Rapida Money

Kwota pożyczki 0
Okres pożyczki 11551 mies.

Koszty pożyczki w Rapida Money

Kwota: 12 zł
Czas: 12000 mies.
Rata: 0.01 zł
RRSO: 0.82 %
Do spłaty: 97 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 12 zł, maksymalna 60 zł. Minimalne RRSO: 0.01%, maksymalne RRSO: 3.95%. Okres pożyczki to 2500-25000 miesięcy. Dla kwoty 12 zł na okres 2500 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 85 zł, RRSO wynosi 3.95 %. Całkowita kwota do spłaty 97 zł


Rapida Money jest bardzo cenionym pożyczkodawcą. Zdobywa uznanie klientów, ponieważ oferuje pożyczki dla osób zadłużonych. Jeśli mamy gwaranta, możemy uzyskać wsparcie finansowe mimo złej historii kredytowej czy niskich dochodów.

 • Bardzo dobre opinie o Rapida Money pożyczkobiorców wynikają z atrakcyjnej oferty instytucji. Firma udziela pożyczek osobom, którym inni odmówili wsparcia finansowego. Gwarantuje przy tym bardzo korzystne warunki współpracy.
 • Najważniejsze w procesie pożyczania jest znalezienie gwaranta. Jeśli Rapida go zaakceptuje, otrzymamy wsparcie finansowe.
 • Kwota pożyczek wynosi od 2500 do nawet 25000 zł. Wybierając maksymalny, 48-miesięczny okres kredytowania, bez problemu spłacimy raty.
 • Rapida Money ma brytyjskie korzenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi sprostać potrzebom klientów.
 • Najważniejszą zaletą Rapida Money są pożyczki dla osób z niestabilną sytuacją finansową. Należy jednak wskazać poręczyciela, którego nie zawsze łatwo jest znaleźć.

Rapida Money opinie

Rapida Money ma uznanie na rynku pożyczkowym, ponieważ wspiera sytuację finansową ludzi ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami.

 • „Żaden bank nie chciał udzielić mi kredytu. Na szczęście trafiłem na Rapida Money i mimo negatywnej historii kredytowej otrzymałem wysoką pożyczkę. Musiałem jedynie wskazać gwaranta. Teraz regularnie spłacam zobowiązanie i rozwiązałem swoje problemy z finansami”  - Tomasz
 •  „Pożyczka z poręczycielem? Sceptycznie podchodziłem do takiego scenariusza. Okazało się, że nie mogę w inny sposób uzyskać wsparcia finansowego, dlatego zdecydowałem się na ofertę Rapida Money. Nie żałuję”  - Adam
 • „Jeśli pożyczka, to tylko w Rapida Money. Korzystne warunki i wysokie kwoty zobowiązań wyróżniają ofertę tego pożyczkodawcy”  - Kinga

Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money krok po kroku:

 1. Wybrać kwotę oraz okres spłaty
 2. Wypełnić formularz aplikacyjny wraz ze wskazaniem poręczyciela
 3. Poczekać, aż Rapida Money wyśle zapytanie do naszego gwaranta
 4. Przejść przez weryfikację telefoniczną, którą musi także przejść poręczyciel
 5. Poczekać na przelew pożyczki na rachunek gwaranta

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Rapida Money:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę w Rapida Money, musimy przejść przez cały proces udzielania finansowego świadczenia. Nie jest on skomplikowany. Wystarczy trzymać się kolejnych kroków, aby otrzymać sumę, o jaką się staramy. Co zatem musimy zrobić?

Pierwszym krokiem jest wybór potrzebnej kwoty oraz okresu, w jakim zamierzamy ją uregulować. Pożyczkodawca udziela pożyczek w wysokości od 2500 do 25 000 zł. Ich okres spłaty wynosi minimum 12, maksimum 48 miesięcy. Chociaż wyższe kwoty wydają się kuszące, musimy mieć pewność, że będziemy w stanie uiścić raty zgodnie z terminem.

Następnym krokiem jest wypełnienie formularza. Wniosek zajmie nam nie więcej niż 5 minut. Podajemy podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, numer i serię dowodu osobistego, a także aktualny adres. Musimy też wskazać naszego poręczyciela, zwanego również gwarantem. Na wypadek braku spłaty raty, będzie on zobligowany do uiszczania terminowych płatności, aż do ostatecznego uregulowania pożyczki. Bez wskazania poręczyciela Rapida Money nie udziela pożyczek. Poręczycielem może być osoba z rodziny czy przyjaciel – dowolny człowiek, który zobowiąże się nam pomóc w razie problemów finansowych.

W następnym kroku Rapida Money przesyła zapytanie do poręczyciela. Prosi go o wypełnienie swojej części formularza, w którym (tak samo jak pożyczkobiorca) wskazuje wysokość swoich dochodów oraz wydatków.

Kolejny etap to weryfikacja telefoniczna klienta i jego poręczyciela. Każda z osób musi potwierdzić szczegóły i zobligować się do wypełniania swoich obowiązków.

Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pieniądze przelewane są w ciągu 48 godzin. Pożyczkodawca wpłaca je na rachunek bankowy gwaranta, który przekazuje gotówkę pożyczkobiorcy.

Jeśli mamy jakiekolwiek pytania, powinniśmy zapoznać się z listą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na stronie internetowej Rapida Money. Można również zadzwonić na infolinię bądź kontaktować się mailowo.


Rodzaje pożyczek w Rapida Money

Oferta Rapida Money:

Rapida Money specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Swoim klientom proponuje wysokie kwoty pożyczek, od 2500 do nawet 25 000 zł. Taka suma pozwala zrealizować plany i pokryć wszelkie niespodziewane wydatki. Zobowiązanie musimy spłacić w terminie od 12 do 48 miesięcy. Najważniejsza w umowie pożyczki podpisywanej z Rapida Money jest osoba poręczyciela. To ona gwarantuje, że będzie dokonywać spłaty rat, jeśli pożyczkobiorca będzie mieć problem z regulowaniem płatności. Dzięki gwarantowi, z oferty pożyczek niniejszej firmy mogą korzystać osoby ze złą historią kredytową bądź ze zbyt niskimi dochodami.

Oferta pożyczek jest skierowana do osób między 18 a 75 rokiem życia. Należy być obywatelem Polski i nie posiadać innego zobowiązania wobec Rapida Money. Trzeba się także wykazać zdolnością do spłaty zobowiązania, jakie chcemy pobrać. Osoba poręczyciela z kolei również musi mieścić się w wyżej wskazanym przedziale wiekowym. Ponadto wymaga się od niej pozytywnej historii kredytowej oraz posiadania nieruchomości. Sytuację gwaranta powinna cechować stabilność finansowa. W trakcie przeprowadzanej rozmowy telefonicznej pożyczkodawca upewnia się, że poręczyciel zdaje sobie sprawę ze swojej roli.

Pieniądze z pożyczki, pod warunkiem zaakceptowania wniosku przez Rapida Money, są wypłacane w ciągu 48 godzin. Jeśli całą weryfikacja odbędzie się bez problemu, gotówka może znaleźć się na koncie poręczyciela nawet w 24 godziny. Jego zadaniem jest przekazanie pieniędzy pożyczkobiorcy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Rapida Money - reklama

Rapida Money - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000647952
NIP
5252684957
REGON
365892926

Dane kontaktowe:

Rapida sp. z o.o.

ul. Elektoralna 13/121
00-137 Warszawa

e-mail: czesc@rapidamoney.pl

telefon: 22 292 22 91

www: www.rapidamoney.pl

serwisy społecznościowe:  

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpekaopkobpdnbnordmilleniumbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheideameritumraiffeisenbluecashcreditagricoletoyotavwbankplusbank

Wypełnij wniosek

Opis produktu Rapida Money

Rapida Money jest nową firmą pożyczkową, której głównym atutem jest udzielanie pożyczek osobom zadłużonym, które nie posiadają pozytywnej historii kredytowej. Po wskazaniu poręczyciela tacy klienci mogą otrzymać pieniądze od firmy. Maksymalna kwota pożyczki wynosi nawet 25 000 zł.

Rapida Money jest spółką pochodzącą z Wielkiej Brytanii. W Anglii, gdzie działa od 2005 roku, odniosła już wiele sukcesów. Łączna kwota pożyczek, których udzieliła swoim klientom, wynosi już 5 mld zł. Pożyczkobiorcy chętnie korzystają z jej oferty, ponieważ nie stawia trudnych do spełnienia formalności. Wręcz przeciwnie, wymaga znacznie mniej niż inne instytucje pozabankowe, akceptując osoby z negatywną historią kredytową. Co prawda, klient musi przedstawić osobę gwaranta, ale nie jest to warunek nie do spełnienia.

Proces starania się o pożyczkę w Rapida Money odbywa się w sieci. Dodatkowo, pożyczkodawca przeprowadza weryfikację telefoniczną, aby potwierdzić wpisane we wniosku szczegóły. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a raty spłacamy w terminie nawet do 48 miesięcy.


Wady i zalety oferty Rapida Money:

Zalety:

 • Wysokie kwoty pożyczki, nawet do 25 000 zł
 • Długi, maksymalnie 48-miesięczny okres kredytowania
 • Pożyczkę mogą zaciągać osoby ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami
 • O pożyczkę aplikujemy przez internet, oszczędzając czas i błyskawicznie załatwiając konieczne formalności
 • Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele
 • W razie problemów bądź pytań można kontaktować się z infolinią albo przesyłać zapytania na maila pożyczkodawcy
 • Rata jest dopasowana do możliwości finansowych pożyczkobiorcy

Wady:

 • Konieczność wskazania poręczyciela, który w razie braku spłaty zobowiązania będzie uiszczać comiesięczne płatności

Wady i zalety oferty Rapida Money podsumowanie

Rapida Money cieszy się zaufaniem pośród klientów z racji udzielania pożyczek osobom z nie do końca stabilną sytuacją finansową. Dzięki temu pomoc mogą uzyskać również ludzie, którzy do tej pory nie radzili sobie dobrze ze spłatą zobowiązań. Warto poznać plusy i minusy tej oferty, aby ostatecznie zadecydować, czy chcemy skorzystać z usług pożyczkodawcy.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Rapida Money

######## #### ########  ####### ##   ## 
  ##   ## ##   ## ##   ## ###  ### 
  ##   ## ##   ## ##   ## #### #### 
  ##   ## ######## ##   ## ## ### ## 
  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ##  #### ########  ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Kasia 2018-10-21 12:36:52 #2462
Odradzam
Jedrek 2018-09-17 12:15:20 #2362
Trudno powiedzieć, że cieszyłem się z konieczności zaciągnięcia pożyczki. Zwłaszcza, że potrzebowałem jej na spłatę innych długów. Ale Rapida posiada uczciwe zasady. Najpilniejsze długi spłaciłem, mogę spać spokojniej. I obsługa jest ok, łatwo się dogadać.
MIX 2018-09-14 16:08:11 #2357
Szkoda, że są ograniczenia wiekowe. Ale warunki dość elastyczne, więc w sumie mogę polecić.
Hania67 2018-09-13 09:23:43 #2352
Wszystkie pożyczki kosztują, nie ma nic za darmo. Rapida jest okej pod względem warunków a przynajmniej weryfikacja nie jest niewiadomo jak dokładna. No ale ja pożyczałam tylko trzy tysiące, więc dramatu ze spłatą nie było.
DrWHO 2018-09-12 08:41:14 #2347
Nie wiem co myśleć. Z jednej strony dostałem pożyczkę mimo, że nie mam stałego dochodu co jest świetne. Ale trochę wysokie były miesięczne raty. Myślę, że jeśli ktoś lepiej zarabia to nie będzie to problemem.
Marek345 2018-09-11 14:31:31 #2344
Sam pomysł pożyczania przy negatywnym BIKu jest fajny. Kwota też duża. Co do warunków to nie jestem specjalistą ale chyba takie jak wszędzie.
Dominooo 2018-09-11 08:12:53 #2341
Sprawdzili tylko zdolność kredytową mojego żyranta. Dostałem pieniądze szybko pomimo długów.
Kwiatuszek91 2018-09-10 15:03:50 #2331
Też myślę, że rapida wymaga wielu formalności. Ale co się dziwić jak pożyczają pomimo złej historii kredytowej. Dziś spłaciłam ostatnią ratę i myślę ze warunki umowy nie były takie złe.
Zadłużony 2018-09-10 09:31:52 #2329
Spłacam pożyczkę w Rapidzie na czas i nikt nie ruszył konta mojego poręczyciela. Byłem zadłużony więc i tak dobrze, że dostałem pieniądze.
krakowiak 2018-09-07 14:15:35 #2324
Zarabiam ale źle zainwestowałem i się dość mocno zadłużyłem. Rapida pomogła spłacić najpilniejsze długi więc nie narzekam.
Renata 2018-04-24 19:18:13 #1830
Ja jestem zadowolona z pożyczki w rapidamoney szybko załatwiłam pożyczkę
agi50 2018-02-25 18:03:33 #1664
Super dla osob zadluzonych i odrzuconych przez banki i parabanki .Polecam , wszystko sprawnie, szybko i solidnie pieniadze na koncie nastepnego dnia. Dostepne duze kwoty przy minimum formalnosci.
Radek 2017-10-19 13:58:21 #1319
Spoko sprawa dla młodych ludzi, którzy potrzebują szybkiej pożyczki. Mi brakowało trzech tysięcy na zatowarowanie sklepu i próbowałem w zwykłym banku, ale jak zobaczyłem stos dokumentów do wypełnienia, to podziękowałem. Szkoda życia. Tutaj wszystko załatwiłem online ;)
Wiesław 2017-10-19 13:56:21 #1318
Dla ludzi z negatywną historią kredytową to chyba jedyne sensowne miejsce. Jeśli przedstawi się pracownikom konkretne informacje, powód pożyczki i jest on wiarygodny, to chyba zawsze ta pożyczka zostanie udzielona.
Rom34 2017-10-18 19:31:25 #1311
Firma klasa!
Daria 2017-09-23 14:20:45 #1218
Beznadziejna firma. Gorszej chyba nie ma. Zero kompetencji. Oszuści. Brak słów na to co wyczyniają. Konsultanci beznadziejni, brak profesjonalizmu. Podjęto już odpowiednie kroki i zgłoszono sprawe gdzie trzeba. Dno.
En 2017-09-25 14:34:07 #1229
Czy możesz napisać coś więcej o nich ?ja wyslalam wniosek i czekam na kontakt .dzwonię do nich od kilku dni ale nikt nie odbiera.masakra !
IRENA 2017-12-29 19:23:39 #1514
NIE DZWON WIECEJ DO NICH, RADZĘ, BO WPADNIESZ W BAGNO... NAIUCZCIWSZA TO JEST WONGA I WIWUS, TAM NIE MA ZADNEGO PROBLEMU, OD RAPIDY UCIEKAJ JAK NAJDALEJ, TO SĄ LUDZIE BEZ SKRUPUŁÓW, SCIĄGNĄ KASĘ NAWET NIE BĘDĄĆ POZYCZKOBIORCĄ... JEDNO WIELKIE OSZUSTWO.
kristen 2017-09-05 19:05:40 #1166
Strasznie dużo formalności, a oferta wcale tego nie warta- bo nie należa do najtańszych na rynku!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania