Maciej Suwik dołącza do rady programowej Fintech Summit Poland 2022!

27 października 2022 roku odbędzie się druga edycja spotkania Fintech Summit, w którym wezmą udział najbardziej prestiżowi przedstawiciele branży technologii finansowej w Polsce. Organizatorzy rozpoczęli prezentację członków rady programowej. Pierwszym z nich został Maciej Suwik!

Maciej Suwik dołącza do rady programowej Fintech Summit Poland 2022!

Fintech Summit Poland 2022 prezentuje swoich członków

Fintech Summit Poland 2022 to konferencja zrzeszająca osoby zajmujące się branżami technologii i finansów w Polsce. Zebranie łączy format Fintech Brunch z nowymi programem dyskusyjnym Fintech Brunch Talks, pozwalających na dyskusje, wymiany poglądów oraz podsumowanie najnowszych wydarzeń w branży fintech z ostatniego roku. Uczestnicy dowiedzą się o nadchodzących zmianach i trendach na rynku oraz spędzą czas na wielu panelach dyskusyjnych.

Zebranie będzie prowadzone przez wielu liderów branży. Zachęcając potencjalnych uczestników do wzięcia udziału w spotkaniu, Fintech Summit Poland 2022 zaczął prezentować swoją kadrę. Pierwszym zaprezentowanym jest Maciej Suwik — Co-Founder LOANDO Group oraz współzałożyciel serwisów Loando.pl oraz pozyczkaportal.pl.

Maciej Suwik w radzie programowej

Maciej Suwik jest szczególnie istotny dla naszego portalu jako jego założyciel oraz autor siostrzanej strony pozyczkaportal.pl. Jest on jedną z osób odpowiedzialnych za powstanie LOANDO Group. Wiedzę teoretyczną zbudował przez lata nauki na Politechnice Warszawskiej oraz UPV Universitat Politècnica de València, których jest absolwentem. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Walencji, Budapeszcie, Warszawie oraz Olsztynie.

Jego celem jest współtworzenie technologicznego rynku finansowego w Polsce poprzez implementowanie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Przez lata ciężkiej pracy wykazał się imponującymi zdolnościami w tym zakresie. Doskonałym przykładem jego niezwykłej działalności zawodowej jest sukces LOANDO Group, które stało się największym brokerem finansowym, a zarazem przodującym ekosystemem technologicznym. Prywatnie Maciej jest miłośnikiem podróży oraz gry na gitarze basowej.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Pałac Kultury i Nauki

Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Ceny od: 1990 PLN

Organizator: Fintek.pl

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne + online

Szczegóły: