Cashtero - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3200
Okres pożyczki 73 dni

Koszty pożyczki w Cashtero

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 10000 zł. Minimalne RRSO: 0.01%, maksymalne RRSO: 0.01%. Okres pożyczki to 61-90 dni. Dla kwoty 100 zł na okres 61 dni całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Cashtero to serwis internetowy pośredniczący w procesie uzyskiwania pożyczek. Strona chwali się współpracą z większością pożyczkodawców operujących w Polsce. Składając wniosek w serwisie, możesz liczyć na jego analizę pod kątem wymagań i ofert wszystkich partnerów Cashtero, spośród których dostaniesz najlepszą propozycję umowy. Proces ten jest niezwykle korzystny, ponieważ nadmierne wnioskowanie o dofinansowania obniża naszą zdolność kredytową. Dzięki Cashtero masz ogromne szanse na uzyskanie dofinansowania z tylko jednym wnioskiem!

Dofinansowanie z pomocą Cashtero to:

 • Pożyczka do 10 000 zł.
 • Czas spłaty do 90 dni.
 • Minimum formalności: mając dowód osobisty pod ręką, pożyczkę uzyskamy przez internet w zaledwie 15 minut.
 • Dostęp do ponad 20 pożyczkodawców przy jednym wniosku.

Cashtero opinie

Cashtero stara się łączyć klientów z największą dostępną ilością pożyczkodawców, aby zapewnić szanse na dofinansowanie tak wielu klientom, jak to tylko możliwe. Poniżej znajdziesz opinie byłych klientów:

 • Uwaga, cashtero to totalny scam. Zaznaczyłem w ich „wyszukiwarce”, że chce 0% na 70 dni i chce tylko wyszukać. a oni po „wyszukaniu” automatycznie wzięli mi kredyt w jakiejś firmie na wysokie RRSO ... - Gab
 • Fajna oferta, która niedawno pojawiła się w Polsce. Polecam! - Waliszek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Cashtero:

Zalety:

 • Pożyczka od 18 lat.
 • Pośrednik współpracujący z ponad 20 pożyczkodawcami.
 • Możliwość odstąpienia od umowy przez 14 dni.

Wady:

 • Maksymalnie 10 000 zł na okres do 90 dni.

Wady i zalety oferty Cashtero podsumowanie

Cashtero to platforma pomagająca swoim klientom w znalezieniu pożyczkodawców. Wypełnij jeden wniosek a Cashtero znajdzie ci najbardziej atrakcyjne dofinansowanie w swoim katalogu ponad dwudziestu partnerów bez obciążania twojej zdolności kredytowej. Główną zaletą strony jest łatwość w uzyskaniu dofinansowania, choć niska maksymalna kwota może nie zaspokoić potrzeb niektórych klientów.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Cashtero krok po kroku:

 1. Określ warunki pożyczki za pomocą suwaków na stronie.
 2. Zatwierdź wybór i wypełnij wniosek pożyczkowy.
 3. Sprawdź swój e-mail: dostaniesz na niego proponowaną umowę i instrukcje weryfikacji tożsamości.
 4. Potwierdź tożsamość, a pieniądze zwykle otrzymasz tego samego dnia!

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Cashtero:

Wiek od 18 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

W celu złożenia wniosku należy udać się na stronę internetową Cashtero. Tam znajduje się kalkulator warunków pożyczki, w którym ustalisz wysokość potrzebnej ci kwoty oraz okres kredytowania. Po dostosowaniu warunków do swoich potrzeb możesz przejść do formularza. Po wypełnieniu wniosku Cashtero wyśle do ciebie e-mail zwrotny z proponowanymi warunkami umowy. Zamieszczone w formularzu dane następnie posłużą w procesie weryfikacji tożsamości. Jego przejście będzie równoznaczne z zatwierdzeniem warunków umowy. Cashtero będzie informować cię o kolejnych krokach przez cały proces rejestracji. Jeżeli rozmyślisz się z umowy po jej podpisaniu, pamiętaj, że przez pierwsze 14 dni przysługuje ci prawo do reklamacji, jeśli nie wykorzystasz otrzymanych środków.

Jedynym niezbędnym do rejestracji dokumentem jest dowód osobisty. Informacje z niego umożliwią Cashtero potwierdzenie twojej tożsamości w procesie weryfikacyjnym. Z tego powodu dowód musi być wciąż aktualny. Przeterminowane dane zostaną odrzucone przez system.

Do otrzymania pożyczki konieczne jest podanie numeru PESEL w formularzu. Zostanie on wykorzystany do identyfikacji tożsamości, warto więc mieć go pod ręką. Najłatwiej przepisać go z dowodu osobistego. Dzięki temu zachowasz dodatkową ostrożność, upewniając się, że wniosek nie zostanie odrzucony przez pomyłkę w numerze.

Cashtero poinformuje cię o metodzie weryfikacji tożsamości w wiadomości e-mailowej, którą otrzymasz po złożeniu wniosku na stronie internetowej. Wybrana metoda może się różnić zależnie od pożyczkodawcy. Najczęściej wystarczy wykonać przelew o wysokości grosza lub złotówki na wskazane konto, co pozwoli na porównanie danych z przelewu z informacjami wpisanymi do formularza rejestracyjnego.


Rodzaje pożyczek w Cashtero

 • Pożyczka na raty

Cashtero oferuje pożyczki na kwotę od 100 do 10 000 zł, na okres od 61 do 90 dni.  Pożyczka jest dostępna całkowicie online. Wystarczy złożyć prosty wniosek - wystarczy sam dowód osobisty. Cashtero dopasowuje ofertę pożczyki spośród 20 różnych ofert i przedstawia najlepszą dostępną propozycję. 

Wnioskowanie jest bardzo proste i co ważne nie generuje żadnych opłat za porównanie pożyczek. Decyzja o przyzaniu pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Najważniejsze to wykazać dobry blians miesięcznych dochodów i zobowiązań.


Cashtero - koszty

61dni
100zł -
500zł -
1000zł -
2000zł -
3000zł -
4000zł -
5000zł -
6000zł -
10000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Cashtero - reklama

Cashtero - dane firmy:

Kapitał zakładowy
6000
KRS
16164028

Dane kontaktowe:

Finceptiv Plus OÜ

Liivalaia13
10116 Tallinn

e-mail: klient@cashtero.pl

telefon:

www: cashtero.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

00:00 - 24:00
Weź pożyczkę

Opis produktu Cashtero

Cashtero to jeden z najprostszych sposobów na uzyskanie pożyczki do 20 000 zł. Większość osób pełnoletnich powinno być w stanie spełnić warunki firmy, pozwalając im na zdobycie dofinansowania z okresem spłat do 60 miesięcy. Jeżeli wiesz, czego potrzebujesz, do uzyskania pomocy finansowej wystarczy ci aktualny adres e-mail.

Cashtero wyróżnia się na rynku pośredników pożyczkowych szerokim wachlarzem partnerów, dzięki czemu potrafi oszczędzić czas swoim klientom. Wypełniając krótki formularz, klient może błyskawicznie sprawdzić swoje szanse na uzyskanie pożyczki bez zbędnego narażania swojej zdolności kredytowej. Strona jest łatwa w obsłudze, choć wadą oferty może być krótki okres kredytowania i przeciętne kwoty, które mogą nie spełnić oczekiwań niektórych pożyczkobiorców.


Dodaj opinię o Cashtero

######## ##   ## ##  ##  ###  ######## 
##   ## ##   ## ###  ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##   ## #### ## ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## #### ######### ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ### ##   ## ##   ## 
########  ####### ##  ## ##   ## ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Cashtero

Opinia o Cashtero od Gab 2024-04-22 15:14:02 #6958
Uwaga, cashtero to totalny scam. Zaznaczyłem w ich „wyszukiwarce”, że chce 0% na 70 dni i chce tylko wyszukać. a oni po „wyszukaniu” automatycznie wzięli mi kredyt w jakiejś firmie na wysokie RRSO i tylko 30 dni. to powinno być nielegalne, pewnie nawet jest
Odpowiedz
Opinia o Cashtero od Waliszek 2023-01-05 13:08:05 #6598
Fajna oferta, która niedawno pojawiła się w Polsce. Polecam!
Odpowiedz

Zobacz także:

Finbo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekassa
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashtero
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Crezu
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania