Pożyczki do domu bez BIK i KRD - najlepsze oferty!

Jednym z najstarszych rodzajów pożyczek jest pożyczka udzielana w domu klienta, czyli tzw. pożyczka domowa. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają konta bankowego, a należność wolą otrzymać bezpośrednio do ręki. Wśród firm pożyczkowych oferujących taką usługę jest Provident i Bocian. Firmy, które udzielają pożyczek domowych nie sprawdzają BIK i KRD.

Pożyczki domowe to oferta dla osób, które wolą osobisty kontakt z konsultantem firmy pożyczkowej.

Pożyczki udzielane w domu klienta – oferty

Pożyczki udzielane w domu klienta, choć nadal pożądane, stanowią coraz rzadszy punkt oferty pozabankowych instytucji finansowych. Nie oznacza to, że nie istnieją. Cały czas możemy korzystać z pożyczek domowych i otrzymać pieniądze nie na konto, ale bezpośrednio do rąk własnych.

Alternatywnym rozwiązaniem jest pożyczka w oddziale. Podobnie jak w przypadku pożyczki do domu, dostajemy gotówkę do ręki. To równie szybki, wygodny i bezpieczny sposób na podreperowanie budżetu domowego! Zwłaszcza że pożyczki domowe, tak samo, jak pożyczki w oddziale, gwarantują równie atrakcyjne warunki pożyczania co cieszące się największą popularnością chwilówki online! Poznajmy najlepsze oferty.

Firma Weź pożyczkę Maks. kwota Czas spłaty Pożyczka na dowód Pożyczka bez pracy BIK KRD Wnioskowanie Aplikuj teraz
Provident Weź pożyczkę 15 000 zł 3-24 mies. ✔️ ✔️ ✔️ online/telefonicznie Złóż wniosek
KredytOK Weź pożyczkę 5000 zł 3-6 mies. ✔️ ✔️ ✔️ online/telefonicznie/w oddziale Złóż wniosek
Mikrokasa Weź pożyczkę 3000 zł/15 000 zł 1-30 dni/12-30 mies. ✔️ ✔️ online/w oddziale Złóż wniosek

Największą kwotę pożyczki do domu oferują Provident i Mikrokasa. Jeśli spełniamy postawione warunki, możemy wnioskować nawet o 15 000 zł! Firma Mikrokasa daje aż 30 miesięcy na zwrot długu. W przypadku Providenta okres kredytowania wynosi 24 miesiące. KredytOK pożycza mniejsze kwoty, maksymalnie 5000 zł, ze zwrotem w terminie od 3 do 6 miesięcy. Ważne! Pożyczki udzielane w domu klienta nie zaliczają się do grupy pożyczek dla bezrobotnych. Wymagają stałego dochodu. Choć pożyczkodawcy nie wymagają zaświadczenia o zarobkach, nie możemy zawyżać w formularzu wysokości osiąganego wynagrodzenia. Wszelkie błędne i nieprawdziwe informacje mogą skutkować odrzuceniem wniosku o pożyczkę!

Pożyczki bez BIK i KRD w domu klienta – dla kogo?

Pożyczki bez baz BIK i KRD w domu klienta oznaczają pożyczki bez sprawdzania baz. Czy to możliwe? Pożyczkodawcy mają obowiązek weryfikowania wiarygodności finansowej swoich klientów, ale nie oznacza to, że muszą sprawdzać wszystkie rejestry. W rankingu pożyczek ratalnych znajdziemy wiele ofert pożyczek bez baz. Np. Mikrokasa, która nie weryfikuje rejestru KRD. Jednak nawet obecność na „czarnej liście” nie zamyka drzwi do pożyczki. Każdy wniosek podlega indywidualnej analizie. Dlatego zawsze warto aplikować o dodatkowe środki. Mamy duże szanse na pożyczkę do domu, jeśli spełnimy pozostałe wymogi:

 • jesteśmy pełnoletni,
 • legitymujemy się dowodem osobistym,
 • mamy stały adres na terenie Polski,
 • uzyskujemy regularne dochody.

Konto bankowe nie jest konieczne. Weryfikacji tożsamości może dokonać doradca klienta, przyjmuje on również comiesięczne spłaty, jeśli nie chcemy lub nie możemy wykonać przelewu. To ważne, ponieważ nadal aż 17 proc. Polaków nie posiada własnego rachunku w banku1! Pożyczki do domu są uważane za świetną ofertę dla osób, które z różnych przyczyn większość czasu spędzają w domu, w tym dla:

 • gospodyń domowych,
 • emerytów,
 • rencistów,
 • osób chorych lub niepełnosprawnych.

To również doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy pożyczkowej i chce otrzymać gotówkę do ręki bez wychodzenia z domu. Ponadto z pożyczek do domu mogą korzystać osoby borykające się z problemem blokady środków na koncie przez komornika. Otrzymają pieniądze do ręki i będą mogły uregulować niecierpiące zwłoki płatności. Komornik nie musi być przeszkodą w otrzymaniu pożyczki!

Pożyczki w domu klienta na dowód – proces wnioskowania

Firmy, które udzielają pożyczek do domu, upraszczają procedury wnioskowania. Nie wymagają dodatkowych dokumentów. Pożyczki z obsługą w domu są zatem pożyczkami na dowód, do których wystarczą dane z dokumentu tożsamości. Jak wnioskować o pożyczkę domową?

 1. Wypełnij wniosek online, wybierając kwotę pożyczki i okres jej spłaty lub zadzwoń na numer infolinii i porozmawiaj o szczegółach pożyczki.
 2. Poczekaj na wstępną ocenę zdolności kredytowej. Konsultant telefoniczny poinformuje cię o podjętej decyzji.
 3. Jeśli otrzymałeś pozytywną odpowiedź, umów się na spotkanie z doradcą klienta.
 4. Poczekaj na wizytę przedstawiciela firmy, dopełnij formalności i odbierz gotówkę do ręki.

Plusy i minusy pożyczek udzielanych w domu klienta

Czy warto korzystać z pożyczek domowych? To rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Poznajmy je! Plusy pożyczek do domu:

 • bezpośredni kontakt z doradcą klienta,
 • pożyczka na dowolny cel,
 • atrakcyjne kwoty pożyczki,
 • minimum formalności,
 • pożyczka na dowód, bez zaświadczeń o zarobkach,
 • proste wnioskowanie,
 • pożyczka bez zastawu,
 • pożyczka bez poręczycieli,
 • gotówka bez wychodzenia z domu,
 • dogodny sposób i czas spłaty.

Minusy pożyczek do domu:

 • konieczność przebywania w domu o wyznaczonej porze w celu odbioru i spłaty pożyczki,
 • dłuższy czas oczekiwania na pieniądze,
 • wyższe koszty pożyczki z racji opłat związanych z obsługą pożyczki w domu klienta,
 • konieczność posiadania odliczonej kwoty odpowiadającej miesięcznej racie.

Nie da się zaprzeczyć, że pożyczki do domu mają znacznie więcej mocnych, niż słabych stron. Stanowią dobrą alternatywę dla pożyczek online, dając możliwość otrzymania gotówki bezpośrednio do ręki i natychmiastowego rozdysponowania pieniędzy. Udostępnione środki można spożytkować na dowolny cel, a terminowe spłaty pomagają budować pozytywną historię kredytową. Warto mieć na uwadze ten rodzaj pożyczek pozabankowych i korzystać z pożyczki z obsługą domową zawsze, kiedy chcemy otrzymać pieniądze do rąk własnych, w zaciszu własnego mieszkania!

Pożyczka online na konto a pożyczka do domu

Instytucje pozabankowe posiadają atrakcyjne oferty, skierowane do szerokiej grupy odbiorców. Jedną z możliwości otrzymania pożyczki jest przelew na konto. Pożyczkobiorcy chętnie korzystają z takiego rozwiązania, ponieważ jest wygodne - bez konieczności wychodzenia z domu oraz szybkie – pożyczkę można otrzymać już w 15 minut. Pożyczkobiorca korzystając z tej opcji musi spełnić jednak kilka warunków. Głównym wymogiem jest posiadanie własnego rachunku bankowego, na który pożyczkodawca będzie mógł przelać gotówkę.

W ofercie firm pożyczkowych można znaleźć również niestandardowe rodzaje pożyczek. Jedną z nich są pożyczki z dostawą do domu. Wybierając takie rozwiązanie, wszystkie formalności m.in. weryfikacja, umowa pożyczki oraz co najważniejsze gotówka, dostarczana jest bezpośrednio do domu klienta przez przedstawiciela danej firmy.

Zwrot pieniędzy w pożyczce domowej

Kiedy nadchodzi ustalony wcześniej dzień zwrotu warto pamiętać, żeby mieć przy sobie określoną kwotę. Jeżeli klient nie dysponuje odpowiednią sumą, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się wcześniej z daną firmą pożyczkową. W innym wypadku instytucja pozabankowa może potrącić dodatkową kwotę za bezskuteczną wizytę swojego doradcy.

W sytuacji, kiedy pożyczkobiorca nie dotrzyma terminu spłaty powinien liczyć się z tym, że przedstawiciel firmy będzie zjawiał się cyklicznie u niego w domu i nalegał na zwrot. Niektóre instytucje pozabankowe za każdą taką wizytę naliczają  dodatkowe koszty. Przed podpisaniem umowy pożyczki domowej, pożyczkobiorca powinien zatem dokładnie zapoznać się z regulaminem wybranej instytucji.


 1. Raport NBP, „Postawy Polaków wobec obrotu bezgotówkowego luty 2017”

 

 

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Netcredit
10000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Ekspres Pożyczka
5000 zł / 30 dni
Feniko
1000 zł / 30 dni
OROS.pl
5000 zł / 30 dni
Crezu
5000 zł / 60 dni

Dodaj komentarz

##   ## #### ######## ##   ## ######## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ## ######## ##   ## ######## 
##   ## ## ##    ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##    ##   ## ##   ## 
 ####### #### ##     ####### ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze

Paulina Dominik 2023-11-07 14:13:01 #6818
Dziękuję, Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski. Rozumiem, dlaczego Twoja firma ma ocenę BBB na poziomie A+. Naprawdę chcę podziękować wszystkim, którzy polecają Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski, są niesamowici. Wszyscy powinniście już teraz udać się do niego i skontaktować się z nim poprzez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com, on mówi naprawdę
Odpowiedz
patryk241 2021-11-23 15:20:32 #6060
Jestem zainteresowanym pozyczka prosze o kontakt
Odpowiedz
Grzegorz 2020-07-09 13:52:17 #4789
Jestem zainteresowany pożyczką do domu na dowód
Odpowiedz
Ewa 2020-01-08 18:03:30 #4239
Jestem zainteresowana pożyczką 5000 zł .Mam dochody -umowa o pracę .Proszę o kontakt na wp.poczta
Odpowiedz
jola 2019-10-22 09:47:01 #3898
jestem zainteresowana pozyczka w domu
Odpowiedz
Alicja 2019-08-22 14:13:06 #3692
Witam ,jestem zainteresowana pozycka do domu ocywiscie mam zla historie ale pracuje nastale
Odpowiedz
Truchlo 2018-08-10 10:03:20 #2206
pożyczki w domu równa się twarda windykacja twarda windykacja obejmuje wszystkie metody dochodzenia należności przez różne środki przymusu. Stosowana jest przez windykatorów w przypadku braku chęci współpracy ze strony dłużnika (jeżeli nie będzie odbierał telefonów i unikał kontaktu e-mailowego).
Odpowiedz