Kredyt online bez wychodzenia z domu - gdzie i jak go dostać?

O kredyt gotówkowy online możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Pieniądze trafią na twoje konto w kilka minut i bez konieczności kontaktu z doradcami banku. Niestety taki komfort wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Sprawdź dla kogo dostępny jest zdalny kredyt i jakie są warunki przyznawania. Poniżej aż oferty aż 9 banków.

Kredyt online bez wychodzenia z domu - gdzie i jak go dostać?
1.
Zobacz
(2)
2.
Zobacz
(3)
3.
Zobacz
(12)
Zobacz cały Ranking kredytów gotówkowych - czerwiec 2024
 1. Kredyt online bez wychodzenia z domu - oferty 9 banków
 2. Jak wziąć kredyt przez internet krok po kroku
 3. Kiedy kredyt bez wychodzenia z domu trafi na konto?
 4. Warunki kredytu bez wychodzenia z domu
 5. Zdalnie czy stacjonarnie - co się bardziej opłaca?

Kredyt online bez wychodzenia z domu - oferty 9 banków

Czy wiedziałeś, że kredyt  gotówkowy da się zaciągnąć przez telefon, online i bez wychodzenia z domu? Szybki kredyt to produkt przypominający pozabankowe pożyczki .Oba rozwiązania cechuje wygoda wnioskowania, oraz możliwość potwierdzenia tożsamości i podpisania umowy o kredyt. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy chwilę po przesłaniu wniosku. Pożyczka bankowa trafi na nasze konto nawet w minutę, a dodatkową gotówkę możemy przeznaczyć można na dowolny cel. Dodatkową zaletą składania wniosku online jest pełny dostęp do dokumentacji kredytowej w formie elektronicznej, oraz możliwość potwierdzenia tożsamości przez klasyczny przelew weryfikacyjny.

Zdalna pożyczka bankowa jest stałym produktem bankowym, a nie sezonową promocją, jak np. kredyt bez prowizji dla nowych klientów. Kredyt przez internet bez wychodzenia z domu zdecydowanie łatwiej dostaniemy w banku, w którym już założyliśmy konto osobiste. Istnieją jednak banki, które oferują kredyt przez internet dla każdego. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najlepszych ofert zdalnych kredytów na 2021 rok. Porównaj oferty i zdecyduj, która będzie najlepsza dla ciebie!

Kredyt Weź kredyt Dla kogo kredyt z domu online? Max. kwota Max. czas na spłatę RSSO Potwierdzenie tożsamości Bez dokumentów z pracy
PKO BP Pożyczka gotówkowa Weź kredyt dla stałych klientów, dla nowych do 4500 zł 176 tys. zł 96 msc. 13,05 przelew złotówkowy ✔️ nowi klienci do 4500 zł
Alior Bank Pożyczka na klik Weź kredyt dla wszystkich do 5000 zł 5 tys zł 5 lat 7,43% przelew złotówkowy ✔️
mBank Kredyt gotówkowy Weź kredyt dla stałych klientów 150 tys. zł 10 lat 18,50% przez konto w innym banku ✔️ zależnie od sytuacji
ING Pożyczka gotówkowa Weź kredyt dla stałych klientów 200 tys. zł 10 lat 19,85% nie dotyczy ✔️ dla stałych klientów
Santander BP Kredyt gotówkowy online Weź kredyt dla stałych klientów 100 tys. zł 10 lat 11,35% osobiście ✔️ dla stałych klientów
Santander Consumer Bank Kredyt bez wychodzenia z domu Weź kredyt dla wszystkich 30 tys. zł 5 lat 25,58% przelew złotówkowy ✔️ zależnie od sytuacji
Credit Agricole Kredyt gotówkowy Weź kredyt dla stałych klientów 250 tys. zł 10 lat 14,75% osobiście
InBank Weź kredyt dla wszystkich 50 tys. zł 72 msc. 13,08% przelew złotówkowy ✔️ zależnie od sytuacji
Getin Bank Weź kredyt dla wszystkich do 25 tys. zł 200 tys. zł 10 lat 7,4% Selfie ✔️ dla stałych klientów
Smartney Weź kredyt dla wszystkich 60 tys zł 5 lat 15,40% przez konto w innym banku ✔️

Jak wziąć kredyt przez internet krok po kroku

Procedura wnioskowania o kredyt przez internet bez wychodzenia z domu może się różnić zależnie od banku. Część instytucji oferuje kredyt wyłącznie dla klientów posiadających już konto osobiste w danym banku. W takim wypadku mamy szansę na kredyt z domu bez zaswiadczen o dochodach, ponieważ pożyczka udzielana jest na wyciąg z konta, a czynnikiem decydującym o przyznaniu kredytu będzie przebieg dotychczasowej współpracy z klientem.

Inne banki umożliwiają złożenie wniosku o kredyt dla każdego, ale wymagają osobistej wizyty w placówce w celu dostarczenia dokumentów potwierdzających zdolność kredytową, oraz podpisania umowy. Dokładny przebieg procesu kredytowego możemy poznać podczas rozmowy z konsultantem banku.

Jak wziąć kredyt przez internet w banku, w którym mam konto?

Stali klienci banku, którzy otworzyli w nim konto, mogą liczyć na kredyt online, o który można wnioskować z poziomu bankowości online. Po kliknięciu przycisku “Weź kredyt” zostaniemy przekierowani do kalkulatora kredytowego. Po zaznaczeniu preferowanej wysokości i okresu spłaty kredytu, aplikacja automatycznie obliczy koszt całkowity kredytu (RRSO) i wysokość miesięcznych rat.

Zależnie od kwoty kredytu i polityki banku, potwierdzenie naszej zdolności kredytowej możliwe jest na podstawie wpływów na konto z ostatnich miesięcy lub przez załączenie do wniosku zaświadczenia od pracodawcy lub innego dokumentu potwierdzającego regularne zarobki. Przy niższych kwotach raczej nie ma takiego wymagania i kredyt dostaniemy w kilka minut - od ręki. O konieczności dołączenia dodatkowej dokumentacji poinformuje nas konsultant. Jeśli wniosek zostanie przyjęty, pożyczka przez internet na konto trafi w kilkanaście minut.

Jak wziąć kredyt online z domu, jeśli nie mam konta w danym banku?

Niewiele banków zgadza się na kredyt online bez wychodzenia z domu dla nowych klientów. Powodem tego jest chęć ograniczenia ryzyka kredytowego oraz ochrona konsumentów. Nadal niewiele osób wie, jak sprawdzić czy ktoś wziął kredyt na nasze dane, a do wyłudzeń finansowych dochodzi nawet kilkanaście razy dziennie. Nie oznacza to, że musimy rezygnować z kredytu przez internet. Proces wnioskowania może być jednak nieco dłuższy. Jak to zrobić?

 1. Znajdź odpowiednią ofertę i wypełnij formularz online - wymaga on podania zazwyczaj informacji tj. imię, nazwisko, PESEL, telefon kontaktowy i e-mail oraz godziny, w jakich może zadzwonić do nas konsultant banku. Możemy także podać preferowane przez nas parametry kredytu, jednak ostatecznie przyznana kwota zależeć będzie od oceny naszej zdolności kredytowej.
 2. Zaczekaj na telefon od konsultanta banku lub mail z informacją o możliwych warunkach kredytu - zazwyczaj od razu po przesłaniu wniosku otrzymamy od banku wstępną decyzję kredytową. Jeśli jest ona pozytywna, konsultant poprosi nas o przesłanie skanów dokumentów, które potwierdzą podane we wniosku informacje (skan dowodu, zaświadczenia o dochodach etc). Zależnie od polityki banku możliwe, że nie będą wymagane żadne zaświadczenia.
 3. Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji i podpisania umowy - wszystkie pozostałe formalności kredytowe możemy dopełnić online lub w oddziale banku. Przy wnioskowaniu o wyższe kwoty, niektóre banki wymagają podpisania umowy kredytowej w stacjonarnym oddziale banku. Jeśli liczymy na kredyt bez wychodzenia z domu, potwierdzenie naszej tożsamości odbędzie się przez przelew weryfikacyjny, automatyczną weryfikację z konta, selfie lub podczas wizyty kuriera, który jednocześnie dostarczy nam dokumenty do podpisu. Co ważne, podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem możemy wskazać adres doręczenia dokumentacji kredytowej, oraz preferowany terminie wizyty kuriera.
 4. Zdecyduj, jaki sposób przekazania pieniędzy będzie dla ciebie najlepszy - pieniądze możemy otrzymać tradycyjnym przelewem lub przekazem pocztowym.

Umowa kredytowa składa się z tych samych elementów niezależnie od tego, czy składamy wniosek online czy w oddziale. Kredyt zawarty na odległość spłacamy tak jak kredyt tradycyjny, czyli: w oddziale banku, przekazem pocztowym lub przelewem z rachunku osobistego (wygodnym rozwiązaniem są zlecenia stałe).

Kiedy kredyt bez wychodzenia z domu trafi na konto?

Kredyty online nie bez powodu znane są jako najszybsze kredyty gotówkowe. Przy tego typu zobowiązania procedura kredytowa jest przeprowadzana w pełni online (zazwyczaj dla stałych klientów banku, którzy posiadają w nim konto osobiste) lub częściowo online (wniosek składamy online, ale będziemy musieli podpisać umowę w formie papierowej).

Banki często dają możliwość wypłaty pieniędzy w formie wygodnej dla klienta. Wśród dostępnych opcji jest zazwyczaj klasyczna pożyczka przez internet na konto lub wypłata środków przelewem pocztowym. Jeśli wnioskujemy o kredyt online bez wychodzenia z domu w naszym banku, pieniądze mogą trafić na nasze konto w ciągu kilku minut. Kredyt zaciągnięty w innym banku zostanie przelany na nasz rachunek zgodnie z godzinami sesji elixir. Najpóźniej pieniądze trafią do naszej dyspozycji w następnym dniu roboczym.

Warunki kredytu bez wychodzenia z domu

Kredyt online bez wychodzenia z domu to produkt stworzony z myślą o osobach zabieganych, które nie mają czasu na kolejki w banku i gromadzenie stosu dokumentów. Jego pozabankowym odpowiednikiem jest pożyczka bez wychodzenia z domu w firmie pożyczkowej. W obu przypadkach wniosek składamy online, jednak warunki przyznawania są zdecydowanie bardziej restrykcyjne przy wnioskowaniu o kredyt bankowy. O ile możemy znaleźć kredyt przez internet bez zaświadczeń o dochodach, o tyle kredyt bez Biura Informacji Kredytowej dostępny będzie wyłącznie w sektorze pozabankowym.

Choć internetowy kredyt bez wychodzenia z domu wprowadza do swojej oferty coraz więcej banków, wymagania względem wnioskodawców bywają wyjątkowo trudne do spełnienia. Przy zdalnym wnioskowaniu o kredyt gotówkowy czeka nas bardzo dokładna weryfikacja zdolności kredytowej oraz wpisów w Biurze Informacji Kredytowej i bazach dłużników. Największą szansę na zdalny kredyt mają stali klienci banków, szczególnie jeśli posiadają już w danym banku konto osobiste. Nasze szanse na kredyt podniesie także wykupienie produktów dodatkowych, takich jak np. ubezpieczenie kredytu gotówkowego.

Wymagane dokumenty

Wnioskowanie o kredyt przez internet z domu jest proste, a to jakie dane będziemy musieli podać zależy od naszej dotychczasowej relacji z bankiem. Stali klienci muszą zazwyczaj złożyć wniosek online oraz przedstawić zaświadczenie o dochodach (wyjątkiem będzie tu kredyt na oświadczenie, który dostaniemy na dowód). Nowi klienci składający zdalny wniosek o kredyt mogą zostać poproszeni o dokumenty takie jak:

 • dowód osobisty,
 • w przypadku kredytu dla obcokrajowców wymagana może być: karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego, dokument potwierdzający prawo stałego pobytu lub zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela, karta pobytu lub karta stałego pobytu członka rodziny obywatela,
 • numer konta bankowego, na które mają być przelane środki z pożyczki,
 • dane pracodawcy lub działalności gospodarczej (w tym numer NIP),
 • zaświadczenie o zarobkach lub inny dokument potwierdzający regularne dochody,
 • numer telefonu kontaktowego, na który bank wyśle kod SMS potrzebny do akceptacji umowy pożyczki.

W określonych przypadkach koniecznie może być okazanie dodadkowych dokumentów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zostaniemy o tym niezwłocznie poinformowani przez doradcę kredytowego banku.

Zdalnie czy stacjonarnie - co się bardziej opłaca?

Zawarcie umowy o kredyt na odległość nie wiąże się z ponoszeniem żadnych dodatkowych kosztów związanych z przesłaniem niezbędnej dokumentacji czy wizytą kuriera. Koszt kredytu gotówkowego przez internet dla stałych klientów jest taki sam jak w opcji stacjonarnej lub nawet niższy, ze względu na ograniczoną kwotę kredytu online. Opłaty są takie same, jednak dostępność kredytów różna. Na rynku bez problemu znajdziemy kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Niestety zdalne kredyty konsolidacyjne, kredyty dla firm czy kredyty hipoteczne zakładają wyłącznie możliwość złożenia wniosku za pośrednictwem sieci. Do finalizacji kredytu konieczna będzie wizyta w banku.

Kredyt online bez wychodzenia z domu może być najlepszym rozwiązaniem na nieprzewidziane wydatki, które wymagają szybkiego przelewu gotówki. Wiele banków zamieszcza na swoich stronach informację, że im wyższa suma zobowiązania, tym większe prawdopodobieństwo, że formalności będziemy musieli załatwić osobiście w stacjonarnym oddziale banku. Zdalny kredyt często opiewa na stosunkowo niskie kwoty, co pozwala zmniejszyć ryzyko bankowe. Jeśli zależy nam na negocjowaniu warunków, zdecydowanie lepiej udać się do oddziału stacjonarnego. Niestety, szybki kredyt bez baz online czy kredyt z domu dla osób zadłużonych to produkty niedostępne w zwykłym banku. Dla osób z nieidealną historią kredytową, najlepszym rozwiązaniem mogą być zwykłe chwilówki online na konto czy pożyczki do domu bez BIK i KRD.

kredyt gotówkowy porady

Kredyt konsolidacyjny - PKO, Alior, Citi, Santander Consumer

Czym jest kredyt konsolidacyjny? Najprościej mówiąc...

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy?

Zastanawiasz się, czy zarabiasz wystarczająco dużo...

Pierwszy kredyt – jak dostać kredyt gotówkowy po raz pierwszy?

Młodzi ludzie w wieku 18-35 lat coraz częściej zgłaszają...

Kredyt bez prowizji – w którym banku?

Oferta kredytu bez prowizji wydaje ci się zbyt piękna,...

Dodaj komentarz

##   ## ####### ######## #### ##   ## 
###  ### ##   ## ##   ## ## ##   ## 
#### #### ##   ## ##   ## ## ##   ## 
## ### ## ##   ## ########  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##   ## ####### ######## #### ####### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze