Filarum - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1700
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Filarum

Kwota: 2000 zł
Czas: 30 dni
Koszt: 321.62 zł
RRSO: 516.7 %
Do spłaty: 2321.62 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjny. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 1000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna pobierana wyłącznie w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0,01 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy - 30 dni, stała stopa oprocentowania 0% w skali roku, całkowity koszt pożyczki 0 zł, całkowita kwota do zapłaty 1000 zł (stan na dzień 19.10.2017). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.


Filarum to jedna z firm pożyczkowych, która może udzielić nam wsparcia finansowego. W 2017 roku została nagrodzona Laurem Klienta, co potwierdza dobre opinie o produktach przez nią oferowanych.

 • Filarum.pl cieszy się pozytywną oceną, ponieważ udziela wiarygodnych informacji i jasno prezentuje wszystkie koszty.
 • Filarum pożyczki zaciąga się przez internet, wykonując trzy proste kroki. 
 • Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł. Za pierwszym razem możemy starać się o 1000 zł, dlatego warto być lojalnym klientem i liczyć na coraz bardziej atrakcyjne warunki.
 • Pożyczkodawca działa od 2013 roku, a dzięki atrakcyjnej ofercie szybko zdobył popularność.

Filarum opinie

Filarum troszczy się o zadowolenie swoich klientów, którzy odwdzięczają się pozytywnymi opiniami na jego temat. Pożyczkodawca zawsze udziela wiarygodnych informacji, przejrzyście prezentując ofertę oraz warunki zawieranej umowy. Z jego usług skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych klientów, nie żałując podjętej decyzji.

 • Oferta rewelacyjna! Serdecznie polecam bo tutaj wsyztsko się zgadza. - Raisa
 • od tylu juz lat moj faworyt. jak pozyczka to tylko u nich. - Alina
 • Jedna z najlepszych firm z jakimi miałem do czynienia. - Leonek

więcej opinii

Wady i zalety oferty Filarum:

Zalety:

 • Bezpłatne wezwania do zapłaty – mailowe oraz telefoniczne
 • Biuro obsługi klienta czynne 7 dni w tygodniu od 7 do 23
 • Przejrzyście określone warunki umowy, jasno prezentujące wszystkie koszty pożyczki konieczne do uiszczenia przez klienta.

Wady:

 • Wysokie koszty kolejnych pożyczek
 • Ograniczenie wieku pożyczkobiorcy do 76 roku życia
 • Możliwość wzięcia pożyczki dopiero od ukończenia 20 roku życia
 • Sprawdzanie klientów w Krajowym Rejestrze Długów BIG, w BIGInfomonitor S.A. i w ERIF BIG S.A.
 • Tworzenie wewnętrznej historii klientów, co skreśla pożyczkobiorców nieterminowo oddających pożyczki.

Wady i zalety oferty Filarum podsumowanie

Filarum to firma pożyczkowa godna zaufania, o czym świadczy otrzymany Laur Klienta. Z jej usług z chęcią korzystają nowi klienci, poszukujący rozwiązania problemów finansowych. Jednak wzięcie pożyczki nie zawsze wiąże się z samymi plusami, tak jak oferta pożyczkodawcy. Trzeba także liczyć się z minusami i wybrać mniejsze zło, albowiem pożyczki – pod warunkiem ich mądrego brania – mogą być faktycznym wsparciem. 

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Filarum krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres, na który chcesz pożyczyć pieniądze
 2. Wypełnij formularz online
 3. Potwierdź swoje dane robiąc przelew i przepisując hasło otrzymane SMSem
 4. Jeśli Twój wniosek zostanie zaakceptowany, Filarum przeleje pieniądze w ciągu 15 minut

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Filarum:

Wiek od 20 do 76
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Proces brania pożyczki w Filarum jest prosty i nieskomplikowany. Opiera się na trzech krokach:

 • Wybór kwoty i terminu pożyczki
 • Przelew weryfikacyjny
 • Rozpatrzenie wniosku i przelew gotówki

Pierwsze, co musi zrobić klient, to zarejestrować się wybierając kwotę, którą chce pożyczyć oraz termin, w jakim zamierza ją spłacić. Następnie uzupełnia podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEL, adres zameldowania i do korespondencji oraz numer telefonu komórkowego. Jak dużo można pożyczyć? W zależności od tego czy jest to pierwsza pożyczka, czy kolejna, Filarum przygotował dogodne propozycje dla każdego pożyczkobiorcy. Pierwsza, bezpłatna pożyczka to maksymalnie 5000 zł, które należy spłacić w ciągu 30 dni.

Drugi etap wiąże się z wykonaniem przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 grosza. Grosz należy przelać z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy, aby ten mógł zweryfikować dane klienta, a po pozytywnie rozpatrzonym wniosku przelać pożyczkę.

Rozpatrzenie wniosku pożyczkobiorcy jest trzecim krokiem, który należy do Filarum. Ile się czeka na decyzję? To tylko kilka minut, odpowiedź przesyłana jest na podany numer telefonu komórkowego. Przed tym jednak konsultant kontaktuje się z klientem, aby potwierdzić jego dane osobowe. Kiedy wyrażona została zgoda na pożyczkę, pieniądze powinny pojawić się na koncie w ciągu kilkunastu minut. Są jednak sytuacje, w której klient może nie otrzymać pożyczki. Następuje tak wówczas, gdy podał nieprawdziwe dane, ma opóźnienia bądź zaległości w spłacie pożyczek, a także nie spełnia określonych warunków umowy lub weryfikacji.

W razie chęci zadania jakiegokolwiek pytania można skontaktować się z konsultantami Filarum, którzy czekają 7 dni w tygodniu między godziną 7 a 23. Z chęcią udzielą odpowiedzi i pomogą podjąć decyzję.

Najważniejsza jest terminowa spłata zobowiązania finansowe. Opóźnienia wiążą się z kosztami, których żaden klient na pewno nie chce uiszczać. Warto sprawdzić również inne zagrożenia związane z chwilówkami. Pożyczkobiorca otrzymuje powiadomienie, kiedy zbliża się ostatni dzień na uregulowanie zadłużenia, dlatego w razie jakichkolwiek kłopotów z funduszami może się wcześniej skontaktować z Biurem Obsługi Klienta. Wspólnie można znaleźć korzystne dla obu stron rozwiązanie.


Rodzaje pożyczek w Filarum

Oferta Filarum:

Filarum udziela swoim klientom pożyczek krótkoterminowych. Szybkie pożyczki to przede wszystkim rewelacyjna oferta 5000 zł. Na spłatę pożyczki dostajemy 30 dni. Pożyczkę można również oddać szybciej, w dowolnym dniu przed upływem terminu. Dokładne szczegóły wskazane są w umowie. W przypadku braku spłaty naliczane są karne odsetki. Może to również skutkować odmową udzielenia każdej kolejnej pożyczki, przez co nie będzie można skorzystać z tak dobrej oferty pomocy finansowej.

Pożyczkobiorcy powinni pamiętać, że wnioski rozpatrywane są między godziną 8 a 22. Można je składać przez całą dobę, ale odpowiedzi należy się spodziewać tylko w godzinach pracy pożyczkodawcy.

Klientem Filarum mogą zostać osoby na stałe zameldowane w Polsce, mieszczące się w granicach wieku od 20 do 76 lat oraz posiadające numer rachunku bankowego i numer telefonu komórkowego. Jest on niezbędny w celach weryfikacyjnych, tak samo jak konto bankowe, z którego wykonuje się przelew mający na celu uwiarygodnienie pożyczkobiorcy. Jeżeli nie posiadasz jeszcze 20 lat, polecamy sprawdzić nasz ranking pożyczek od 18 lat.


Filarum - koszty

30dni
100zł 16.07 zł
200zł 32.15 zł
300zł 48.23 zł
400zł 64.31 zł
500zł 80.39 zł
600zł 96.48 zł
700zł 112.56 zł
800zł 128.64 zł
900zł 144.72 zł
1000zł 160.8 zł
1500zł 241.21 zł
2000zł 321.62 zł
2500zł 402.02 zł
3000zł 482.43 zł
3500zł 562.83 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Filarum - reklama

Filarum - dane firmy:

Kapitał zakładowy
316 000
KRS
0000439376
NIP
5252542660
REGON
146381003

Dane kontaktowe:

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu18A
02-676 Warszawa

e-mail: info@filarum.pl

telefon: 222 668 080

www: filarum.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 7:00 - 23:00
Sobota - niedziela: 7:00 - 23:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Filarum

Filarum to ceniona firma pożyczkowa, która w 2014 roku otrzymała Laur Klienta. Istnieje od listopada 2013 roku i bardzo szybko zdobyła sobie popularność, a wszystko dzięki sugestywnym reklamom. Co najważniejsze, Filarum jako pierwsza firma pożyczkowa zdecydowała się reklamować swoje usługi w telewizji, dlatego też w kilka miesięcy stała się tak rozpoznawalna i naprawdę wysoko ceniona. Grono zadowolonych z jej usług pożyczkobiorców stale się powiększa, a pożyczkodawca nie ustaje w trosce o swoich klientów, oferują im pomoc konsultantów codziennie między godziną 7 a 23.

Filarum sprawdza swoich klientów w Krajowym Rejestrze Długów BIG, w BIGInfomonitor S.A., a także ERIF BIG S.A. Posiada również historię wewnętrzną własnych klientów – chce mieć pewność ich wiarygodności. W zamian prezentuje jasne warunki udzielanych przez siebie pożyczek, nie ukrywając żadnych kosztów. Z ostatecznymi wydatkami na pożyczkę można zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku, co zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji i zabezpiecza przed nieprzyjemnym rozczarowaniem. Tak samo klarownie w regulaminie przedstawione są konsekwencje braku spłaty pożyczki czy opóźnień z tym związanych, czego trzeba się wystrzegać.


Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy - 30 dni, stała stopa oprocentowania 8% w skali roku, całkowity koszt pożyczki 161,46 zł (w tym odsetki kapitałowe 6,56 zł, prowizja 154,90 zł), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 520,9%, całkowita kwota do zapłaty 1161,46 zł (stan na dzień 09.04.2020). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Dodaj opinię o Filarum

 ######   ###  ########  #######  ###### 
##  ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
##    ##  ## ##   ## ##   ## ##    
 ###### ##   ## ##   ## ##   ## ###### 
   ## ######### ##   ## ##   ##    ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ###### ##   ## ########  #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Filarum

Opinia o Filarum od Raisa 2020-02-06 22:08:03 #4418
Oferta rewelacyjna! Serdecznie polecam bo tutaj wsyztsko się zgadza.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Alina 2019-12-19 23:01:54 #4161
od tylu juz lat moj faworyt. jak pozyczka to tylko u nich.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Leonek 2019-08-05 12:16:04 #3652
Jedna z najlepszych firm z jakimi miałem do czynienia.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Jozek 2019-06-11 16:06:19 #3440
Nie oddają pieniędzy za wcześniejsze spłaty pożyczek mimo że mają to zapisane w każdej umowie. Jest to niezgodne z ustawą o kredycie konsumenckim!. Złodzieje! Do sądu z tym iść!
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Ma 2018-08-23 14:13:42 #2272
Beznadzieja. Pożyczka nieprzyznana (wnioskowałem o rrso 0), widocznie wolą pełnopłatnych klientów.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Danka 2018-05-24 22:53:23 #1905
Nie ma im co zarzucić- chyba, że profesjonalizm.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Nina 2018-04-26 12:16:29 #1833
Warto. Filarum to jedna z najmocniejszych ofert na rynku.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Fred 2017-10-06 21:21:06 #1266
Rewelacja
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Ernest 2017-02-03 21:42:53 #534
Na poczatku zeszlego roku pożyczałem od nich kase, było super więc jak przed swietami okazalo sie ze brakuje mi kasy to wrociłem własnie do nich- nie zastanawialem sie nawet nad innyi firmami bo tutaj bylo szybko i milo- a za drugim razem jeszcze szybciej:) polecam goraco!
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Suchy 2016-11-22 23:19:36 #397
Cenowo rewelacja!
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Gonzi 2016-11-16 20:01:56 #363
Zdecydowanie jestem daleki od pisania komentów po każdym dokonanym w internecie zakupie więc i po wzięciu pozyczki też normalnie bym tego nie robił- ale ostatnio byłem świadkiem rozmowy, w której osoby, które oczywiście nigdy pożyczki nie brały wypowiadały się, że jest to rozwiązanie dla desperatów, że po tygodniu oddajesz dwa razy tyle co pozyczyłeś, że to mafia wsyztskie te firmy pożyczkowe, że oszustwo! Otóz proszę państwa- pożyczałem dwa razy i to tylko w Filarum i jestem w szoku jak sprawnie i profesjonalnie działa firma (życzyłbym sobie, zeby banki tak traktowały klienta jak firmy pozyczkowe). Pierwsza pożyczka za darmo, druga za odpłatą, ale wiadomo- pozyczki wszędzie kosztują- no chyab że macie dobrą babcie:) Firma działa uczciwie i ma przejrzyste zasady. Nie ma się co bać firm pożyczkowych bo to świetne rozwiązanie dla osob, którym zależy na czasie.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Gerard 2016-11-11 20:29:17 #358
Uratowali mi tyłek , jak byłem w potrzebie! Szybko i sprawnie więc polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Dusia 2016-10-31 11:46:47 #278
Zdecydowanie firma godna polecenia. Pełna uczciwość i dobry cennik.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Grażka 2016-10-29 19:38:43 #275
Dla mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert. Miałam okazje brać pożyczkę w innych firmach pożyczkowych i żadna z nich nie działala tak szybko i sprawnie jak Filarum więc gorąco polecam! Pełna uczciwość i wielki profesjonalizm.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Januszek 2016-10-23 21:16:48 #241
Świetna firma. pozyczałem juz w 4 firmach i zdecydowanie w Filarum było najszybciej!!! Polecam bardzo.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Bartek 2016-10-22 15:13:42 #232
Oferta przednia. Cennik super, przemila obsługa, świetne podejście do klienta i zaskakująco wręcz szybkie tempo pracy. Nawet jakbym chciał się do czegoś przyczepić to sorrty ale nie ma do czego:)
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Hania 2016-10-10 20:35:52 #138
Super oferta. Bezproblemowo dostałam pożyczke w wysokosci 1000 zł i naprawdę była ona za darmo. Nic mnie to nie kosztowało- tak jak obiecują!
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Józio 2016-10-09 20:36:59 #126
brałem pożyczke u nich raz i mogę sie wypowiadać tylko w tej kwesti. W moim przypadku wyglądalo to tak. Wniosek złożyłem w poniedziałek z rana, koło godziny 10, wniosek to dosłownie 5 minut, decyzja w tym samym momencie co wysyłasz wniosek. Weryfikacja i o 12 kasa była juz na koncie. Pożyczkę spłaciłem- była darmowa. Wszytsko tak jak zapewniali. Polecam! Nie wiem jak wyglądają kolejne pozyczkli ale po pierwszej nie boje się wracać.
Odpowiedz
Opinia o Filarum od Heniek 2016-09-14 17:10:38 #69
Wzięcie pożyczki zawsze wiaże się z pewnymi obawami- ja swojej decyzji o wzięciu pożyczki w filarum nie żałuje- to świetna oferta z rewelacyjną oferta!
Odpowiedz
Opinia o Filarum od krystyna 2016-09-05 11:43:45 #16
Firma bardzo uczciwa. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości czy warto to zapewniam, że jak najbardziej! oferta jedna z najlepszych na rynku- w szczególności jeśli weźmie się pod uwagę więcej niż jedną pożyczkę bo kolejne są bardzo atrakcyjne cenowo!
Odpowiedz

Zobacz także:

Moneton
3.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Mutum.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Rupi
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania