YOLO

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2000
Okres pożyczki 7 mies.

Koszty pożyczki w YOLO

Kwota: 2000 zł
Czas: 7 mies.
Rata: 347 zł
RRSO: 81 %
Do spłaty: 2429 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 66%, maksymalne RRSO: 131%. Okres pożyczki to 4-9 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 188 zł, RRSO wynosi 131 %. Całkowita kwota do spłaty 1188 zł


YOLO zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych. Klienci firmy pożyczkowej mogą wnioskować o pożyczkę na raty w maksymalnej wysokości 3 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 4 do 9 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę na raty nie jest skomplikowany. Potencjalny klient ma możliwość skorzystania z suwaka umieszczonego na głównej stronie firmy pożyczkowej. Po wyborze interesującej go kwoty oraz czasu na jej spłatę, pożyczkobiorcy zostanie przedstawiona wysokość raty.

 • YOLO to instytucja pozabankowa oferująca klientom pożyczkę na raty, którą charakteryzuje łatwy proces wnioskowania.
 • Maksymalna kwota pożyczki to 3 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 4 do 9 miesięcy.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę na raty przebiega w 100 proc. online.
 • Klient może otrzymać środki na karcie YOLO. Nie musi czekać na przelew pieniędzy po przyznaniu pożyczki.
 • Niewątpliwą zaletę stanowi fakt, iż pożyczkobiorca nie ponosi żadnych opłat za otrzymaną pożyczkę, jeśli spłaci ją w ciągu pierwszych 30 dni po podpisaniu umowy. Wadą natomiast jest to, iż YOLO sprawdza potencjalnych klientów w bazach dłużników.

YOLO opinie

YOLO to firma z pozabankowego sektora finansowego, która cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów. Pożyczkobiorcy są przede wszystkim zadowoleni z indywidualnego podejścia do każdego wniosku. Duży wpływ na opinie ma również minimum formalności. YOLO zapewnia swoim klientom niskie oprocentowanie, w stosunku do konkurencji. 

 • Może i oferta nie powala, ale jest uczciwa no i nie ma wiekszych problemów z otrzymaniem pożyczki- co w przypadku firm gdzie cennik jest wow niestetsy nie jest takie oczywiste. - Mario
 • Firma jest turbo uczciwa. Nie kombinują co tu zrobić zeby naciągnac klienta. Termin spłaty wypada w niedziele? Spoko- kilka dni przed upływem terminu dostajesz przypomnienie smsem i wiesz na czym s... - Mamuszka
 • Spoko oferta. Szybko. - Masło

więcej opinii

Wady i zalety oferty YOLO:

Zalety:

 • Łatwy proces wnioskowania.
 • Minimum formalności.
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki.
 • Długi okres kredytowania.
 • Proces wnioskowania odbywa się w 100 proc. online.
 • Firma pożyczkowa nie wymaga dokonywania przelewu groszowego.
 • YOLO wysyła powiadomienia o zbliżającym się terminie spłaty raty za pośrednictwem smsa bądź wiadomości email.
 • Pożyczkobiorca nie musi czekać na przelew środków na swoje konto, pieniądze może otrzymać na karcie YOLO.

Wady:

 • Firma pożyczkowa sprawdza klientów w bazach dłużników.

Wady i zalety oferty YOLO podsumowanie

YOLO oferuje swoim klientom produkt pozabankowy pod postacią pożyczki na raty. Nie wymaga ona wielu formalności. Proces wnioskowania odbywa się w 100 proc. online. YOLO nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkobiorca nie musi czekać na przelew środków na swoje konto bankowe. Pieniądze może otrzymać na karcie YOLO. Jedynym minusem jest fakt, iż YOLO sprawdza swoich klientów w bazach dłużników.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w YOLO krok po kroku:

 1. Na stronie internetowej instytucji pozabankowej należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres kredytowania przy pomocy suwaka.
 2. W dalszej kolejności trzeba nacisnąć przycisk START.
 3. Kolejny etap to wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie firmy pożyczkowej.
 4. Firma pożyczkowa dokonuje weryfikacji danych klienta.
 5. Po zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę na raty, YOLO przelewa pieniądze na konto klienta bądź wydaje kartę YOLO.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w YOLO:

Wiek od 22 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Firma pożyczkowa YOLO oferuje klientom pożyczkę ratalną na jasnych warunkach. Mogą oni wnioskować o zobowiązanie finansowe w wysokości od 1000 do 4 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 4 do 9 miesięcy. Instytucja pozabankowa sprawdza potencjalnego pożyczkobiorcę w rejestrach dłużników. Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w YOLO nie wiąże się z wieloma formalnościami. Aby wnioskować o pożyczkę na raty, wystarczy:

 • być obywatelem RP oraz mieszkać na terytorium Polski,
 • posiadać zdolność kredytową,
 • znajdować się w przedziale wiekowym od 22 do 70 lat.

Firma pożyczkowa dba o płynność finansową swoich klientów. Co miesiąc przypomina im o spłacie raty. W tym celu wysyła do każdego pożyczkobiorcy wiadomość sms bądź email z wysokością raty oraz numerem konta, na które należy przelać środki. Klienci mają również możliwość śledzenia szczegółowych informacji odnośnie do pożyczki w Strefie Klienta.

YOLO może wydać pożyczkobiorcy kartę YOLO. Nie musi on wówczas czekać na przelanie środków na swoje konto bankowe. Powinien on jednak mieć na uwadze fakt, iż każde wybranie pieniędzy z bankomatu przy użyciu karty, kosztuje 5 zł. Sprawdzenie stanu konta w bankomacie kosztuje z kolei 1,50 zł.


Rodzaje pożyczek w YOLO

 • pożyczka ratalna.

YOLO specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkobiorca może otrzymać środki finansowe za pośrednictwem przelewu na swoje konto bankowe bądź wybrać kartę YOLO, której może używać zaraz po podpisaniu umowy pożyczkowej oraz aktywacji produktu.

Firma pożyczkowa udziela pożyczki na raty po dokonaniu oceny zdolności kredytowej. Im lepszą sytuację finansową posiada klient, tym ma większą szansę na otrzymanie dużej kwoty pożyczki. Od jego zdolności kredytowej zależy również wysokość oprocentowania.

 


YOLO - koszty

4miesięcy 6miesięcy
1000zł 188 zł 206 zł
1500zł 284 zł 306 zł
2000zł 376 zł 412 zł
2500zł 468 zł 512 zł
3000zł 564 zł 612 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

YOLO - reklama

YOLO - dane firmy:

KRS
0000372319
NIP
8971702186
REGON
020023793

Dane kontaktowe:

YOLO S.A.

Marszałkowska126/134
00-008 Warszawa

e-mail: kontakt@yolo.pl

telefon: +48 222 28 28 28

www: yolo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-21:00
Sobota - niedziela: 10:00-18:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfobik

Weź pożyczkę

Opis produktu YOLO

Firma pożyczkowa YOLO to instytucja w sektorze finansowym, która charakteryzuje się innowacyjnością wykorzystywanych metod służących do udzielania pożyczek. Jako jedna z nielicznych instytucji pozabankowych, oferuje klientom produkt w postaci pożyczki, którą mogą otrzymać na karcie. Nie muszą czekać na przelanie gotówki na konto.

YOLO należy do spółki YOLO S.A. To rzetelna, wiarygodna i budząca zaufanie klientów firma pożyczkowa. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Misją YOLO jest udzielanie klientom produktu pozabankowego pod postacią szybkich pożyczek bez zbędnych formalności. YOLO tworzy zespół kreatywnych osób, które swoje innowacyjne pomysły chcą wykorzystać do jak najlepszego działania instytucji. Grupa pracowników firmy pożyczkowej wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w przygotowywaniu indywidualnej oferty dla każdego klienta.


Dodaj opinię o YOLO

 ######  ##  ## ######  ####### ##   ## 
##  ##  ## ## ##  ## ##   ## ## ## ## 
##     ####  ##    ##   ## ## ## ## 
##  ####  ##   ###### ##   ## ## ## ## 
##  ##   ##     ## ##   ## ## ## ## 
##  ##   ##  ##  ## ##   ## ## ## ## 
 ######   ##   ######  #######  ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o YOLO

Opinia o YOLO od Mario 2019-11-26 00:32:48 #4031
Może i oferta nie powala, ale jest uczciwa no i nie ma wiekszych problemów z otrzymaniem pożyczki- co w przypadku firm gdzie cennik jest wow niestetsy nie jest takie oczywiste.
Odpowiedz
Opinia o YOLO od Mamuszka 2019-08-28 23:32:52 #3720
Firma jest turbo uczciwa. Nie kombinują co tu zrobić zeby naciągnac klienta. Termin spłaty wypada w niedziele? Spoko- kilka dni przed upływem terminu dostajesz przypomnienie smsem i wiesz na czym staoisz więc nie wyleci ci z głowy. Dla mnie super.
Odpowiedz
Opinia o YOLO od Masło 2019-04-30 13:29:12 #3275
Spoko oferta. Szybko.
Odpowiedz

Zobacz także:

Cardina na raty
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Profi Credit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Modna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania