Axi Card

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3700
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Axi Card

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę
Kwota pożyczki 4000
Okres pożyczki 1 mies.

Koszty pożyczki w Axi Card

Pierwsza Kolejna
Kwota: 4000 zł 4000 zł
Czas: 1 mies. 1 mies.
Rata: 4233 zł
RRSO: 0 % 0 %
Do spłaty: 4000 zł 4233 zł
Weź pożyczkę

Przykład reprezentatywny dla produktu - kredyt konsumencki na karcie AXI CARD w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 900,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 900 zł, w tym: kapitał 2 900,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje.

Przykład reprezentatywny dla produktu Prime - kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 167,7% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 900,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 762,43 zł (kapitał 2 900,00 zł, odsetki 270,37 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 592,06 zł), oprocentowanie stałe 19%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach. Warunkiem udzielenia Limitu Kredytowego jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Oferta AXI CARD Prime dedykowana jest dla osób o najwyższej zdolności kredytowej. Stan na 07.09.2023. Limitu Kredytowego na karcie płatniczej udziela Easy Payment Services OOD (Spółka z o.o.) - instytucja pieniądza elektronicznego licencjonowana przez Narodowy Bank Bułgarii, wpisana do rejestru spółek TRGOVSKI RIEGISTR pod numerem 204112059, z siedzibą w Sofii (Bułgaria) przy Jawaharlal Nehru Blvd. 28, lok. 40-46, kapitał zakładowy 14 500 000 BGN, NIP - BG204112059.


Axi Card zajmuje się wydawaniem kart płatniczych z logo MasterCard. Klienci firmy pożyczkowej mają możliwość ubiegania się o kartę kredytową AXI z limitem do 6000 zł. Umowa pożyczki ratalnej pod postacią karty jest jednak ważna przez okres 5 lat, dlatego też ważność karty kredytowej AXI można przedłużyć.

 • Karta AXI to firma pożyczkowa, która oferuje swoim klientom kartę kredytową z możliwością zbliżeniowej płatności.
 • Maksymalna kwota limitu w karcie kredytowej AXI wynosi 6000 zł.
 • Proces wnioskowania odbywa się w szybki sposób: online lub telefonicznie.
 • Niewątpliwą zaletę stanowi fakt, iż firma pożyczkowa przewiduje możliwość zrezygnowania z karty kredytowej AXI w dowolnym momencie trwania umowy. Minusem jest z kolei to, że Axi-card.pl sprawdza klientów w bazach dłużników: KRD, CRIF oraz Erif BIK.
 • Oprocentowanie karty kredytowej AXI wynosi jedynie 6,667% miesięcznie.
 • Nowi klienci AXI Card otrzymają przelew 60% Fast Cash nawet w ciągu 15 minut od podpisania umowy online. Automatyczne przelewy działają również w weekendy i święta!

Axi Card opinie

Karta AXI to instytucja pozabankowa, która przyznaje kartę kredytową AXI na przejrzystych warunkach. Proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, firma pożyczkowa wysyła do pożyczkobiorcy kuriera, który dostarcza umowę pożyczki.

 • Tragedia. Nie polecam, liczą sobie kosmiczne odsetki i prowizje. Jak się parę dni spóźnisz z wpłata to nagminnie wydzwaniają do zakładu pracy za tobą i tym sposobem wszyscy już o wszystkim wiedzą. - Marcin
 • Najgorszy chłam, syf i lichwa. Nie bierzcie tej karty za nic w życiu. Ich system naliczania opłat to czyste zdzierstwo. To nic innego jak chwilówka tylko w postaci karty kredytowej. Spłacasz minima... - Ibiz
 • TRZYMAC SIE Z DAKEKA OD TEJ FIRMY TO JEDNE WIELKIE OSZUSTWO. ŁATWO CI DADZA KREDYT CZY KARTE ALE WIECZNIE BEDZIESZ SPŁACAĆ I KONCA NIE BEDZIE MIMO TEGO ZE ZDAZYSZ JUZ 3 KROTNIE SPLACIC TO CO WZIOLE... - Pietras

więcej opinii

Wady i zalety oferty Axi Card:

Zalety:

 • pierwsze 30 dni za 0 zł,
 • darmowe bankomaty na terenie całej Polski i krajów EOG,
 • dostępne środki możesz wykorzystać na nowo, bez konieczności ponownego składania wniosku,
 • wysoka kwota limitu w karcie kredytowej AXI,
 • długi okres kredytowania,
 • funkcja Powiadamiania SMS,
 • możliwość płatności zbliżeniowej,
 • klient nie ponosi opłat, jeśli nie używa karty kredytowej AXI,
 • łatwy proces wnioskowania,
 • dostawa karty pod wskazany przez klienta adres,
 • możliwość akceptacji wniosku nawet przy złej historii kredytowej.

Wady:

 • klient musi mieć ukończone 21 lat,

Wady i zalety oferty Axi Card podsumowanie

Karta kredytowa AXI to produkt pozabankowy, który wiąże się z łatwym procesem wnioskowania: online lub telefonicznie. Klient może otrzymać pożyczkę na raty pod postacią karty nawet, jeśli posiada negatywną historię kredytową. Powinien jednak mieć na uwadze fakt, że firma pożyczkowa wymaga od niego zaświadczeń o dochodach. Musi mieć również ukończone 21 lat, by móc ubiegać się o kartę kredytową AXI.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Axi Card krok po kroku:

 1. Na stronie firmy pożyczkowej należy wybrać przycisk Złóż wniosek znajdujący się w prawym górnym rogu,
 2. wypełnienie formularza dotyczącego danych pożyczkobiorcy,
 3. Firma pożyczkowa oddzwania do klienta i udziela mu profesjonalnej pomocy przy wypełnieniu formularza,
 4. Instytucja pozabankowa sprawdza pożyczkobiorcę pod kątem jego płynności finansowej,
 5. Po pozytywnej decyzji kredytowej, firma dzwoni do klienta i ustala z nim termin wizyty kuriera, który dostarczy umowę pożyczki.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Axi Card:

Wiek od 21 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy

Firma pożyczkowa oferuje kartę kredytową AXI na przejrzystych warunkach. Klient może wnioskować o kartę, w której limit wynosi maksymalnie 6000 zł. Axi-card.pl nie określa minimalnego limitu na karcie kredytowej. Wysokość pożyczki jest zależna od zdolności kredytowej danego klienta. Karta AXI jest ważna przez 3 lata, licząc od momentu jej wydania. Czas trwania umowy przyznanej pożyczki pod postacią karty wynosi 5 lat. Oznacza to, że po wygaśnięciu karty, firma pożyczkowa wysyła nowy dokument do klienta.Proces wnioskowania o kartę kredytową w AXI nie wiąże się z wieloma formalnościami. By móc ubiegać się o ten produkt pozabankowy, wystarczy:

 • mieć ukończone 21 lat,
 • posiadać udokumentowany dochód,
 • mieć minimalny miesięczny dochód w wysokości 1500 zł.

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że firma pożyczkowa sprawdza klienta w BIK-u i BIG-u. Negatywna historia kredytowa nie musi mieć jednak wpływu na decyzję pożyczkową.Po wydaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu karty kredytowej AXI, firma pożyczkowa wysyła do klienta kuriera pod wskazany przez pożyczkobiorcę adres. Zaraz po otrzymaniu podpisanej umowy,Axi-card.pl dokonuje aktywacji karty. Czas oczekiwania na możliwość korzystania z karty wynosi od 1 do 3 dni.Osoby prowadzące działalność gospodarczą powinny mieć na uwadze fakt, iż prowadzona przez nie firma musi mieć aktualny wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Przedsiębiorca powinien prowadzić ją od min. 6 miesięcy, by móc ubiegać się  o pożyczkę dla działalności gospodarczych pod postacią karty kredytowej AXI.


Rodzaje pożyczek w Axi Card

 • karta kredytowa AXI

Karta AXI specjalizuje się w przyznawaniu pożyczek ratalnych pod postacią karty kredytowej AXI. Klient, który posiada kartę nie ponosi za nią żadnych opłat, jeśli jej nie używa. Minimalna kwota spłaty karty kredytowej AXI wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego. Nie może ona przekraczać całkowitej sumy zobowiązań na karcie kredytowej należnych pierwszego dnia miesiąca, w którym regulowana jest minimalna kwota zadłużenia. Jeżeli celem pożyczkobiorcy jest spłata jedynie kwoty minimalnej pomiędzy 1 a 5 dniem danego miesiąca, oprocentowanie będzie równe 0,75 proc. miesięcznie. Do tego należy doliczyć prowizję administracyjną w wysokości 5,25 proc. miesięcznie. Pożyczkobiorca, któremu przyznano kartę kredytową AXI ma możliwość podniesienia limitu w karcie po 3 miesiącach użytkowania. Jest jeden warunek-należy spłacać zobowiązanie finansowe w terminach przewidzianych w umowie.

Warunki otrzymania karty kredytowej AXI

 • ukończone 21 lat,
 • udokumentowany dochód,
 • minimalny dochód w wysokości 1500 zł miesięcznie,
 • aktualny dowód osobisty,
 • terminowe regulowanie posiadanych zobowiązań.

Axi Card - koszty

30dni
1500zł -
6000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Axi Card - reklama

Axi Card - dane firmy:

KRS
0000720382
NIP
1070040459
REGON
369578776

Dane kontaktowe:

Easy Payment Services Sp. z o.o.

Żurawia22
00-515 Warszawa

e-mail: help@axi-card.pl

telefon: 22 270 70 30

www: axi-card.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

erifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Axi Card

Axi Card to firma pożyczkowa, która świadczy pozabankowe usługi finansowe. Cieszy się dużym zaufaniem oraz zainteresowaniem ze strony pożyczkobiorców ze względu na atrakcyjność oferowanego produktu. Karta kredytowa AXI, którą proponuje instytucja pozabankowa, stanowi rodzaj pożyczki ratalnej. Klient może liczyć na wysoki limit w karcie. Jego maksymalna kwota wynosi 6000 zł. Pożyczkobiorca ma możliwość zaciągnięcia pożyczki bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiada telefon lub dostęp do sieci. Proces wnioskowania jest łatwy i nie wymaga wielu formalności.


Firma pożyczkowa nie skreśla klientów, którzy nie posiadają zdolności kredytowej. Każdy wniosek o kartę kredytową AXI jest rozpatrywany indywidualnie. Axi Card nieustannie wprowadza do swojej działalności innowacyjne rozwiązania, które mają na celu ułatwienie kontaktu z klientem.


Dodaj opinię o Axi Card

##   ##  ###  ##   ## ##   ## ##   ## 
 ##  ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
 ## ##  ##  ## ##   ## ##   ##  ## ##  
  ###  ##   ## ######### ##   ##  ###  
 ## ##  ######### ##   ## ##   ##  ## ##  
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ####### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Axi Card

Opinia o Axi Card od Marcin 2024-05-01 15:11:09 #6968
Tragedia. Nie polecam, liczą sobie kosmiczne odsetki i prowizje. Jak się parę dni spóźnisz z wpłata to nagminnie wydzwaniają do zakładu pracy za tobą i tym sposobem wszyscy już o wszystkim wiedzą.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Ibiz 2024-03-15 15:36:57 #6917
Najgorszy chłam, syf i lichwa. Nie bierzcie tej karty za nic w życiu. Ich system naliczania opłat to czyste zdzierstwo. To nic innego jak chwilówka tylko w postaci karty kredytowej. Spłacasz minimalną kwotę po czym w następnym miesiącu rozliczeniowym dalej masz tą samą kwotę do spłaty. Nie polecam
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Pietras 2024-01-15 12:52:19 #6862
TRZYMAC SIE Z DAKEKA OD TEJ FIRMY TO JEDNE WIELKIE OSZUSTWO. ŁATWO CI DADZA KREDYT CZY KARTE ALE WIECZNIE BEDZIESZ SPŁACAĆ I KONCA NIE BEDZIE MIMO TEGO ZE ZDAZYSZ JUZ 3 KROTNIE SPLACIC TO CO WZIOLES. DLATEGO NIE POLECAM!!!!!!
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Klementy 2022-11-07 12:41:11 #6507
Wziąłem pożyczkę na niespodziewany wydatek w axi-card. szybko dostałem pieniądze, mogłem wydać na dowolny cel.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Zosia 2022-07-05 10:32:18 #6362
Też jak widzę koszty chwilówek to jestem w szoku. Przy tej karcie koszty nie są takie wysokie, a dodatkowo jak się nie używa jej w ogóle to nic się nie płaci ;)
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Maciek 2022-06-01 19:27:18 #6284
Trochę się zgadzam ale jak policzyłem ile mnie kosztuje chwilówka to wolę już tę kartę bo jest kilkaset złotych taniej na miesiąc
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Maciek 2022-06-01 19:25:29 #6283
Drożej niż w banku ale zdecydowanie taniej niż pożyczka i co miesiąc masz kasę bez proszenia się
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Maurycy000 2022-01-26 10:23:29 #6114
Oferta dobra, dostałem 3 tysiące na dowolny cel. Mogłem sprawić synowi nowy komputer. W czasach covidu trzeba się zaopatrzyć w dobry sprzęt. Przy okazji czasem również z niego korzystam, grając w gry ;)
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od krzysztof997 2021-10-18 10:25:55 #6009
Nie rozumiem negatywnych opinii w stronę Axi. Trzeba spłacać pieniądze w terminie, aby nie zostały naliczone żadne koszty. Szybka kasa i łatwa aplikacja.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od reki 2021-01-14 16:09:58 #5438
Oferta w mojej opinii słaba bo droga! Do tego obsługa jest fatalna. Potencjalnego klienta traktują jak matoła, któremu nawet nie ma sensu nic wyjaśniać! Jak dla mnie porażka. Ja z pewnością nie skorzystam, bo w razie problmeów nie chce miec z takimi osobami do czynienia.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Majki 2020-10-11 15:03:46 #4970
Axi ma bardzo bogatą ofertę, w ktorej każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Gosia 2020-06-10 08:57:23 #4753
Skorzystałam z tej oferty i nie było źle. Polecam, jak ktoś musi skądś szybko dostać kasiorkę.
Odpowiedz
Becia 2020-10-08 10:35:21 #4933
A powiedz mi jak przyszła ci karta to jle czekałaś na pin do karty?
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Kola 2020-06-04 08:21:29 #4749
Ciekawa oferta, warto się nad nią poważnie zastanowić w trudnych czasach.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Kaja 2020-06-03 12:07:31 #4748
Ta karta, to jakaś pomyłka. Pozytywne opinie dają pracownicy. Poczytajcie fora internetowe.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Werka 2019-05-18 09:21:18 #3351
Jestem bardzo zadowolona polecam
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Felek 2019-04-30 13:31:11 #3277
Axi Card to jedna z lepszych ofert na rynku. Świetna firma pożyczkowa.
Odpowiedz
Opinia o Axi Card od Winston 2019-01-02 21:41:16 #2743
Jeden z najlepszych, najszybszych i najłatwiejszych procesów wnioskowania. Super warunki enowe i profesjonalna obsługa- zdecydowanie pełen pakiet. Polecam bardzo.
Odpowiedz

Zobacz także:

Solcredit
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ratka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
OROS.pl
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wygodna Pożyczka
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania