Współpraca

Masz do nas pytania? Pojawiły się pomysły, które warto zrealizować, ale nie wiesz jak to zrobić? Może masz ciekawą ofertę, którą chciałbyś wyeksponować? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, skontaktuj się z nami. Pisz na kontakt@loando.pl.

Czasem dobry, interesujący pomysł wymaga dopracowania, w czym bardzo chętnie Ci pomożemy. Aby nawiązać z nami kontakt, możesz wysłać wiadomość na nasz adres.  Czekamy na Twoje pytania 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.  Jeśli chcesz do nas napisać, możesz również wypełnić formularz kontaktowy. Wystarczy, że w treści wpiszesz swoje pytanie, a my szybko odnajdziemy właściwą odpowiedź.

Zacznij z nami współpracę

Cenimy sobie ciekawe propozycje. Zespół Loando składa się z ekspertów, którzy gotowi są odpowiedzieć na Twoje pytania.  Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich doświadczeń i pragniemy poznać Cię bliżej.

Współpraca z nami zapewni korzyść dla obu stron.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

######## ##   ## ######## ##   ## ##  ## 
   ## ##   ## ##   ## ##   ## ###  ## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## #### ## 
  ##  ##   ## ######## ##   ## ## ## ## 
 ##   ##   ## ##  ##  ##   ## ## #### 
 ##   ##   ## ##  ## ##   ## ##  ### 
######## ####### ##   ## ####### ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Krzysztof Sztandera 2017-05-18 14:01:09
Witam serdecznie, chciałbym porozmawiać o możliwości nawiązania współpracy. Prowadzimy sporo kampania z pożyczkami/chwilówkami. Jesteśmy w stanie się zdzwonić? Próbowałem dzwonić na numer podany na stronie ale niestety nikt nie odpowiada. Pozdrawiam, Krzysztof Sztandera Manager Zespołu Manualnego Zakupu Mediów tel. 505 507 646 Novem sp. z o.o. ul. XX Pijarów 5, 31-466 Kraków tel. +48 12 426 23 90; faks: +48 12 426 23 95