RataPro

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 30500
Okres pożyczki 61 mies.

Koszty pożyczki w RataPro

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 60000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-120 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


RataPro to finansowa instytucja pozabankowa, który pomaga w znalezieniu oferty pożyczki na raty. W ramach oferty RataPro można uzyskać pożyczkę na kwotę od 1000 do 60 000 zł, ze spłatą rozłożoną na raty do nawet 120 miesięcy.

 • RataPro współpracuje z największymi instytucjami pożyczkowymi w Polsce.
 • Firma zapewnia krótki proces wnioskowania i szybką decyzję kredytową.
 • RataPro nie nalicza opłat za porównanie i przedstawienie ofert.
 • Pożyczka dostępna przez Internet z minimum formalności.
 • Brak ukrytych kosztów - max. RRSO 321%, dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku.

RataPro opinie

RataPro pomaga w znalezieniu najlepszej oferty, ograniczając procedurę wnioskowania do minimum. Firma przedstawia oferty znanych pożyczkodawców i nie pobiera żadnych opłat za swoje usługi.

 • Beznadzieja. Nawet nie starają się aby pytania do wniosku były poprawnie przetłumaczone, trzeba się domyślać o co im chodzi. Niepoważne i lekceważące dla klienta. - Czesio
 • Super oferta. Natychmiastowa odpowiedz po złożeniu wniosku, spoko warunki- ja jestem bardzo na tak... ale moze dlatego, ze dostałem "okres spłaty", ktory mi pasowal... - Alan
 • Ciekawa pozycja na polskim rynku, bęzie trzeba przestować ofertę ratypro. - rodei

więcej opinii

Wady i zalety oferty RataPro:

Zalety:

 • Elastyczna pożyczka na raty
 • Maksymalna kwota pożyczki - 60 000 zł
 • Długi maksymalny okres spłaty
 • Darmowa usługa znalezienia pożyczki
 • Brak ukrytych opłat
 • Szybka decyzja online
 • Wysoka przyznawalność pożyczek

Wady:

 • Wymaganych jest zgód na przetwarzanie danych
 • Dokładną wysokość kosztów można poznać dopiero na stronie pożyczkodawcy

Wady i zalety oferty RataPro podsumowanie

RataPro to pośrednik pożyczkowy online, który znacznie skraca proces uzyskania pożyczki. Składając wniosek w RataPro w rzeczywistości składamy go w aż 8 pozabankowych instytucjach finansowych. Z pomocą tej usługi można uzyskać łatwą pożyczkę w formie pożyczki na raty lub pozabankowej karty kredytowej z limitem.

Wnioskowanie jest naprawdę proste! Olbrzymim plusem jest niemal natychmiastowe przedstawienie dostępnych propozycji i bardzo szybka decyzja o przyznaniu gotówki. Największym minusem, fakt, że kilka różnych firm uzyska naszą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w RataPro krok po kroku:

 1. Kliknij przycisk “Weź pożyczkę”.
 2. Zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy.
 3. Wybierz kwotę pożyczki.
 4. Wypełnij wniosek - potrzebne będą szczegółowe dane osobowe oraz informacje o dochodach.
 5. RataPro zaproponuje Ci najlepsze dostępne oferty. Wybierz jedną z zaproponowanych pożyczek i dokończ wnioskowanie na stronie pożyczkodawcy.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w RataPro:

Wiek od 18 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

RataPro nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą. Usługa oferowana przez tę firmę polega na znalezieniu i dopasowaniu pozabankowej pożyczki na raty zgodnie z potrzebami klienta.

Aby skorzystać z usługi RataPro należy wypełnić wniosek, który wymaga podania: danych osobowych zgodnych z dowodem osobistym, informacje adresowe, dotyczących źródła dochodu oraz informacje finansowe, a także danych dodatkowych m.in.: kraj urodzenia, liczba osób na utrzymaniu oraz cel pożyczki. RataPro nie wymaga weryfikacji.

Tak wypełniony wniosek zostanie dostarczony do 8 firm współpracujących z RataPro, którzy zaproponują oferty. Przekazanie wniosku do pożyczkodawców wymaga wyrażenia szeregu zgód na przetwarzanie danych. Następnie wystarczy wybrać jedną z zaproponowanych propozycji pożyczki na raty i dokończyć składanie wniosku na stronie pożyczkodawcy.

Bezpośredni pożyczkodawca może wymagać założenia profilu użytkownika w serwisie internetowym oraz dodatkowej weryfikacji wniosku. Decyzja o przyznaniu kredytu konsumenckiego jest zależna od ostatecznej oceny zdolności kredytowej.


Rodzaje pożyczek w RataPro

 • Pożyczka na raty

RataPro oferuje pożyczki na raty, na kwotę od 1000 do 60 000 zł. Czas spłaty jest ustalany bezpośrednio z pożyczkodawcą, zaproponowanym przez RataPro. Może on wynosić od jednego do nawet 120 miesięcy.

Oferta pożyczek jest bardzo elastyczna, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Co ważne, RataPro nie pobiera opłat za przyjęcie wniosku i przekazanie go do pożyczkodawców. Proces jest bardzo prosty i wolny od ukrytych opłat.

Firma współpracuje z rzetelnymi firmami pożyczkowymi o ugruntowanej renomie w Polsce. Można tu uzyskać pożyczkę w formie karty z limitem lub tradycyjnej pożyczki gotówkowej. Z pomocą RataPro pożyczkę otrzyma niemal każda osoba - niezależnie od statusu zadłużenia, wpisów w BIK czy aktualnie posiadanych pożyczek. Wystarczy wykazać zdolność kredytową do spłaty zobowiązania, a pożyczkodawca bez problemu udzieli potrzebnego kredytu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

RataPro - reklama

RataPro - dane firmy:

Dane kontaktowe:

Finceptiv OÜ

Liivalaia13
10118 Tallinn

e-mail: klient@ratapro.pl

telefon:

www: ratapro.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfokrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu RataPro

Celem RataPro jest zaproponowanie najlepszej dostępnej pożyczki na raty online w ramach uproszczonej procedury wnioskowania. Wystarczy złożyć jeden wniosek, a zostanie on rozpatrzony przez kilka instytucji pożyczkowych, które zdecydują czy mogą spełnić potrzeby pożyczkowe danego klienta.

Podstawowym zadaniem tej usługi jest oszczędzenie czasu oraz problemów związanych z samodzielnym znalezieniem dostępnych pożyczek. Jest to bardzo korzystna oferta pośrednictwa finansowego w znalezieniu pożyczki pozabankowej.


Dodaj opinię o RataPro

   ## ##  ## ######  ####### ######## 
   ## ## ## ##  ## ##   ##  ##  
   ##  ####  ##    ##   ##  ##  
   ##  ##  ##    ##   ##  ##  
##  ##  ##  ##    ##   ##  ##  
##  ##  ##  ##  ## ##   ##  ##  
 ######   ##   ######  #######   ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o RataPro

Opinia o RataPro od Czesio 2023-10-02 18:56:53 #6794
Beznadzieja. Nawet nie starają się aby pytania do wniosku były poprawnie przetłumaczone, trzeba się domyślać o co im chodzi. Niepoważne i lekceważące dla klienta.
Odpowiedz
Opinia o RataPro od Alan 2023-01-25 14:56:38 #6604
Super oferta. Natychmiastowa odpowiedz po złożeniu wniosku, spoko warunki- ja jestem bardzo na tak... ale moze dlatego, ze dostałem "okres spłaty", ktory mi pasowal...
Odpowiedz
Opinia o RataPro od rodei 2023-01-25 13:01:33 #6603
Ciekawa pozycja na polskim rynku, bęzie trzeba przestować ofertę ratypro.
Odpowiedz

Zobacz także:

ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania