Ranking kredytów gotówkowych - marzec 2021


Szukasz idealnego kredytu gotówkowego dopasowanego do Twoich możliwości? Zapoznaj się z najnowszym rankingiem kredytów dostępnych w marcu 2021 roku, stworzonym przez czołowych ekspertów finansowych Loando. Porównaj produkty kredytowe różnych banków i złóż wniosek kredytowy w wybranym przez Ciebie banku!
1.
Dodaj do porównania
2.
Dodaj do porównania
3.
Dodaj do porównania
4.
Dodaj do porównania
5.
Dodaj do porównania
6.
Dodaj do porównania
7.
Dodaj do porównania
8.
Dodaj do porównania
9.
Dodaj do porównania
10.
Dodaj do porównania
11.
Dodaj do porównania
12.
Dodaj do porównania
13.
Dodaj do porównania
14.
Dodaj do porównania
15.
Dodaj do porównania
16.
Dodaj do porównania
17.
Dodaj do porównania
18.
Dodaj do porównania

Ranking w marcu zwycięża firma Smartney!

Smartney, mimo że proponuje kredyt tylko do 60 000 zł, wzbudził duże zainteresowanie wśród klientów i zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu. Dlaczego? Ponieważ oferuje swoje usługi całkowicie przez internet. O dodatkowe pieniądze możemy wnioskować sprzed ekranu telefonu, tabletu czy komputera. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 23 do 70 lat. Jednym z warunków otrzymania kredytu gotówkowego w Smartney jest posiadanie podstawowego rachunku bankowego. Element konieczny do przeprowadzenia weryfikacji zdolności kredytowej, która odbywa się przez zalogowanie do bankowości elektronicznej. Wpływa to pozytywnie na czas udzielenia pożyczki i jest całkowicie bezpieczne.

Smartney współpracuje ponadto z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez względu na okres kredytowania, który może wynieść od 24 do 60 miesięcy.

PKO Bank Polski z drugim miejscem w zestawieniu

PKO Bank Polski w marcu 2021 przedstawił doskonałę ofertę kredytu na kwotę od 1 000 do 200 000 zł. Kredyt w PKO BP może być przeznaczony na dowolny cel. Bank nie wymaga od klientów wskazania celu wykorzystania otrzymanych pieniądze. Najważniejsze jest to, aby zwrócić kwotę kredytu w wyznaczonym czasie - maksymalny okres kredytowania to nawet 96 miesięcy. Jedną z największych zalet tego kredytu jest jego cyfryzacja. Większość czynności związanych z kredytem dokonamy całkowicie online.

Ta oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo PKO BP zapewnia przelanie pieniędzy na konto nawet tego samego dnia, w którym zostanie podpisana umowa. Kredytobiorcy w razie przejściowych kłopotów finansowych mogą też skorzystać z wakacji kredytowych.

Trzecia pozycja należy do Alior Banku

Alior Bank w najnowszym rankingu zajął miejsce na podium. To instytucja z tradycjami, która stawia na zadowolenie klientów. W ramach oferty banku możemy uzyskać kredyt gotówkowy już od 18 roku życia. To świetna wiadomość dla osób młodych, które potrzebują dużego zastrzyku gotówki. Kredyt w Alior Bank wynosi maksymalnie 150 000 zł. Klient ma na jego spłatę od 3 do 120 miesięcy. RRSO zobowiązania wynosi 9,86 %. Zaletą oferty jest możliwość załatwienia wszelkich formalności przez telefon.

Alior Bank cechują niskie koszty usług bankowych, a także możliwość zarządzania swoimi finansami online. Bank kieruje do klientów ofertę ubezpieczeniową, oszczędnościową czy inwestycyjną. Kredytobiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji. Należy jednak pamiętać, że są one ograniczone czasowo.

BNP Paribas z czwartą pozycją

BNP Paribas zalicza się do czołówki polskich banków i cieszy się naprawdę dużym zaufaniem wśród klientów. Jak wysoki kredyt można zaciągnąć w tym banku? Kredytobiorcy mogą wnioskować o kwotę z przedziału od 1000 do aż 200 000 złotych. Okres kredytowania może maksymalnie wynosić 120 miesięcy.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy w BNP Paribas? To proste, możemy to zrobić na trzy sposoby: przez telefon, w oddziale oraz na stronie banku. Wnioskując online można uzyskać kwotę do 10 000 złotych, a aktualni klienci tego banku, wnioskując za pomocą aplikacji mobilnej, zaciągną nawet do 30 000 zł. Kredyt na wyższe kwoty dostaniemy tylko w oddziale.

Pierwszą piątkę rankingu zamyka Santander Bank Polska

Szukasz kredytu gotówkowego na wysoką kwotę? Santander Bank Polska przychodzi z pomocą. W ofercie instytucji znajduje się konkurencyjny kredyt gotówkowy. Jego wysokość to aż 300 000 zł. Okres kredytowania w przypadku tego finansowania wynosi do 10 lat.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska, należy mieć ukończone 18 lat, a także mieć zdolność do czynności prawnych. Dla banku ważne jest również posiadanie stałego zatrudnienia oraz otrzymywanie w ramach niego wynagrodzenia (muszą to być dochody uzyskiwane w Polsce). Po zebraniu informacji kredytodawca ocenia nasz scoring BIK, a także wydaje decyzję. O kredyt gotówkowy możemy wnioskować na trzy sposoby: online, telefonicznie, a także w oddziale banku.

Bank odmówił kredytu? Skorzystaj z pożyczki przez Internet!

Banki oferujące kredyty gotówkowe bardzo dokładnie analizują zdolność kredytową swoich klientów. W wielu przypadkach zła historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie otrzymamy potrzebnego zastrzyku gotówki. Na rynku dostępne są atrakcyjne i bezpieczne pożyczki ratalne oraz chwilówki w 15 minut. Znajdziemy je w rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek. Warto przejrzeć zamieszczone w nich oferty, ponieważ zostały one wybrane przez klientów rynku finansowego.

Pierwszym krokiem w celu podjęcia korzystnego kredytu jest zapoznanie się z ofertą naszego banku. Jeśli jednak zaproponowane warunki wydają się być niekorzystne, sprawdź przygotowany przez nas ranking. Z pomocą naszych najlepszych specjalistów finansowych, na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie kredytowe. - komentuje Maciej Suwik, ekspert Lonado.pl