Pierwszy telewizyjny spot reklamowy Karta Trzynastka – już do 3000 zł na karcie pożyczkowej!

Karta Trzynastka kolejny raz zaskakuje, tworząc swój pierwszy telewizyjny spot reklamowy. Przedstawione zostały w nim najważniejsze informacje dotyczące atrakcyjnej oferty firmy. Klienci mogą wziąć nawet do 3000 zł na karcie pożyczkowej, a zobowiązanie rozłożone zostanie na 6 lub więcej miesięcy. Sprawdź warunki oferty.

Karta Trzynastka opinie Karta Trzynastka opinie Weź pożyczkę

Dodaj do porównania

Karta Trzynastka – twoja dodatkowa pensja

Karta Trzynastka umożliwia wzięcie nawet do 3000 zł na karcie pożyczkowej. Zaciągnięte zobowiązanie można rozłożyć na dogodne w spłacie raty, aż do 6 miesięcy. Co warte podkreślenia, klient samodzielnie decyduje ile chce pożyczyć i kiedy zwróci zaciągniętą kwotę. Dzięki takiej możliwości zobowiązanie nie utrudni znacząco  zarządzania budżetem domowym.

Ponadto wspomniana Karta jest jednym z najtańszych produktów oferowanych na rynku pozabankowym. Jej koszt miesięczny wynosi jedynie 6,6 proc. od wykorzystanej kwoty. Jak to wygląda w praktyce? Opłata liczona jest w cyklach dziennych, od wykorzystanej sumy. Oznacza to zatem, że klient, który w danym dniu nie używał swojej Karty Trzynastki, nie poniesie żadnych opłat. Pożyczkobiorca, który natomiast zdecyduje się na wypłatę określonych środków, zobowiązany będzie do zapłaty zaledwie 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł.

Karta Trzynastka to przede wszystkim komfort i wygoda klienta. Można jej używać zarówno w sklepie, bankomatach, jak i przy zakupach w internecie. To właśnie dzięki tym aspektom jest to jeden z najchętniej wybieranych produktów na rynku pozabankowym.

Karta Trzynastka wyemitowała pierwszą reklamę telewizyjną

Karta Trzynastka stale zyskuje na popularności. Firma dzięki swojemu doświadczeniu doskonale zna potrzeby klientów i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pożyczkobiorców. Z uwagi na rosnące zainteresowanie produktem, jakim jest Karta Trzynastka, instytucja zdecydowała się na wyemitowanie pierwszego telewizyjnego spotu reklamowego.

Znajdziemy w nim najważniejsze informacje dotyczące oferty, a także zapoznamy się z całkowitymi kosztami zobowiązania – RRSO pożyczki wynosi 116%. Dzięki jasnym i przejrzystym warunkom nie będziemy musieli martwić się o żadne dodatkowe, ukryte opłaty.

W jaki sposób można otrzymać Kartę Trzynastkę?

Wnioskowanie o Kartę Trzynastkę jest bardzo proste i składa się zaledwie z kilku kroków. Na początku należy zamówić Kartę, podając jedynie niezbędne dane osobowe, m.in. imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres korespondencyjny. Na tym etapie trzeba również określić najlepszy dla siebie limit (maksymalna oferowana kwota pożyczki wynosi 3000 zł). Następnie należy oczekiwać na informację zwrotną – po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku zostaniemy powiadomieni o kolejnych krokach. Po otrzymaniu Karty Trzynastki, będziemy musieli ją aktywować. W ten sposób otrzymamy  dostęp do określonego limitu środków.

Po aktywacji sami decydujemy, kiedy i na co chcemy wydać otrzymaną pożyczkę. Należy pamiętać, że w momencie skorzystania z dostępnych środków, rozpoczyna się dzienne naliczanie 22 groszy od każdych wykorzystanych 100 zł – to jedyne 6,60 za każde pożyczone 100 zł na 30 dni. Co więcej, w dowolnym momencie, możemy spłacić część lub nawet całość zobowiązania, dzięki czemu unikniemy zbędnych kosztów.

Kto może wnioskować o Kartę Trzynastkę?

Aby wnioskować o Kartę Trzynastkę, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim klient powinien być w określonym przedziale wiekowym, między 22. a 70. rokiem życia. Ponadto należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i zamieszkiwać na terenie kraju. Dodatkowo pożyczkobiorca musi mieć pełną zdolność do czynności prawnych, otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz mieć zdolność do spłaty zobowiązań, które powstaną na skutek zaciągnięcia pożyczki w YOLO S.A..

Darmowe pożyczki
Finbo
5000 zł / 30 dni
Kuki.pl
5000 zł / 30 dni
Netcredit
3000 zł / 30 dni
Pożyczka Plus
3000 zł / 30 dni
Smart Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Solcredit
5000 zł / 50 dni
Ofin
2000 zł / 30 dni
Ekspres Pożyczka
3000 zł / 30 dni
Feniko
1000 zł / 30 dni

Dodaj komentarz

##   ## ######## ##   ##  ###  ##   ## 
##   ## ##    ##   ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ##  ## ##   ## 
######### ######  ######### ##   ## ##   ## 
##   ## ##    ##   ## ######### ##  ## 
##   ## ##    ##   ## ##   ##  ## ##  
##   ## ######## ##   ## ##   ##  ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Komentarze