Finbo - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 4900
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w Finbo

Kwota: 5000 zł
Czas: 30 dni
Koszt: 811 zł
RRSO: 523.44 %
Do spłaty: 5811 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, maksymalna 12000 zł. Minimalne RRSO: 521.36%, maksymalne RRSO: 523.5%. Okres pożyczki to 30-30 dni. Dla kwoty 200 zł na okres 30 dni całkowity koszt pożyczki równy jest 32 zł, RRSO wynosi 521.36 %. Całkowita kwota do spłaty 232 zł


Finbo to pozabankowa instytucja finansowa, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. W Finbo można wziąć pożyczkę pozabankową od 200 do 12 tys. zł na czas do 30 dni. Firma stawia na długofalową współpracę z klientem. Najważniejsze informacje dla pożyczkobiorcy, który chce wnioskować o pożyczkę w Finbo:

 • Finbo to sprawdzony pożyczkodawca i przyjazna instytucja pozabankowa. Klienci chwalą firmę za łatwość wzięcia pożyczki i jasne warunki.
 • Pożyczkę w Finbo bierze się przez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie, a następnie wybraniu interesującej klienta kwoty i złożenia wniosku. Cały proces zajmuje kilka minut i jest w całości online.
 • Pożyczkę w Finbo można wziąć w wysokości od 200 do 12 tys. zł. Czas spłaty wynosi 30 dni, ale Finbo ma możliwość refinansowania pożyczki - czyli wydłużenia terminu spłaty.
 • Finbo rozpatruje wnioski pożyczkowe w ciągu kilku minut w czasie pracy konsultantów. Ponieważ firma współpracuje z aż ośmioma popularnymi bankami (PKO Bankiem Polskim, Pekao SA, mBankiem, Santanderem BZWBK, ING Bankiem Polskim, Alior Bankiem, Millenium Bankiem i Getin Bankiem), to posiadacze rachunków bankowych w tych instytucjach otrzymują pieniądze praktycznie od razu po pozytywnej weryfikacji.
 • Zaletą Finbo jest możliwość refinansowania pożyczki i szybka weryfikacja oraz szybkość przelewu pożyczki. Niektóre osoby mogą uznać za wadę fakt, że Finbo wymaga przelewu weryfikacyjnego - 1 gr.

Finbo opinie

Finbo jako instytucja pozabankowa zyskała dużo pozytywnych opinii. Konsumenci są zadowoleni z tego, że pieniądze szybko pojawiają się na ich kontach, a proces weryfikacji jest szybki i nieskomplikowany. Bardzo często firmy pozabankowe oferują raczej niskie kwoty pożyczek, natomiast Finbo stawia granicę wysoko, ponieważ oferuje nawet 12 tys. zł.

 • ”Kiedy wpadłem w drobne kłopoty finansowe, wiedziałem, że będę musiał wziąć pożyczkę. Niestety pożyczanie źle mi się kojarzyło, ale sprawna obsługa i jasne warunki Finbo - którą wybrałem po dokładnym przejrzeniu kilku ofert - zmieniły moje nastawienie. Finbo, robicie to dobrze!” Marek
 • ”Pożyczka? To chyba nie dla mnie - tak myślałam wcześniej. Ale zepsuta pralka szybko zweryfikowała fakt, że nie mam oszczędności na takie wydatki. Finbo bardzo pomogło - dosłownie w ciągu godziny zarejestrowałam się, złożyłam wniosek, dostałam pieniądze i wybrałam w sklepie nową pralkę. Szybkość - petarda!” Kasia
 • Brałam wcześniej pożyczki w innych firmach, ale zawsze coś było nie tak. Albo konsultanci nie potrafili udzielić wystarczającej informacji, albo na pieniądze czekało się w nieskończoność. Ale z Finbo było inaczej. Jeśli po raz kolejny będę potrzebować szybkiej gotówki - na pewno tu wrócę.” Monika

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w Finbo krok po kroku:

 1. Rejestracja w Finbo
 2. Wypełnienie wniosku o pożyczkę
 3. Weryfikacja danych
 4. Sprawdzenie konta

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Finbo:

Wiek od 20 do 75
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Finbo dokłada wszelkich starań, żeby żaden klient nie miał problemu z wnioskowaniem o pożyczkę. Prosty i wygodny formularz na stronie firmy pokazuje co należy zrobić krok po kroku.

 1. Po pierwsze: rejestracja w Finbo. Polega tylko na podaniu podstawowych danych.
 2. Po drugie: wypełnienie wniosku o pożyczkę. Jaka kwota i na jaki czas?
 3. Po trzecie: weryfikacja. To wysłanie przelewu z symboliczną kwotą 1 gr.
 4. Po czwarte: pozytywna odpowiedź i szybkie sprawdzenie konta- pieniądze już tam są!

Finbo stawia na długofalową współpracę z klientem. A to oznacza, że dba o kompleksową usługę przez cały czas. Wspiera pożyczkobiorcę od początku do końca. konsultanci - w godzinach pracy biura - telefonicznie na czacie na stronie Finbo są w gotowości do odpowiedzi na wszystkie pytania klientów. Ponadto potrzebne informacje łatwo znaleźć na stronie Finbo, ale konsultanci mogą łatwo rozwiać jakiekolwiek wątpliwości.

Wnioskowanie i weryfikacja odbywają się całkowicie online. Dla pożyczkodawcy jednymi na najważniejszych informacji są m.in. maksymalna kwota pożyczki (12 tys. zł - chyba że jest to pierwsza pożyczka w Finbo, wtedy limit wynosi 3 tys. zł) oraz czas na spłatę zobowiązania (30 dni). Podczas wnioskowania klient musi tylko wprowadzić wymagane dane, wybrać interesującą go kwotę pożyczki, a następnie dokonać symbolicznego przelewu weryfikacyjnego.

Finbo wymaga od swoich pożyczkodawców spełnienia kilku łatwych warunków. To m. in. odpowiedni wiek (należy mieć od 20 do 75 lat), polskie obywatelstwo, posiadanie numeru telefonu komórkowego i rachunku bankowego.

Informację o pozytywnej weryfikacji klient otrzyma mailem bądź telefonicznie. Pieniądze trafiają wtedy bezpośrednio na konto klienta, a jeśli ten ma otwarty rachunek bankowy w jednym z ośmiu banków, z którymi współpracuje Finbo, wtedy środki pojawiają się praktycznie od razu.

Pożyczka w Finbo. Jakie wymagania?

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pożyczkę w Finbo?

 • należy mieć od 20 do 75 lat,
 • należy też posiadać polskie obywatelstwo,
 • trzeba mieć ważny dowód osobisty,
 • własne konto bankowe (nie można dokonać weryfikacji i czyjegoś konta),
 • trzeba posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • i własny numer telefonu komórkowego.

Rodzaje pożyczek w Finbo

Finbo oferuje:

 • pożyczkę krótkoterminową.

Pożyczka krótkoterminowa Finbo to chwilówka, którą można dostać nawet w 15 minut. Po złożeniu wniosku klienci proszeni są o dokonanie symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz, po czym - jeśli weryfikacja tożsamości przebiegła pozytywnie - otrzymują decyzję o przyznaniu pożyczki. Najmniejsza kwotą, jaką można pożyczyć w Finbo jest 200 zł, z kolei największą 12 tys. zł.

Co ważne, w Findo można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę. Nie można wziąć kolejnego zobowiązania, dopóki pierwsze nie zostanie spłacone.


Finbo - koszty

30 dni
200 zł 32 zł
300 zł 48 zł
400 zł 64 zł
500 zł 81 zł
1000 zł 162 zł
2000 zł 324 zł
3000 zł 486 zł
4000 zł 649 zł
5000 zł 811 zł
6000 zł 973 zł
7000 zł 1136 zł
8000 zł 1298 zł
9000 zł 1460 zł
10000 zł 1623 zł
11000 zł 1785 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Finbo - reklama

Finbo - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5000
KRS
0000653383
NIP
7010642695
REGON
366100525

Dane kontaktowe:

Fincapital Sp. z o.o.

Postępu 18B
02-676 Warszawa

e-mail: info@finbo.pl

telefon: 22 226 81 70

www: www.finbo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota - niedziela: 9:00 - 17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfobik

Weź pożyczkę

Opis produktu Finbo

Finbo udziela pożyczek krótkoterminowych w wysokości od 200 do 12 tys. zł. Czas spłaty wynosi do 30 dni. Proces ubiegania się o pożyczkę jest w całości online. Dane klienta są weryfikowane poprzez symboliczny przelew. Konsultanci mogą poprosić klienta o udokumentowanie deklarowanych dochodów.

W Finbo nie można wnioskować o kolejną pożyczkę, jeśli poprzednie zobowiązanie nie zostało spłacone. Jeśli tylko klient będzie miał odpowiednią zdolność kredytową, otrzyma pożyczkę od razu, kiedy spłaci pierwszą (i wnioskuje o drugą). Klienci, którzy raz już wzięli pożyczkę w Finbo mają o tyle prościej, że omija ich proces rejestracji.


Wady i zalety oferty Finbo:

Zalety:

 • wygodna, szybka i łatwa rejestracja,
 • bardzo szybka weryfikacja,
 • możliwość refinansowania pożyczki,
 • łatwy kontakt z konsultantem - przez kilka kanałów komunikacji,
 • niskie opłaty za pożyczkę,
 • profesjonalna obsługa klienta.

Wady:

 • przelew weryfikacyjny - niektórzy nie chcą dokonywać weryfikacji przelewem,
 • konieczność posiadania własnego rachunku bankowego.

Wady i zalety oferty Finbo podsumowanie

Finbo to wyjątkowa szybka pożyczka. Cały proces wnioskowania, weryfikacji oraz przelewu gotówki na konto klienta może trwać tylko 15 minut. Firma oferuje możliwość refinansowania pożyczki. Finbo wyróżnia się swoją postawą wobec klienta. Udostępnia mu aż trzy kanały komunikacji z konsultantem (telefonicznie, mailowo bądź przez czat).

Finbo stosuje metodę przelewu weryfikacyjnego, aby potwierdzić tożsamość klienta. W związku z tym każdy klient musi posiadać własny rachunek bankowy, na który po weryfikacji wysyłane są pieniądze.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o Finbo

 ######   ###  ##   ## ##  ## ##   ## 
##  ##  ## ##  ##   ## ## ## ##   ## 
##    ##  ## ##   ##  ####  ##   ## 
##    ##   ## ##   ##  ##  ##   ## 
##    ######### ##  ##   ##   ##  ## 
##  ## ##   ##  ## ##   ##   ## ##  
 ###### ##   ##  ###    ##    ###  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Finbo

Opinia o Finbo od Dawid 2020-03-04 22:09:27 #4532
Moim zdaniem to jedna z lepszych firm. Kiedy czułem się totalnie bezradny to właśnie oni mi pomogli. Dla mnie numer jeden. Polecam.
Opinia o Finbo od Nogal 2019-11-20 19:08:07 #4013
Oferta na tip top.
Opinia o Finbo od Pietrucha 2019-11-19 20:37:48 #4006
W mojej opinii jest to jedna z najlepszych firm na rynku. Bardzo uczciwi i przyjemni.
Opinia o Finbo od Vika 2019-11-11 21:28:43 #3986
Polecam. Firma jest uczciwa i zatrudnia świetnych ludzi, ktorych bardzo profesjonalnie szkoli- najwyższy poziom. Polecam.
Opinia o Finbo od Wilbur 2019-01-03 18:17:34 #2747
Za tempo mają u mnie 5 gwiazdek. Szybka weryfikacja i natychmiastowy przelew- to lubię.
Opinia o Finbo od Beatrix 2018-11-15 20:24:48 #2571
Szybko i sprawnie. Kasa na koncie w 10 min. Polecam!!!!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania