Pożyczka dla zadłużonych – najlepsze oferty

Czy jest możliwa pożyczka dla zadłużonych? Okazuje się, że tak. Wiele z firm z sektora pozabankowego nie wyklucza takiej możliwości. Jednak często warunkiem jest, by klient zabezpieczył spłatę w jakiś inny sposób, czyli udzielają pożyczki pod zastaw albo z gwarantem. Zobacz warunki poszczególnych firm pożyczkowych, które są w stanie przyznać szybką gotówkę nawet osobom zadłużonym.

Pożyczka dla zadłużonych – najlepsze oferty
1.
Weź pożyczkę
8000 zł
30 dni
2.
Weź pożyczkę
8000 zł
30 dni
3.
Weź pożyczkę
6000 zł
30 dni
Zobacz cały Ranking chwilówek - maj 2024

Oferty pożyczek dla zadłużonych

Instytucje pozabankowe nie przekreślają niesolidnych płatników. Co prawda wybór ofert dla osób z pozytywną historią kredytową jest dużo większy, jednak propozycji pożyczek dla zadłużonych również nie brakuje! Znajdziemy je w rankingu chwilówek oraz w rankingu pożyczek na raty, a także w naszym specjalnym zestawieniu. Poniżej porównujemy jedne z najbardziej popularnych ofert pożyczkowych dla dłużników.

Firma Weź pożyczkę Kwota Czas Bez BIK Bez KRD Dla bezrobotnych Gwarant
Provident Weź pożyczkę 500-15 000 zł 12-48 mies. ✔️ ✔️
Lendon Weź pożyczkę 500-6000 zł 30 dni ✔️ ✔️ ✔️
Extraportfel Weź pożyczkę 500-6000 zł 30 dni ✔️ ✔️ ✔️
Autokapital Weź pożyczkę 10 000-100 000 zł 12/48 mies. ✔️ ✔️
Profi Credit Weź pożyczkę 1000-25 000 zł 6-48 mies. ✔️ ✔️

Czym są pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych to specjalny rodzaj ofert pożyczkowych skierowanych do osób z już istniejącymi zobowiązaniami finansowymi. Posiadają one podobne wymagania i zasady do standardowych ofert pożyczkowych: klienci mogą wziąć jedną pożyczkę do czasu jej spłaty, muszą posiadać aktywny dowód osobisty do wypełnienia formularza, oraz przejść weryfikację. Kwoty dostępne w pożyczkach tego typu nie odbiegają od standardowych ofert, pozwalając na pożyczenie od kilkuset do kilku tysięcy złotych na okres od jednego do kilku miesięcy.

Co istotne, pożyczki dla zadłużonych są skierowane do osób które posiadają przeterminowane zobowiązania kredytowe lub pożyczkowe. Zalegają więc z wyrównaniem rat lub nawet mimo ich spłaty posiadają w dalszym ciągu negatywne wpisy w bazach dłużników. Osoby które posiadają wiele zobowiązań lecz spłacają je w terminie, mogą w dalszym ciągu korzystać ze standardowych ofert, bez szukania dedykowanych produktów dla zadłużonych.

Czy zdolność kredytowa ma znaczenie w pożyczkach dla zadłużonych?

W chwili, gdy pożyczki dla zadłużonych udzielane są bez względu na historię spłaty obecnych i przeszłych zobowiązań, zdolność kredytowa wciąż odgrywa kluczową rolę. Skoro pożyczkodawca nie bierze pod uwagę naszej rzetelności w spłacie, pozostaje mu oprzeć swoją decyzję o nasz dochód. Aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych, musisz wykazywać wystarczający, miesięczny przychód, aby zapewnił on pożyczkodawcę, że masz środki niezbędne do obsługi rat pożyczki. Pożyczkodawcy nie są jednak wybredni co do źródła dochodu: tak długo jak na nasze konto wpływają regularne przelewy, nie ma znaczenia czy ich źródłem jest praca na umowie, o dzieło, a może po prostu renta socjalna.

Jak szybko zwiększyć zdolność kredytową?

Jeżeli nasz przychód nie umożliwia obsługi zobowiązania, rozwiązaniem są pożyczki z dodatkowym zabezpieczeniem. W ich przypadku umowę podpisujemy razem z poręczycielem, który jest gotów przejąć zobowiązanie. Jeżeli nie mamy nikogo, kto byłby w stanie nas wesprzeć w ten sposób, możemy również zaproponować zastaw. Najczęściej ma on formę pojazdu albo nieruchomości.

Co wyróżnia oferty pożyczkowe dla zadłużonych?

W odróżnieniu od standardowych ofert pożyczki dla zadłużonych nie przykładają tak dużego znaczenia do naszej historii kredytowej w rejestrach dłużników. Pożyczkodawca i tak sprawdzi nasz status w wybranej bazie oraz umieści w niej informacje o udzielonej przez niego pożyczce. Nie wpłynie to jednak na jego decyzję w sprawie udzielenia dofinansowania, nie musimy więc przejmować się naszą historią kredytową.

Jak dostać pożyczkę dla zadłużonych?

Wniosek o pożyczkę dla zadłużonych złożysz dokładnie tak samo, jak standardową pożyczkę. Większość ofert pożyczkowych jest produktem skierowanym do wszystkich zainteresowanych, nie tylko dłużników.

 1. Wykorzystaj porównywarkę aby znaleźć serwis, który pasuje do twoich oczekiwań.
 2. W kalkulatorze na stronie określ kwotę i czas spłaty, jaki chciałbyś otrzymać.
 3. Wypełnij formularz pożyczkowy.
 4. Przejdź weryfikację zgodnie ze wskazówkami na stronie. Zwykle wiążę się to z symbolicznym przelewem o wartości złotówki.
 5. Zapoznaj się z warunkami umowy i potwierdź ją, jeśli ci odpowiadają. Na niektórych serwisach krok ten ma miejsce jednocześnie z weryfikacją.
 6. Poczekaj aż bank zaksięguje otrzymane pieniądze.

Jak długo trwa wypłata pieniędzy? Zazwyczaj pieniądze otrzymamy w ciągu kilku minut. Na czas wypłaty wpływa wybrana metoda weryfikacji tożsamości oraz godziny księgowania przelewów w bankach.

Pożyczka dla zadłużonych bez wypłaty na konto

Jeżeli z powodu zadłużeń pieniądze, które wpłyną na twoje konto mogą zostać zajęte celem spłaty zaległych długów, rozwiązaniem będzie wypłata pieniędzy na poczcie. Jeśli składając wniosek o pożyczkę wybierzemy formę wypłaty na czek GIRO. Po podpisaniu umowy możesz spieniężyć czek w dowolnej placówce poczty. Po okazaniu dowodu osobistego gotówkę otrzymasz do rąk własnych.

Darmowe pożyczki
Ekspres Pożyczka
5000 zł / 30 dni
Netcredit
10000 zł / 30 dni
Feniko
1000 zł / 30 dni
OROS.pl
5000 zł / 30 dni
Miloan
3000 zł / 30 dni
Finbo
5000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Crezu
5000 zł / 60 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni

Dodaj komentarz

##   ## #### ########  ####### ##  ## 
## ## ## ## ##   ## ##   ## ###  ## 
## ## ## ## ##   ## ##   ## #### ## 
## ## ## ## ######## ##   ## ## ## ## 
## ## ## ## ##    ##   ## ## #### 
## ## ## ## ##    ##   ## ##  ### 
 ### ### #### ##     ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze

Terry 2017-06-28 20:56:24 #980
LendOna odradzam!!! To firma, która tylko ceka aż nam sie powinie noga!
Odpowiedz