Kasa TAK! - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1500
Okres pożyczki 60 dni

Koszty pożyczki w Kasa TAK!

Pierwsza Kolejna
Kwota: 1500 zł 1500 zł
Czas: 60 dni 60 dni
Koszt: 0 zł
RRSO: 0 % 0.01 %
Do spłaty: 1500 zł 1500 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 1500 zł. Minimalne RRSO: 0.01%, maksymalne RRSO: 0.01%. Okres pożyczki to 15-60 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 100 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 100 zł na okres 15 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 0 zł, RRSO wynosi 0.01 %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Kasa Tak! to firma pożyczkowa specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Dzięki niej pozbędziesz się kłopotów związanych z brakiem gotówki w szybki sposób. Jeżeli chcesz ubiegać się o pożyczkę warto rozważyć ofertę Kasa Tak!

 • Kasa Tak! posiada bardzo dobre opinie klientów. Stała się ona popularną firmą ze względu na minimalne formalności i szybkie dostarczanie gotówki.
 • W Kasa Tak! pożyczanie jest łatwe i przyjemne. Przed złożeniem wniosku należy zastanowić się nad kwotą pożyczki oraz terminem spłaty zadłużenia. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafiają na konto po kilkunastu minutach.
 • Kasa Tak! oferuje klientom pożyczki online dla nowych klientów, które są zupełnie za darmo. Można je zaciągać od 100 do 2000 zł na okres 30 dni.
 • Kasa Tak! wyróżnia się spośród innych firm formą spłacania. Klienci nie muszą spłacać zadłużenia w jednej racie ale mogą rozłożyć całą sumę na dwie części.
 • Z pewnością zaletą chwilówek w Kasa Tak jest dostęp do infolinii przez 24 godz. na dobę. Natomiast wadą sprawdzanie klientów w bazie BIK i ERIF.

Kasa TAK! opinie

Opinia na temat Kasa Tak! zachęca do wzięcia pożyczki. Odpowiedzialny pożyczkodawca na pierwszym miejscu stawia jasne i przejrzyste warunki, dlatego cieszy się zaufaniem klientów.

 • „Zainteresowałam się Kasa Tak! za namową koleżanki, która również brała u nich pożyczkę. Nie zawiodłam się, szybko zdobyłam pieniądze na wyjazd, a kasę oddałam po 60 dniach.” - Asik
 • „Kasa Tak! ma pożyczki idealne dla kobiet – na niespodziewane wydatki, prezent dla męża czy małe przyjemności dla swojej urody. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z oferty tego pożyczkodawcy.” - Mariolka
 • „Potrzebowałam wsparcia finansowego na nadchodzącą rocznicę ślubu. Kasa Tak! mnie nie rozczarowała. Szybko wypełniłam wniosek i już za kilkanaście minut mogłam cieszyć się pożyczką.” - Sylwia

więcej opinii

Wady i zalety oferty Kasa TAK!:

Zalety:

 • Pierwsza pożyczka za darmo w wysokości 2000 zł
 • Infolinia działająca 24/7
 • Możliwość złożenia drugiego i każdego kolejnego wniosku przez SMS-a
 • Formalności ograniczone do minimum.

Wady:

 • Submarka Ferratum Bank
 • Sprawdzanie klientów w bazie KRD oraz ERIF.

Wady i zalety oferty Kasa TAK! podsumowanie

Kasa Tak! wyróżnia się pozytywną opinią, ponieważ udziela szybkich i bezpiecznych pożyczek  - z produktów firmy skorzystało już wiele osób. Kasa Tak! to odpowiedzialny pożyczkodawca, który zawsze sugeruje zastanowić się nad koniecznością pożyczenia pieniędzy, ponieważ brak spłaty wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Jedną z nich jest utrata zdolności kredytowej, co uniemożliwia staranie się o kolejne wsparcie finansowe. Planując wzięcie pożyczki w Kasa Tak! warto zatem uważnie przeanalizować wady i zalety oferty, a także porównać ją z innymi dostępnymi na rynku. Nie będzie to trudne, ponieważ wszystkie informacje o pożyczce są przejrzyście udostępnione na stronie. KasaTAK! jest kolejną marką z grupy Ferratum Bank!

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Kasa TAK! krok po kroku:

 1. Uzupełnienie wniosku ze wskazaniem kwoty i okresu spłaty
 2. Przelew weryfikacyjny
 3. Oczekiwanie na pożyczkę.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Kasa TAK!:

Wiek od 21 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

W pierwszym kroku należy wypełnić wniosek, podając podstawowe dane kontaktowe, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego. Na tym etapie klient wybiera również kwotę i termin spłaty pożyczki. W przypadku pierwszej umowy maksymalna suma wynosi 2000 zł i trzeba ją oddać w ciągu 30 dni. Wybór należy do zainteresowanej osoby. Niektórzy bez problemu odłożą kwotę w miesiąc, inni będą potrzebować nieco więcej czasu, który Kasa Tak! im zapewnia. Pierwsza pożyczka jest za darmo. Ponadto o pożyczkę klienci mogą wnioskować nie tylko przez stronę internetową, ale również przez SMS-a, czekając na odpowiedź jedyne 15 minut.

Po krótkich sprawach formalnościowych przychodzi czas na zrobienie przelewu weryfikacyjnego. Jest to konieczne, aby potwierdzić dane oraz wiarygodność klienta. Przelew należy wykonać na kwotę 0,01 grosza, na konto podane przez Kasa Tak!.

Następnie pożyczkodawca analizuje wniosek i w kilkanaście minut zawiadamia o decyzji. W uzasadnionych przypadkach może być potrzebne przesłanie kopii dowodu osobistego. Kiedy cały proces zakończy się pozytywnie, pieniądze w ekspresowym czasie powinny pojawić się na koncie pożyczkobiorcy. W ciągu kilku kolejnych dni zaś otrzyma on list, doręczony przez Pocztę Polską, który będzie mówić o harmonogramie spłaty pożyczki.

Cała procedura jest jasna, ale kiedy pojawiają się jakiekolwiek pytania, można podjąć kontakt z Kasa Tak! dzwoniąc pod numer Biura Obsługi Klienta. Infolinia działa przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w doborze pożyczki. Informacje można także uzyskać pisząc na adres mailowy. Kontakt z pracownikami Kasa Tak! sprawi, że korzystając z usług firmy będziemy czuli się pewnie i bezpiecznie.


Rodzaje pożyczek w Kasa TAK!

Oferta Kasa Tak!:

·      Pożyczka chwilówka

Pożyczkodawca daje swoim klientom możliwość wzięcia mikropożyczek, idealnych na niewielkie potrzeby bądź kiedy nagle potrzeba zastrzyku finansowego. Przyjazny portal, utrzymany w niebiesko-różowej kolorystyce wskazuje, że jest to najlepsza pożyczka dla pań, które szukają szybkiego wsparcia budżetu – czy to na drobne przyjemności dla siebie, czy dla kogoś bliskiego. Co najważniejsze, pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo. Można wziąć 2000 zł i po 30 dniach oddać dokładnie taką samą kwotę. Kasa Tak! zatroszczyła się również o wygodną formę spłacania. Obecnie daje klientom możliwość uregulowania zobowiązania w dwóch ratach. Już nie trzeba jednorazowo spłacać pożyczki, można podzielić ją na dwie mniejsze, bardziej komfortowe dla budżetu części. Nie trzeba wiele zachodu, aby pieniądze otrzymać, ponieważ formalności są ograniczone do minimum, a Kasa Tak! szybko udziela odpowiedzi. Tak naprawdę wystarczy kilkanaście minut, aby wiedzieć czy kasa pojawi się na koncie, czy też nie.

Pożyczkę otrzymają osoby mieszczące się w granicach wieku między 21 a 70 rokiem życia. Należy posiadać konto bankowe, telefon komórkowy, dowód osobisty, a także – co bardzo istotne – nie można figurować w Krajowym Rejestrze Dłużników ani w bazie ERIF.


Kasa TAK! - koszty

30dni 60dni
100zł 0 zł 0 zł
200zł 0 zł 0 zł
300zł 0 zł 0 zł
400zł 0 zł 0 zł
500zł 0 zł 0 zł
600zł 0 zł 0 zł
700zł 0 zł 0 zł
800zł 0 zł 0 zł
900zł 0 zł 0 zł
1000zł 0 zł 0 zł
1100zł 0 zł 0 zł
1200zł 0 zł 0 zł
1300zł 0 zł 0 zł
1400zł 0 zł 0 zł
1500zł 0 zł 0 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Kasa TAK! - reklama

Kasa TAK! - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000384469
NIP
8971771684
REGON
021483522

Dane kontaktowe:

Ferratum Bank p.l.c.

Braniborska2/10
53-680 Wrocław

e-mail: info@ferratumbank.pl

telefon: (71) 716 22 22 oraz (22) 123 45 67

www: www.kasatak.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

bzwbkpekao

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Kasa TAK!

Kasa Tak! jest jedną z marek pożyczkowych należących do Ferratum Group. To największa działająca w Europie firma z sektora pozabankowego, która udziela swoich pożyczek przez Internet oraz przez SMS. Dzisiaj Ferratum Money funkcjonuje w 19 krajach na całym świecie, ciesząc się ogromnym zaufaniem.

Kasa Tak! dedykuje swoją pożyczkę przede wszystkim dla kobiet, które szukają szybkich i sprawdzonych sposobów na wsparcie swojego budżetu. Najbardziej atrakcyjnym punktem oferty jest 2000 zł za darmo, czyli bez żadnych dodatkowych opłat. To niezwykle korzystna propozycja, pozwalająca oddać tyle samo, ile wzięliśmy, nie ponosząc kosztów. Wyjątkową zaletą oferty Kasa Tak! jest minimum formalności – jeśli wnioskujemy o pożyczkę, przelew możemy otrzymać niemal natychmiast. W Kasa Tak! opłaca się nie tylko wziąć pożyczkę, kiedy nagle potrzebujemy pieniędzy, ale także zostać stałym klientem firmy. Jeśli zwiążemy się z Kasa Tak! na dłużej o pożyczkę będziemy mogli wnioskować nie tylko przez stronę internetową, ale również przez SMS-a, czekając na odpowiedź zaledwie kilkanaście minut. 


Dodaj opinię o Kasa TAK!

######## ##  ## ######## ##  ## ######## 
  ##   ## ##    ##  ## ##    ## 
  ##   ####    ##   ####    ##  
  ##    ##    ##    ##    ##  
  ##    ##   ##    ##   ##   
  ##    ##   ##     ##   ##   
  ##    ##  ########  ##  ######## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kasa TAK!

Opinia o Kasa TAK! od Edward 2017-07-13 12:44:01 #1024
Oferta zdecydowanie bez szału- i denerwuje mnie bijący z każdej strony róż na stronie!
Odpowiedz
Opinia o Kasa TAK! od patrick 2017-02-04 19:51:27 #537
jeśli rozpatrujemy ich w kategorii pożyczki na raz to pożyczki z grupy ferratum są najlepszym wyborem. dlugi okres splaty w 2 ratach płatnych po 50%, wysokie kwoty darmowej pożyczki.
Odpowiedz
Opinia o Kasa TAK! od Iga 2016-11-28 21:11:31 #412
Strona bardzo mało czytelna i przejrzysta. Do tego ten róż to aż odstrasza!
Odpowiedz
Opinia o Kasa TAK! od Kate 2016-11-06 21:22:07 #326
Oferta czytalna i przejrzysta- chociaż designe strony mi nie pasuje! Firma uczciwa, a oferta sama w sobie bije konkurencyjne oferty na łeb! Grupa Ferratum zdecydowanie daje rade!
Odpowiedz
Opinia o Kasa TAK! od Mariolka 2016-09-02 10:56:11 #6
Kasa tak to firma należąca do grupy feratum więc jest gwarancją solidnej firmy- niestety w przeciwieństwie do ferratum bank zarrudniają osoby mniej profesjonalne i kompetentne.
Odpowiedz

Zobacz także:

Szybka Gotówka
4.3

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
SuperKasa
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Netcredit
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Ekspres Pożyczka
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania