Ranking kredytów gotówkowych - lipiec 2022


Poszukujesz kredytu gotówkowego, który możesz zaciągnąć na dowolny cel? Szukasz najkorzystniejszej oferty? Nie czekaj, tylko sprawdź, kto oferuje najlepsze kredyty w lipcu. Oferta jest szeroka, ale jeśli poszukujesz najlepszej opcji, to zapraszam do lektury i poznania aktualnego Top 5 kredytów.
1.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
2.
Dodaj do porównania

Smartney

Weź kredyt
3.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
4.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
5.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
6.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
7.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
8.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
9.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
10.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
11.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
12.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
13.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
14.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
15.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
16.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
17.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
18.
Dodaj do porównania
Weź kredyt

Na pierwszym miejscu w LIPCU Raiffeisen!

W lipcu pierwsze miejsce utrzymał Raiffeisen Digital Bank ze swoja ofertą pożyczki gotówkowej. Maksymalna kwota, o którą mogą wnioskować klienci to nawet 150 000 złotych, z możliwością rozłożenia na aż 120 rat. Co jest najciekawszym elementem oferty - wniosek można złożyć w całości online poprzez aplikację banku Raiffeisen. Oferta banku Raiffeisen Digital Bank jest na tyle atrakcyjną alternatywą, że kolejny miesiąc z rzędu zajmuje pierwsze miejsce naszego zestawienia.

Aby ubiegać się o pożyczkę gotówkową w Raiffeisen Digital Bank, konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa. Przydatny będzie ważny dowód osobisty i jest to jedyny dokument niezbędny przy składaniu wniosku. Raiffeisen wymaga także stałego dochodu z umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, bądź emerytury lub renty. W celu otrzymania wypłaty środków konieczne jest także posiadanie rachunku bankowego w polskim banku.

Drugie miejsce w LIPCU zajmuje SMARTNEY!

Smartney, mimo że proponuje kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudził duże zainteresowanie wśród klientów i zajął drugie miejsce w rankingu. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez Internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować sprzed ekranu telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 23 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego w Smartey jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Konto osobiste założone na dane wnioskodawcy jest elementem koniecznym do przeprowadzenia weryfikacji zdolności kredytowej, która odbywa się przez zalogowanie do bankowości elektronicznej. Wpływa to pozytywnie na czas udzielenia pożyczki i jest całkowicie bezpieczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 6 do 96 miesięcy.

Trzecia lokata dla PKO BP!

Kredyt w PKO BP może być przeznaczony na dowolny cel, czyli bank nie wymaga od klientów wskazania przeznaczenia otrzymanych pieniędzy. Najważniejsze jest to, aby zwrócić kwotę kredytu w wyznaczonym czasie. Maksymalny okres kredytowania to nawet 24 miesiące. Jedną z największych zalet tego kredytu jest możliwość podjęcia go bez wychodzenia z domu. Również klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w PKO BP, mogą podjąć kredyt do kwoty 6200 zł całkowicie przez Internet!

Oferta PKO jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo bank zapewnia przelanie pieniędzy na konto nawet tego samego dnia, w którym zostanie podpisana umowa. Klienci, którzy wnioskują przez aplikację IKO mogą spodziewać się przelewu nawet w 30 sekund od podjęcia decyzji kredytowej! Kredytobiorcy w razie przejściowych kłopotów finansowych mogą też skorzystać z wakacji kredytowych.

Czwarte miejsce dla ALIOR BANK!

Alior Bank w najnowszym lipcowym rankingu zajął czwarte miejsce. To instytucja z tradycjami, która stawia na zadowolenie klientów. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt gotówkowy w Alior Bank wynosi maksymalnie 200 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 9,04%. Zaletą oferty jest możliwość załatwienia wszelkich formalności przez Internet.

Alior Bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online. Bank kieruje do klientów ofertę ubezpieczeniową, oszczędnościową czy inwestycyjną. Kredytobiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji. Należy jednak pamiętać, że są one ograniczone czasowo.

Na pozycji piątej PEKAO

Pekao zalicza się do czołówki polskich banków i cieszy się naprawdę dużym zaufaniem wśród klientów. Jak wysoki kredyt można zaciągnąć w tym banku? Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę z przedziału od 1000 do aż 200 000 złotych. Okres kredytowania może maksymalnie wynosić 120 miesięcy.

Co jeszcze oferuje kredyt gotówkowy w Pekao? Jedną z jego największych zalet jest aż 3-miesięczne odroczenie spłaty. Dodatkowo bank nie wymaga, byśmy posiadali w nim konto — środki przeleje na dowolny wskazany przez nas rachunek. Jeśli jednak już mamy konto w Pekao, to będziemy mogli wziąć kredyt bezpośrednio w aplikacji, bez wychodzenia z domu. To między innymi te udogodnienia sprawiły, że to właśnie ten kredyt osiągnął w tym miesiącu wysoką — piątą — pozycję w naszym rankingu.

BANK ODMÓWIŁ KREDYTU? SKORZYSTAJ Z POŻYCZKI PRZEZ INTERNET!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie otrzymamy potrzebnego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne oraz chwilówki w 15 minut. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

Samodzielne porównywanie kredytów gotówkowych to trudne zadanie. Nasi eksperci przygotowali ranking na podstawie szczegółowej analizy, wyłaniając najkorzystniejsze oferty. Koszt kredytów w ostatnim czasie narasta i wszystko wskazuje, że będzie dalej piął się w górę. Jeżeli planujemy pożyczać pieniądze, nie warto zwlekać. - komentuje Maciej Suwik, ekspert Lonado.pl