Ranking kredytów gotówkowych - wrzesień 2020


Dobre warunki finansowania kredytów gotówkowych są nadal dostępne. We wrześniu stopy procentowe cały czas utrzymują się na rekordowo niskim poziomie. Dodatkowo ograniczenia w związku z maksymalnym oprocentowaniem kredytów gotówkowych skutkują tym, że warto rozważyć skorzystanie z tego produktu finansowego. Które instytucje finansowe proponują najlepsze warunki? Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych na wrzesień!
1.
Dodaj do porównania
2.
Dodaj do porównania
3.
Dodaj do porównania
4.
Dodaj do porównania
5.
Dodaj do porównania
6.
Dodaj do porównania
7.
Dodaj do porównania
8.
Dodaj do porównania
9.
Dodaj do porównania
10.
Dodaj do porównania
11.
Dodaj do porównania
12.
Dodaj do porównania
13.
Dodaj do porównania
14.
Dodaj do porównania
15.
Dodaj do porównania
16.
Dodaj do porównania

Smartney pokonało rywali i zajęło pierwsze miejsce!

Smartney, mimo że udostępnia kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudziło duże zainteresowanie wśród klientów i zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować z telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty Smartney mogą skorzystać osoby w wieku od 23 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Nie służy on jednak do weryfikacji wypłacalności (tak jak ma to miejsce w przypadku np. pożyczek). Smartney zdolność kredytową klientów sprawdza za pomocą usług na urządzenia elektroniczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 24 do 60 miesięcy. We wrześniu mamy okazję skorzystać z wyjątkowej promocji Smartney. Za zaciągnięcie tu pożyczki otrzymamy bony do wydania w sklepie marki Tefal na kwotę do 500 zł!

DRUGIE MIEJSCE W RANKINGU ZAJMUJE Citibank

Citi Bank we wrześniu przedstawił doskonałę ofertę kredytu na kwotę od 1 000 do 150 000 zł. Elastyczne finansowanie może być przeznaczona na dowolny cel. Bank nie wymaga od klientów wskazania, do czego zostaną wykorzystane otrzymane w ten sposób pieniądze. Najważniejsze jest to, aby zwrócić kwotę kredytu w wyznaczonym czasie - maksymalny okres kredytowania to nawet 96 miesięcy. Jedną z największych zalet tego kredytu jest jego cyfryzacja. Wszelkich czynności związanych z kredytem od Citi dokonamy całkowicie online. Nie wychodząc z domu dostarczymy tu zarówno dokumenty potwierdzające dochody jak i zawrzemy umowę z bankiem.

Elastyczna pożyczka gotówkowa ma niskie oprocentowanie, które może wynosić już od 6,97 proc.. Bank umożliwia połączenie kredytu gotówkowego z innymi innowacyjnymi produktami. Klienci CitiBank mogą otworzyć konto bankowe czy skorzystać z karty kredytowej. Kredytodawca oferuje również możliwość ubezpieczenia swoich oszczędności czy zdrowia i życia.

Alior Bank na bardzo dobrym, trzecim miejscu

Alior Bank w najnowszym rankingu zajął miejsce na podium. To instytucja z tradycjami, która stawia na zadowolenie klientów. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt w Alior Bank wynosi maksymalnie 150 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 9,86 proc. Zaletą oferty jest możliwość załatwienia wszelkich formalności przez telefon.

Alior Bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online. Bank kieruje do klientów ofertę ubezpieczeniową, oszczędnościową czy inwestycyjną. Kredytobiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji. Należy jednak pamiętać, że są one ograniczone czasowo.

Santander Bank Polska na czwartym miejscu

Szukasz kredytu gotówkowego na wysoką kwotę? Santander Bank Polska przychodzi z pomocą. W ofercie instytucji znajduje się konkurencyjny kredyt gotówkowy. Jego wysokość to aż 300 000 zł. Okres kredytowania w przypadku tego finansowania wynosi do 10 lat.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska, należy mieć ukończone 18 lat, a także mieć zdolność do czynności prawnych. Dla banku ważne jest również posiadanie stałego zatrudnienia oraz otrzymywanie w ramach niego wynagrodzenia (muszą to być dochody uzyskiwane w Polsce). Po zebraniu informacji kredytodawca ocenia nasz scoring BIK, a także wydaje decyzję. O kredyt gotówkowy możemy wnioskować na trzy sposoby: online, telefonicznie, a także w oddziale banku.

Kolejne miejsce zajął SKOK Stefczyka

SKOK Stefczyka jest dosyć nietypowym rozwiązaniem, stanowi jednak dobrą alternatywę dla innych ofert. Wnioskując o kredyt gotówkowy w tej instytucji możemy starać się o kwoty od 1 000 do 200 000 zł z okresem spłaty od 12 do 120 miesięcy.

Jeśli jesteśmy zainteresowani finansowaniem od SKOK Stefczyka, możemy zostawić dane na stronie internetowej, a konsultant skontaktuje się z nami w celu ustalenia szczegółów. Istnieje także możliwość wnioskowania przez internet lub bezpośrednio w oddziale. Stali klienci mogą liczyć na otrzymanie gotówki nawet tego samego dnia.

BANK ODMÓWIŁ KREDYTU? SKORZYSTAJ Z POŻYCZKI PRZEZ INTERNET!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie warto jednak w takiej sytuacji rezygnować z uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne, a także chwilówki. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

Atrakcyjne warunki finansowania, które są skutkiem znacznej obniżki stóp procentowych i nałożenia ograniczeń na instytucje finansowe, nadal są dostępne dla konsumentów. Pomimo korzystnej dla kredytobiorców sytuacji warto pamiętać o tym, aby wybrać ofertę ze stałym oprocentowaniem, dzięki czemu nie odczujemy ewentualnych podwyżek oprocentowania. Tak niskie stopy prawdopodobnie nie będą obowiązywały przez długi czas, dlatego jeśli mamy w planach wzięcie kredytu gotówkowego, obecny okres może być ostatnim dzwonkiem przed podwyżkami. - komentuje Maciej Suwik, ekspert portalu Loando.pl