Ranking kredytów gotówkowych - listopad 2020


Szukasz korzystnej oferty kredytowej, która pozwoli ci uzyskać dużą kwotę bez konieczności spełnienia wymagających warunków? Znajdziesz ją w naszym najnowszym rankingu kredytów gotówkowych! Przekonaj się, jakie banki cieszą się obecnie dużą popularnością wśród klientów i gdzie warto złożyć wniosek o kredyt.
1.
Dodaj do porównania
2.
Dodaj do porównania
3.
Dodaj do porównania
4.
Dodaj do porównania
5.
Dodaj do porównania
6.
Dodaj do porównania
7.
Dodaj do porównania
8.
Dodaj do porównania
9.
Dodaj do porównania
10.
Dodaj do porównania
11.
Dodaj do porównania
12.
Dodaj do porównania
13.
Dodaj do porównania
14.
Dodaj do porównania
15.
Dodaj do porównania
16.
Dodaj do porównania
17.
Dodaj do porównania
18.
Dodaj do porównania

Zwycięstwo w listopadowym rankingu należy do firmy Smartney!

Smartney, mimo że udostępnia kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudziło duże zainteresowanie wśród klientów i zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować z telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty Smartney mogą skorzystać osoby w wieku od 23 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Nie służy on jednak do weryfikacji wypłacalności (tak jak ma to miejsce w przypadku np. pożyczek). Smartney zdolność kredytową klientów sprawdza za pomocą usług na urządzenia elektroniczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 24 do 60 miesięcy.

PKO Bank Polski z drugim miejscem w zestawieniu

PKO Bank Polski w listopadzie przedstawił doskonałę ofertę kredytu na kwotę od 1 000 do 200 000 zł. Elastyczne finansowanie może być przeznaczona na dowolny cel. Bank nie wymaga od klientów wskazania, do czego zostaną wykorzystane otrzymane w ten sposób pieniądze. Najważniejsze jest to, aby zwrócić kwotę kredytu w wyznaczonym czasie - maksymalny okres kredytowania to nawet 96 miesięcy. Jedną z największych zalet tego kredytu jest jego cyfryzacja. Większość czynności związanych z kredytem dokonamy całkowicie online.

Ta oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, ponadto PKO BP zapewnia przelanie pieniędzy na konto nawet tego samego dnia, w którym zostanie podpisana umowa. Kredytobiorcy w razie przejściowych kłopotów finansowych mogą też skorzystać z wakacji kredytowych.

Trzecia pozycja należy do Alior Banku

Alior Bank w najnowszym rankingu zajął miejsce na podium. To instytucja z tradycjami, która stawia na zadowolenie klientów. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt w Alior Bank wynosi maksymalnie 150 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 9,86 proc. Zaletą oferty jest możliwość załatwienia wszelkich formalności przez telefon.

Alior Bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online. Bank kieruje do klientów ofertę ubezpieczeniową, oszczędnościową czy inwestycyjną. Kredytobiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji. Należy jednak pamiętać, że są one ograniczone czasowo.

BNP Paribas z czwartą pozycją

BNP Paribas zalicza się do czołówki polskich banków i cieszy się naprawdę dużym zaufaniem wśród klientów. Jak wysoki kredyt można zaciągnąć w tym banku? Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę z przedziału od 1000 do aż 200 000 złotych. Okres kredytowania może maksymalnie wynosić 120 miesięcy.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy w BNP Paribas? To proste, możemy to zrobić na trzy sposoby: przez telefon, w oddziale jak i na stronie banku. Wnioskując online można uzyskać kwotę do 10 000 złotych, a klienci tego banku zaciągną nawet 30 000 zł. Większe kwoty dostaniemy tylko w oddziale.

Pierwszą piątkę rankingu zamyka Santander Bank Polska

Szukasz kredytu gotówkowego na wysoką kwotę? Santander Bank Polska przychodzi z pomocą. W ofercie instytucji znajduje się konkurencyjny kredyt gotówkowy. Jego wysokość to aż 300 000 zł. Okres kredytowania w przypadku tego finansowania wynosi do 10 lat.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska, należy mieć ukończone 18 lat, a także mieć zdolność do czynności prawnych. Dla banku ważne jest również posiadanie stałego zatrudnienia oraz otrzymywanie w ramach niego wynagrodzenia (muszą to być dochody uzyskiwane w Polsce). Po zebraniu informacji kredytodawca ocenia nasz scoring BIK, a także wydaje decyzję. O kredyt gotówkowy możemy wnioskować na trzy sposoby: online, telefonicznie, a także w oddziale banku.

Bank odmówił kredytu? Skorzystaj z pożyczki przez internet!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie warto jednak w takiej sytuacji rezygnować z uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne, a także chwilówki. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

W listopadowym rankingu kredytów gotówkowych możemy znaleźć oferty, które zawierają naprawdę atrakcyjne warunki finansowania. Ponadto banki z czołówki naszego zestawienia gwarantują różne sposoby uzyskania kredytu. Najlepsza wydaje się opcja internetowa, która jest naprawdę prosta i nie zajmie wiele czasu - komentuje Maciej Suwik, ekspert portalu Loando.pl