Ranking kredytów gotówkowych - marzec 2023


Poszukujesz kredytu gotówkowego, który możesz zaciągnąć na dowolny cel? Szukasz najkorzystniejszej oferty? Nie czekaj, tylko sprawdź, kto oferuje najlepsze kredyty w marcu. Oferta jest szeroka, ale jeśli poszukujesz najlepszej opcji, to zapraszamy do lektury i poznania aktualnego top 5 kredytów.
1.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
2.
Dodaj do porównania

Smartney

Weź kredyt
3.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
4.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
5.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
6.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
7.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
8.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
9.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
10.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
11.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
12.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
13.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
14.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
15.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
16.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
17.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
18.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
19.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
20.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
21.
Dodaj do porównania
Weź kredyt

Na pierwszym miejscu w marcu pożyczka gotówkowa Santander Consumer Bank!

Santander Consumer Bank jest bardzo dobrze znany wśród polskich kredytobiorców. Posiada on bardzo szeroki zestaw usług, w których możliwe jest uzyskanie dofinansowania nawet na sto tysięcy złotych. Na szczególną uwagę zasługuje jednak mniejszy kredyt. Oferta Równoratki - czyli wyjątkowego kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank- zadecydowała o zdobyciu przez bank pierwszego miejsca w marcowym rankingu!

Równoratkę cechują bardzo dobre warunki kredytowe. Można otrzymać pięć, dziesięć, lub nawet piętnaście tysięcy złotych z okresem kredytowania do 42 miesięcy! To jednak nie wszystko, ponieważ zobowiązanie objęte jest stałą ratą w wysokości: 150, 300 lub 450 zł. Stałe oprocentowanie wynosi 9,5%! To właśnie ta cecha sprawia, że oferta Równoratki jest obecnie niezastąpiona na rynku kredytowym.

Do skorzystania z atrakcyjnej oferty wystarczy być osobą pełnoletnią posiadającą stały przychód z dowolnego źródła. Może nim być umowa o pracę, zatrudnienie w formie cywilnoprawnej, renta, czy działalność gospodarcza lub rolna. Szukając wsparcia finansowego, które nie przysporzy im zbędnego stresu, kredytobiorcy chętnie sięgają po oferty od Santander Consumer Bank!

Drugie miejsce rankingu w marcu zajmuje pożyczka Smartney!

Smartney, mimo że proponuje kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudził duże zainteresowanie wśród klientów i zajął drugie miejsce w rankingu. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez Internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować sprzed ekranu telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 23 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego w Smartey jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Konto osobiste założone na dane wnioskodawcy jest elementem koniecznym do przeprowadzenia weryfikacji zdolności kredytowej, która odbywa się przez zalogowanie do bankowości elektronicznej. Wpływa to pozytywnie na czas udzielenia pożyczki i jest całkowicie bezpieczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 6 do 96 miesięcy.

Trzecie miejsce rankingu kredytów w marcu zdobywa PKO BP!

Kredyt gotówkowy w PKO BP może być przeznaczony na dowolny cel, czyli bank nie wymaga od klientów wskazania przeznaczenia otrzymanych pieniędzy. Najważniejsze jest to, aby zwrócić kwotę kredytu w wyznaczonym czasie. Maksymalny okres kredytowania to nawet 96 miesiące.

Jedną z największych zalet tego kredytu jest możliwość podjęcia go bez wychodzenia z domu. Również klienci, którzy nie posiadają konta osobistego w PKO BP, mogą podjąć kredyt do kwoty 6 700 zł całkowicie przez Internet! Tymczasem jeżeli wnioskodawcy nie przeszkadza wizyta w banku, może on wnioskować nawet o ponad 250 000 zł!

Oferta PKO jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo bank zapewnia przelanie pieniędzy na konto nawet tego samego dnia, w którym zostanie podpisana umowa. Klienci, którzy wnioskują przez aplikację IKO mogą spodziewać się przelewu nawet w 30 sekund od podjęcia decyzji kredytowej! Kredytobiorcy w razie przejściowych kłopotów finansowych mogą też skorzystać z wakacji kredytowych.

Czwarte miejsce dla Velo Bank!

VeloBank utrzymuje się w naszym rankingu pożyczek gotówkowych także w marcu. To instytucja z tradycjami, działająca na polskim rynku (jako Getin Bank) od 2004 roku. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt gotówkowy w VeloBank wynosi maksymalnie 200 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do aż 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 13,2%. Zaletą oferty jest możliwość załatwienia wszelkich formalności online, bez wychodzenia z domu.

Dodatkową korzyścią jest prowizja 0 zł, jeżeli założymy w VeloBank konto i będziemy je regularnie zasilać pensją. Ten bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online.

Na pozycji piątej kredyt gotówkowy Akredo

Akredo pozostaje w TOP 5 w naszym marcowym rankingu kredytów gotówkowych. Oferta obejmuje kwoty od 1000 do aż 150 000 zł z okresem spłaty od 12 do 120 miesięcy. Dodatkowym plusem będzie niewątpliwie składanie wniosku całkowicie przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Akredo jest częścią konsorcjum działającego w 8 krajach, co gwarantuje najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo - tak naszych pieniędzy jak i danych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom o decyzji kredytowej dowiemy się niemal natychmiast po wypełnieniu wniosku. Co ważne Akredo zapewnia, że rozpatrzy każdy wniosek bez względu na historię kredytową! Takie podejście zapewnia mu wysokie miejsce w naszym rankingu.

Bank odmówił kredytu? Skorzystaj z pożyczki przez internet!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie otrzymamy potrzebnego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne oraz chwilówki w 15 minut. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

Samodzielne porównywanie kredytów gotówkowych to trudne zadanie. Nasi eksperci przygotowali ranking na podstawie szczegółowej analizy, wyłaniając najkorzystniejsze oferty. Koszt kredytów w ostatnim czasie narasta i wszystko wskazuje, że będzie dalej piął się w górę. Jeżeli planujemy pożyczać pieniądze, nie warto zwlekać. - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl