Ranking kredytów gotówkowych - lipiec 2020


Zastanawiasz się nad uzyskaniem kredytu gotówkowego? Zapoznaj się z naszym rankingiem i dowiedz się, jakie oferty cieszą się obecnie największym zainteresowaniem wśród kredytobiorców oraz które z nich zawierają korzystne warunki. Sprawdź zestawienie i przekonaj się, w jakim banku warto starać się o kredyt!
1.
Dodaj do porównania

2.
Dodaj do porównania

3.
Dodaj do porównania

Citi Handlowy

4.
Dodaj do porównania

Alior Bank

5.
Dodaj do porównania

Santander Bank Polska

6.
Dodaj do porównania

BNP Paribas

7.
Dodaj do porównania

PKO BP

8.
Dodaj do porównania

Credit Agricole

9.
Dodaj do porównania

T-mobile Usługi Bankowe

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Smartney!

Smartney, mimo że udostępnia kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudziło duże zainteresowanie wśród klientów i wspięło się z czwartego na pierwsze miejsce na podium. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować z telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty Smartney mogą skorzystać osoby w wieku od 25 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Nie służy on jednak do weryfikacji wypłacalności (tak jak ma to miejsce w przypadku np. pożyczek). Smartney zdolność kredytową klientów sprawdza za pomocą usług na urządzenia elektroniczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 24 do 60 miesięcy.

Monedo Now znalazło się na drugiej pozycji w zestawieniu

Choć Monedo Now oferuje finansowanie na stosunkowo niskie kwoty do 20 000 zł, to zasłużyło na drugie miejsce przede wszystkim ze względu na proste warunki i nieskomplikowany proces wnioskowania. Aby otrzymać pieniądze od Monedo, wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty, rachunek bankowy, telefon komórkowy i adres e-mail. Warto wspomnieć, że maksymalny okres kredytowania to 48 miesięcy.

Wnioskowanie o zobowiązanie odbywa się całkowicie online, bez znaczenia czy korzystamy z telefonu komórkowego, tabletu czy komputera. Jeśli Monedo wyda pozytywną decyzję po przeanalizowaniu naszej historii i zdolności kredytowej, wnioskowaną sumę dostaniemy stosunkowo szybko - nawet w jeden dzień.

Ostatnie miejsce na podium należy do Citi Bank

O dwa miejsca w dół spadła oferta Citi Bank z kredytem gotówkowym od 1 000 do 150 000 zł. Elastyczne finansowanie może być przeznaczona na dowolny cel. Bank nie wymaga od klientów wskazania, do czego zostaną wykorzystane otrzymane w ten sposób pieniądze. Najważniejsze jest to, aby zwrócić kwotę kredytu w wyznaczonym czasie - maksymalny okres kredytowania to nawet 96 miesięcy.

Elastyczna pożyczka gotówkowa ma niskie oprocentowanie, które wynosi 5,97%. Bank umożliwia połączenie kredytu gotówkowego z innymi innowacyjnymi produktami. Klienci CitiBank mogą otworzyć konto bankowe czy skorzystać z karty kredytowej. Kredytodawca oferuje również możliwość ubezpieczenia swoich oszczędności czy zdrowia i życia. Tuż za podium uplasował się Alior Bank

Alior Bank choć spadł w zestawieniu o dwa miejsca w dół, to ponownie zagościł w rankingu. To instytucja z tradycjami, która stawia na zadowolenie klientów. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt w Alior Bank wynosi maksymalnie ok. 200 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 9,5 proc.

Alior Bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online. Bank kieruje do klientów ofertę ubezpieczeniową, oszczędnościową czy inwestycyjną. Kredytobiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji. Należy jednak pamiętać, że są one ograniczone czasowo.

Piąte miejsce? Santander Bank Polska!

Szukasz kredytu gotówkowego na wysoką kwotę? Santander Bank Polska przychodzi z pomocą. W ofercie instytucji znajduje się konkurencyjny kredyt gotówkowy. Jego wysokość to aż 150 000 zł. Okres kredytowania w przypadku tego finansowania wynosi 12 lat. Obecni klienci banku mogą złożyć wniosek kredytowy całkowicie online, a także skorzystać z promocji kredytu gotówkowego całkowicie bez prowizji.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska, należy mieć ukończone 18 lat, a także mieć zdolność do czynności prawnych. Dla banku ważne jest również posiadanie stałego zatrudnienia oraz otrzymywanie w ramach niego wynagrodzenia (muszą to być dochody uzyskiwane w Polsce). Po zebraniu informacji kredytodawca ocenia nasz scoring BIK, a także wydaje decyzję. O kredyt gotówkowy możemy wnioskować na trzy sposoby: online, telefonicznie, a także w oddziale banku.

Bank odmówił kredytu? Skorzystaj z pożyczki przez internet!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie warto jednak w takiej sytuacji rezygnować z uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne, a także chwilówki. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

W związku z epidemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami przez rząd względem banków, kredytobiorcy mają teraz szansę na uzyskanie dużych środków finansowych w postaci kredytu na korzystnych warunkach z mniejszymi kosztami dodatkowymi. Zachęcam do przeanalizowania naszego rankingu, w którym można znaleźć najważniejsze informacje na temat popularnych ofert kredytowych. - komentuje Maciej Suwik, ekspert portalu Loando.pl