Sponto

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 6000
Okres pożyczki 30 mies.

Koszty pożyczki w Sponto

Kwota: 6000 zł
Czas: 30 mies.
Rata: 437.67 zł
RRSO: 102.82 %
Do spłaty: 13130.01 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 15000 zł. Minimalne RRSO: 102.64%, maksymalne RRSO: 104.29%. Okres pożyczki to 30-30 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 30 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 1186.06 zł, RRSO wynosi 104.29 %. Całkowita kwota do spłaty 2186.06 zł


Sponto to serwis pożyczkowy umożliwiający złożenie wniosku o pożyczkę ratalną w Paytree Sp. z o.o.. Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste i ogranicza się do czterech kroków, które bez problemu można zrealizować samodzielnie. Firma stawia na indywidualne podejście do klientów, dokonując analizy sytuacji finansowej. Jest to szansa na uzyskanie pożyczki dla wielu osób, nawet mimo lekkiego zadłużenia.

 • Składając wniosek w tym serwisie można ubiegać się o kwotę do 15 000 zł. Środki z pożyczki zostaną udostępnione nawet w 15 minut.
 • Sponto udziela pożyczek na stały termin 30 miesięcy, co pozwala uzyskać niską i łatwą do spłaty miesięczną ratę.
 • By uzyskać pożyczkę ratalną wystarczy dowód osobisty - pożyczkodawca nie wymaga przedstawiania zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu.
 • Pożyczkę może uzyskać każda osoba w wieku od 25 do 75 lat, już przy minimalnym dochodzie 1000 zł.
 • Wykorzystując nowoczesne technologie weryfikacji tożsamości i przelewu natychmiastowego, skrócony został czas wnioskowania i wydania decyzji kredytowej.

Sponto opinie

Proste zasady udzielania i minimum formalności wymaganych przy wnioskowaniu sprawiają, że pożyczka ratalna w Sponto cieszy się dobrą opinią. Zarówno eksperci, jak i klienci doceniają pożyczkodawcę za sprawne działanie i pełne bezpieczeństwo udostępnianych danych osobowych:

 • Wszystko szybko, bo pożyczka jest w pełni online. - Emily
 • rewelacyjna oferta pozyczek ratalnych od Sponto pomogła mi wyjść z problemów finansowych! Duży zastrzyk gotówki pomógł mi wyjść z kłopotów finansowych, a miesięczna spłata zobowiązań nie jest probl... - Bogdan
 • mega szybka weryfikacja, a co za tym idzie błyskawiczna wypłata kasy na konto! Wszystko, od złożenia wniosku, po kase na koncie w ciagu kilku godzin, a do tego cennik daje radę, bo pozyczka nie nal... - Megan

więcej opinii

Wady i zalety oferty Sponto:

Zalety:

 • pożyczka dostępna w pełni online
 • pożyczka tylko na dowód
 • wysoka kwota pożyczki- do 15 000 zł
 • pieniądze na koncie nawet w kilka minut
 • do uzyskania pożyczki wystarczy dochód na poziomie 1000 zł
 • długi okres kredytowania
 • możliwość zmiany terminu spłaty rat
 • szybka weryfikacja i decyzja kredytowa
 • równe raty

Wady:

 • weryfikacja w bazach dłużników: BIG InfoMonitor, KBIG i KRD
 • pożyczka udzielana na stały okres 30 miesięcy

Wady i zalety oferty Sponto podsumowanie

Pożyczka ratalna w Sponto to szansa na szybką, bezpieczną i wygodną gotówkę, możliwą do uzyskania w pełni przez Internet. Jest to szansa na duży zastrzyk gotówki, którą łatwo zwrócimy, regularnie dokonując terminowych spłat. Równe raty pozwalają na zlecenie stałego przelewu bankowego na czas trwania kredyt, czego efektem będzie bezpieczna spłata kredytu bez żadnych opóźnień. W przypadku problemów lub pytań Sponto zachęca do kontaktu z biurem obsługi klienta. Pracownicy infolinii są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Sponto krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki od 800 do 15 000 zł, przesuwając suwaki kalkulatora kredytowego.
 2. Wypełnij formularz danymi na podstawie dowodu i złóż wniosek.
 3. Potwierdź swoje dane przechodząc weryfikację tożsamości z pomocą BlueMedia.
 4. Zaakceptuj zaproponowaną kwotę pożyczki i umowę wykorzystując otrzymany kod SMS.
 5. Poczekaj na pieniądze na koncie - przelew zostanie wysłany na konto, wykorzystane przy weryfikacji.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Sponto:

Wiek od 25 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Proces wnioskowania o pożyczkę w Sponto jest bardzo prosty. Wystarczy postępować zgodnie z wyżej wymienionymi krokami, a nie napotkamy żadnych problemów. Zacznijmy od wybrania interesującej nas sumy pożyczki - pamiętajmy by pożyczać tylko bezwzględnie potrzebną nam kwotę, którą możemy bezpiecznie spłacić. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. Do złożenia wniosku jedynym niezbędnym dokumentem jest dowód osobisty. Na jego podstawie wpisujemy dane w odpowiednie rubryki, następnie podajemy informacje o uzyskiwanych dochodach. Prawidłowe wypełnienie wniosku jest ważne i przyspieszy drogę gotówki do naszych rąk.

Następny etap - weryfikacja tożsamości jest jednym z najważniejszych elementów procesu wnioskowania. Proces weryfikacji jest elementem niezbędnym w celu sprawdzenia czy podane we wniosku informacje są zgodne z prawdą. Logując się bezpiecznie na konto bankowe z wykorzystaniem usługi BlueMedia, potwierdzimy swoje dane i otrzymywane dochody. Po pozytywnym przejściu weryfikacji, pożyczkodawca zaproponuje nam umowę, którą następnie trzeba potwierdzić otrzymanym kodem SMS.

Po wykonaniu tych czynności pozostało tylko czekać aż pieniądze pojawią się na naszym koncie. Sponto realizuje przelewy w trzech transzach, w godzinach: 8:00, 11:45 oraz 14:15. Warto o tym pamiętać i złożyć wniosek przed terminem zlecania płatności. Tym samym uzyskamy pewność, że gotówka trafi na nasze konto szybciej.


Rodzaje pożyczek w Sponto

Serwis Sponto specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Jest to jedyny produkt dostępny w tej firmie, jednak możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta, sprawia, że jest on w pełni wystarczający.

 • Pożyczka ratalna

Pożyczki długoterminowe w Sponto udzielane są wyłacznie na okres 30 miesięcy,  co oznacza, że nie mamy możliwości wyboru innego, natomiast mamy możliwość wyboru kwoty pożyczki, od 800 do 15 000 zł. Największą zaletą tej oferty są jej niskie raty. By uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Sponto wystarczy wykazać minimalny dochód 1000 zł. Zależnie od wnioskowanej kwoty, należy posiadać stosunkowo wyższe wpływy na konto.

Klientem tego pożyczkodawcy może zostać każda osoba w wieku od 25 do 75 lat. Dodatkowo potrzebny jest aktualny adres e-mail, telefon kontaktowy oraz konto w banku założone na dane wnioskodawcy. By otrzymać pożyczkę należy wykazać odpowiednią zdolność kredytową i przejść weryfikację w bazach danych. Nie należy się jednak martwić słabym scoringiem w BIK czy lekkim stanem zadłużenia. Sponto ma elastyczne podejście do swoich klientów i udziela pożyczek w oparciu o wewnętrzny regulamin, również osobom zadłużonym.

Sponto - koszty

Wysokość wszystkich kosztów związanych z pożyczką ratalną jest jasno określana w umowie, którą otrzymuje klient. Wgląd w całkowity koszt pożyczki i jego składowe dostępny jest przed podpisaniem umowy, warto więc dokładnie się zapoznać z tymi danymi nim złożymy swój podpis. Wysokość rat jest obliczana na podstawie wnioskowanej kwoty. 29 rat jest równych, a ostatnia rata wyrównująca jest niższa. Informacje o konkretnych terminach i kwotach płatności znajdują się w harmonogramie dołączonym do umowy.

Koszt pożyczki długoterminowej najlepiej obrazuje przykład reprezentatywny. Poniżej prezentujemy jak wyglądają koszty kredytu na kwotę 5700 zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 92.43 %; Całkowita Kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5700 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,2 %; czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 390 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 327,33 zł; Całkowita Kwota do Zapłaty: 11637,33 zł; Całkowity Koszt Pożyczki 5937,33 zł (w tym: odsetki 974,16 zł, prowizja 4963,17 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 25.01.2021 r.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Sponto - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000
KRS
0000480358
NIP
5842733734
REGON
221973237

Dane kontaktowe:

Paytree Sp. z o.o

Polanki19
80-308 Gdańsk

e-mail: kontakt@sponto.pl

telefon: 22 100 49 91

www: sponto.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfokrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Sponto

Pożyczka ratalna w Sponto jest pożyczką udzielaną całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu. O kredyt można ubiegać się o każdej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Sponto to gwarancja szybkiej, wygodnej i w pełni bezpiecznej pożyczki długoterminowej. Indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że uzyskanie pożyczki jest niezwykle łatwe.

Co wyróżnia tego pożyczkodawcę na tle innych firm działających w sektorze pozabankowym?Cztery szczególne cechy:

 • minimum formalności - pożyczka dostępna jest na sam dowód osobisty i wymaga posiadania jedynie rachunku bankowego, numeru telefonu, adresu e-mail i stałego dochodu.
 • bezpieczeństwo - dane klientów zostaną wykorzystane tylko w celu udzielenia pożyczki, a ich bezpieczeństwo zapewnia Bezpieczny Proces.
 • nowoczesny proces wnioskowania - pożyczkodawca wykorzystuje nowoczesne techniki, które skracają czas weryfikacji i podjęcia decyzji kredytowej; cały proces od złożenia wniosku do otrzymania gotówki trwa nawet do kilku minut,
 • przejrzystość - Sponto udostępnia wszystkie dane na temat kosztów pożyczki przed podpisaniem umowy, a także udzielau dostęp do wzoru umowy, tabeli kosztów i prowizji.

Dodaj opinię o Sponto

######## #### ######## ##   ## ######## 
##   ## ## ##    ##   ##   ## 
##   ## ## ##    ##   ##   ##  
##   ## ## ######  ##   ##  ##  
##   ## ## ##    ##   ##  ##   
##   ## ## ##    ##   ## ##   
######## #### ##    ####### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Sponto

Opinia o Sponto od Emily 2021-03-24 08:11:52 #5727
Wszystko szybko, bo pożyczka jest w pełni online.
Odpowiedz
Opinia o Sponto od Bogdan 2021-03-11 12:26:03 #5709
rewelacyjna oferta pozyczek ratalnych od Sponto pomogła mi wyjść z problemów finansowych! Duży zastrzyk gotówki pomógł mi wyjść z kłopotów finansowych, a miesięczna spłata zobowiązań nie jest problemem, bo raty są niskie.
Odpowiedz
Opinia o Sponto od Megan 2021-03-02 07:16:05 #5678
mega szybka weryfikacja, a co za tym idzie błyskawiczna wypłata kasy na konto! Wszystko, od złożenia wniosku, po kase na koncie w ciagu kilku godzin, a do tego cennik daje radę, bo pozyczka nie nalezy do drogich.
Odpowiedz
Opinia o Sponto od jasmina 2021-03-01 08:29:21 #5669
Oferta wygląda bardzo przyzwoicie! Do tego BlueMedia bardzo wszystko usprawnia.
Odpowiedz

Zobacz także:

taRata.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ProFimo
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania