YOLO

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 5000
Okres pożyczki 20 mies.

Koszty pożyczki w YOLO

Kwota: 10000 zł
Czas: 30 mies.
Rata: 488 zł
RRSO: 37.03 %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 37.03%, maksymalne RRSO: 37.03%. Okres pożyczki to 6-36 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


YOLO zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych. Klienci firmy pożyczkowej mogą wnioskować o pożyczkę na raty w maksymalnej wysokości 8000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę na raty nie jest skomplikowany. Potencjalny klient ma możliwość skorzystania z suwaka umieszczonego na głównej stronie firmy pożyczkowej. Po wyborze interesującej go kwoty oraz czasu na jej spłatę, pożyczkobiorcy zostanie przedstawiona wysokość raty.

 • YOLO to instytucja pozabankowa oferująca klientom pożyczkę na raty, którą charakteryzuje łatwy proces wnioskowania.
 • Maksymalna kwota pożyczki to 8000 zł, a okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę na raty przebiega w 100 proc. online.
 • Klient może otrzymać środki na karcie YOLO. Nie musi czekać na przelew pieniędzy po przyznaniu pożyczki.
 • Niewątpliwą zaletę stanowi fakt, iż pożyczkobiorca nie ponosi żadnych opłat za otrzymaną pożyczkę, jeśli spłaci ją w ciągu pierwszych 30 dni po podpisaniu umowy. Wadą natomiast jest to, iż YOLO sprawdza potencjalnych klientów w bazach dłużników.

YOLO opinie

YOLO to firma z pozabankowego sektora finansowego, która cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów. Pożyczkobiorcy są przede wszystkim zadowoleni z indywidualnego podejścia do każdego wniosku. Duży wpływ na opinie ma również minimum formalności. YOLO zapewnia swoim klientom niskie oprocentowanie, w stosunku do konkurencji. 

 • ”Zawsze obawiałem się pożyczek na raty. Dość długi okres kredytowania skutecznie zniechęcał mnie do zaciągnięcia nawet niskiej kwoty. Niedawno trafiłem na stronę internetową firmy pożyczkowej YOLO. Proste wnioskowanie, przejrzyste zasady i wysoka kwota pożyczki skłoniły mnie do zaryzykowania. Zaciągnąłem pożyczkę i nie żałuję tej decyzji.” - Piotr
 • ”Możliwość otrzymania środków z pożyczki na raty na kartę YOLO to bardzo dobre rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą czekać na przelew pieniędzy.”  - Nikola
 • ”Ciekawą opcję stanowi niewątpliwie brak ponoszonych kosztów, jeżeli pożyczkobiorca spłaci pożyczkę w ciągu pierwszych 30 dni trwania umowy.” - Jarek

Jak wziąć pożyczkę w YOLO krok po kroku:

 1. Na stronie internetowej instytucji pozabankowej należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres kredytowania przy pomocy suwaka.
 2. W dalszej kolejności trzeba nacisnąć przycisk START.
 3. Kolejny etap to wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie firmy pożyczkowej.
 4. Firma pożyczkowa dokonuje weryfikacji danych klienta.
 5. Po zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę na raty, YOLO przelewa pieniądze na konto klienta bądź wydaje kartę YOLO.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w YOLO:

Wiek od 22 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Firma pożyczkowa YOLO oferuje klientom pożyczkę ratalną na jasnych warunkach. Mogą oni wnioskować o zobowiązanie finansowe w wysokości od 1000 do 8000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Instytucja pozabankowa sprawdza potencjalnego pożyczkobiorcę w rejestrach dłużników. Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w YOLO nie wiąże się z wieloma formalnościami. Aby wnioskować o pożyczkę na raty, wystarczy:

 • być obywatelem RP oraz mieszkać na terytorium Polski,
 • posiadać zdolność kredytową,
 • znajdować się w przedziale wiekowym od 22 do 70 lat.

Firma pożyczkowa dba o płynność finansową swoich klientów. Co miesiąc przypomina im o spłacie raty. W tym celu wysyła do każdego pożyczkobiorcy wiadomość sms bądź email z wysokością raty oraz numerem konta, na które należy przelać środki. Klienci mają również możliwość śledzenia szczegółowych informacji odnośnie do pożyczki w Strefie Klienta.

YOLO może wydać pożyczkobiorcy kartę YOLO. Nie musi on wówczas czekać na przelanie środków na swoje konto bankowe. Powinien on jednak mieć na uwadze fakt, iż każde wybranie pieniędzy z bankomatu przy użyciu karty, kosztuje 5 zł. Sprawdzenie stanu konta w bankomacie kosztuje z kolei 1,50 zł.


Rodzaje pożyczek w YOLO

 • pożyczka ratalna.

YOLO specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkobiorca może otrzymać środki finansowe za pośrednictwem przelewu na swoje konto bankowe bądź wybrać kartę YOLO, której może używać zaraz po podpisaniu umowy pożyczkowej oraz aktywacji produktu.

Firma pożyczkowa udziela pożyczki na raty po dokonaniu oceny zdolności kredytowej. Im lepszą sytuację finansową posiada klient, tym ma większą szansę na otrzymanie dużej kwoty pożyczki. Od jego zdolności kredytowej zależy również wysokość oprocentowania.

 


YOLO - koszty

6 miesięcy
1000 zł -
8000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

YOLO - reklama

YOLO - dane firmy:

KRS
0000372319
NIP
8971702186
REGON
020023793

Dane kontaktowe:

YOLO S.A.

Twarda 18
00-105 Warszawa

e-mail: kontakt@yolo.pl

telefon: +48 222 28 28 28

www: yolo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-21:00
Sobota - niedziela: 10:00-18:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfobik

Weź pożyczkę

Opis produktu YOLO

Firma pożyczkowa YOLO to instytucja w sektorze finansowym, która charakteryzuje się innowacyjnością wykorzystywanych metod służących do udzielania pożyczek. Jako jedna z nielicznych instytucji pozabankowych, oferuje klientom produkt w postaci pożyczki, którą mogą otrzymać na karcie. Nie muszą czekać na przelanie gotówki na konto.

YOLO należy do spółki YOLO S.A. To rzetelna, wiarygodna i budząca zaufanie klientów firma pożyczkowa. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Misją YOLO jest udzielanie klientom produktu pozabankowego pod postacią szybkich pożyczek bez zbędnych formalności. YOLO tworzy zespół kreatywnych osób, które swoje innowacyjne pomysły chcą wykorzystać do jak najlepszego działania instytucji. Grupa pracowników firmy pożyczkowej wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w przygotowywaniu indywidualnej oferty dla każdego klienta.


Wady i zalety oferty YOLO:

Zalety:

 • Łatwy proces wnioskowania.
 • Minimum formalności.
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki.
 • Długi okres kredytowania.
 • Proces wnioskowania odbywa się w 100 proc. online.
 • Firma pożyczkowa nie wymaga dokonywania przelewu groszowego.
 • YOLO wysyła powiadomienia o zbliżającym się terminie spłaty raty za pośrednictwem smsa bądź wiadomości email.
 • Pożyczkobiorca nie musi czekać na przelew środków na swoje konto, pieniądze może otrzymać na karcie YOLO.

Wady:

 • Firma pożyczkowa sprawdza klientów w bazach dłużników.

Wady i zalety oferty YOLO podsumowanie

YOLO oferuje swoim klientom produkt pozabankowy pod postacią pożyczki na raty. Nie wymaga ona wielu formalności. Proces wnioskowania odbywa się w 100 proc. online. YOLO nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkobiorca nie musi czekać na przelew środków na swoje konto bankowe. Pieniądze może otrzymać na karcie YOLO. Jedynym minusem jest fakt, iż YOLO sprawdza swoich klientów w bazach dłużników.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o YOLO

########  ###     ## ##  ## ####### 
  ##   ## ##     ## ## ## ##   ## 
  ##   ##  ##    ##  ####  ##   ## 
  ##  ##   ##    ##  ##  ##   ## 
  ##  ######### ##  ##  ##  ## ## ## 
  ##  ##   ## ##  ##  ##  ##  ## 
  ##  ##   ## ######   ##   ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinia o YOLO od Mamuszka 2019-08-28 23:32:52 #3720
Firma jest turbo uczciwa. Nie kombinują co tu zrobić zeby naciągnac klienta. Termin spłaty wypada w niedziele? Spoko- kilka dni przed upływem terminu dostajesz przypomnienie smsem i wiesz na czym staoisz więc nie wyleci ci z głowy. Dla mnie super.
Opinia o YOLO od Masło 2019-04-30 13:29:12 #3275
Spoko oferta. Szybko.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania