Najlepsze oferty pożyczek u pośredników

Nie wszystkie wydatki można zaplanować. Jeśli i ty musisz zmierzyć się z nadprogramowymi kosztami, pomoże ci pożyczka u pośredników. Oferują oni zazwyczaj pożyczki offline, co wiąże się z koniecznością spotkania z doradcą finansowym. Dla wielu klientów jest to jednak zaleta. Doradca pomaga klientowi wybrać odpowiednią ofertę. Jakie są najlepsze oferty na rynku pośredników pożyczkowych?

Jesteś zainteresowany pożyczkami u pośredników? Poznaj najlepsze oferty

Pożyczki przez pośredników wciąż popularne

Pożyczki u pośredników a pożyczki online – na czym polega różnica? Choć branża pożyczek przez internet dynamicznie się rozwija, wciąż nie brakuje entuzjastów pożyczek udzielanych przez pośredników. Zanim zatem zdecydujemy się na tego typu zobowiązanie, warto zapoznać się z zestawieniem najlepszych ofert. Czasami lepiej postawić na chwilówkę online, ale niektórzy klienci cenią pomoc doradców finansowych.

Aasa – 10 000 zł z odbiorem na poczcie

Aasa oferuje swoim klientom 10 000 zł i ułatwiony proces starania się o wsparcie finansowe. Dzięki uproszczonym procedurom i niskim kosztom pożyczki, jest to idealna oferta dla osób potrzebujących dodatkowych pieniędzy. Co ważne, pożyczki Aasy to zarówno pożyczki online, jak i pożyczki udzielane drogą tradycyjną. Okres kredytowania wynosi 24 miesiące. Warto z niego skorzystać i rozłożyć zobowiązanie na mniejsze części, które nie będą obciążeniem dla naszego budżetu. Gotówkę wypłacimy czekiem GIRO na poczcie.

Ferratum Bank – 5000 zł bez górnej granicy wieku

Ferratum Bank z kolei kieruje swoją ofertę także do osób starszych. Nie określa górnej granicy wieku, dlatego 5000 zł jest dostępne dla każdego. W ramach pierwszej pożyczki możemy otrzymać 1500 zł, a wstępną decyzję dostaniemy już w kilka minut. Nie trzeba okazywać dokumentów poświadczających nasz dochód. Pożyczki mogą być przelewane na konto bądź wypłacane czekiem GIRO na poczcie. Stali klienci mogą liczyć na automatyczne otrzymanie gotówki, bez wypełniania wniosku.

Net Credit z pożyczkami do 4000 zł i InCredit – 10 000 zł na 24 miesiące

Świetną ofertę ma dla nas także Net Credit i InCredit. Net Credit gwarantuje kwotę 4000 zł, którą należy oddać w jednej racie. Nowych klientów nie obowiązują żadne dodatkowe koszty - oddają dokładnie tyle, ile wzięli. Maksymalna kwota, o którą można się starać przy pierwszej umowie, to 2000 zł. Jest to pożyczka internetowa. InCredit oferuje z kolei pożyczki ratalne. Można pożyczyć 10 000 zł na 24 miesiące, spodziewając się prostego, internetowego procesu wnioskowania i szybkiej decyzji. Pierwsza pożyczka również jest za darmo i może wynosić nawet 2000 złotych.

Vivus – pożyczki jednoratalne do 5000 zł

Vivus oferuje pożyczki do 5000 zł do spłaty w ciągu 30 dni dla stałych klientów i 1600 zł dla nowych pożyczkobiorców. Za pierwszym razem możemy liczyć na pożyczkę bez dodatkowych kosztów. Propozycję pożyczkową prezentowaną przez Vivus wyróżnia prosty proces wnioskowania oraz szybka wypłata pieniędzy.

Zaplo – 10 000 zł na 24 miesiące

Zaplo pozwala swoim klientom pożyczyć 10 000 zł na 24 miesiące pod warunkiem przedstawienia dokumentów o dochodach. Jeśli nie chcemy dostarczać dokumentu o osiąganych zarobkach, poprzestając na poświadczeniu ich w formularzu, możemy się starać o 5000 zł. Klient ma stały dostęp do swojego profilu, dzięki czemu otrzymuje przypomnienia o terminach płatności.

 Axcess – 5000 zł do ręki na większe i mniejsze potrzeby

Warto także zwrócić uwagę na propozycję firmy Axcess. Pieniądze można uzyskać niemal błyskawicznie dzięki szybkim przelewom. Aby do tego doszło, musimy spotkać się z doradcą. Maksymalna dostępna kwota to 5000 zł. To, czy ją dostaniemy, zależy od naszej zdolności kredytowej. Wstępną decyzję otrzymujemy już w kilka minut. Jeśli nie zdecydujemy się na przelew, pieniądze możemy również uzyskać w formie autowypłaty w banku Peako S.A.

Optima z pożyczkami do 12 000 zł

Optima Comfort oraz Optima Direct gwarantują swoim klientom równie atrakcyjne oferty. Optima Comfort pozwala pożyczyć kwotę do 10 000 zł, jednak nie przy pierwszej umowie. Nowi klienci mogą starać się o 4000 zł z dowodem osobistym bądź 6000 zł z dokumentem, który potwierdzi ich dochody. Optima Comfort jest pożyczką obsługiwaną przez doradcę – pieniądze dostajemy do ręki. Ratę też można spłacać w trakcie wizyty doradcy, pamiętając, że na uregulowanie zobowiązania mamy co najwyżej 70 tygodni. Dzięki temu nigdy nie będziemy mieć opóźnienia w spłatach. Można też wybrać spłatę przez internet, w zależności od naszych potrzeb. Optima Direct natomiast pozwala ubiegać się o 6000 zł przy pierwszej umowie oraz o 12 000 zł przy kolejnych. Maksymalny okres spłaty to 24 miesiące. Oferta skierowana jest do klientów powyżej 18 roku życia.

SMS Kredyt z pożyczkami na długi okres spłaty

SMS Kredyt pomaga swoim klientom w spłacie pożyczek, gwarantując im długi okres spłaty, który wynosi nawet 48 miesięcy. Maksymalna kwota to z kolei 10 000 zł. Jeśli nie posiadamy wymaganych dokumentów świadczących o naszych dochodach, możemy się starać o 5000 zł. Z oferty mogą korzystać osoby w przedziale wiekowym 20 – 80 lat. Otrzymaną gotówkę wypłaca się czekiem GIRO na poczcie bądź w oddziale Banku Pekao SA. Spłacać ją natomiast należy przelewem, na podany w umowie numer rachunku bankowego.

SMS 365 – jednoratalna pożyczka do 3000 zł

SMS 356 udziela klientom jednoratalnych pożyczek o maksymalnej kwocie do 3000 zł, którą należy zwrócić w ciągu 30 dni. Stali klienci mogą liczyć na automatyczną decyzję. Oferta jest skierowana do osób między 20 a 75 rokiem życia, posiadających obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej oraz aktywny numer komórkowy. Pieniądze można zwracać przelewem, w oddziale banku bądź w placówce Poczty Polskiej.

TakTo z atrakcyjnym oprocentowaniem

TakTo ma dla nas atrakcyjne oprocentowanie i wysoką kwotę pożyczki, czyli 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi 36 miesięcy. Nowi klienci mogą się starać maksymalnie o 6 000 zł. Należy posiadać udokumentowany dochód. Z zaświadczeń o zarobkach zwolnieni są stali klienci. To oferta skierowana do osób powyżej 18 roku życia. Co ważne, mamy możliwość korzystania z pożyczek równoległych, jednak decydując się na taki krok, nie zapomnijmy o wyznaczonych terminach spłaty. Uzyskane środki można otrzymać w formie tradycyjnego przelewu lub czeku GIRO w urzędzie pocztowym.

Provident z kwotą 15 000 zł

Provident oferuje swoim klientom pożyczki online oraz pożyczki, o które możemy się starać przy wsparciu doradcy finansowego.  Każda z ofert dotyczy kwot od 300 do 15 000 zł. Można je spłacać w miesięcznych ratach W przypadku pożyczek online jest to maksymalnie 24-miesięczny okres, zaś w przypadku pożyczek dopasowanych – 90 tygodni.

Dlaczego warto brać pożyczki u pośredników?

Niewątpliwą zaletą pożyczek u pośredników jest możliwość kontaktu twarzą w twarz, jeśli decydujemy się na pożyczki offline. Pożyczki online z kolei – jak wiadomo – obsługiwane są całkowicie za pośrednictwem internetu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby je uzyskać. Wybierzmy rozwiązanie, które będzie nam odpowiadać, pamiętając, że najważniejsza jest terminowa spłata zobowiązania.

Szukasz atrakcyjnej pożyczki u pośredników? Sprawdź najlepsze oferty

Pożyczki u pośredników droższe niż pożyczki przez internet – czy to prawda? Wielu pośredników działa zarówno w sferze online, jak i offline – warto zatem być na bieżąco z ofertami najpopularniejszych pośredników pożyczkowych. Zanim nastąpi dostarczenie umowy przez kuriera, trzeba dopełnić kilku formalności – potem wystarczy już tylko oczekiwać na pieniądze. Branża pożyczkowa daje nam nieograniczone możliwości – w znalezieniu szybkiej pożyczki pomogą nam na bieżąco aktualizowane rankingi chwilówek.

Netcredit opinie Netcredit
Weź pożyczkę
TakTo Finanse opinie TakTo Finanse
Weź pożyczkę
Provident opinie Provident
Weź pożyczkę
Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Feniko
1000 zł / 61 dni
OROS.pl
5000 zł / 30 dni
Crezu
5000 zł / 60 dni

Porady

Pożyczka z komornikiem i na spłatę długów - sprawdź!

Masz długi i komornik zajął Ci konto? Sprawdź gdzie...

Pożyczki bez sprawdzania baz - sprawdź najnowsze oferty!

Nie dostałeś kredytu lub pożyczki z powodu negatywnych...

Pożyczka dla zadłużonych – najlepsze oferty

Czy jest możliwa pożyczka dla zadłużonych? Okazuje...

Dodaj komentarz

##   ## ####### ######## ######## ######  
###  ### ##   ## ##   ## ##    ##  ## 
#### #### ##   ## ##   ## ##    ##    
## ### ## ##   ## ######## ######  ##  #### 
##   ## ##   ## ##    ##    ##  ## 
##   ## ##   ## ##    ##    ##  ## 
##   ## ####### ##    ######## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze

BartekRek 2018-05-15 12:51:08 #1892
Ja na penwo z tej listy mogę polecić Aasę, faktycznie można wziąć pożyczke i odberać na poczcie, więc jest duże bezpieczeństwo
Odpowiedz