Refini

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11000
Okres pożyczki 33 mies.

Koszty pożyczki w Refini

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-60 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2000 zł


Refini to nowa firma pośrednicząca w uzyskaniu pożyczek na raty. Ich oferta dedykowana jest osobom poszukujących refinansowania aktualnego zadłużenia. Firma współpracuje z szeregiem instytucji finansowych, udzielających pożyczek ratalnych. Refini oferuje możliwość refinansowania zadłużenia w kwocie od 2000 do 20 000 złotych. Okres na jaki można uzyskać pożyczkę to od 6 do nawet 60 miesięcy. Warunki pożyczkowania są proste i wyjątkowo korzystne dla klientów. Refini stawia przede wszystkim na jakość oferowanych usług i zdobyli już grono zadowolonych klientów.

 • Refini jest pośrednikiem pożyczkowym, specjalizuje się w refinansowaniu zadłużenia
 • Możliwość uzyskania od 2000 do nawet 20 000 złotych
 • Okres zadłużenia można rozłożyć na 6 do 60 miesięcy
 • Refini współpracuje z wieloma uznanymi instytucjami finansowymi działającymi w Polsce
 • Oferta Refini jest wyjątkowo prosta i przejrzysta

Refini opinie

Pośrednik finansowy Refini to firma, która na polskim rynku działa stosunkowo niedługo, ale już zyskała szereg zadowolonych klientów. Wyjątkowo przejrzysta oferta czyni z Refini interesującą konkurencję. Co więcej, jako pośrednik współpracują z doświadczonymi i zaufanymi pożyczkodawcami, obecnymi na polskim rynku. Oferta Refini to od 2000 do 20 000 złotych, na okres od 6 do 60 miesięcy. Firma ceni sobie profesjonalne i indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Refini specjalizuje się w refinansowaniu zadłużenia, dlatego w szybkim tempie zyskuje popularność i zaufanie zadowolonych klientów.

 • Korzystałem z ich oferty i mogę szczerze powiedzieć, ze to świetna opcja refinansowania pożyczki. Polecam. - wojtek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Refini:

Zalety:

 • Możliwość uzyskania od 2000 do 20 000 złotych
 • Okres spłaty można rozłożyć na 6 do 60 miesięcznych rat
 • Refini współpracuje z najlepszymi firmami pożyczkowymi w Polsce
 • Możliwość wykorzystania pożyczki od Refini na refinansowanie
 • Rozpatrywanie każdego wniosku

Wady:

 • Refini dokonuje weryfikacji klienta w bazie BIK
 • Jedna forma weryfikacji - kurier

Wady i zalety oferty Refini podsumowanie

Refini choć działa na polskim rynku od niedawna, posiada ciekawą i konkurencyjną ofertę pośrednictwa pożyczkowego. Od 2000 do 20 000 złotych to przedział kwot, na jakie można uzyskać, pożyczkę. Rozłożyć spłatę można na 6 do 60 miesięcznych rat. Firma współpracuje z największymi instytucjami pożyczkowi działającymi w kraju. Refini oferuje indywidualne podejście do klienta, a także pełny profesjonalizm i bezpieczeństwo. Refini rozpatruje wszystkie wnioski, do tego pożyczkę uzyskaną za ich pomocą można przeznaczyć na refinansowanie aktualnego zadłużenia. Refini dokonuje jednak weryfikacji w bazie BIK, a do tego posiadają tylko jedną formę weryfikacji danych osobowych - za pośrednictwem kuriera.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Refini krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki i kliknij “Złóż wniosek”
 2. Wypełnij formularz podstawowymi danymi osobowymi
 3. Oczekuje na decyzję o pożyczce, którą otrzymasz w wiadomości SMS oraz email
 4. Poczekaj na wypłatę środków i ciesz się pożyczką

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Refini:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Pesel number

Na stronie Refini wybierz kwotę zadłużenia oraz okres spłaty pożyczki. Wstępne, szacunkowe koszty pojawią się od razu po wybraniu interesujących klienta parametrów. Po akceptacji i kliknięciu “Złóż wniosek” strona przekierowuje do wniosku.

Wniosek w Refini wymaga tylko podstawowych danych osobowych oraz numeru PESEL, numeru telefonu i adresu email, oraz numeru rachunku bankowego. Nie są potrzebne informacje o dochodach, zaświadczenia od pracodawcy, ani żadne inne dokumenty. Prosty wniosek można wypełnić posiłkując się jedynie dowodem osobistym.

Firma weryfikuje zdolność oraz historię kredytową wnioskującego. Po weryfikacji ze strony Refini, klient dostanie informację o decyzji telefonicznie oraz mailowo. W tym celu niezbędne jest posiadanie aktualnego numeru telefonu oraz adresu email. Co więcej Refini oferuje pożyczki dla osób w wieku 20 lat i więcej.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pozostaje czekać na przelew środków na podany wcześniej rachunek bankowy. Można także skorzystać z alternatywnej metody wypłaty środków, za pomocą czeku GIRO w dowolnej placówce Poczty Polskiej.


Rodzaje pożyczek w Refini

Refini oferuje jedną formę finansowania i jest to pożyczka ratalna, udzielana przez firmy z którymi współpracuje Refini. Zadłużenie możliwe jest na kwotę od 2000 do nawet 20 000 złotych, na okres od 6 do 60 miesięcy. Co więcej warto nadmienić, że Refini specjalizuje się w refinansowaniu zadłużenia i pod tym kątem dopasowuje ofertę do klienta.


Refini - koszty

6miesięcy
2000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Refini - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000
KRS
0000737453
NIP
7010827822
REGON
380587516

Dane kontaktowe:

Refini Sp. zo.o.

Williama Heerleina Lindley16
02-013 Warszawa

e-mail: start@refini.pl

telefon:

www: refini.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu Refini

Refini to pośrednik pożyczkowy, który współpracuje z największymi instytucjami pozabankowymi w kraju. Profesjonalna obsługa, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, korzystne warunki pożyczkowe. To wszystko przemawia na korzyść Refini, o czym zdążyli się już niektórzy przekonać, a Refini tym samym zyskało stałych klientów. Możliwość uzyskania od 2000 do 20 000 złotych na okres od 6 do 60 miesięcy to korzystna oferta. Niestety koszty zobowiązania zostaną doprecyzowane dopiero na późniejszym etapie, gdyż Refini nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą, więc nie ma wpływu na finalny kształt oferty. Jednak korzystając z oferty Refini, możemy mieć pewność, że jako klienci uzyskamy najlepszą i najtańszą pożyczkę, która może posłużyć także jako refinansowanie aktualnego zadłużenia.


Dodaj opinię o Refini

   ## ##   ## ##   ## ####### ######## 
   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ######## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##    
##  ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##    
 ######  #######  ### ###  ####### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Refini

Opinia o Refini od wojtek 2021-10-15 09:25:07 #6007
Korzystałem z ich oferty i mogę szczerze powiedzieć, ze to świetna opcja refinansowania pożyczki. Polecam.
Odpowiedz

Zobacz także:

Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Creditron
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania