu, gotówka może znaleźć się na koncie poręczyciela nawet w 24 godziny. Jego zadaniem jest przekazanie pieniędzy pożyczkobiorcy.


Rapida Money - koszty

12miesięcy 24miesięcy
2500zł 85 zł -
4000zł 85 zł 75 zł
5000zł 85 zł 75 zł
6000zł 85 zł 75 zł
7000zł 85 zł -
8000zł 85 zł 75 zł
9000zł 85 zł 75 zł
10000zł 85 zł 75 zł
11000zł 85 zł 75 zł
12000zł 85 zł 75 zł
13000zł 85 zł 75 zł
14000zł 85 zł 75 zł
15000zł 85 zł 75 zł
20000zł - 75 zł
25000zł 85 zł 75 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Rapida Money - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000647952
NIP
5252684957
REGON
365892926

Dane kontaktowe:

Rapida sp. z o.o.

ul. Elektoralna13/121
00-137 Warszawa

e-mail: czesc@rapidamoney.pl

telefon: 22 292 22 91

www: www.rapidamoney.pl

serwisy społecznościowe:  

Konta bankowe:

mbankmilleniumaliorbzwbkpekaopkobpdnbnordbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheideameritumraiffeisenbluecashcreditagricoletoyotavwbankplusbank

Weź pożyczkę

Opis produktu Rapida Money

Rapida Money jest nową firmą pożyczkową, której głównym atutem jest udzielanie pożyczek osobom zadłużonym, które nie posiadają pozytywnej historii kredytowej. Po wskazaniu poręczyciela tacy klienci mogą otrzymać pieniądze od firmy. Maksymalna kwota pożyczki wynosi nawet 25 000 zł.

Rapida Money jest spółką pochodzącą z Wielkiej Brytanii. W Anglii, gdzie działa od 2005 roku, odniosła już wiele sukcesów. Łączna kwota pożyczek, których udzieliła swoim klientom, wynosi już 5 mld zł. Pożyczkobiorcy chętnie korzystają z jej oferty, ponieważ nie stawia trudnych do spełnienia formalności. Wręcz przeciwnie, wymaga znacznie mniej niż inne instytucje pozabankowe, akceptując osoby z negatywną historią kredytową. Co prawda, klient musi przedstawić osobę gwaranta, ale nie jest to warunek nie do spełnienia.

Proces starania się o pożyczkę w Rapida Money odbywa się w sieci. Dodatkowo, pożyczkodawca przeprowadza weryfikację telefoniczną, aby potwierdzić wpisane we wniosku szczegóły. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a raty spłacamy w terminie nawet do 48 miesięcy.


Dodaj opinię o Rapida Money

##   ## ####### ##  ## #### ##   ## 
###  ### ##   ## ###  ## ##  ##  ## 
#### #### ##   ## #### ## ##  ## ##  
## ### ## ##   ## ## ## ## ##   ###  
##   ## ##   ## ## #### ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ### ##  ##  ## 
##   ## ####### ##  ## #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Rapida Money

Opinia o Rapida Money od Janusz 2019-04-17 11:37:52 #3155
Nie polecam tej firmy!!! Zastraszania, groźby, szantaże i mnie i gwaranta. Miliony smsów, ciągłe telefony. Ludzie mają rózne problemy i różnie w życiu się zdarza! ale zeby za 2-3 dni obsunięcia z płatnościa takie cyrki!? To jest jakaś mafia. Okropni ludzie. Dzisiaj idę do prawnika i nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Mało zawału serca nie dostałem jak mnie mój gwarant zaczął obrzucac ze poręczył a nie spłacam. a ja po prostu byłem w szpitalu... SZOK i nie dowierzanie!!!!! NIE NIE NIE NIE NIE NIE BIERZCIE U NICH KASY. BEDZIECIE ZALOWAC...
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Tomek247 2019-04-02 13:12:27 #3128
Przecież to są debile! Pół dnia spędziłem w biurze, podczas któregoś telefonu Pani z którą rozmawiałem stwierdziła że nie wierzy mi w to że na klawiaturze sam wpisywałem swoje imię i nazwisko! Na klawiaturze! czaicie, wzbudziło to u mnie takie podejrzenia no bo jak ? jak oni to mogą zweryfikować kto naciskał klawisz ? coś tutaj ewidentnie śmierdzi, rozmowy jak w przedszkolu, musiałem zrezygnować w trakcie bo nikt mi nie wmówi że to jest normalne.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Nico 2019-02-13 22:53:27 #2931
Jedna z najgorszych firm na rynku, żerują na ludziach, którzy potrzebują pieniędzy. Nie polecam firmy.Najgorsza firma na rynku. Małe potknięcie i jesteś bez domu oraz Twój gwarant też od razu. A procedura jest taka jak w bankach, że jak ktoś jest nie wypłacalny czyli kredytobiorca to najpierw są monity do tej osoby, a nie do żyranta. Tutaj nie ma ugód, od razu wzbogacają się Twoim domem i domem Twojego gwarant. Najdroższa pożyczka na rynku. Uważajcie na nich.
Odpowiedz
ZDRUZGOTANY 2020-02-19 20:29:11 #4446
Jestem zdruzgotany poziomem Twojej wiedzy o tym, jak wygląda w Polsce proces egzekwowania długów. Do zajęcia nieruchomości i dóbr materialnych ma tylko i wyłącznie prawo komornik po prawomocnym wyroku sądowym, a nie firma pożyczkową, kiedy spóźnisz się z płatnością raty. Nie trzeba mieć wykształcenia prawniczego aby wiedzieć takie rzeczy. Jeżeli w warunkach umowy masz informacje że żadne spóźnienia nie są akceptowane i ktoś Cie o tym uczula podczas telefonicznej rozmowy i informuje Cię, że jak nie zapłacisz to pieniądze zostaną pobrane od gwarant to do licha bierz te słowa na poważnie i nie zaciągaj kolejnej pożyczki jeśli Cię na nią nie stać, a nie potem płacz i zgrzytanie zębów, bo windykacja wysyła monity. Taka ich praca. Jak chciałeś pożyczkę to się zarzekales że przed terminem oddasz i taki solidny jesteś.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Kasia 2018-10-21 12:36:52 #2462
Odradzam
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Jedrek 2018-09-17 12:15:20 #2362
Trudno powiedzieć, że cieszyłem się z konieczności zaciągnięcia pożyczki. Zwłaszcza, że potrzebowałem jej na spłatę innych długów. Ale Rapida posiada uczciwe zasady. Najpilniejsze długi spłaciłem, mogę spać spokojniej. I obsługa jest ok, łatwo się dogadać.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od MIX 2018-09-14 16:08:11 #2357
Szkoda, że są ograniczenia wiekowe. Ale warunki dość elastyczne, więc w sumie mogę polecić.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Hania67 2018-09-13 09:23:43 #2352
Wszystkie pożyczki kosztują, nie ma nic za darmo. Rapida jest okej pod względem warunków a przynajmniej weryfikacja nie jest niewiadomo jak dokładna. No ale ja pożyczałam tylko trzy tysiące, więc dramatu ze spłatą nie było.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od DrWHO 2018-09-12 08:41:14 #2347
Nie wiem co myśleć. Z jednej strony dostałem pożyczkę mimo, że nie mam stałego dochodu co jest świetne. Ale trochę wysokie były miesięczne raty. Myślę, że jeśli ktoś lepiej zarabia to nie będzie to problemem.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Marek345 2018-09-11 14:31:31 #2344
Sam pomysł pożyczania przy negatywnym BIKu jest fajny. Kwota też duża. Co do warunków to nie jestem specjalistą ale chyba takie jak wszędzie.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Dominooo 2018-09-11 08:12:53 #2341
Sprawdzili tylko zdolność kredytową mojego żyranta. Dostałem pieniądze szybko pomimo długów.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Kwiatuszek91 2018-09-10 15:03:50 #2331
Też myślę, że rapida wymaga wielu formalności. Ale co się dziwić jak pożyczają pomimo złej historii kredytowej. Dziś spłaciłam ostatnią ratę i myślę ze warunki umowy nie były takie złe.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Zadłużony 2018-09-10 09:31:52 #2329
Spłacam pożyczkę w Rapidzie na czas i nikt nie ruszył konta mojego poręczyciela. Byłem zadłużony więc i tak dobrze, że dostałem pieniądze.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od krakowiak 2018-09-07 14:15:35 #2324
Zarabiam ale źle zainwestowałem i się dość mocno zadłużyłem. Rapida pomogła spłacić najpilniejsze długi więc nie narzekam.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Renata 2018-04-24 19:18:13 #1830
Ja jestem zadowolona z pożyczki w rapidamoney szybko załatwiłam pożyczkę
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od agi50 2018-02-25 18:03:33 #1664
Super dla osob zadluzonych i odrzuconych przez banki i parabanki .Polecam , wszystko sprawnie, szybko i solidnie pieniadze na koncie nastepnego dnia. Dostepne duze kwoty przy minimum formalnosci.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Radek 2017-10-19 13:58:21 #1319
Spoko sprawa dla młodych ludzi, którzy potrzebują szybkiej pożyczki. Mi brakowało trzech tysięcy na zatowarowanie sklepu i próbowałem w zwykłym banku, ale jak zobaczyłem stos dokumentów do wypełnienia, to podziękowałem. Szkoda życia. Tutaj wszystko załatwiłem online ;)
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Wiesław 2017-10-19 13:56:21 #1318
Dla ludzi z negatywną historią kredytową to chyba jedyne sensowne miejsce. Jeśli przedstawi się pracownikom konkretne informacje, powód pożyczki i jest on wiarygodny, to chyba zawsze ta pożyczka zostanie udzielona.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Rom34 2017-10-18 19:31:25 #1311
Firma klasa!
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od Daria 2017-09-23 14:20:45 #1218
Beznadziejna firma. Gorszej chyba nie ma. Zero kompetencji. Oszuści. Brak słów na to co wyczyniają. Konsultanci beznadziejni, brak profesjonalizmu. Podjęto już odpowiednie kroki i zgłoszono sprawe gdzie trzeba. Dno.
Odpowiedz
En 2017-09-25 14:34:07 #1229
Czy możesz napisać coś więcej o nich ?ja wyslalam wniosek i czekam na kontakt .dzwonię do nich od kilku dni ale nikt nie odbiera.masakra !
Odpowiedz
IRENA 2017-12-29 19:23:39 #1514
NIE DZWON WIECEJ DO NICH, RADZĘ, BO WPADNIESZ W BAGNO... NAIUCZCIWSZA TO JEST WONGA I WIWUS, TAM NIE MA ZADNEGO PROBLEMU, OD RAPIDY UCIEKAJ JAK NAJDALEJ, TO SĄ LUDZIE BEZ SKRUPUŁÓW, SCIĄGNĄ KASĘ NAWET NIE BĘDĄĆ POZYCZKOBIORCĄ... JEDNO WIELKIE OSZUSTWO.
Odpowiedz
Nomad 2019-02-13 09:19:31 #2925
To fakt. Jesli.chodzi o vivus i wonga to nie.ma klopotow zawsze sie idzie jakos.dogadac czy cos a takie firmy to.ja bym uwazal.
Odpowiedz
Opinia o Rapida Money od kristen 2017-09-05 19:05:40 #1166
Strasznie dużo formalności, a oferta wcale tego nie warta- bo nie należa do najtańszych na rynku!
Odpowiedz

Zobacz także:

SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Askredyt
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Opena
4.6

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania