Speedcash Polska

Pokaż koszty


Speedcash to spółka, która powstała z myślą o osobach ceniących sobie czas i pieniądze. Stworzony fundusz pożyczkowy wspierany jest przez prawników i analityków. Firma udziela pożyczek zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom już od pierwszego dnia funkcjonowania ich działalności. Pożyczki udzielane są pod zastaw. Doradcy służą pomocą przy wycenie lokalu czy samochodu.

 • Speedcash wspiera plany inwestycyjne czy emisję obligacji. Oferuje leasing zwrotny nieruchomości. Służy pomocą prawną i podatkową;
 • Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się online. Wystarczy tylko przejść kilka prostych etapów aplikacji;
 • Kwota dostępna w ramach pożyczki od Speedcash to 20 000 zł - 5 000 0000 zł;
 • Pracownicy Speedcash posiadają ponad 15-letnie doświadczenie w branży prawniczej i finansowej;
 • Plusem pożyczki w Speedcash jest możliwość uzyskania pieniędzy przy złej zdolności kredytowej. Minus - obowiązek zastawu np. nieruchomości.

Speedcash Polska opinie

Z oferty Speedcash korzysta coraz więcej klientów. Doceniają oni przejrzyste warunki umowy oraz elastyczny system spłaty pożyczki. Uwagę warto zwrócić na indywidualnie dopasowane oprocentowanie i okres kredytowania.

 • „Polecam LendOn, plus za możliwość kontaktu w niedzielę, kiedy zdarzył mi się wypadek i szybko potrzebowałem pieniędzy.” - Jurek
 • “Utrata pracy i wypowiedzenie umowy kredytu mocno we mnie uderzyły. Ratunkiem okazała się pożyczka z zastawem. Szybko, z niewielkimi formalnościami i indywidualnym podejściem. Uzyskałam pieniądze na spłatę rat poprzedniego zobowiązania i życie.” Marysia
 • “Moja firma potrzebowała zastrzyku gotówki. Znalazłam pożyczkę pod zastaw i dostałam w ramach niej gotówkę na rozwój działalności. Wspaniale, że istnieją firmy, które doceniają małe start-upy i wierzą w ich powodzenie.” Iga

więcej opinii

Wady i zalety oferty Speedcash Polska:

Zalety:

 • pożyczka dostępna online;
 • wypłata pieniędzy nawet w 24 h;
 • możliwość wnioskowania o dodatkowe pieniądze ze złą zdolnością kredytową;
 • różne formy zastawu (lokal, samochód, dzieła sztuki);
 • wysoka kwota pożyczki - od 20 000 zł do 5 000 000 zł;
 • pożyczka dla osób fizycznych lub firm;
 • wgląd w dokumenty pożyczki na 24h przed zawarciem transakcji;
 • dostęp do kalkulatora pożyczkowego;
 • darmowa wycenia zastawionego przedmiotu;
 • pożyczka na dowolny cel.

Wady:

 • obowiązek podpisania umowy u notariusza.

Wady i zalety oferty Speedcash Polska podsumowanie

Oferta firmy Speedcash skierowana jest do osób fizycznych oraz firm będących w trudnej sytuacji finansowej. O dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się osoby posiadające negatywną zdolność kredytową oraz takie, którym bank odmówił kredytu. Wsparcie finansowe otrzymają także młode przedsiębiorstwa, które stawiają na rynku pierwsze kroki. Zaletą produktu Speedcash jest zdobycie dużej ilości gotówki (nawet 5 000 000 zł) w ramach zastawu różnych przedmiotów, np. samochodu czy dzieł sztuki. Wadą oferty jest obowiązek podpisania umowy notarialnej, który wydłuży proces wypłaty świadczenia.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Speedcash Polska krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
 2. Wypełnij wniosek danymi z dowodu osobistego;
 3. Wskaż zastaw pożyczki;
 4. Dostarcz wymagane dokumenty;
 5. Poczekaj na decyzję kredytową,
 6. podpisz umowę i odbierz pieniądze.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Speedcash Polska:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Aby uzyskać pożyczkę w Speedcash należy przejść przez kilka prostych etapów:

Po pierwsze powinniśmy zastanowić się nad wysokością pożyczki oraz czasem jej spłaty. Parametry te powinny zostać dopasowane do naszych finansowych możliwości, Warto skorzystać z dostępnego na stronie internetowej instytucji kalkulatora pożyczkowego , który wskaże wysokość raty pożyczki przy interesujących nas jej parametrach.

Kluczowym etapem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Musimy podać w nim wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Pamiętajmy, aby dwukrotnie sprawdzić ich poprawność. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza aplikacja nie została odrzucona ze względu na ewentualne błędy.

Pożyczkodawca wymaga wskazania dokumentów, które poświadczą posiadanie przez nas nieruchomości. Jej zastaw jest wymagany podczas procesu aplikowania o dodatkową gotówkę. Co ważne, nie musimy sami wyceniać zastawionego budynku. Dokona tego specjalista współpracujący z firmą pożyczkową. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy, podpis umowy w kancelarii notarialnej i wypłata pieniędzy.

O pożyczkę w Speedcash mogą ubiegać się zarówno pełnoletnie osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Pożyczka udzielana jest firmom już od pierwszego dnia ich działalności. Dodatkowa gotówka może zostać przyznana nawet wtedy, gdy na koncie osoby wnioskującej znajduje się zadłużenie. Warunkiem przyznania pożyczki jest zastaw domu, mieszkania, działki, firmy czy samochodu.


Rodzaje pożyczek w Speedcash Polska

 • Pożyczka pod zastaw dla osób fizycznych i firm.

W ofercie Speedcash znajdziemy atrakcyjną pożyczkę ratalną dla osób fizycznych czy firm. Sprawdzi się ona w przypadku braku zdolności kredytowej lub wtedy, gdy chcemy spłacić komornika. Pieniądze z pożyczki pod zastaw możemy także przeznaczyć na wykończenie czy zwiększenie wartości domu, który planujemy sprzedać. Jeśli jesteśmy przedsiębiorcami czy osobami, których wniosek o kredyt bankowy został odrzucony, także możemy ubiegać się o pożyczkę w Speedcash.

Okres kredytowania w tej firmie waha się od 3 miesięcy do 10 lat. Każda osoba wnioskująca o gotówkę ma wgląd w dokumenty pożyczki na 24h przed zawarciem transakcji. Spłata pożyczki odbywa się według ustalonego z pożyczkodawcą harmonogramu. Raty zobowiązania zawsze dopasowane są do indywidualnych możliwości klienta.

Aby wypłata środków pieniężnych mogła nastąpić w 24 h, należy przygotować wcześniej odpowiednie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy. Są nimi:

 • w przypadku domu, mieszkania czy lokalu komercyjnego: numer księgi wieczystej i zdjęcia;
 • w przypadku działki: numer księgi wieczystej, zdjęcia, zaświadczenie z gminy o warunkach zabudowy;
 • w przypadku samochodu: numer VIN, dowód rejestracyjny, zdjęcia;
 • w przypadku firmy: KRS, bilans i rachunek wyników za ostatni kwartał bieżącego roku oraz ostatni rok, zestawienie aktywów trwałych, zestawienie należności zobowiązań i wiekowanie, wynik inspekcja siedziby przed pracowników Speedcash;
 • w przypadku dzieł sztuki: zdjęcia, wycena renomowanego domu aukcyjnego wskazanego przez Speedcash Polska.

Speedcash Polska - koszty

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Speedcash Polska - dane firmy:

KRS
0000476807
NIP
5252568139
REGON
146919158

Dane kontaktowe:

SPEED CASH POLSKA SP. Z O.O.

Mazowiecka9 (piętro 4)
00-052 Warszawa

e-mail: kontakt@speedcashpolska.pl

telefon: 22 313 19 62

www: speedcashpolska.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9.00 – 18.00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

bik

Weź pożyczkę

Opis produktu Speedcash Polska

Pożyczka oferowana przez serwis Speedcash to szybki zastrzyk gotówki z niewielkimi formalnościami. Ubieganie się o gotówkę możliwe jest z dowolnego miejsca i o każdej porze. Pamiętajmy jednak, że nasz wniosek zostanie rozpatrzony w godzinach pracy instytucji. W ramach oferty Speedcash możemy aplikować o kwotę od 30 000 zł do 5 000 000 zł. Czas na spłatę zobowiązania waha się od 3 miesięcy do 10 lat.

Spłata pożyczki polega na przelewaniu każdego miesiąca odpowiedniej kwoty na konto pożyczkodawcy z podaniem numeru naszego świadczenia. Jeśli nie będziemy w stanie spłacić nadchodzącej raty, warto skontaktować się z pożyczkodawcą. Pomoże on znaleźć wyjście z obecnej sytuacji. Pamiętajmy, że istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki .


Dodaj opinię o Speedcash Polska

##   ## ##  ## ##  ## ####### ######## 
###  ### ## ## ##  ## ##   ## ##   ## 
#### ####  ####  ## ##  ##   ## ##   ## 
## ### ##  ##  #####  ##   ## ######## 
##   ##  ##  ## ##  ##   ## ##    
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ##    
##   ##  ##  ##  ## ####### ##    

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Speedcash Polska

Zobacz także:

Autokapital.pl
3.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania