Super Rata

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 9 mies.

Koszty pożyczki w Super Rata

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-12 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Superrata.pl udziela pożyczek ratalnych. Wysokość zobowiązania jest zależna od kondycji finansowej wnioskodawcy. Cały proces wnioskowania odbywa się drogą elektroniczną.

 • Superrata świadczy wysoki poziom usług. Pożyczkodawca dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego korzysta z najlepszych zabezpieczeń.
 • Cały proces ubegania się o pożyczkę na raty w Superrata.pl odbywa się internetowo. Warto zaznaczyć, że instytucja posiada telefoniczne biuro obsługi klienta.
 • Wysokość pożyczki w Superrata określona jest na poziomie od 1 000 do 3 000 zł. Okres spłaty wynosi od 6 do 12 miesięcy.
 • Instytucja działa w segmencie internetowym. Wypłata pożyczki następuje poprzez przelew bankowy. Superrata weryfikuje potencjalnych pożyczkobiorców w bazach BIK, BIG InfoMonitor KRD.
 • Plusem oferty jest długi okres kredytowania. Do minusów można zaliczyć brak możliwości zmiany dnia spłaty pożyczki.

Super Rata opinie

SuperRata udziela pożyczek na jasno określonych zasadach, dlatego cieszy się powodzeniem wśród klientów. Klienci cenią szczególnie wysokie dostępne kwoty i wygodny okres spłaty.

 • Łatwo o pożyczkę u nich, a kasa bardzo szybko wpada na konto. - Michaś
 • Zdecydowanie jest nienajgorzej - Hambuś
 • Zdecydowałem sie na pożyczkę rozlożoną aż na 30 rat dzięki czemu nie odczuwam tak mocno ich spłaty. Póki co jestem dopiero po spłacie 6 rat ale nie mam firmie nic do zarzucenia, wsyztsko odbywa się... - Pyłek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Super Rata:

Zalety:

 • Wygodny okres spłaty – nawet do 12 miesięcy
 • Przejrzyste zasady udzielania pożyczki
 • Niska dolna granica wieku i brak granicy górnej
 • Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 i w soboty i niedziele między 10 a 18
 • Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę natychmiast po spłacie poprzedniej

Wady:

 • Kontrola baz dłużników – BIK, BIG Infomonitor, ERIF i KRD
 • Nie ma możliwości przesunięcia terminu spłaty ani dnia wpłacania rat
 • Po odstąpienia od umowy pożyczki nie możemy się starać o kolejną

Wady i zalety oferty Super Rata podsumowanie

SuperRata cieszy się coraz większym powodzeniem klientów. Wyższe dostępne kwoty sprawiają, że z oferty SuperRaty mogą skorzystać osoby, które mają większe zobowiązania finansowe. Wnioski o udzielenie pożyczki są rozpatrywane sprawnie – szybko zostaniemy poinformowani o decyzji pożyczkodawcy, nawet jeśli nie będzie ona pozytywna. Zanim jednak zdecydujemy się na wnioskowanie o pożyczkę, powinniśmy przeanalizować wszystkie wady i zalety oferty. Poniższe zestawienie ułatwi nam podjęcie decyzji.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Super Rata krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty
 2. Złóż wniosek
 3. Czekaj na ocenę wniosku i przelew

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Super Rata:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby wnioskować o pożyczkę w SuperRata, powinniśmy mieć przynajmniej 21 lat, posiadać numer PESEL, stałe źródło dochodu i stałe miejsce zamieszkania. Posiadanie zobowiązań w innych instytucjach finansowych nie jest przeszkodą w staraniu się o pożyczkę w SuperRata – ważne jest jednak terminowe regulowanie naszych należności. Super Rata sprawdza naszą historię w rejestrach BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERIF. Firma nie wymaga od nas natomiast poręczeń ani zastawów, przelew weryfikacyjny również nie jest konieczny. Na opinię o naszej decyzji kredytowej nie będziemy czekać długo. Jeśli otrzymamy od firmy decyzję odmowną, o kolejną pożyczkę będziemy mogli się starać po upływie 30 dni.

Kolejne raty spłacamy za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub dokonując przelewu na konto pożyczkodawcy. Dane wymagane do spłaty  - czyli numer rachunku i inne niezbędne informacje znajdziemy w umowie, ewentualnie możemy poprosić o dodatkowe informacje doradcę z Biura Obsługi Klienta. Przelew powinniśmy przesłać odpowiednio wcześnie – zapłacona pożyczka to taka, którą zaksięgowano na koncie pożyczkodawcy. Pamiętajmy, że do zaciągnięcia kolejnej pożyczki wymagana jest spłata poprzedniej. Super Rata nie przewiduje możliwości wydłużenia terminu spłaty, nie umożliwia także zmiany dnia regulowania rat. Spłaty zobowiązań możemy natomiast dokonać z wyprzedzeniem.


Rodzaje pożyczek w Super Rata

Oferta SuperRaty:

SuperRata proponuje swoim klientom pożyczki ratalne na kwotę do 3000 złotych z możliwością spłaty w ciągu 12 miesięcy. Aby starać się o pożyczkę powinniśmy mieć przynajmniej 21 lat, posiadać numer PESEL, stałe źródło dochodu i stałe miejsce zamieszkania. Posiadanie zobowiązań w innych instytucjach finansowych nie jest przeszkodą w staraniu się o wsparcie finansowe z SuperRaty, natomiast powinniśmy terminowo regulować zobowiązania. Przygotujmy się na to, że SuperRata sprawdzi naszą historię w rejestrach BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERIF. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest podejmowana szybko – nawet jeśli będzie negatywna, również się o tym dowiemy.

SuperRata udziela pożyczek na jasnych i przejrzystych zasadach – wszystkie koszty będziemy znali jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania. Do zaciągnięcia pożyczki nie są konieczne żadne zabezpieczenia w postaci poręczeń ani zastawów. Wszystkie dane konieczne do spłaty zobowiązania znajdziemy w Umowie, ewentualnie niejasności możemy także wyjaśnić kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Decydując się na pożyczkę w SuperRacie powinniśmy zdawać sobie sprawę, że w pewnych kwestiach dotyczących pożyczki firma ma jasno określone zasady. Nie przewiduje na przykład możliwości zmiany terminu spłaty, natomiast jeśli nasza sytuacja finansowa się pogorszyła, powinniśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta – możemy liczyć na wsparcie i pomoc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Firma nie umożliwia także zmiany dnia spłaty zobowiązania.


Super Rata - koszty

6miesięcy 12miesięcy
1000zł - -
2000zł - -
3000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Super Rata - reklama

Super Rata - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000551150
NIP
5252607460
REGON
360301004

Dane kontaktowe:

SuperGrosz Sp. z o.o.

ul. Inflancka11/27
00-189 Warszawa

e-mail: kontakt@superrata.pl

telefon: 22 102 16 00

www: superrata.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-20:00
Sobota - niedziela: 9:00-17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Super Rata

SuperRata to marka należąca do firmy SupeGrosz Sp. z.o.o. Marka specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych na kwotę od 1000 do 3000 złotych, z możliwością spłaty w terminie od 6 do 12 miesięcy. Jest to oferta kierowana do osób, które potrzebują solidnego wsparcia finansowego na większe przedsięwzięcia. Pożyczki są udzielane na jasnych zasadach – wszystkie koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania będziemy znali jeszcze przed złożeniem wniosku. Pożyczkodawca jest ceniony wśród swoich klientów i dlatego zyskuje coraz większą popularność.

Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy mieć przynajmniej 21 lat, numer PESEL, stałe źródło dochodu i stałe miejsce zamieszkania. Możemy wnioskować o pożyczkę także, jeśli posiadamy zobowiązania w innych instytucjach finansowych, warunkiem są jednak terminowe spłaty. Przed udzieleniem pożyczki SuperRata sprawdzi naszą historię w rejestrach BIK, BIG Infomonitor, ERIF i KRD. W ten sposób SuperRata wspiera odpowiedzialne pożyczanie i zyskuje pewność, że nie obciąży swoich klientów zobowiązaniami, których nie będą w stanie spłacić.


Dodaj opinię o Super Rata

########  ###  ##  ##  ###   ###### 
   ##  ## ##  ##  ##  ## ##  ##  ## 
  ##  ##  ## ## ##  ##  ## ##    
  ##  ##   ## #####  ##   ## ###### 
 ##   ######### ## ##  #########    ## 
 ##   ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
######## ##   ## ##  ## ##   ## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Super Rata

Opinia o Super Rata od Michaś 2019-05-15 23:21:35 #3341
Łatwo o pożyczkę u nich, a kasa bardzo szybko wpada na konto.
Odpowiedz
Opinia o Super Rata od Hambuś 2018-03-09 19:41:11 #1698
Zdecydowanie jest nienajgorzej
Odpowiedz
Opinia o Super Rata od Pyłek 2016-11-21 21:28:21 #388
Zdecydowałem sie na pożyczkę rozlożoną aż na 30 rat dzięki czemu nie odczuwam tak mocno ich spłaty. Póki co jestem dopiero po spłacie 6 rat ale nie mam firmie nic do zarzucenia, wsyztsko odbywa się prawidłowo. Firma jest w porządku.
Odpowiedz
Opinia o Super Rata od Wojtek 2016-10-14 21:22:32 #179
Firma jest bardzo solidna, przejrzysty cennik, uczciwe zasady. Tempo pracy jest ok. Nie ma się do czego przyczepic- dla mnie Bomba!
Odpowiedz
Opinia o Super Rata od Marzena 2016-10-09 20:47:24 #127
Bardzo czytelna oferta, dobry cennik i profesjonalna obsługa. Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Super Rata od Kazimierz 2016-09-13 19:51:45 #62
Cenowo jedna z najlepszych ofert na rynku. Raty można sobie wygodnie dopasować. okres splaty jest długi więc i miesięczna kwota do spłaty nie jest wysoka nawet przy wysokiej kwocie pożyczki. Cenowo atrakcyjnie, a do tego formalności bardzo malo i obsługa bardzo miła! Polecam!
Odpowiedz
Opinia o Super Rata od Tadek 2016-09-06 14:29:26 #46
Możliwość rozłożenia rat na aż 30 miesięcy dzięki czemu ich wysokość jest niska i przystępna. Zasady działania firmy są bardzo czytelne- firma nie ma żadnych haczyków ani nie oszukuje co też jest ważne bo nie ma żadnych ukrytych opłat.
Odpowiedz

Zobacz także:

Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashmey
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania