Prestito - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 3000
Okres pożyczki 40 dni

Koszty pożyczki w Prestito

Pierwsza Kolejna
Kwota: 3000 zł 3000 zł
Czas: 40 dni 40 dni
Koszt: 0 zł
RRSO: 0 % 0 %
Do spłaty: 3000 zł 3000 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 3000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 40-40 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 1000 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 1000 zł na okres 40 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 0 zł, RRSO wynosi 0 %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Prestito to nowa marka pożyczkowa, która właśnie weszła na rynek chwilówek. Firma proponuje pierwszą pożyczkę za darmo w maksymalnej wysokości 3000 zł przy 40-dniowym terminie spłaty.

 • Prestito łączy pożyczki krótkoterminowe z innowacyjnymi i ciekawymi rozwiązaniami.
 • Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów oferuje pożyczki od 1000 do 3000 zł, a okres kredytowania to zawsze 40 dni.
 • Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu czy zarobkach.
 • Innowacyjny system weryfikacji tożsamości poprzez “selfie” z pewnością wyróżnia tę firmę na rynku.
 • Automatyczne rozłożenie niespłaconej pożyczki na 12 rat (bez kar umownych, monitów czy windykacji) to kolejny ciekawy aspekt ich oferty.

Prestito opinie

Chociaż Prestito jest stosunkowo nowym podmiotem na rynku pożyczkowym, firma zdążyła już zaskarbić sobie uznanie klientów. Zwłaszcza tych, dla których priorytetem jest przejrzystość oferty i szybko załatwiane formalności.

 • Szybko, sprawnie, dobrze. Polecam Prestito. - Laura
 • Świetne rozwiązanie z przejściem na spłatę ratalną czy braku spłaty w terminie! Jest to na maxa wygodne- bo nawet nie trzeba się kontaktować z firmą. Nie masz kasy na spłatę po 40 dniach? No to roz... - Robert
 • To co spowodowało, że zdecydowałem się na pożyczkę w Prestito to wydłużony okres spłaty. 40 dni to nie 30 i to jeszcze za darmo! W momencie kiedy wiekszość firm wycofuje się z darmowych pożyczek on... - Teodor

więcej opinii

Wady i zalety oferty Prestito:

Zalety:

 • Bardzo przejrzysta oferta
 • W przypadku problemów ze spłatą automatyczne rozłożenie pożyczki na 12 rat
 • Atrakcyjne pakiety medyczne jako usługa dodatkowa do pożyczki
 • Innowacyjny system weryfikacji tożsamości za pomocą “selfie”
 • Brak weryfikacji dochodów

Wady:

 • Biuro obsługi klienta pracuje tylko od poniedziałku do piątku
 • Dość niska maksymalna kwota pożyczki - 3000 zł
 • Weryfikacja pożyczkobiorcy w bazach dłużników

Wady i zalety oferty Prestito podsumowanie

Prestito to nowy podmiot na rynku chwilówek, którego wyróżnia przejrzysta oferta i innowacyjne rozwiązania. Poczynając od weryfikacji klientów, przez ofertę pakietów medycznych aż po możliwość rozłożenia niespłaconej pożyczki na 12 rat - nie ulega wątpliwości, że ten pożyczkodawca wyróżnia się na tle rynku. Brak konieczności weryfikacji dochodów również działa na jego korzyść. Wątpliwości może budzić stosunkowo niska maksymalna kwota pożyczki - jednak jeżeli odpowiada ona naszym potrzebom, to oferta Prestito jest z pewnością warta rozpatrzenia.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Prestito krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę pożyczki przy pomocy suwaka na kalkulatorze w stronie Prestito.pl
 2. Naciśnij przycisk “weź pożyczkę” i przejdź do kilkuetapowego formularza
 3. Podaj swój adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz zatwierdź regulamin
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy systemu Kontomatik lub wykonaj “selfie” i dołącz je do czytelnej fotografii dowodu osobistego
 5. Udziel internetowo pełnomocnictwa AIQLABS Sp. z o.o. (właściciel marki Prestito), by podpisała w twoim imieniu umowę lub podpisz umowę w wersji papierowej, którą dostarczy kurier i oczekuj na przelew środków

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Prestito:

Wiek od 21 do 79
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Trzeba przyznać, że Prestito postawiło na innowacje i oszczędność czasu swoich klientów. Proces pożyczania składa się tu z:

 • Wybrania kwoty pożyczki (okres spłaty jest stały i wynosi 40 dni)
 • Wypełnienie wniosku (z dużym wyborem metod weryfikacji i podpisania umowy)
 • Oczekiwanie na decyzję i środki

Wyboru kwoty klienci dokonują z zakresu 1000 - 3000 zł. Okres spłaty jest zawsze taki sam i wynosi 40 dni. Jednak tym razem nie musimy martwić się o konsekwencje nieprzewidzianych problemów ze spłatą. Prestito oferuje bowiem automatyczne przedłużenie kwoty pożyczki na 12 rat (RRSO: 141,92%). Klient nie musi składać nawet wniosku o przedłużenie spłaty, nie czekają go kary umowne, nie musi się też obawiać windykacji. Jest to niewątpliwie jeden z najmocniejszych punktów w ofercie tego pożyczkodawcy.

Nie mniejsze wrażenie robi też forma weryfikacji tożsamości klienta zaproponowana przez Prestito. Mamy do wyboru dwie drogi. W pierwszej skorzystać możemy z systemu weryfikacji przez bankowość internetową Kontomatik. Jest to bardzo szybka i prosta metoda oparta o szyfrowe logowanie do konta bankowego. Z pewnością znana jest ona większości klientów. Jednak to druga z dostępnych dróg wyróżnia tego pożyczkodawcę na rynku. Potrzebny będzie nam jedynie… telefon komórkowy i wbudowany w niego aparat. Musimy wykonać zdjęcie typu “selfie” (zdjęcie twarzy) i dołączyć je do fotografii dowodu osobistego. By jeszcze przyspieszyć proces składania wniosku system Prestito automatycznie odczyta nasze dane i uzupełni nimi wniosek. Kolejne minuty po stronie klienta zaoszczędzone.

Jednak tu nie kończą się udogodnienia dla klientów. Otóż aby podpisać umowę nie musimy czekać na jej papierową wersję, a następnie odsyłać jej do pożyczkodawcy. Zamiast tego możemy udzielić internetowo pełnomocnictwa firmie AIQLABS Sp. z o.o. (która jest właścicielem marki Prestito), by to ona podpisała umowę w naszym imieniu. W ten sposób przeszliśmy wszystkie etapy konieczne do przyznania pożyczki. Jeżeli otrzymamy pozytywną decyzję, środki zostaną przelane na wskazane przez nas konto. W przypadku, gdy decyzja jest negatywna Prestito pozwala na ponowne staranie się o pożyczkę po upływie 30 dni od wydania odmownej decyzji.


Rodzaje pożyczek w Prestito

Oferta Prestito:

 • szybka pożyczka chwilówka

Prestito oferuje pożyczki krótkoterminowe. Zarówno pierwsza pożyczka pozabankowa, jak i kolejne opiewać mogą na kwotę od 1000 do 3000 zł. Termin spłaty to stałe 40 dni. Pierwsza pożyczka oferowana jest z oprocentowaniem rocznym na poziomie 0%, bez dodatkowych opłat. Spłacamy więc tylko kwotę, którą pożyczyliśmy.

Jeżeli jednak będziemy mieli problem ze spłaceniem zobowiązania, to Prestito przygotowało dla nas automatyczne rozłożenie pożyczki na 12 rat. Co ważnie nie tylko nie musimy składać o to dodatkowego wniosku, ale też ominą nas nieprzyjemności związane z windykacją. Nic nie stoi na przeszkodzie, by spłacić tę pożyczkę przedterminowo - nie czekają nas z tego tytułu żadne dodatkowe koszty. Szczegóły tego rozwiązania znajdziemy w regulaminach na stronie pożyczkodawcy i u konsultantów, którzy czekają na nasz telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Oferta Prestito skierowana jest do obywateli Polski, przebywających na terenie kraju, w wieku od 21 do 79 lat. Do wzięcia pożyczki będziemy potrzebowali adresu e-mail, konta w banku oraz telefonu komórkowego. Pożyczkodawca nie wymaga od klientów potwierdzenia zatrudnienia ani zaświadczenia o zarobkach. Weryfikuje za to swoich klientów w rejestrach osób zadłużonych i bazach informacji kredytowej (BIK, BIG, BIG InfoMonitor, ERIF, KRD, KBIG).

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Prestito - reklama

Prestito - dane firmy:

Kapitał zakładowy
300 000 zł
NIP
5252607460
REGON
360301004

Dane kontaktowe:

Prestito

Staniewicka12
03-310 Warszawa

e-mail: kontakt@prestito.pl

telefon: 22 230 63 92

www: prestito.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9-17
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Prestito

Prestito jest nową marką na polskim rynku pożyczek, należącą do AIQLABS - przedsiębiorstwa z sektora pozabankowego, działającego od 2015 roku. Wyróżnia się na tle rynku innowacyjnymi rozwiązaniami mającymi oszczędzać czas i zwiększyć komfort klientów. Oferuje też darmową pierwszą pożyczkę.

Prestito oferuje pożyczki krótkoterminowe (do wysokości 3000 zł) na stały okres 40 dni. W tym aspekcie oferta dla nowych i stałych klientów jest taka sama - co znacznie wpływa na jej przejrzystość. Łączy swoją ofertę z innowacyjnymi rozwiązaniami. Proponuje połączenie pożyczki z pakietami medycznymi, oferuje weryfikację tożsamości za pomocą zdjęcia twarzy (“selfie”), a także automatyczne rozłożenie niespłaconej pożyczki na 12 rat (bez monitów, windykacji czy składania dodatkowych wniosków).

Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczenia o dochodach czy zatrudnieniu, co jeszcze ułatwia wypełnienie wniosku i otrzymanie pożyczki. Wydaje się, że to właśnie prostota i troska o czas klientów pozwoli Prestito na mocne wejście na rynek chwilówek. Zwłaszcza jeżeli wciąż będą rozbudowywać swoją ofertę o kolejne ciekawe i niespotykane u konkurencji rozwiązania.


Dodaj opinię o Prestito

##  ## ##   ## ######  #######  ###### 
###  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
#### ## ##   ## ##    ##   ## ##    
## ## ## ##   ## ##    ##   ## ###### 
## #### ##   ## ##    ##   ##    ## 
##  ### ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##  ## #######  ######  #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Prestito

Opinia o Prestito od Laura 2021-09-15 08:00:21 #5974
Szybko, sprawnie, dobrze. Polecam Prestito.
Odpowiedz
Opinia o Prestito od Robert 2021-07-08 11:50:08 #5931
Świetne rozwiązanie z przejściem na spłatę ratalną czy braku spłaty w terminie! Jest to na maxa wygodne- bo nawet nie trzeba się kontaktować z firmą. Nie masz kasy na spłatę po 40 dniach? No to rozkładamy spłatę na 12 rat! Super opcja- bo w razie problemów nie musimy się bać komornika! Takiej oferty bardzo brakowało w internecie! Prestito robi to dobrze i wkrótce będzie firmą pożyczkową numer 1, zobaczycie!
Odpowiedz
Opinia o Prestito od Teodor 2021-07-08 11:25:38 #5930
To co spowodowało, że zdecydowałem się na pożyczkę w Prestito to wydłużony okres spłaty. 40 dni to nie 30 i to jeszcze za darmo! W momencie kiedy wiekszość firm wycofuje się z darmowych pożyczek oni nie tylko taka wprowadzają, ale jeszcze wydłużają okres spłaty- czad! Moim zdaniem firma ma najlepszą na chwilę obecna ofertę pożyczkową na rynku i myślę, że wkrótce stana się liderem!
Odpowiedz

Zobacz także:

Kuki.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Extraportfel
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Minicredit.pl
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Finbo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania