Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2023


Poszukujesz kredytu gotówkowego, który możesz zaciągnąć na dowolny cel? Szukasz najkorzystniejszej oferty? Nie czekaj, tylko sprawdź, kto oferuje najlepsze kredyty w grudniu. Oferta jest szeroka, ale jeśli poszukujesz najlepszej opcji, to zapraszamy do lektury i poznania aktualnego top 5 kredytów.
1.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
2.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
3.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
4.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
5.
Dodaj do porównania

Smartney

Weź kredyt
6.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
7.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
8.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
9.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
10.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
11.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
12.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
13.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
14.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
15.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
16.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
17.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
18.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
19.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
20.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
21.
Dodaj do porównania
Weź kredyt
22.
Dodaj do porównania
Weź kredyt

Najlepszy kredyt gotówkowy w grudniu - VeloBank!

VeloBank utrzymuje się w naszym rankingu pożyczek gotówkowych także w grudniu. To instytucja z tradycjami, działająca na polskim rynku (jako Getin Bank) od 2004 roku. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt gotówkowy w VeloBank wynosi maksymalnie 200 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do aż 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 13,2%. Zaletą oferty jest możliwość załatwienia wszelkich formalności online, bez wychodzenia z domu.

Dodatkową korzyścią jest prowizja 0 zł, jeżeli założymy w VeloBank konto i będziemy je regularnie zasilać pensją. Ten bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online.

Na drugim miejscu w grudniu pożyczka gotówkowa Kasa Stefczyka!

Kredyt gotówkowy Zaratka oferowany przez Kasę Stefczyka to nasza propozycja numer dwa na grudzień. Za pośrednictwem tej oferty możemy skorzystać z kredytu na dowolny cel. Jeżeli cenisz sobie stabilne warunki umowy, kredyt Zaratka z pewnością jest ofertą dla Ciebie. Zaratka umożliwia zaciągnięcie pożyczki w wysokości 1000, 2000, 3000 lub 4000 złotych z zerową prowizją i stałym oprocentowaniem RRSO 9,27%

Trzecie miejsce rankingu w grudniu zajmuje pożyczka Raiffeisen!

Pożyczka gotówkowa w banku Raiffeisen to możliwość pożyczenia od 5 000 do nawet 150 000 złotych. Spłatę można rozłożyć na okres od 12 do 120 miesięcy. Bank oferuje stałe oprocentowanie w skali rocznej 11,99% niezależnie od okresu spłaty i kwoty, którą wybierzemy. Prowizja wynosi dokładnie 0%. Z całą pewnością jest to kredyt gotówkowy, który sprosta oczekiwaniom osób poszukujących prostych i przejrzystych ofert. Zastrzyk gotówki na dowolny cel można otrzymać nawet w 15 minut za pośrednictwem wniosku internetowego. Jedyne wymogi dotyczące kredytu gotówkowego w Raiffeisen to ważny dowód osobisty, konto w banku oraz stałe dochody.

Na czwartym miejscu rankingu kredytów w grudniu Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank jest bardzo dobrze znany wśród polskich kredytobiorców. Posiada on bardzo szeroki zestaw usług, w których możliwe jest uzyskanie dofinansowania nawet na sto tysięcy złotych. Na szczególną uwagę zasługuje jednak mniejszy kredyt. Oferta Równoratki - czyli wyjątkowego kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank- zadecydowała pierwszym miejscu w grudniowym rankingu kredytów!

Równoratkę cechują bardzo dobre warunki kredytowe. Można otrzymać pięć, dziesięć, lub nawet piętnaście tysięcy złotych z okresem kredytowania do 42 miesięcy! To jednak nie wszystko, ponieważ zobowiązanie objęte jest stałą ratą w wysokości: 150, 300 lub 450 zł. Stałe oprocentowanie wynosi 9,5%! To właśnie ta cecha sprawia, że oferta Równoratki jest obecnie niezastąpiona na rynku kredytowym.

Do skorzystania z atrakcyjnej oferty wystarczy być osobą pełnoletnią posiadającą stały przychód z dowolnego źródła. Może nim być umowa o pracę, zatrudnienie w formie cywilnoprawnej, renta, czy działalność gospodarcza lub rolna. Szukając wsparcia finansowego, które nie przysporzy im zbędnego stresu, kredytobiorcy chętnie sięgają po oferty od Santander Consumer Bank!

Piąte miejsce rankingu kredytów w grudniu zdobywa Smartney!

Smartney, mimo że proponuje kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudził duże zainteresowanie wśród klientów i zajął czwarte miejsce w rankingu. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez Internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować sprzed ekranu telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 23 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego w Smartey jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Konto osobiste założone na dane wnioskodawcy jest elementem koniecznym do przeprowadzenia weryfikacji zdolności kredytowej, która odbywa się przez zalogowanie do bankowości elektronicznej. Wpływa to pozytywnie na czas udzielenia pożyczki i jest całkowicie bezpieczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 6 do 96 miesięcy.

Bank odmówił kredytu? Skorzystaj z pożyczki przez internet!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie otrzymamy potrzebnego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne oraz chwilówki w 15 minut. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

Samodzielne porównywanie kredytów gotówkowych to trudne zadanie. Nasi eksperci przygotowali ranking na podstawie szczegółowej analizy, wyłaniając najkorzystniejsze oferty. Koszt kredytów w ostatnim czasie narasta i wszystko wskazuje, że będzie dalej piął się w górę. Jeżeli planujemy pożyczać pieniądze, nie warto zwlekać. - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl