Taratatu

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1200
Okres pożyczki 5 mies.

Koszty pożyczki w Taratatu

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 1500 zł. Minimalne RRSO: 498.88%, maksymalne RRSO: 498.88%. Okres pożyczki to 3-6 miesięcy. Dla kwoty 1500 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1500 zł


Taratatu to marka należąca do spółki FinGO Capital S.A., która jest firmą pożyczkową. W Taratatu można otrzymać długoterminową pożyczkę pozabankową. Marka stawia na tzw. odpowiedzialne pożyczanie, dlatego jednocześnie realizuje misję informowania i edukowania klienta o wszystkich aspektach związanych z pożyczaniem pieniędzy. Firma zawsze przed udzieleniem ostatecznej decyzji bada ryzyko kredytowe oraz adekwatność proponowanych rozwiązań finansowych w odniesieniu do sytuacji klienta. Taratatu zdaje sobie sprawę, jak łatwo jest wpaść w spiralę zadłużenia, dlatego chroni swoich klientów przed takimi sytuacjami odpowiedzialnym podejściem. Jednocześnie firma daje szansę osobom, które nigdzie indziej nie mogłyby otrzymać pożyczki - m.in. tym, które nie posiadają żadnej historii w BIK. Pożyczkodawca podkreśla, że chce “docierać do grup marginalizowanych przez banki”.

Co powinni wiedzieć pożyczkodawcy wysyłając wniosek do Taratatu?

 • Taratatu to sprawdzony pożyczkodawca, który cieszy się zaufaniem klientów. Firma jest chwalona głównie za elastyczne podejście.
 • Pożyczkę w Taratatu bierze się poprzez wypełnienie formularza i zarejestrowanie się na stronie. Cały proces zajmuje ok. 5 minut.
 • Kwota pożyczki w Taratatu wynosi od 1 000 do 4 000 zł na okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy.
 • Taratatu rozpatruje wnioski w godzinach pracy konsultantów. Wszystkie zgłoszenia rozpatrywane są w kilka minut, a pieniądze wysyłane są niezwłocznie na konto klienta.
 • Zaletą Taratatu jest możliwość wzięcia pożyczki nawet wtedy, kiedy nie posiadamy żadnej punktacji w BIK oraz szybki przelew pieniędzy na konto. Dla niektórych wadą jest fakt, że firma wymaga przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.

Taratatu opinie

Taratatu cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Szybkość działania, jasność całego procesu pożyczkowego oraz walor edukacyjny - oto najczęściej wymieniane cechy w komentarzach zadowolonych pożyczkobiorców.

 • Chciałam wziąć pierwszą pożyczkę. Nie posiadam żadnej punktacji w BIK, dla wielu instytucji jestem niewiarygodna, ponieważ zarabiam od niedawna. Jednak konsultantka Taratatu po rozmowie ze mną dokonała szybkiego sprawdzenia warunków i bez trudu otrzymałam pożyczkę na 4 miesiące. Polecam! Julia
 • Chciałem wziąć małą pożyczkę, taką do 1000 zł, ale na dłuższy okres czasu - tak, żeby rata nie przekraczała 90 zł za miesiąc. Taratatu zapewniło mi taką pożyczkę bez problemu. Maciek
 • Wysłałam przelew weryfikacyjny i musiałam trochę poczekać, aż zaksięguje się on na koncie Taratatu. Ale po tym natychmiast dostała pieniądze z pożyczki. Wszystko było ok i tak, jak się dogadaliśmy. Aneta

więcej opinii

Wady i zalety oferty Taratatu:

Zalety:

 • wygodna i szybka rejestracja na stronie,
 • profesjonalna obsługa klienta,
 • brak wymogu posiadania punktacji w BIK,
 • niskie opłaty za pożyczkę,
 • kalkulator pożyczkowy na stronie, pokazujący szacowane koszty i wysokość raty,
 • brak wymogu posiadania umowy o pracę,
 • dbałość o bezpieczeństwo danych osobowych klientów.

Wady:

 • konieczność wysłania przelewu weryfikacyjnego - brak możliwości wzięcia pożyczki bez posiadania konta,
 • brak pierwszej darmowej pożyczki.

Wady i zalety oferty Taratatu podsumowanie

Taratatu to pożyczka dla osób, które wiedzą, że będa w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie i które zdają sobie sprawę, że odpowiedzialne pożyczanie chroni przed spiralą zadłużenia. To także platforma edukacyjna dla osób, które chcą nauczyć się, jak dobrze zarządzać swoim budżetem domowym. Spółka jednak zdaje sobie sprawę, że każdemu czasem zdarzają się niespodziewane wydatki, dlatego przygotowała dobrą ofertę dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego finansowego wsparcia.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Taratatu krok po kroku:

 1. Krok pierwszy: rejestracja na stronie Taratatu.
 2. Krok drugi: wypełnienie wniosku pożyczkowego.
 3. Krok trzeci: wysłanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.
 4. Krok czwarty: otrzymanie pozytywnej decyzji, finalizacja umowy i otrzymanie przelewu.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Taratatu:

Wiek od 21 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Taratatu dba o komfort i poczucie bezpieczeństwa klienta. Dlatego firma nigdy nie poprosi pożyczkobiorcy o dane, które nie są absolutnie niezbędne do wzięcia pożyczki. Dokładnie będzie je później chronić i przechowywać zgodnie z aktualną polityką RODO. Na początku będziemy musieli zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy, podając m.in. swój adres e-mail,m na który przyjdzie wiadomośc potwierdzająca założenie konta na stronie Taratatu. Następnie można będzie wybrać kwotę pożyczki i okres kredytowania na stronie głównej i kliknąć “pożyczam”.

Zostaniemy poproszeni o kilka dodatkowych informacji, takie jak nr dowodu osobistego, co ma potwierdzić nasze polskie obywatelstwo i pełnoletniość. Później pożyczkodawca poda numer konta, na który trzeba będzie wysłać przelew w wysokości 1 zł - to przelew potwierdzający, że jesteśmy posiadaczami konta, na które chcemy otrzymać pieniądze. Po zaksięgowaniu tej płatności na stronie pożyczkodawcy zostaniemy poddani dalszej weryfikacji, ale będzie to proces automatyczny. W niektórych przypadkach konsultanci mogą do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły, jeśli od ich ustalenia będzie zależeć decyzja pożyczkowa. Z reguły jednak Taratatu jest otwarta na klientów, którzy gdzie indziej nie mogliby otrzymać pożyczki, w tym osoby nieposiadające punktacji BIK. Informację o otrzymaniu pożyczki otrzymamy mailowo lub telefonicznie.

Po dopełnieniu wszystkich formalności, tj. podpisaniu umowy z pożyczkodawcą (proces odbywa się w całości online) pieniądze zostaną natychmiast wysłane na nasze konto. Mogą się na nim pojawić jednak dopiero nastepnego dnia, poniewaz czas ich dostarczenia jest niezależny od pożyczkodawcy i wpływają na niego godziny sesji Elixir w bankach.


Rodzaje pożyczek w Taratatu

Taratatu oferuje pożyczkę na raty w wysokości od 1 tys. do 4 tys. zł na okres od dwóch do 24 miesięcy. Zobowiązanie w tej firmie można otrzymać nawet w ciągu 15 minut. Wystarczy posiadać odpowiednią zdolność kredytową i złożyć wniosek, który zostanie rozpatrzony natychmiast (w godzinach pracy konsultantów).

Taratatu nie oferuje refinansowania jako osobnej usługi, ale zachęca wszystkich klientów, którzy mają problem ze spłatą do szybkiego kontaktu. Firma podkreśla, że nie należy unikać kontaktu z nią , ponieważ z uczciwym klientem zawsze jest w stanie wypracować rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron.

Pożyczki w Taratatu - więcej informacji

Szybka pożyczka z natychmiastową decyzją kredytową oraz natychmiastowy przelew gotówki na konto? Oto oferta Taratatu dla klientów, którzy posiadają odpowiednią zdolność kredytową. Wiele osób chwali sobie współpracę z tym pożyczkodawcą i zapowiada, że jeśli kiedykolwiek będzie potrzebować szybkiej gotówki, to z pewnością zawnioskuje o nią w Taratatu.

 • Taratatu cieszy się zaufaniem klientów. Firma koncentruje się na budowaniu świadomości finansowej pożyczkobiorców, dzięki czemu współpracuje z osobami, które nie wpadają w spiralę zadłużenia.
 • Procedura pożyczkowa w Taratatu jest maksymalnie uproszczona i bardzo intuicyjna.
 • Taratatu ma w swojej ofercie pożyczki ratalna na okres od dwóch do 24 miesięcy. Najniższa dostępna kwota to 1 tys. zł, a najwyższa to 4 tys. zł.
 • Taratatu to ekspert w dziedzinie finansów - gwarantuje doświadczoną kadrę oraz jasność całego procesu pożyczkowego.
 • W Taratatu wiele osób ma szansę na pożyczkę. Firma daje szansę tym osobom, które dla banków są niewiarygodne. Taratatu nie wymaga posiadania punktacji BIK ani umowy o pracę.

Taratatu - koszty

3miesięcy 6miesięcy
1000zł - -
1500zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Taratatu - reklama

Taratatu - dane firmy:

KRS
0000663247
NIP
1132930245
REGON
366553244

Dane kontaktowe:

FinGO Capital S.A.

Grochowska152 lok. 3
04-329 Warszawa

e-mail: kontakt@taratatu.pl

telefon: 22 121 86 79

www: taratatu.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-16:00
Sobota - niedziela: 08:00-16:00
Weź pożyczkę

Opis produktu Taratatu

Pożyczki oferowane przez Taratatu to pożyczki na raty. Jeśli pożyczkobiorca zdecyduje się spłacić całość zadłużenia wcześniej, niż było to ustalone w harmonogramie, nie ponosi za to odpowiedzialności finansowej. Taratatu nie oferuje drugiej pożyczki w tym samym czasie. Żeby otrzymać nowe zobowiązanie, trzeba najpierw spłacić pierwsze. Pożyczkodawca nie pyta o powód wzięcia zobowiązania. Klient ma prawo przeznaczyć pieniądze na co tylko chce. Dla Taratatu liczy się terminowa spłata zobowiązania.


Dodaj opinię o Taratatu

##   ## ##  ## ######## ##  ## ###### 
##   ## ## ## ##   ## ## ## ##  ## 
##   ##  ####  ##   ##  ####  ##    
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##    
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##    
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##  ## 
 #######   ##  ########   ##   ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Taratatu

Opinia o Taratatu od Miki 2019-11-18 20:47:16 #4002
Cennik daje rade Firma też
Odpowiedz

Zobacz także:

Smartney
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania